Sayfa 41/42 İlkİlk ... 31373839404142 SonSon
413 sonuçtan 401 ile 410 arası

Konu: Fi Çi Pi - Bölüm Yorumları

Oyuncu kırmızı su - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    atanamayan öğretmen
    Ettiği Teşekkür
    8
    6 mesaja 16 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

Belçim Bilgin hangi bölümde olacak acaba? Bir de bitecek diziye neden hâlâ yeni oyuncu gelir anlamadım. Neyse bekleyip görelim bakalım

Yönetmen ozlem12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    BOLU'lu Leon Ağa
    Ettiği Teşekkür
    1.637
    646 mesaja 1.900 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    49 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949680

Bölümü yeni izledim. Kafamın dağılması lazım biraz yorum yapabilmem için. Duru kendini odaya kilitleyip odayı yakınca ben farklı bir şey olucağını sandım.
    Bir elinde çakmak vardı. Diğer elinde gaz vardı sanırım. Biblo filanmış heralde. Ben gaz sandım. Can kapıyı açtığı an ona gazı sıkıp çakmağı çakacak diye düşündüm. Çok mu hayalperestim anlamadım.
    Duru'nun çaresizliği çok fenaydı. Empati bile yapamadım. Korkunçtu....

Yer
    atanamayan öğretmen
    Ettiği Teşekkür
    8
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

Bölüm hakkında yorum yapmak istiyorum ama kelimeleri bir araya getirmek çok zor. Tek temennim özge ölmesin.
    Keyifli yorumlar

Yardımcı Yönetmen asmuti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Poyraz Karayel
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949682

Alıntı forgetmenot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne olabilir?Gene pislik,rezalet bir konudur.Nadir , kelimenin hafif tabiriyle,kiziyla ensest iliski icindedir gecmiste belki.Kiz hamile kalmistir aile zengin diye SMK durumu kabullenip onunla evlenmistir.Artik kadina ne ettilerse, gunahina girdilerse aklini kacirdi.Can'in seanslari o kadar basarili olmustur ki zavalli kadin intihar etmistir.Pis konular gecmistir aralarinda. Zaten dizide %20 topluma hayirli konu(muzik,dans,sanat sevgisi) isleniyorsa geri kalani hep hayirsiz.
    Bu yorumu okuduğumda "Bu kesin olurdu da, şimdi Eti&Umut meselesiyle aynı olmasın diye yapmazlar diye böyle olmaz." demiştim. O kadar haklısınız ki. Cidden, dizideki iyi mesajlar sadece biraz olsun havayı dağıtmak için. Onun dışında hep ahlaksızlık, ruhsuzluk, hasta ruhlu insanların hayatları. Bence, kısır bir döngü var hikayede. Çoğu, ruh kanseri. İyi ki bitiyor, hikayede gri bir karakter diye tutunabileceğimiz, hatalarını anlayabileceğimiz insan kalmadı. Hepsi mi kötü olur arkadaş?
    Senin bu ellerinde ne var bilmiyorum göğe bakalım
    Tuttukça güçleniyorum kalabalık oluyorum

Yardımcı Yönetmen itouch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Karşıyaka
    Ettiği Teşekkür
    4
    3 mesaja 4 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

Ülkemizde yeni başlayan kapalı devre televizyon yaşamında her halde ilgi çekmek için olsa gerek toplumun genel kesimlerinin kaldıramayacağı oranda açık ve nude fiziki ile düşüncelerde bile aşırılık hakim düzeyde bir sunum ile dizi ilerlemektedir, tam bir aşırı uçlar sunumu gibi geliyor bana sizin de ifade ettiğiniz üzere sanatsal yaklaşım max %20 düzeyindedir, hani int de bir siteye giriyorsunuz size hemen aynı türde resmi önünüze çıkarıyorlar hem mantıksızlık hem aşırılık alabildiğince, aslında her filmin bir düzeyi olmalı, diğer yandan artiz denilen varlık her rolü oynayabilse de oyuncunun da bir tarzı olmalı, kanaatindeyim ama demek ki böyle şeyler olabiliyormuş diyelim,
    Keepintouch

Yönetmen hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Çanakkale
    Ettiği Teşekkür
    2
    29 mesaja 39 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949681

Serenay Sarıkaya, Fi ve Duru’yla ilgili bilinmeyenleri anlatıyor!
    Ranini tv

Yaklaşık 21,5 milyon tekil kişiye ulaşarak iki sezon boyunca izleyicilerini “monitöre” kilitleyen Fi dizisi finale doğru ilerlerken, dizinin belgeseli de izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Belgeselde, Serenay Sarıkaya’nın yer aldığı bölümlerin ilk kısmı bugün yayınlandı.

Yapımını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Mert Baykal’ın üstlendiği, Azra Kohen’in çok-satan Fİ Çİ Pİ üçlemesiden uyarlanarak Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel’in senaryolaştırdığı ve Türkiye’nin yeni nesil online televizyonu puhutv’de geçen yıl yayına başlayan Fi, Türkiye’de dizi sektörünün dinamiklerini değiştirmiş, dizi yapımı ve yayını konusunda yeni bir çağın öncüsü olmuştu.

“Hayatımızdan bir Fi geçti”

Tüm oyuncular ve yapım ekibiyle yapılan röportajların, kamera arkası görüntülerin yer alacağı Fi belgeseli, projenin başlangıcını ve dizi için çalışılan iki yıllık emeğini anlatıyor. Bugün, Fi’de Duru’yu canlandıran ve oyunculuğuyla büyük beğeni toplayan Serenay Sarıkaya’nın röportajından oluşan bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Belgeselde Sarıkaya, Fi ve Duru’yla ilgili bilinmeyenleri anlatıyor.

Yönetmen hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Çanakkale
    Ettiği Teşekkür
    2
    29 mesaja 39 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949681

Başak Köklükaya ‘Fi’ye Konuk Oluyor!

PuhuTV’nin sevilen dizisi Fi’ye final öncesi sürpriz konuk!

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi ve Osman Sonant’ın paylaştığı yapımın yarın akşam yayınlanacak olan 9. bölümünde son olarak ‘İşe Yarar Bir Şey’ filminde rol alan Başak Köklükaya konuk olacak. Güzel oyuncu, dizide Duru’nun annesini canlandıracak.

Fi, yeni bölümüyle yarın 21.00’de PuhuTV’de!

fav10.net

Set Görevlisi turrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ardeşen-Erzurum
    Ettiği Teşekkür
    8
    1 mesaja 2 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    0

dizi bazı olumsuz açık sahneler dışında hakikaten çok başarılı bir dizi özellikle sadık murat kolhan karakteriyle osman sonat ayrı bir fenomen olmuş durumda başka projelerdede görmek isteriz kendilerini

Yönetmen forgetmenot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Bursa
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949686

Yani SDK yasiyor mu?Yoksa sadece Özge'nin kalbinde mi yaşiyacak??Özge annesi gibi bipolar bozukluk mu yasiyor??Duru hirslari yuzunden hic mi ceza almiycak??Annesi'ne 'anne' hatta 'insan' denir mi??Basak Koklukaya ozlenmus epey.Turkiye'de bir donem 'disi' Haluk Bilginer'di.Kaliteli filmlerin aranan aktrisiydi.

10. forgetmenot üyemize teşekkür edenler:
    kırmızı su (19-02-18)

Yer
    atanamayan öğretmen
    Ettiği Teşekkür
    8
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

Alıntı forgetmenot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani SDK yasiyor mu?Yoksa sadece Özge'nin kalbinde mi yaşiyacak??Özge annesi gibi bipolar bozukluk mu yasiyor??Duru hirslari yuzunden hic mi ceza almiycak??Annesi'ne 'anne' hatta 'insan' denir mi??Basak Koklukaya ozlenmus epey.Turkiye'de bir donem 'disi' Haluk Bilginer'di.Kaliteli filmlerin aranan aktrisiydi.
    Umarım smk yaşıyordur. Bize gösterilen o. Ölmesini ya da yaşıyorsa ortaya çıkmayip onsuz bir final izlemek istemem. Özge ile mutlu olmalarını istiyorum artık.

Sayfa 41/42 İlkİlk ... 31373839404142 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri