2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Piyaa Albela / 2017 - .... / Hindistan

Yönetmen Defneci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    BilluJi & PAnika
    Ettiği Teşekkür
    0
    8 mesaja 17 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949682

Standart Piyaa Albela / 2017 - .... / Hindistan

Yayınlandığı Kanal : Zee Tv
    Yapımcı :Sooraj Barjatiya (Rajshri Productions)
    Oyuncular
    Akshay Mhatre as Naren
    Sheen Dass as Pooja
    Jyoti Gauba
    Ankit Vyas
    Tushar Khurana
    Avinash Wadhawan.

Piyaa Albela, Menaka ve Vishwamitra'nın klasik aşk hikayesinin günümüz uyarlamasıdır.

Dizi, birbirinden farklı iki kutup olan Naren ve Pooja'nın etrafında dönüyor. Naren, maneviyat yolunda egitim gören bir psikoloji öğrencisidir.
    Tamamen kendi zihninin ve ruhunun içinde kendi dünyasinda yaşamaktadır. Naren hiç haber okumamaktadır ve modern dünya ile ilgilenmez, paraya güce önem vermez.
    Çevresine göre dış dünya ile hiç bir bağı ve alakası yoktur. Dış görünüşünde dağınık, salaş ve Anti-sosyal bir bireydir. Naren kendi meditasyon dünyasında kaybolan zavallı küçük bir isyancıdır aslında ebeveynlerine ve ailesine göre. Çözülmesi çok karışık bir labirent dir.
    Öte yandan Pooja, Naren'in aksine, cok sıcak, kendine güvenen ve eksiksiz bir kişilik dir. Yetenekleri saymakla bitmez. Üniversitesinin kültürel gecelerinde rüya gibi dans etmeye çalışmak için çabalayan bir dansçıdır. Karate şampiyonu olan Pooja, terbiyesiz gençleri yola getiren bir kişiliğe sahiptir.
    Naren'in anne-babasının zihninde olan tüm sorularınin tek cevabı Pooja dır. Ve Pooja'nın Naren'in hayatında ihtiyaç duyduğu kız olduğuna ikna olurlar...
    Ve ikilimiz çok farklı bir şekilde bir araya geleceklerdir.

Yönetmen Defneci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    BilluJi & PAnika
    Ettiği Teşekkür
    0
    8 mesaja 17 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949682

Merhaba arkadaşlar,
    Bu diziyi pek bilen olmaz olsada cevirisi herhangi bir sitede yok. Daha yeni yeni Facebook dabolusan bir grupta yapılıyor cevirisi..

Ve bende keşfederek izlemeye basladım. Acıkcası hoş bir dizi fena değil. İlk bölümler çok ilgi cekmiyor yalnız her dizide oldugu gibi.

Nareen Babu, neden Babu diyorlar çözenedim hala, maneviyat yolunda ilerleyen bir genç. Onun icin holding, para vs seyler önemli değil. Ve bu maneviyat konusunda bazen psikopatlasıyor.( bu psikopatlıklar öyle kızla alakalı değil zararı kendine. )

Pooja da, cogunlukla her dizide oldugu gibi yetim , dayısıyla kalıyor. Basarılı bir danscı ve bol bol ödül alıyor. Ve yine ödül aldıgı bir törende Nareen'in anası Supriya ve babası Harish ile karsılasıyor. Harish ondan etkileniyor ve Pooja sırf ogluyla arkadaş olup yeniden hayata döndürsün diye kızı bir sekilde ikna edip eve getiriyor. Lakin evin cadısı , Harish'in kardeşinin karısı Neelima acıkgöz oğlu Rahul'un yaptıklarının farkında olarak Poojayı eve Supriya'nın yardımcısı diye getiriyor Yetim ve Köylü kızı diye.

Ve başlıyoruz böylikle.. Pooja ilk başlarda Nareenin bu sayko Maneviyatlığından tırsıyor. Birde Rahul dümbüğünün yanlıs anlasılmalara sebep olmasıyla Nareen'e karşı düsünceleri kötü hal alıyor.

Zaten bu safozluğu yüzünden oğlan yok yere kendisini tanrı bilmem ne nin yoluna koyuveriyor beraber yolları arşınlıyorlar.. Sayılır..

Neyse efenim, ne Pooja öyle çok güzel bir kız ne Nareen çok yakışıklı.. Lakin sevimli tipler izlerdikçe alışıyorsunuz.

Bu arada dizinin müzikleri hiç fena değil. Özellikle Nareen'in Malanga Re sarkısı ve Sanırım dizinin jeneriği sayılan Pooja'nın müziği Jogiya şarkısı çok hoş..

Boş zamanları degerlendirmek adına gayet izlenesi bir dizi.. Tasviye ederim. Nareen'in melül bakışları Sarasınkileri anımsatıyor bazen bana.. Hatta kendine acı cektirmeleri de benziyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri