Sayfa 57/57 İlkİlk ... 7475354555657
564 sonuçtan 561 ile 564 arası

Konu: Cesur ve Güzel-Bölüm Yorumları

Yardımcı Yönetmen itouch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Karşıyaka
    Ettiği Teşekkür
    4
    3 mesaja 4 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

sağlık olsun diyelim ancak dizinin sonu aceleye getirildi başlardaki özen kalmadı
    Keepintouch

Yönetmen hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Çanakkale
    Ettiği Teşekkür
    3
    31 mesaja 42 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949681

2017 Seul Uluslararası Drama Ödülleri'nin adayları belli oldu
    Ranini tv

Bu yıl 12.'si düzenlenecek olan Seul Uluslararası Drama Ödülleri'nde adaylar belli oldu. 7 Eylül'de düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak ödüllerin adayları arasında Bu Şehir Arkandan Gelecek (Heart of the City) ile Cesur ve Güzel (Brave and Beautiful) da yer aldılar.

Ay Yapım'ın hazırladığı iki diziden Cesur ve Güzel, Drama Dizisi dalında aday olmanın yanında başrol Kıvanç Tatlıtuğ'a En İyi Aktör dalında, Ali Bilgin'e ise En İyi Yönetmen dalında adaylık kazandırdı.

Bu Şehir Arkandan Gelecek ise yine Drama Dizi dalında adaylık kazanarak Cesur ve Güzel'e rakip oldu. Bununla birlikte Kerem Bürsin de En İyi Aktör dalında adaylık kazanarak Kıvanç Tatlıtuğ'a rakip oldu.

Seul Uluslararası Drama Ödülleri'nde aday adayı olarak ülkemizden altı dizi yer almış, diğer diziler Aşk ve Mavi (Love and Hate), Seviyor Sevmiyor (She Was Pretty), Bana Sevmeyi Anlat (Wings of Love) ve İçerde (Insider) olmuştu. Geçtiğimiz yıl düzenlenen törende ise Kara Sevda dizisi Jüri Özel Ödülü'ne layık görülmüştü.

Yardımcı Yönetmen itouch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Karşıyaka
    Ettiği Teşekkür
    4
    3 mesaja 4 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

Sayın Hardi nin haberine sevindim ben de sizler gibi
    aylardır yazlıkta isternet de bağlatmamıştım bu sene meraktan çatladım dayanamadım bu bu gece için geldim eve yüzlerce mesaj var uykusuz bir gece ye neler verilmez hayal diyorum
    ama cumartesi gününden itibaren hep birlikte olacağız ama neye yarar bir cesur ve güzel imiz vardı "matured love" işleyen artık o da yok onun için hayal diyorum
    zaman ödüller zamanı
    Bey efendi baş rol oyuncumuzun geçmişten günümüze en güzel dizisi idi yakışır ona ödül,
    Bayan baş rol oyuncumuz ise rolüne tam manası ile yapmacıksız adapte olan oyuncumuz ona da ödüller bekleriz,
    kalın sağlıcakla
    Keepintouch

Yönetmen hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Çanakkale
    Ettiği Teşekkür
    3
    31 mesaja 42 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949681

Cesur ve Güzel ile İçerde Arjantin'de de yayına girecekler
    Ranini tv

Dağıtımcılığını Eccho Rights'ın üstlendiği Cesur ve Güzel ile İçerde'nin Arjantin'de de yayına gireceği açıklandı. Diziler 14 Şubat'ta Kara Para Aşk'ı da başlatacak olan Telefe kanalı tarafından yayınlanacak. Kanal, iki diziyle birlikte ilk sezonundan memnun kaldığı Kanal 7 dizisi Elif'in ikinci sezonunun haklarını da aldı.

Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği iki diziden İçerde, Show TV'deki yayınını başarıyla geçtiğimiz yıl tamamlamıştı ve şimdiye kadar pek çok ülkeye satıldı. Cesur ve Güzel ise 60'dan fazla ülkeye satılmış durumda. Telefe kanalının satın alma bölümünün yöneticisi Mercedes Feu daha iyi içeriklere ihtiyaçları olduğunu ve bir kez daha izleyicileri için uluslararası televizyonun en iyilerini aldıklarını belirtti.

Sayfa 57/57 İlkİlk ... 7475354555657

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri