Sayfa 76/76 İlkİlk ... 26667273747576
756 sonuçtan 751 ile 756 arası

Konu: Söz - Star TV

Süper Moderatör A.Konak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Poyraz Karayel
    Ettiği Teşekkür
    14
    36 mesaja 63 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    3 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949685

Bu hafta cukur'un tum kulvarlarda birinci olacagini demistim. Bunu elbette demistim demek icin soylemiyorum. Gorunen koy klavuz istemezmis. Birkac bolum sonra kirgin cicekler bitiyor ve onu izleyenler de muhtemelen sba'ya kayacaktir. Yani bugun 2.olduklarina dua eder hale gelmeden akillarini baslarina alsinlar zannimca.

Demin zuzum soyledi. Arka sokaklar gibi her hafta farkli bir hikaye. Cok katiliyorum. Dizide devamlilik diye bir sey kalmadi. Bolum icinde o devamliligi saglayamiyorlar ki biz genel olarak bekliyoruz. Cok hayalci gordum kendimi.

Yine oyunculari sevdigimden dolayi izlemeye devam edecegim ama tek onlar icin. Yoksa dizi ve hikayesi buyuk hizla dibe vuruyor bende.

Yemin ederim tolga ile aybuke ruyama girdi gece. Aybuke'ye kiyafetleri icin kiziyordum. Tolga'ya suratsiz ifadesinden dolayi. Sonrasinda alarm caldigi icin hatirlamiyorum.

2. A.Konak üyemize teşekkür edenler:
    Osysia (Bugün)

Yönetmen deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    102
    23 mesaja 43 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Ben geldimmm

Ethem Bey diziyi günden güne kötü bir hale getirdiğinin farkında mısın acaba. İzleyici'nin yavaş yavaş elini çektiğini biliyor musun. Yat kalk dua et ASKER konulu dizi yazdığına, bu yüzden erkek izleyiciler bir şekilde devam eder ama bu gidişle sen 2. liği de göremezsin zannımca ki görme de zaten. Her geçen gün senin yüzünden dizi kötüye gidiyor S.O.S veriyor gör bunu Ethem

Bölüme dönersek tamam bir bölüm 2,5 saat sürmez sürmez de bunun sebebi biz İZLEYİCİ değiliz YAPIMCI'lar yapmasınlar bu kadar uzun süren dizileri, KANAL'lar da mecbur kalır en fazla 1 saat bölümü olan dizi yaptırmalara. kanal istiyor diye yapımcının gıkı çıkmasın, sonra 2,5 saat sürne diziden ne bekliyorsun olur ama bunun cezasını niye izleyici çeksin ki. Neyse ne diyorduk bölüme dönersek DİZİ heyecanını, gerçekçiliği gün be gün kaybediyor ve OYUNCU'lar bile rollerini inanarak oynamıyor bu çok belli. Hatta eminim ÇİZGİ FOTOROMAN konusuyuz ne rol keseceğim diyorlardır allah bilir.

Bu dizinin esas erkek karakteri (her ne kadar konu ASKERİ TİM diye gösterilse bile) yavuz efendi değil mi Ethem. Şu yazdığın Yavuz'u sen seviyor musun, vay ne güzel sahneler yazıyorum Yavuz'a diyebiliyor musun, cidden çok merak ediyorum. Çünkü yazdığın Yavuz bedenen olan, ruhu ölmüş, bitkisel hayat yaşar gibi bir karakter. Dün akşam ki bölüme bakınca biz bu Yavuz2un nesini sevelim. Geçtim eşi olan kadına davranışını TİM için, kardeşim dediği kişilere davranışı, yaklaşımı neydi öyle allah aşkına. Böyle kardeşlik olacağına olmaz olsun Ethem efendi

Ay çok sinirlendim biraz ara bana, yine DÖK İÇİNİ RAHATLA'ya geleceğim

4. deren1970 üyemize teşekkür edenler:
    Osysia (Bugün)

Süper Moderatör A.Konak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Poyraz Karayel
    Ettiği Teşekkür
    14
    36 mesaja 63 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    3 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949685

Derman'in bu kadar reklami yapilmasi da ayri bir sacmalik. Beklentileri yukseltip keskin cakilisi saglayacaklar gene. Insanlar gizemi dizinin icerisindeki hikayede yaratir bunlar oyuncunun kim oldugu konusunda yaratiyorlar. Cok merak ettim cok. Kesin agah'in kardesi cikacak. Yavuz'la selim de kuzen cikarlar. Biz de oha deriz dimi? Poyrazin da kimsesi yokken bi anda bir suru akraba cikmisti.

Ben eski yavuz'u ozledim. Tipki eski bahar'i olzledigim gibi.

Yeni bolume dair bi beklentim yok. Koca bolumler fragmandan ibaret oluyor cunku. Fragmanin 2.5 saate uzatilmis versiyonu.

6. 2 kişi A.Konak üyemize teşekkür etti:
    deren1970 (Bugün),Osysia (Bugün)

Yönetmen deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    102
    23 mesaja 43 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Ben Geldimmm

Ne kadar beddua etsen de Ethem geldim işte, bilirsin korkunun ecele faydası yok evet nerede kalmıştık hah ruhsuz, donuk, yaşam belirtisi göstermeyen Yavuz'da. Ne yaptın sen bu karaktere böyle Ethem, allah aşkına KAYIP ARANIYOR ilanı mı verelim ne yapalım, eski Yavuz'u özleyeceğim hiç aklıma gelmezdi inan bunun tek sebebi sensin Ethem, şu yazdığın Yavuz'u seviyorsan, beğeniyorsan benim sana lafım yok artık. Düşünün hayat dolusunuz, neşelisiniz, yaşamdan keyif almaya çalışan birisiniz ta ki bu Yavuz gibi biri ile karşılaşana kadar. Eğer hayatınıza böyle bir adam girerse siz de ona uyarsanız iki aygın baygın donuk bakışlı bir çift olursunuz ki Yavuz'a benzeyen, üzüm üzüme baka baka durumunun türkçe meali Bahar'dan bahsediyorum evet. Yavuz'a tahammül edemiyorduk bir de Bahar çıktı başımıza. Dünkü bölümün FİYASKO karakterleri Yavuz ve Bahar'dılar

Yavuz Bahar bu kadar berbat yazılırken diğerleri çok mu iyiydi. Ha KEŞANLI hariç, iyi ki varsın Keşan'lı, yoksa bizim halimiz harap. Oturup da şu dizide izlenecek bir şey yok artık çünkü Ethem bu karakterler derdin ne bilmiyorum ama insan hiç kendi yazdığı karakterlerden nefret eder mi, ama sen ediyorsun belli. Çünkü bu kadar berbat yazılamaz karakterler.

Ne yaparsın ne edersin bilemiyorum, YAPIMCI mı devreye girer o sizin iç meseleniz ama kendinize bir çeki düzen verin artık. Çünkü diZinin gidişatı gidişat değil.

İmza: BİR DOST

8. deren1970 üyemize teşekkür edenler:
    Osysia (Bugün)

Asistan >>efsunn<< - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Fenerbahçe
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    6265856

bu bölümü hiç beğenmedim

iki saatte bir kızı kurtaramadılar
    bu kadar yavaş almaları nedir anlamıyorum merakladırcaklar illa eski bölümler daha mı güzeldi ne

Yönetmen zeyneps - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ...
    Ettiği Teşekkür
    0
    3 mesaja 9 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949686

Maalesef Çukur haftalardır almak için uğraştığı totali de elden almış dizi ve izleyiciler adına üzüldüm yapımcılar senarist ve ekip adına ise üzülmedim.

İzleyici o kadar çabaladı ki gerek burda yazanlar gerek kuşlu sitede dizinin izleyicileri yapımın ve senaryo ekibinin diziyi toparlaması için birçok öneri ve eleştiri getirdi hiçbiri dikkate alınmadı ama Söz ekibi kendini salmış bir halde devam ederken rakip dizinin senaristi ve ekibi harıl harıl çalışıp istediklerini elde ettiler.

Artık daha seçici ve daha az sabırlı bir izleyici var ve bu izleyicinin de alternatifi çok bu yüzden bizim ratingimiz iyi nasıl olsa bir şekilde hallederiz yediririz olayı pek geçerli değil.

Dün izlediğimiz neydi öyle 17. bölümün birebir aynısını önümüze ısıtıp koymuşlar. Öyle ki hikayenin ters köşe kısımları (Baharın mezarda bulunamamasi/ Nazlının arabada olmaması) dahi aynıydı.

Operasyon kısımları mantık hatalarıyla dolu eğer erkek izleyiciyi bu operasyon sahneleriyle elimizde tutarız diyorlarsa erkek izleyici bile bu tek tipli anlaşılmaz operasyon sahnelerinden bunalacaktır.

İlk sezon Cemal Süreya'dan bahseden içsel konuşmalar yapan Yavuz ve Bahara ne oldu?
    Aralarından geçen tren yolu mesafesi ve askerlik arkadaşı ilişkisi beni benden aldı 😄
    Hadi yönetmen yazmıyor yönetmen demiyor mu siz karı kocasınız bu sahneyi biraz içten çekelim..Yavuz Bahara bakmamak için sağa sola aşağı yukarı her yere baktı Yavuz'dan pas alamayan Bahar da bir süre sonra yere bakmaya başladı.
    Ben mi yanlış hatırlıyorum en son sıcak temas içinde değil miydiler yine ne oldu da kutuplardan kopup gelen buzul kütlesine döndüler 🤔
    Evlenmeden önce daha fazla paylaşım yapan konuşan bu ikili evlendikten sonra kamu spotu dert babası olmak dışındaki tüm işlevlerini yitirdiler. Birbirlerini hayatına dair şeyleri pek bilmiyorlar birbirlerinin başına gelen olaylardan haberleri bile olmuyor çoğu zaman, oysa iyi günde kötü günde yemini etmemişler miydi?
    Bu çiftin bir ileri iki geri gitmesi de dizinin tutarsızlıklarından birisi..

Bir de demez mi Yavuz "Bu hayatımın en zor günü" bir başkasından duysak belki olabilirdi de bunca zorluk yaşamış biri bunu diyince inandırıcı değil komik oluyor 😄 Hayatının en zor değil en ruhsuz günü olabilir Yavuz😂 Zira biz o duvar gibi suratından üzgün müsün mutsuz musun yorgun musun anlayamıyoruz🙄

11. 2 kişi zeyneps üyemize teşekkür etti:
    A.Konak (Bugün),Osysia (Bugün)

Sayfa 76/76 İlkİlk ... 26667273747576

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Yer imleri

Yer imleri