Sayfa 26/26 İlkİlk ... 162223242526
258 sonuçtan 251 ile 258 arası

Konu: No: 309 - Bölüm Yorumları

Yönetmen hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Çanakkale
    Ettiği Teşekkür
    2
    26 mesaja 36 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949681

FOX'tan flaş karar! Hangi iddialı dizi final yapıyor?

Kanalın iddialı dizisi 3 hafta sonra ekranlara veda edecek.

FOX'un reyting rekortmeni "No 309" dizisi final yapıyor. Başrollerini Demet Özdemir ve Furkan Palalı'nın paylaştığı dizinin kadrosuna yeni sezonda usta oyuncu Erdal Özyağcılar, Sumru Yavrucuk'un partneri olarak projeye dahil olmuştu.

Bu sezon reytingleri düşen dizinin 13 bölüm garantisi olduğu biliniyordu. Ancak kanal 62. bölümü seyirciyle buluşan projenin 65. bölümde bitirilmesine karar verdi.

Birsen ALTUNTAŞ-MEDYATAVA

Yönetmen hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Çanakkale
    Ettiği Teşekkür
    2
    26 mesaja 36 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949681

No: 309 dizisi final yapıyor!
    Ranini tv

Başrollerini Furkan Palalı ve Demet Özdemir'in paylaştığı sevilen dizinin yapımcısı Faruk Turgut, Twitter hesabından dizinin 65. bölümde final yapacağını izleyicilere duyurdu.

FARUK TURGUT @FARKTRGT
    No:309 Yaz dizisi olarak başladı.2016 yazının en çok izlenen dizisi oldu.2016/2017 sezonunda en iddialı diziler karşısında başarılar kazandı.
    Hiç durmadan 2017 yazında devam etti.Dile kolay 65bl.Dizi yaptık.yazarımızda bizde şevkle işimizi yaptık.Her güzeliğin bir sonu vardır.Biz karar verdik ve 65.bl bitirme kararı aldık.son 3 bl seyircimizle birlikte olmanın keyfini çıkaracağız.

Asistan asdemas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    120
    38 mesaja 70 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949681

Arkadaslar merhaba,
    Dizimiz final yaptigi icin uzgunum. Ancak son donemde takip etmekte zorlandim ve sezon finali yapmadan once Lale hamileyken simdiki bolumlerde hic bu hususta konusulmadi. Kacirdigim icin ve tum bolumleri tekrardan izleyemedigim icin anlayamiyorun suan izledigim kisimlari. Lalenin yeniden hamileligi hususunda beni aydinlatabilir misiniz acaba? Yanlis test mi soz konusu oldu nereyi kacirdim bolumlerde anlayamadim.
    ''Af dilemeyi de hak etmek lazım''

Yönetmen summer___17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Kumandasız TV
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Alıntı asdemas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba,
    Dizimiz final yaptigi icin uzgunum. Ancak son donemde takip etmekte zorlandim ve sezon finali yapmadan once Lale hamileyken simdiki bolumlerde hic bu hususta konusulmadi. Kacirdigim icin ve tum bolumleri tekrardan izleyemedigim icin anlayamiyorun suan izledigim kisimlari. Lalenin yeniden hamileligi hususunda beni aydinlatabilir misiniz acaba? Yanlis test mi soz konusu oldu nereyi kacirdim bolumlerde anlayamadim.
    Ablasıyla kendi testi karışmış. Hamile olan Lale değil ablası.

Yönetmen deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    89
    20 mesaja 40 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Ben geldimmm

Şaşırmayın geldiğime, söylediğim gibi bu sezon ki hiç bir bölümünü izlemedim dizinin. Zaten uzun sürmeyeceğini, final yapması gerektiğini söylemiştik ama bizi duymadılar, sonuç FİNAL. Hoş devam etse izleyiciyi deli edecekmiş dizi belli. Videolu sitede karşıma çıkan bölümlerle ilgili birkaç videoyu izlediğim için söylüyorum bunu. Onur'un Özge'den kızı olmuşmuş vallahi senarist hatunlar

Aslı-Banu: Onur ilk önce Özge'yi çok sevdi, eee sevdiği kadından bir çocuğu olsun di mi. Bu durumda kızı olsun evet. Sonra hayatına Lale girdi eee ondan da çocuğu olmalı ki Emir oldu. Böylelikle çok sevdiği iki kadından çocukları olan bir Onur, harika

Böyle mi düşündünüz yani Neyse ne diyordum Onur kızını diyememiş, Betül hala entrikaya devam, aman ne güzel kurgular

Dizi final yapıcak Betül-Erol'a hak ettikleri dersi vermeyip, tüm yaptıklarını yanlarına kar bıraktınız ya helal olsun size

Asistan akide11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    KeReM
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    15356072

Lalenin triplerinden , sürekli anasının evine dönmesinden de sinir gelmişti. Tam zamanında bitirdiler, Onura yazık. Ne çekti garibim.

Yardımcı Yönetmen mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    11
    6 mesaja 9 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

dediğim gibi artık bizim dizileri izlemiyorum gereksiz yere sahneleri uzatılan gereksiz karakterler rating aldıkça uzatılan ve saçma sapan hale getirilen konulardan çok sıkılıyorum anca böyle sevdiğim oyuncular ve izlediğim uyarlama diziler olursa o da 4 ya da 5 bölüm dayanabiliyorum gerisini netten izliyorum diziye gelirsem o küçük kız onurun gerçekten kızı olmamalıydı betülün oyunu olmalıydı ama yine güzel başlayan bir diziyi uzatmak adına berbat etiler ve izleyici sıkıldı ratiingler düştü sezon yarısı bile olmadan final yaptılar oysa geçen sezon sonu final yapsalardı hem daha önce de yazdığım gibi zirvede bitmiş olacaktı hem de saçmalamayacaktı dün akşam ateşböceği dizisinin de finali vardı iki diziyi de final olduğu için çok merak etim gereksiz sahnelerinde ötekini açarak izledim ve izlediğim kadarıyla bu dizinin esas çifti Lale ile Onur muydu diye düşündüm kesinlikle çünkü sahneleri çok az geldi bana ve hep dediğim gibi madem uyarlama alıyorlar bire bir aynı olmasına gerek yok mesela bunda çocuğun düşmemesine çok sevinmiştim böyle olunca onurla lale de ayrılmadılar o güzeldi ama şu gereksiz uzatmalarından ve eklenen saçma sapan konulardan sıkıntı geliyor bana göre sadece uyarlamalarda da değil bütün dizilerin Kore'deki gibi baştan ne kadar bölüm olacağı belli olsun rating alsa da almasa da o bölüme sadık kalınsa çok daha güzel olurdu böylece ne izleyici sıkılırdı ne de rating almadı diye final bile yapmadan biten diziler olur

Yönetmen suzican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    240
    60 mesaja 147 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    1 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949679

Dizi tam zamanında final yaptı.Bu sezon arasıra atlaya zıplaya bakdım sıkıldım yerde kanal değiştirdim izledim. Finale son bir bölüm kalırken bile Lalenin yanlış anlamaları afrası tafrası vardı arkadaş ne meraklılar trip atan kız yazmaya
    Betül erol yine aynı şeyler hiçmi usanmaz insan hiçmi ders almaz yada hiç mi aile onların biletini kesmez Betül türlü rezilliği yapıyor aman bu Betül kabul görüyor.Komedi diye bu kadar saçmalık olmaz komedinin de bir dinamiği vardır değil mi? Komedi diye saçmalık normal mi yani
    Güzelim uyumu oyunculuğu harcadılar Yıldızı ve Onuru Fikret'i severek izliyordum yazık oldu bu güzel oyunculuklara dünyanın en itici kız annesi ve esas kızı izledim Sumru Yavrucakdan soğudum resmen.Kim sever böyle tipleri Yenilmez ailesinin kızlarının hiç sempatik bir yanı yokdu gün geçtikçede Lale Songül Nergiz Nilüfer itici olmaktan öte gidemediler.

Sayfa 26/26 İlkİlk ... 162223242526

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Yer imleri

Yer imleri