Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Tv Programları ve Reklamlar > TV Programları (Arsiv)

Kapalı Konu

TV Programları (Arsiv) kategorisinde Türkiye'nin Yildizlari 3(show tv) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 15-10-06, 23:18   #41
twetytom
Asistan

twetytom kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.10.2005
twetytom has a reputation beyond reputetwetytom has a reputation beyond reputetwetytom has a reputation beyond reputetwetytom has a reputation beyond reputetwetytom has a reputation beyond reputetwetytom has a reputation beyond reputetwetytom has a reputation beyond reputetwetytom has a reputation beyond reputetwetytom has a reputation beyond reputetwetytom has a reputation beyond reputetwetytom has a reputation beyond repute

Alıntı:
velyuubil tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
bence iğrenç bir yarışma programı.yıldızlık peşinde kosan bissürü insan.madem sanat yapmak istiyorlar tiyatro sahnelerine adım atsınlar...sanat oyunculuk orda..oyunculuğun er meydanıda..bu zavallı insanarın yapmak istediği..ün şöhret ve para...hepsi birer hülya avşar olmaya çalısıyolarrr...yazıkk bu gençlere ve egolarına...
kolay yoldan şöhret olmaya ve bi takım şeylere sahip olmaya çalışıyor.sana katılıyorum.o kadar insan konservatuarı boşuna okumuyor
Dizifilm Yönetim.
twetytom Çevrimdışı  
Eski 16-10-06, 00:09   #42
stormy
Yönetmen

stormy kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.09.2005
stormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond repute

Diger Yasemin Selena'da oynuyor, Huseyin Erkekler Aglamazda oynuyor, su Emre'yi Cemberimde Gul Oya'da kanun kacagi olarak ufak bir rolde gormustum tabi o yarismadan once cekilmistir.
stormy Çevrimdışı  
Eski 16-10-06, 01:54   #43
mliSrkan
Yönetmen

mliSrkan kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.08.2006
mliSrkan has a reputation beyond reputemliSrkan has a reputation beyond reputemliSrkan has a reputation beyond reputemliSrkan has a reputation beyond reputemliSrkan has a reputation beyond reputemliSrkan has a reputation beyond reputemliSrkan has a reputation beyond reputemliSrkan has a reputation beyond reputemliSrkan has a reputation beyond reputemliSrkan has a reputation beyond reputemliSrkan has a reputation beyond repute

Alıntı:
stormy tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Diger Yasemin Selena'da oynuyor, Huseyin Erkekler Aglamazda oynuyor, su Emre'yi Cemberimde Gul Oya'da kanun kacagi olarak ufak bir rolde gormustum tabi o yarismadan once cekilmistir.
Yasemin hangisiydi ? ne rolünde oynuyor selenada?
Eski 20-10-06, 21:31   #44
pelin111
Asistan

pelin111 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.07.2006
pelin111 has much to be proud ofpelin111 has much to be proud ofpelin111 has much to be proud ofpelin111 has much to be proud ofpelin111 has much to be proud of

en sevdigim özlemdi, cok sekerdi ya... 4. oldu
sonra tutkunum sanada oynadi..
dogrudürüz güzel bi fotosu varsa sizde, nolur yükleyinnn
Eski 28-10-06, 00:06   #45
arrzzu
Oyuncu

arrzzu kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.01.2006
arrzzu has a reputation beyond reputearrzzu has a reputation beyond reputearrzzu has a reputation beyond reputearrzzu has a reputation beyond reputearrzzu has a reputation beyond reputearrzzu has a reputation beyond reputearrzzu has a reputation beyond reputearrzzu has a reputation beyond reputearrzzu has a reputation beyond reputearrzzu has a reputation beyond reputearrzzu has a reputation beyond repute

yarışmacıların büyük çoğunluğu ya konservatuar mezunu ya da yapılan karılıklıkla(bkz:röportajlar) ayrılmış kişilerdi.ztn orada yaptıkları da tiyatrodan farksızdı.bence bu tv yarışmaları içinde en düzgün ve yararlısıydı.
Eski 28-10-06, 23:55   #46
Sef(K)aT
Banned

Sef(K)aT kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.08.2006
Sef(K)aT has a reputation beyond reputeSef(K)aT has a reputation beyond reputeSef(K)aT has a reputation beyond reputeSef(K)aT has a reputation beyond reputeSef(K)aT has a reputation beyond reputeSef(K)aT has a reputation beyond reputeSef(K)aT has a reputation beyond reputeSef(K)aT has a reputation beyond reputeSef(K)aT has a reputation beyond reputeSef(K)aT has a reputation beyond reputeSef(K)aT has a reputation beyond repute
Smile Türkiyenin Yıldızı..=))

Yasemin Hadivent..

Son Güncelleme ; Sunrise : 15-10-08 tarihinde saat 01:31
Sef(K)aT Çevrimdışı  
Eski 23-12-06, 12:19   #47
velyuubil
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 04.12.2005
velyuubil is an unknown quantity at this point

Alıntı:
arrzzu tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
yarışmacıların büyük çoğunluğu ya konservatuar mezunu ya da yapılan karılıklıkla(bkz:röportajlar) ayrılmış kişilerdi.ztn orada yaptıkları da tiyatrodan farksızdı.bence bu tv yarışmaları içinde en düzgün ve yararlısıydı.
tiyatrodan farksızdı ne demek yaaa....izlediklerinizin hepsi iğrenç skeçlerdi.tiyatroyla yakından uzaktan alakası yok.biraz tiyatro oyunlarına giderseniz böyle konusucanızı sanıyorum.eğitim almıs insanlar girmiş olabilir yarısmaya işte hataları orda okadar eğitim aldıktan sora saçmasapan, insanların hayalleriyle oynayan,yapımcılarının cebine para koymaktan başka hiç bi işe yaramayan bi yarışma programı.yarısmacıların hepside kısa yoldan şöhret olma peşinde.bence berbattttt ve seviyesizzz
velyuubil Çevrimdışı  
Eski 24-12-06, 07:56   #48
stormy
Yönetmen

stormy kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.09.2005
stormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond reputestormy has a reputation beyond repute

Alıntı:
mujdeli tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
SON GÜLEN İYİ GÜLER
Ne demek istedigini bir anlasam.Hem ozel mesaj yollamissin hem bana cevap yazmissin.Ben sadece TV de gorduklerimi yazmistim..ilginc ilgincsin ne diyeyim?Bu yarismaya katilan insanlardan biri misin?Diger yarisanlari niye kotuluyorsun?
stormy Çevrimdışı  
Eski 25-12-06, 01:51   #49
dileksu
Asistan

dileksu kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 11.04.2006
dileksu has a reputation beyond reputedileksu has a reputation beyond reputedileksu has a reputation beyond reputedileksu has a reputation beyond reputedileksu has a reputation beyond reputedileksu has a reputation beyond reputedileksu has a reputation beyond reputedileksu has a reputation beyond reputedileksu has a reputation beyond reputedileksu has a reputation beyond reputedileksu has a reputation beyond repute

Yurt disinda yasayan arkadaslarin dikkatine,
reklamlara tepkinizi gösterin.

Avrupaya yayin yapan bütün kanallarin ve rtük´ün yetkililerine,

Bizler yurt disinda yasayan Türkler olarak,buradaki reklamlari izlemekten biktik artik.Salyangozlu reklamlar,vucut gelistirme aletleri,cep telefonu kampanyalari,cep melodiler,sac cikarma kremi,kil,tüy dökme kremi,zayiflatma haplari berbat call sell reklamlari ayriyaten örnek olarak beyaz showda ekranin yarisini kaplayan alt yazilar.falan filan Uzatmayalim.Sizler zaten günboyu her yarim saatte bir ayni görüntüleri yayinliyorsunuz. Bizlerle dalga gecer gibi…
Bu ileti ne kadar ise yarar bilemeyiz ama tepkimizi dile getirmekten kacinmayacagiz.

Gün boyu disarda calisip aksam eve gelip ülkemizde neler olmus diye televizyonu actigimizde aklimiza ilk gelen o igrenc reklamlar oluyor.Bir haber izlemek,bir dizi izlemek,bir program izlemek anlayacaginiz televizyon izlemek zehir oluyor.Birde son zamanlarda jack potlar var yarisma programlari onlarda ayri bir konu.Güzel genel kültür yarismalari yapsaniz olmazmi?isin kolayina kacmadan.

Umariz bu iletilerimizi yetkili merciler dikkate alir.Televizyona küstürmezler bizi...
Ilginize simdiden tesekkürler.Calismalarinizda basarilar dileriz.
Bu linki tiklayip reklamlarla ilgili yorumlari bir okuyunuz lütfen.
http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=9113

Saygilarimla yurt disindan izleyiciniz

rtuk@rtuk.gov.tr
info@kanalturk.com.tr
avrupa@atv.com.tr.
bizeyazin@kanald.com.tr
info@showtvnet.com
bizeyazin@startv.com.tr
webmaster@tgrt.com.tr
info@kanal7int.com
dileksu Çevrimdışı  
Eski 25-12-06, 13:02   #50
mujdeli
Set Görevlisi

mujdeli kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.06.2006
mujdeli has a reputation beyond reputemujdeli has a reputation beyond reputemujdeli has a reputation beyond reputemujdeli has a reputation beyond reputemujdeli has a reputation beyond reputemujdeli has a reputation beyond reputemujdeli has a reputation beyond reputemujdeli has a reputation beyond reputemujdeli has a reputation beyond reputemujdeli has a reputation beyond reputemujdeli has a reputation beyond repute
Cool :)

aslına bakarsan daha bu savaşı uzatırdım ama emre okumuş çok kızdı o böyle polemikleri sevmiyor. Sorunum olsaydı yarışmada canlı yayında çözerdim diyor!
O yüzden forum savaşını üzülerek bırakıyorum
şimdi beni iyi dinle şeker! hala konuşarak uzatacaksan özelden bana msnini ver sana camerada açarım sende açda kimsin görelim ben konuşmaya hazırım adım müjde ve belki sana müdeli haberler veririm ben burdayım gel özele at msnini al msnimi konuşalım bakalım görelim kimsin nesin birazcık dürüst bir insansan bütün forum şahit! senide tanısınlar benide ok???ARTIIIIIIIII EN BÜYÜK FENERBAHÇE OKAY ASLAN TERBİYECİSİYİZ BİZ SENİN GİBİ KEDİ YAVRULARINI TERBİYE EDİYORUZ

Son Güncelleme ; mujdeli : 25-12-06 tarihinde saat 13:10
mujdeli Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş