Sayfa 1/4 1234 SonSon
31 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: La Casa De Papel

Yardımcı Yönetmen Gαмzε - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Olicity♥Klaroline
    Ettiği Teşekkür
    3
    6 mesaja 9 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949681

Standart La Casa De Papel

Yaratıcı:
    Álex Pina
    Dizi Türü: Suç, Gerilim, Macera
    Ülke: İspanya
    Dil: İspanyolca
    Sezon Sayısı: 2
    Oyuncular: Álvaro Morte, Pedro Alonso, Alba Flores, Miguel Herrán, Jaime Lorente, Paco Tous, Úrsula Corberó, Darko Peric, Itziar Ituño, María Pedraza, Fernando Soto, Juan Fernández, Fran Morcillo, Esther Acebo, Clara Alvarado, Enrique Arce
    Konusu: Hayatları ve milyonlarca avro tehlikede olunca dokuz soyguncu, tüm zamanların en büyük soygununu yapmaya kalkışır. Bir suç dehası, planını gerçekleştirmek üzere polisi ustalikla yönlendirirken sekiz hırsız, rehineler alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitler.

2. 2 kişi Gαмzε üyemize teşekkür etti:
    Aynur (10-02-18),nurdi (10-02-18)

Süper Moderatör A.Konak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Poyraz Karayel
    Ettiği Teşekkür
    14
    38 mesaja 66 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    3 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949685

Henüz 8 bölüm izledim ve Profesör'ün zekasına hayran oldum. Yabancılar nasıla böyle zekice şeyler yazıp, harika kurgular yapıyorlar vallahi helal. Kalan 4 bölümü de hafta sonu bitiririm. Berlin'e bayıldığımı da ayrıca belirtmek istedim.

4. 2 kişi A.Konak üyemize teşekkür etti:

Yardımcı Yönetmen Gαмzε - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Olicity♥Klaroline
    Ettiği Teşekkür
    3
    6 mesaja 9 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949681

Başlık açılmış çok sevindim

Bu sıralar en sevdiğim dizilerin başında geliyor.. İyi ki izlemişim dediklerimden..
    Dizi öyle sürükleyici ki, her bölüm sonu diğer bölüme geçiş yaptırıyor anında.
    Ben de dizinin akıcılığına kapılıp bir çırpıda izledim hepsini.
    Şu an çok pişmanım

Başlayacak olanlar varsa şu an onlara yavaş ilerlemelerini tavsiye edebilirim.

Karakterlerden Berlin'e bayılıyorum ben de.
    Profesör, Nairobi, Denver ve Rio'yu da çok seviyorum.

Ama Tokyo için aynı şeyi söyleyemeyeceğim..
    Her şeye karşı çıkıp, dünya kendi etrafında dönüyormuş gibi davranmasından hiç hoşlanmadım başından sonuna kadar.
    Bir de şu polis kadından da hiç hoşlanmadım.
    Aaa az kalsın unutuyordum rehinelerden bir adam var ya Arturo diziden en sevmediğim karakter kesinlikle o, evet evet o.
    Bir adam nasıl bu kadar gıcık olabilir.
    Gerçi bazen de acıdım ne plan yapsa elinde patladı ahahah

Çok yazıp spoiler vermek istemiyorum.
    Kesinlikle tavsiye ederim ve izledikçe de buraya yazmanızı dilerim.
    Burda yorumlaşmak çok keyifli olur.

İyi seyirler.

6. 2 kişi Gαмzε üyemize teşekkür etti:

Asistan live can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949682

Adını çok duyup başladığım dizilerden, iyi ki de başlamışım çok güzel bir dizi. Konu, oyunculuklar, müzikler vs. her şeyiyle tam, bir dizi nasıl olmalıdır?ın cevabı bir dizi. Keşke bizde biraz feyz alsak, işe devasa dizi sürelerini düşürerek başlasak ama git gide her yıl bizim dizilerin üstüne 5 dk 10 dk daha fazla süre ekleniyor gelecek yıl 3 saatlik bölümler yayınlanırsa hiç şaşırmam zira bizde o azmi görüyorum

1.sezonun 8.bölümünü izledim en son. Profesör bakalım bu sefer nasıl sıyrılacak bu işten ama bu kadar zeki bir adam elbet bir yolunu bulur Dizide en sinir olduğum bence plandaki çoğu şeyin bozulmasına sebep kişi TokyoBir derde derman olmadığı gibi her şeyin arapsaçı kıvamına gelmesinin de müsebbiblerinden. Rio desen yine Tokyo benzeri sinir bozucu bir karakter.Ama onun hafifletici sebebi yaşının daha genç ve Tokyo'ya kanan bir yapısının olması.Rio'nun saçmalamalarını gençliğine verebilirsin de ya Tokyo?Görmüş geçirmiş belli bir olgunluğa erişmiş sanırsın ama yok ille mikser olacak Benim favorilerim Profesör, Moskova, Denver ve NairobiBerlin'e karşı nötrüm. O ekibe içeride liderlik edecek yegane kişi bence de Berlin. Ama sanki Profesör onu dizginlemese kendi bildiğini okusa içerde çok kişinin canını yakacakmış gibi bir potansiyele sahip. Bu her an ortaya çıkmaya hazır karanlık hallerini sevmiyorum Berlin'in onun dışında gayet iyi liderlik yapıyor ekibe.

Diziyi izleyin izlettirin efendim, şiddetle tavsiye edilir

Yardımcı Yönetmen alonsomania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ♥LoveFA
    Ettiği Teşekkür
    23
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

2 günde sabahlara kadar nefessiz izleyip bitirdimm! yok böyle bir soygun! Efsane dizi olmuş gerçekten.Oyuncuların hepsi ayrı ayrı döktürmüş ve konu,işleyişi,stratejik hamleler çok zekice! izlemeyen varsa mutlaka izlesin! Ayrıca bir ispanyolsever olarak dizideki ispanyolcaya aksana öldüm gerçekten! çok nefistiiii beeee

Yönetmen gamze_elif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ae.
    Ettiği Teşekkür
    8
    27 mesaja 72 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949682

Bu sayfayı bekliyordum dört gözle buralar daha çok değerlenecek
    Diziyi 3-4 gün içinde bitirdim ama o kadar kısa sürede bitirdiğim için pişmanım, şu an büyük bir boşluktayım açıkçası.
    Diziye efsane diyemem ama Berlin (burayı lütfen Nairobi tonlamasıyla okuyun, ondan daha güzel ''Berrrliiğğğn'' diyen yok ) ve Profesör kesinlikle efsaneydi!
    Dizide bir şeyler fazla kalmıştı bir şeyler de eksik... fazlalar eksikliklerin oluşmasına sebep olmuş. Mesela Denver, Monica, Arturo üzerinde gereksiz yere çok durulmuş... Bu karakterlerin üzerinde bu kadar durulacağına Profesör ve Berlin'in bağına daha çok vakit ayrılabilirdi diye düşünüyorum. Dizideki kilit karakterler ve en merak edilenler olduğu için, daha iyi bir sonuç çıkabilirdi ortaya. O zaman dizi için de gönül rahatlığı ile efsane diyebilirdim.

Geriye kalanını spoiler içinde yapayım, izlememiş olanların keyfini kaçırmayayım (:
    Spoiler İçermektedir

Dizide karakterlere önem verilmiş, emek verilmiş çok belli. Mesela başrol Tokyo olmasına rağmen birçok karakterden geri planda kaldı bence. Nairobi, Denver, Moskova benim daha çok sevdiğim, izlemekten keyif aldığım karakterler oldu.
    Dizinin tadı damağımda kaldı. Gönül isterdi ki 2.sezonu da 13 bölümden oluşsun ama belki böylesi daha iyi oldu.
    Bu arada her zaman dizilerin ilk sezonu daha iyi olur ya bu dizide bence tam tersi. 2.sezon muazzam!
    Oyunculuklar, kurgu ve özellikleri müzikleri çok çok iyi.
    Kısacası izleyin, izlettirin sonra bir kez daha izleyin ben bir süre sonra yeniden aynı heyecanla izlerim.

10. gamze_elif üyemize teşekkür edenler:
    Gαмzε (11-02-18)

Yer
    ae.
    Ettiği Teşekkür
    8
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949682

12. 2 kişi gamze_elif üyemize teşekkür etti:
    Aynur (13-02-18),Dazzle (16-02-18)

Yer
    ae.
    Ettiği Teşekkür
    8
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949682

14. gamze_elif üyemize teşekkür edenler:
    golds (13-02-18)

Yardımcı Yönetmen golds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Hogwarts-Shire
    Ettiği Teşekkür
    1.355
    340 mesaja 1.187 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    56 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949682

Kuzenim bahsetmişti diziden. Çok hevesli hevesli anlatmıştı bana, ''Soygun dizisi bak sen seversin, adamlar kendi paralarını basıp onları alıcaklar.'' diye bahsetti diziden. Bir bakıyım nasıl bir diziymiş diye açtım ilk bölümü ve bir oturuşta 8 bölüm izledim. Özellikleri bölüm sonlarını acayip heycanlı bitiriyorlar hemen diğer bölümü izleyesiniz geliyor. Şu ana kadar 10 bölüm izledim ve kurgusu çok iyi. Profesör acayip zeki bir adam resmen takımın zekasının %98'lik kısmını bu adam karşılıyor

Süper Moderatör A.Konak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Poyraz Karayel
    Ettiği Teşekkür
    14
    38 mesaja 66 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    3 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949685

Diziyi anca bitirdim. Ya nasıl bir efsanedir? Bayıldım yemin ediyorum. Hiç şüphesiz son dönemde izlediğim en iyi dizi. O nasıl finaldi be?

17. 2 kişi A.Konak üyemize teşekkür etti:
    Gαмzε (14-02-18),golds (13-02-18)

Sayfa 1/4 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (1 üye ve 1 konuk)

1. elizabethswann

Yer imleri

Yer imleri