Sayfa 24/26 İlkİlk ... 1420212223242526 SonSon
258 sonuçtan 231 ile 240 arası

Konu: No: 309 - Bölüm Yorumları

Asistan Abbey Dawn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ettiği Teşekkür
    2
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949677

Açıkçası aşırı gıcık olduğum bir dizidir No:309. İlk bölümden itibaren annemden dolayı maruz kalıp izlemek zorunda olduğum için biliyorum maalesef. Lale'ye bir kere hiç ısınamadım ve sırf onun şımarıklıkları yüzünden diziye gıcık oldum diyebilirim. Yine annem sezon finalini izlerken ondan öğrendiğim kadarıyla Lale'nin babası gelmişti ve ben "Acaba Lale'nin babası Erdal Özyağcılar olabilir mi?" demiştim. Yaptığım bu tahmin yüzünden kendimden korktum.

Yabancı Damat efsanesinde Sumru Yavrucuk ve Erdal Özyağcılar karşılıklı inanılmaz şahaneydiler. Yıllar sonra tekrar aynı dizide bir araya gelmeleri çok ilginç oldu. Ve yine karı koca ama eski olanlarındanlar. Açıkçası merak da etmiyor değilim sırf ikisinin hatrına yeni sezonun ilk bölümüne bakacağım.

Asistan Abbey Dawn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ettiği Teşekkür
    2
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949677

Alıntı ZeynepCeren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burada Erdal Özyağcılar gelir demişsin geldi. Deli Gönül için de bomba patlaması tahminin tutmuş. Açıkcası ben de korktum senden
    Aynı performansı İsimsizlerde de gösterebilsem keşke.
    Alıntı ZeynepCeren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yabancı damat benim için de efsanedir. Arada açar izlerim. Erdal Özyağcılar'a da aile babası rolü çok yakışır ama burada hoş olmayan bir karakter olacak muhtemelen. Ailesini terketmiş biri. Terketmesinde kendince haklı ve mantıklı bir sebebi yoksa, seyirci sevmez karakteri diye düşünüyorum. Gerçi ne gibi haklı bir sebebi olabilir ki...

Demem o ki; Erdal Özyağcılar ve Sumru Yavrucuk'un şahane uyumunu bu gereksiz uzatılmış dizide harcamak yerine yeni bir aile dizisinde ikisini tekrar buluştursalardı efsane olabilirdi. Çünkü No 309 bu saatten sonra iflah olmaz gibi.

Neyse sanırım ben de meraktan ilk bölüme bakıcam Hadi hayırlısı
    Yabancı Damat'ı bende açar izlerim. Erdal Özyağcılar ve Sumru Yavrucuk deyince benim aklıma Kahramanla Feride geliyor. Kahramanla Feride için ayrı dizi yapsalar Yabancı Damattan bağımsız yine izlerdim herhalde. No:309 da da boşanmış karı kocayı oynayacaklar. Bende bu şahane uyumu No:309 da harcayacaklarını düşünüyorum. Ve yeni bir aile dizisinde tekrar izlemeyi tercih ederdim.

Yönetmen hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Çanakkale
    Ettiği Teşekkür
    2
    26 mesaja 36 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949681

Eklenti 54306
    FOX TV’nin sevilen ve ilgiyle izlenilen dizisi ‘No: 309’da şok bir ayrılık yaşandı!

Yapımcılığını Gold Film – Faruk Turgut’un üstlendiği, yönetmenliğini Hasan Tolga’nın yaptığı, başrollerinde Demet Özdemir, Furkan Palalı Sumru Yavrucuk, Suat Sungur, Özlem Tokaslan, Sevinç Erbulak, Cihan Ercan’ın yer aldığı dizide ‘Samet’ karakterine hayat veren Murat Tavlı diziden ayrıldığını açıkladı.

‘No: 309’ yeni sezon ilk bölümüyle 20 Eylül Çarşamba 20.00’de FOX TV’de.

Yönetmen hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Çanakkale
    Ettiği Teşekkür
    2
    26 mesaja 36 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949681

‘No 309’un Yeni Sezonundan İlk Kare

FOX’un sevilen romantik komedi dizisi ‘No 309’un yeni sezonundan ilk fotoğraf karesi geldi!

Bu sezon kadrosuna usta oyuncu Erdal Özyağcılar’ı dahil eden dizinin başrolleri Sumru Yavrucuk ve Erdal Özyağcılar 10 yıl önce yine Yabancı Damat dizisinde çifti canlandırmıştı. No 309’da yeniden bir araya gelen usta oyuncular ilk set gününü ölümsüzleştirdi.

No 309, yeni sezonuyla 20 Eylül’de FOX’ta.

fav 10.net

Yönetmen deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    89
    20 mesaja 40 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Ben geldimmm

Merakla yeni sezonu beklenen No:309 un yeni bölüm fragmanını gördüm de eee demeyin bu sezon hangi konuyla sezonu götüreceklerini zaten tahmin etmiştik, Onur'un kızı var veOnur söyleye miyor, tıpkı ilk sezon gibi. (ayy neydi o evlilik sözleşmesi olayı ) Lale hanımın bu sezon da işlenecek olaya bakarsak, Onur'ın kızını öğrenmesi bilmem kaç bölüm olur, Emir'i aldığı gibi doğru anasının evine gider felan filan. Kısaca değişen bir şey yok. Ay olur mu Betül-Erol ittifakı tam gaz, eee

Çarşamba günümü dolduran yeni bir dizim olduğu için, bitmesi final yapması gereken bu dizi bu sezonda ne yapar hiç bilemiyorum. Zengingiller iyisiniz hadi, kurtuldunuz benden ve her daim eleştirilerimden

Yardımcı Yönetmen mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    11
    6 mesaja 9 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

bu uyarlama dizileri niye orginalinin bölümü kadar yapmazlar anlamıyorum madem uyarlıyorsunuz onun gibi 20 bölümde bitirin hadi bir sezon olsun niye uzatıp saçma sapan bir hale getiriyorlar bu dizinin hem Tayvan hem Kore versiyonunu çok severek izlemiş biri olarak hata şu an Tayland versiyonu da çıktı onu da beğendim ama bu dizi güzel başlayan sonra alakasız bir şekilde devam eden bir dizi oldu tamam bire bir aynısını yapsınlar demiyorum zaten bütün versiyonlar da küçük küçük değişiklikler var ama hepsi uzatılmadığı için tadında bitmişti bu sezon karşısındaki dizi de bir Kore uyarlaması meryem var gördüğüm kadarıyla ratingler düşmüş olacağı buydu geçen sezon bitirselerdi zirvede bitmiş olacaktı en azından ama bizim ülkemiz de rating aldıkça konu saçmalasa da devam ettiriyorlar o yüzden artık ben de Türk dizilerini tv de izlemiyorum netten işime gelen merak etiğim sahneleri izliyorum

Asistan kitappandasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Bolu.
    Ettiği Teşekkür
    298
    69 mesaja 193 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    1 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949674

Sumru Yavrucuk ve Erdal Özyağcılar, yıllar sonra No: 309 için yeniden bir arada!
    Yapımcılığını Gold Film’in, yönetmenliğini Hasan Tolga Pulat’ın üstlendiği, senaryosunu ise Aslı Zengin ve Banu Zengin’in kaleme aldığı “No:309” dizisi, dün akşam yeni sezonuyla izleyenleriyle buluştu.

USTA OYUNCULAR YİNE KENDİNE HAYRAN BIRAKTI
    Demet Özdemir, Furkan Palalı ve Sumru Yavrucuk’un başrollerini paylaştığı, FOX’un sevilen dizisi “No:309”un kadrosuna usta tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Erdal Özyağcılar dahil oldu.
    Başarılı dizide “Yıldırım” karakterine hayat veren Özyağcılar, 10 yıl sonra Sumru Yavrucuk ile ilk kez bir projede bir araya geldi.

Erdal Özyağcılar dizide Sumru Yavrucuk’un eski eşini, Demet Özdemir ile Fatma Toptaş’ın babasını canlandırıyor.

Genel Hikaye:
    Yıldırım’ın (Erdal Özyağcılar) dönüşüyle tüm dengeler değişmeye başlar. Kızların ve Songül’ün zaman zaman Yıldırım’a karşı farklı tutumlar besleyecek olmaları aile içinde bir takım sıkıntılara yol açacaktır. Her türlü olumsuz tepkiye rağmen Yıldırım kararlıdır ve tek isteği ailesini geri kazanmak, geçen yılları telafi etmektir. Ona en büyük desteği başta Nergis verecektir, ilk kırılmayı o yaşayacak zamanla Lale ve Nilüfer de babalarına karşı yumuşayacaktır. Songül’ün affetmesi ise kolay olmayacaktır. Bu durum sürekli aralarında iniş çıkışlı bir ilişkiye sebep olacak, özellikle Songül’ün güvenini kazanmak Yıldırım için kolay olmayacaktır. Babalarının dönmesine adapte olmak kızlar için zor olacak ve bu yeni durum sürekli duygu değişikliklerine sebep olacaktır. Yıldırım bir yandan damatlarını tanımaya onlarla ilişki kurmaya çalışacak, bir yandan da torunlarına, kızlarına veremediği ilgiyi ve sevgiyi vermeye çalışacaktır.

Ranini TV

Yönetmen 1993 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    4 mesaja 5 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

başlığın haline bak ya
    çıt çıkmıyor
    nerde bir zamanlar sayfalar dolusu yorum yapılan başlık

onurun kızı çıkmış gelmiş
    özge çıkmış gelmiş
    eski başlık olsa
    o kız onurdan değil koraydan diye çoktan birbirimizi ikna etmiştik

Yönetmen summer___17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Kumandasız TV
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Alıntı 1993 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    başlığın haline bak ya
    çıt çıkmıyor
    nerde bir zamanlar sayfalar dolusu yorum yapılan başlık

onurun kızı çıkmış gelmiş
    özge çıkmış gelmiş
    eski başlık olsa
    o kız onurdan değil koraydan diye çoktan birbirimizi ikna etmiştik
    Senaryo değiştirilmiş gibi ama. Zira olaya Özge'nin gidişinden Koray meselesi değil de Yıldız yüzünden gönderildi gibi gösterecekler gibime geliyor. Özge Yıldız'a korkmayın sizin yaptıklarınızı söylemeyeceğim gibi bişeyler dedi çünkü.

Yönetmen 1993 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    4 mesaja 5 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Alıntı summer___17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senaryo değiştirilmiş gibi ama. Zira olaya Özge'nin gidişinden Koray meselesi değil de Yıldız yüzünden gönderildi gibi gösterecekler gibime geliyor. Özge Yıldız'a korkmayın sizin yaptıklarınızı söylemeyeceğim gibi bişeyler dedi çünkü.
    Yok en başından belliydi yıldızın gönderdiği
    Bir ara halukla konusuyorlardı zaten
    Ama korayın düşmanlığını hepimiz özgeye başlamıştık
    Inşallahta öyledir
    Duru onurun kızı değildir

Sayfa 24/26 İlkİlk ... 1420212223242526 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri