Sayfa 58/68 İlkİlk ... 848545556575859606162 ... SonSon
674 sonuçtan 571 ile 580 arası

Konu: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon/ 2011/ Genel Yorumlar-10

Yönetmen rhett-butler8/1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    arnavın dudişlerinde
    Ettiği Teşekkür
    11
    26 mesaja 128 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    2 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

Alıntı lavinya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne zaman Kushi tam öpüşme esnasında dudağını çekiyorsa o vakit gerdeğe giremiyorlardı. Sadece yılldızları seyrederken ki sonu bilmiyoruz ama. Bana sanki gerdeğe girmeden final oldu gibi geldi. Kızcem girdiler dedi ama ben girmediler anladım.

Arnav'ı sevdim çok sevdim. Emin ol yakışıklı, çekici, etkili bir adam ama Kushi can. Ben o canı çok çoooooooooook sevdim. Gelmiş geçmiş izlediğim diziler arssında artık benim için kadın karakter olarak Kuşhi 1 numara oldu. Arnav tamamen değişti ama deli Kushi gram değişmedi. Arnav zaten değişmesini istemezdi. Kim öyle deli kadının değişmesini ister ki. Aşkı onun deliliğine değil mi zaten.
    işte o yıldızlı gecede oldu .hatta sabahına arnav kuşiye iyimisin diye sordu
    ama türkçe dublajlı olan bölümlerde onlar yoktu lavinyacım kanalın ahlak yapısına uygun olmadığından kesmiş biçmişlerdi.ondan o belirsizliği yaşamışsın altyazılı altyazılı
    bizim fatoş ablamızı bilirsin (deren1970) onun içinde kuşi candır evet diziyi izleyipde kuşiyi arnavdan üstün tutan 2.izleyicisiniz efenim

kuşinin sevdiklerine olan müsamahası onun çok sevilmesine sebeptir.kuşide sonbahar kış yok hep yaz ilkbahar.arnav sonbahar kışdı kuşiyle diğer mevsimleride tattı ve bi izleyici olarak 4 mevsim boyunca izledim durdum bu ikisini.hani benim plaketim

Yönetmen lavinya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    1.201
    137 mesaja 718 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    8 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

Alıntı rhett-butler8/1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işte o yıldızlı gecede oldu .hatta sabahına arnav kuşiye iyimisin diye sordu
    ama türkçe dublajlı olan bölümlerde onlar yoktu lavinyacım kanalın ahlak yapısına uygun olmadığından kesmiş biçmişlerdi.ondan o belirsizliği yaşamışsın altyazılı altyazılı
    bizim fatoş ablamızı bilirsin (deren1970) onun içinde kuşi candır evet diziyi izleyipde kuşiyi arnavdan üstün tutan 2.izleyicisiniz efenim

kuşinin sevdiklerine olan müsamahası onun çok sevilmesine sebeptir.kuşide sonbahar kış yok hep yaz ilkbahar.arnav sonbahar kışdı kuşiyle diğer mevsimleride tattı ve bi izleyici olarak 4 mevsim boyunca izledim durdum bu ikisini.hani benim plaketim
    Hııı o zaman alt yazılı orjinalden izlemek farz oldu
    Kushinin ben tıpkı arnav gibi deliliğini sevdim. Emin ol sevdiklerine olan müsamahasını değil. Anlayacağın Arnav ne sebeple Kushi yi sevdiyse bende o sebepten Kushiyi sevdim. Arnav'ın o sert kabuğunun sebepleri var ve bu kabuk kolay kolay dağılamazdı. kushi onları dağıttı. Arnavın ablası aslında çok sevilecek birisi değil. Bence onun da öyle olmasına sebep Arnav la yani küçük kardeşiyle yaşadıkları.Birlikte çok şeyler başarmışlar.

Yönetmen Defneci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    BilluJi & PAnika
    Ettiği Teşekkür
    0
    8 mesaja 17 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949682

Gözlerimiz aydın kulaklarımız manisa... İPKKND 3 geliyor dendiydi inanmamıştım. Lakin orjinal fan sayfalarında haber doğrulanınca şok oldum.

Barunlu lakin Sanaya'sız bir İPKKND 3.sezon ile karşı karşı]yayız... Teaser'ı izlemek isteyen Star Plus'ın Resmi Youtube Kanalına girsin zaten direk ön sayafaya eklemişler..

Değişik bir Rabba Ve'li (Bayılıyorum şu Rabba Ve'nin her tonuna)

Bu arada teaser bir kaç saat önce çıkmış onuda belirteyim ... Şimdi hintlilerin forumuna gidiyorum ve bakıyorum başrol kimlermiş ..

Arnav Singh Raizada olaydı iyiydi ama o da ArShi'ye özel kalsın isim değişmiş.. Yine'de bir ASR çıkıyor ortaya

Advay Singh Raizada Barun Sobti

Editleyeceğim oyuncuları öğredikçe veya siz mesaj atarsanız tekrar düzenlerim bir..

edit 1 : Barun'a eşlik eden oyuncu --> Shivani Tomar

Spoiler İçermektedir

edit 2 : ŞU SPOİLERDA VERECEĞİM YAZIDA KARAKTERLE İLGİLİ BİRŞEYLER ANLATIYOR AMA ANLAYAMADIM.ANLAYAN VARSA TERCÜME EDEBİLİR

Spoiler İçermektedir

edit 3 : diğer oyuncular Juhi Aslam, Sameer Dharmadhikari, Mitali Nag, Ketki Kadam, Randeep Mallik and Ritu Shivpuri

edit 4 : sanırım dizi mumbai'de çekilecek.. 1.Sezon Delhi'de geçmişti.

Asistan ADALII - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    BOZCAADA
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    37900951

Promoda beni tek heyecanlandıran şey Rabbave oldu nedense Advay dan hoşlanmadım fazla zorlama geldi hele gitarı görünce Barun un main aur Mr rigt da uydurmasyon gitar çalışı geldi aklıma neyse izleyip görelim bakalım Sanayasız nasıl olacak çok merak ediyorum koca kafa Surbi den sonra Shivaniyle kimya daha iyi olur diye düşünüyorum keşke dizinin adı Ipkknd3 olmasaydı daha içime sinerdi.5 sene önce zirvedeyken günlük dizi çok yorucu meri parivar meri biwi bık bık bık bahanesiyle diziden ayrılan Barun un aynı isimli günlük diziyle ekrana geri dönmeside pek ilginç doğrusu dedikodular dedikodular vuuuu nooldu ailene karına doydun mu bebeğeeem diye sorarlar adama yada Sanayanın etkisinden ancamı kurtuldun haaa what the

Asistan songülkıvanç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Sakarya
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949680

IPKKND orijinal diziyi izleyip beğenip de bu yeni iğrenç gül khan oyununu hele de bu sayfada reklam edip yazanlar, izleyebileceğini bile söyleyenleri anlayamıyorum. Lütfen bu sayfa orjinal IPKKND'nın sayfası ve böyle bir iğrenç gül khan projesini kabul ederek kalitesini belli eden barun sobtinin milyonların kınadığı projesini onun bir diğer ucuz projesi Tanhaiyan ın sayfasında paylaşın ve bu sayfaları barun Sobtinin yeni gul khan ürünü projeleriyle kirletmeyin! Hele de imzasında ARSHI olanların beğenebilmesini söylemesi ayrı bir tuhaflıklar zinciri! IPKKND, SARUN demek barun değil! Bu iğrenç gül khan oyununun içinde olanları sadece kınıyorum!

Asistan *lalezar* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    :)
    Ettiği Teşekkür
    180
    6 mesaja 29 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    1 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949686

Alıntı ADALII Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    keşke dizinin adı Ipkknd3 olmasaydı daha içime sinerdi.5 sene önce zirvedeyken günlük dizi çok yorucu meri parivar meri biwi bık bık bık bahanesiyle diziden ayrılan Barun un aynı isimli günlük diziyle ekrana geri dönmeside pek ilginç doğrusu dedikodular dedikodular vuuuu nooldu ailene karına doydun mu bebeğeeem diye sorarlar adama yada Sanayanın etkisinden ancamı kurtuldun haaa what the
    çok haklısınız, herkes tarafından çok sevilmişken sürekli dublör kullanarak devam ettiği, "ayrıldım ayrılıyorum" deyip deyip, burdan kazandığı şöhretle yaptığı diğer işleri umduğu gibi olmayınca tekrar günlük dizi ipkknd'den medet umması hoş olmamış bence de

Asistan elifji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ArnavhepINBarunhepOUT
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    29109230

Alıntı Defneci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gözlerimiz aydın kulaklarımız manisa... İPKKND 3 geliyor dendiydi inanmamıştım. Lakin orjinal fan sayfalarında haber doğrulanınca şok oldum.

Aman tanrım didim bu gözler neler görüyor Kocaman bir what the diyorum

Ben bunu söylentiden ibaret sanıyordum daha doğrusu ciddiye almamıştım çünkü çok saçma gelmişti Allahım İnsan kendi yarattığı ve çok sevilen bir şeyi niye baltalar Gul bunu neden yapıyorsun ya *Gul'un suratına para fırlatan emoji*

Advay, Arnav'ın bilinmeyen ikiz kardeşi mi olacak?

Ey ahali,
    Bu ASR çakma ASR'dir, benim için hükümsüzdür

Rabba ve'mizi de kullanmışlar domates kaç para haberiniz var mı şu domateslerimi bile haketmiyorsunuz

Barunji'nin bu projeye evet demesi... Her zamanki gibi out'sun be adam

Spoiler İçermektedir

eK:
    edit 1 : Barun'a eşlik eden oyuncu --> Shivani Tomar
    Bu kız Barun'un iptal olan polisli dizisindeki kız değil mi? Hindistan'da oyuncu kıtlığı mı var Bu kızın dizideki ad kısaltması da çakma KKGSR mı olacak Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi

Asistan Wamprnseshazal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Sadece Sev.
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949679

Bu Hindistan da hiç mi güzel oyuncu yok? Sanaya da güzel değildi ama o gülüşü var ya, yüzüne güzellik saçıyordu öyle güzel içten gülüyordu yani

Bizim türk oyunculardan gönderelim Barun'a görsel şenlik yaşatsınlar kendisi de bir yere kadar götürebiliyor da

Yönetmen lavinya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    1.201
    137 mesaja 718 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    8 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

Sanaya çok güzel bir oyuncu değil ama çok sempatik ve çok çooooooook iyi oyuncu. Hüznü, sevinçi, aşkı çok iyi gösteriyor. Duygu geçişleri muhteşem.
    Türkiye'de yeni nesil oyuncularda karakter oyuncuları hariç Sanaya gibi çok iyi oyuncu olduğunu ben düşünmüyorum. (Baron gibi aşkla bakan erkek oyuncu da yok tabii.) Artık bir Sanaya hayranı olarak bu diziden sonra çekmiş olduğu Sensiz Olmaz adlı dizisini de izledim. Oradaki erkek oyuncu gerçekten kabaydı (neden o oyuncuyu Sanaya'nın partneri yapmışlardı anlam veremedim ) ama Sanaya yine aynı Sanaya idi.

Asistan Wamprnseshazal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Sadece Sev.
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949679

Evet Sanaya iyi bir oyuncu ama bizim Ülke'miz de çok çok iyi ve güzel oyuncular var ve emimin hiç de sırıtmazlar.. Barun'un yanında o kız yerine Sanaya'yı tercih ederdim uyumlarını çok beğeniyorum bu kız hiç olmamış sanki tabii henüz izlemedik ama ön görüşüm bu umarım yanıltır beni.

Sayfa 58/68 İlkİlk ... 848545556575859606162 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri