Sayfa 23/23 İlkİlk ... 131920212223
227 sonuçtan 221 ile 227 arası

Konu: Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz- Bölüm Yorumları

Yönetmen real madrid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Madrid
    Ettiği Teşekkür
    8
    57 mesaja 67 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

Keşke fragmana bu sahneleri koysalardi. Daha çok merak uyandırır . Reytingler olumlu yönde olurdu
    Ender in ve Ceylanın sahnesi.. Insan bunu fragman a koymaz mi?? Çok pis dayak yiyecek Ceylan . Bunu gören hızır artık bi zahmet hakkının icabina bakar

Asistan elifk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    38608027

Benim seyretmedigim ozellikle esraya dayanamadigim icin bolumler vardi ama ozgurn ilk geldigi zamani seyrettim ve ben o tarz birini istiyorum ilyasa.. ama mimik kullanabilenini... bu kiz o ilk zaman ki cevval avukat degil bana me olacak bilmem ne diye dolasan bir tip.. ben daha guclu tuttugunu koparan karadenizli bir karakter istiyorum mumkunse ve mumkun yani bu bir senaryo olduguna gore hersey yazilabilir iyi bir kadin oyuncuda gelebilir... bu ozguru begenmedim fazla korkak geldi bana... yahu yazin soyle guzel birseyler ilyasa da... hatta alparslana sirasi gelince hiziraliye de... ama sirayla bir ilyasi duzgun bir ask icinde iyi bir oyuncuyla gorsek ya... bi yerde karsilassalar dikkatini cekse bizimkinin sonra birkac karsilasma sonrasi baksa ayni ortamda... niye yazilamiyor.. suzynin turk olani oturmasini kalkmasini bilen bir versiyonunu yada meryeme yakin birini istiyorum ilyasa...

Yönetmen real madrid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Madrid
    Ettiği Teşekkür
    8
    57 mesaja 67 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

Suzi atak cesur hafif de deli idi. Tam Ilyas lik.
    Bu yüzden Ilyas sevdi suziyi
    Böyle biri lazım. Artı Suzi çok iyi oynuyordu. Özgür mimigin m sini kullanamiyor..
    Sevgili senaristçığım ya Suzi geri gelsin ya da onun gibi taş gibi bi hatun gelsin

Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    38608027

Suzi de gelmesin mumkunse suzynin turkiye subesi olsun. Yine hafif deli olabilir ama o derece kahkahalara gerek yok nerede nasil davranacagini bilen daha oturakli biri olsun mumkunse. Suzy gibi korkusuz iyi silah kullanan esranin tersine bu islere yabanci olmayan hatta islerin icinde olan... ya iclerinden birinin bir akrabasi falan da olabilir. Bunlar evde yanlarinda baskalari varken tanismadan karsilasabilirler biryerlerde ilyasin ilgisini ceksin kizimiz. Oturakli bir iside olsun... du ozgurun baslangic asamasi iyiydi de sonrada yapiskan bi tip olmus ben sonralari seyretmedim. Ama burdaki halide hosuma gitmedi daha korkusuz deli birini istiyorum ilyasin yaninda karadenizli olsun mumkunse.. ama iyi bir isi olsun eli silah tutsun... daha ne yapalim senaryoyu mu yazalim... bir de lutfen mimikli iyi bir oyuncu deniz cakir kivaminda biri olsun gorun nasil seyrettiriyor.....

5. elifk üyemize teşekkür edenler:
    BuSe.YaSeMiN (Dün)

Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    38608027

Avukat cok iyiydi ama tekrar olmasin doktor falan da olabilir...

Oyuncu Tiger Stormy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    <...> YaSen <3
    Ettiği Teşekkür
    65
    9 mesaja 11 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949674

diziler arası şipleme moda oldu. ben saktaki nefesi ilyasa gelin edeceğum kız hem karadenizli hem de burdaki oğlan tarafının aradığı niteliklere sahip bir gelin
    endere üzülmedim çünkü öncekinde kefeni yırtmıştı... bi karakteri öldürücek gibi fake atıp bölümler sonra öldürmelerini tercih ediorum... mesela nevzat da öyle olmuştu... bu mantıkla sıra hurşitte.
    İlkerin hurşitten önce ölmesini istemiyordum. yani aslında hurşit iyi bi karakter, ölmesini istememin nedeni onu da bozacaklarına inanmam. dizide kimi sevdiysek bozdular.
    kıvırcık kızla reha neden olamıyor? ercan abisi modunda resmen reha en azından genç gösteriyor.
    hakkının ceylan meyletmesine hiç şaşırmadım zira bu konuda da tarih tekerrür ediyor. sezonun başında aniden giden karakteri hatırlar mısınız? onun ceylan sempatisi vardı ama öldüğü için o konu havada kaldı. senaristler bunu unutur mu hiç ceylana aşık olucak birini bulurlar elbet yeter ki meryemi kimse sevmesin, hızır meryemi kıskanmasın. ama çok bişey istemiyoruz ki, ceylan mutluluğu ünalla bulsun. valla ikisi birbirine yakışıyor.

Oyuncu BuSe.YaSeMiN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ILYSBHR
    Ettiği Teşekkür
    16
    7 mesaja 7 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

Alıntı elifk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Suzi de gelmesin mumkunse suzynin turkiye subesi olsun. Yine hafif deli olabilir ama o derece kahkahalara gerek yok nerede nasil davranacagini bilen daha oturakli biri olsun mumkunse. Suzy gibi korkusuz iyi silah kullanan esranin tersine bu islere yabanci olmayan hatta islerin icinde olan... ya iclerinden birinin bir akrabasi falan da olabilir. Bunlar evde yanlarinda baskalari varken tanismadan karsilasabilirler biryerlerde ilyasin ilgisini ceksin kizimiz. Oturakli bir iside olsun... du ozgurun baslangic asamasi iyiydi de sonrada yapiskan bi tip olmus ben sonralari seyretmedim. Ama burdaki halide hosuma gitmedi daha korkusuz deli birini istiyorum ilyasin yaninda karadenizli olsun mumkunse.. ama iyi bir isi olsun eli silah tutsun... daha ne yapalim senaryoyu mu yazalim... bir de lutfen mimikli iyi bir oyuncu deniz cakir kivaminda biri olsun gorun nasil seyrettiriyor.....
    Ah benim duygularim..
    Ne guzel aciklamissin.

Ve avukat gibi bir havasinin olmamasi, aile avukati sanirsam Ozgur o davalar uzerine bakiyor, ki Tipi bir mafya yine de tuttugunu koparan biri olmaliydi, yada ilk diziye katildigi gibi. benim hayalimde, ceza avukati vardi
    Guclu, Meryem gibi.
    Hayallerim Bahar, gerçekler özgür. Gerçi baska isim bulmam lazim hahaha Her yerde bir bahar var, hic fark etmemistim.

Endere nasil uzuldum
    O olmemeliydi, Vicik olseydi sadece

Sayfa 23/23 İlkİlk ... 131920212223

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri