Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar)

Yanıtla

Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar) kategorisinde Baba Oluyorum konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 24-02-07, 12:19   #1
ECE...:)
Yardımcı Yönetmen

ECE...:) kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 22.07.2005
ECE...:) has a reputation beyond reputeECE...:) has a reputation beyond reputeECE...:) has a reputation beyond reputeECE...:) has a reputation beyond reputeECE...:) has a reputation beyond reputeECE...:) has a reputation beyond reputeECE...:) has a reputation beyond reputeECE...:) has a reputation beyond reputeECE...:) has a reputation beyond reputeECE...:) has a reputation beyond reputeECE...:) has a reputation beyond repute
Exclamation Baba Oluyorum

Baba Oluyorum (TRT 1)

Trt 1 'in dizisi Baba Oluyorum'da Hakan Yılmaz, çocuk isteyen koca, Deniz Uğur idr çocuk degil kariyer diyen kadın rolünde.. Sitcom tarzı projenin yönetmeni ve aynı zamanda senaristi :Ertaş Uygun. Yapımcıgı ise Marmara Yapım üstleniyor.

Son Güncelleme ; ECE...:) : 27-02-07 tarihinde saat 20:52
ECE...:) Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-02-07, 22:21   #2
fenerli_güzel
Asistan

fenerli_güzel kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.09.2006
fenerli_güzel has a reputation beyond reputefenerli_güzel has a reputation beyond reputefenerli_güzel has a reputation beyond reputefenerli_güzel has a reputation beyond reputefenerli_güzel has a reputation beyond reputefenerli_güzel has a reputation beyond reputefenerli_güzel has a reputation beyond reputefenerli_güzel has a reputation beyond reputefenerli_güzel has a reputation beyond reputefenerli_güzel has a reputation beyond reputefenerli_güzel has a reputation beyond repute

ya DENIZ UGUR HAYATIM SANA FEDADA oynamiyormuydu???? dizi bitti ama nekadar cabuk yeni rol bulmus........
Eski 25-02-07, 22:43   #3
_AŞkım_FB_1907_
Asistan

_AŞkım_FB_1907_ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.02.2007
_AŞkım_FB_1907_ has a reputation beyond repute_AŞkım_FB_1907_ has a reputation beyond repute_AŞkım_FB_1907_ has a reputation beyond repute_AŞkım_FB_1907_ has a reputation beyond repute_AŞkım_FB_1907_ has a reputation beyond repute_AŞkım_FB_1907_ has a reputation beyond repute_AŞkım_FB_1907_ has a reputation beyond repute_AŞkım_FB_1907_ has a reputation beyond repute_AŞkım_FB_1907_ has a reputation beyond repute_AŞkım_FB_1907_ has a reputation beyond repute_AŞkım_FB_1907_ has a reputation beyond repute

denizzz uğur süper yaaa çok sewindim dizinin bittiği için üzülmüştüm ama yeniden görmek güsel.hakan yılmazı da özlemştik.süper
Eski 25-02-07, 22:47   #4
Freddie
Guest

gerçekten deniz uğur mu oynuyor vay be çoksevindim

sanırım buaralar ya deniz uğur çok popüler ya da diğer oyunculara da aslında ardı ardına teklifler geliyor ama onlar her önüne geleni kabul etmiyorlar Ama deniz uğura güveniyorum mutlaka güvendiği için kabul etmiştir bunu da Bu seneki 3. dizisi Ekranlardan uzak kalmaması ve onu özlememek çok güzel

Neyse hakan yılmazı da erkeksen seyretten beri çok seviyorum Hem de sit-commuş kesin izlerim
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-02-07, 02:43   #5
anil16
Banned

anil16 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.04.2006
anil16 has a reputation beyond reputeanil16 has a reputation beyond reputeanil16 has a reputation beyond reputeanil16 has a reputation beyond reputeanil16 has a reputation beyond reputeanil16 has a reputation beyond reputeanil16 has a reputation beyond reputeanil16 has a reputation beyond reputeanil16 has a reputation beyond reputeanil16 has a reputation beyond reputeanil16 has a reputation beyond repute

cook super bi haber bu yaa oleyyy...hem sevdigim oyuncu Deniz Ugur bide sitcom tarzi sizi olucakmis.Simdiden sevdim bile.

Super.
anil16 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-02-07, 12:28   #6
EmRee_17
Banned

Giriş Tarihi: 30.12.2006
EmRee_17 has much to be proud ofEmRee_17 has much to be proud ofEmRee_17 has much to be proud ofEmRee_17 has much to be proud ofEmRee_17 has much to be proud ofEmRee_17 has much to be proud ofEmRee_17 has much to be proud of
Wink

İşte bu be deniz ablanın arayı fazla açmayacağını biliyordum hakan yılmazı da çok severim ikiside birbirine yakışır deniz abla diziyi bitirdikten hemen teklif almış demekki hepmize hayırlı uğurlu olur işallah ama sitcom tarzı beni biraz düşündürüyor olsun deniz ablaya yakışır o en iyisini yapar..
EmRee_17 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-02-07, 15:04   #7
burcu_yağmur
Yönetmen

burcu_yağmur kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 22.07.2006
burcu_yağmur has a reputation beyond reputeburcu_yağmur has a reputation beyond reputeburcu_yağmur has a reputation beyond reputeburcu_yağmur has a reputation beyond reputeburcu_yağmur has a reputation beyond reputeburcu_yağmur has a reputation beyond reputeburcu_yağmur has a reputation beyond reputeburcu_yağmur has a reputation beyond reputeburcu_yağmur has a reputation beyond reputeburcu_yağmur has a reputation beyond reputeburcu_yağmur has a reputation beyond repute

deniz hanımın hızına yetişilmiyor maşallah yağmur zamnı sahte prenses hayatım sana feda ve baba oluyorum maşallah
Eski 26-02-07, 16:32   #8
lazkizz
Yönetmen

lazkizz kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.07.2006
lazkizz has a reputation beyond reputelazkizz has a reputation beyond reputelazkizz has a reputation beyond reputelazkizz has a reputation beyond reputelazkizz has a reputation beyond reputelazkizz has a reputation beyond reputelazkizz has a reputation beyond reputelazkizz has a reputation beyond reputelazkizz has a reputation beyond reputelazkizz has a reputation beyond reputelazkizz has a reputation beyond repute

ogh vallaha trt1de mi yayinlanacak :O Bizim oturma odasinda ki trt1 cekiyor benim odamda cekmiyor cunku trt e 1e hic bakmadim icin :o NApacam simdik ben
Eski 26-02-07, 20:45   #9
Sahte-Prenses
Asistan

Giriş Tarihi: 01.12.2006
Sahte-Prenses has a reputation beyond reputeSahte-Prenses has a reputation beyond reputeSahte-Prenses has a reputation beyond reputeSahte-Prenses has a reputation beyond reputeSahte-Prenses has a reputation beyond reputeSahte-Prenses has a reputation beyond reputeSahte-Prenses has a reputation beyond reputeSahte-Prenses has a reputation beyond reputeSahte-Prenses has a reputation beyond reputeSahte-Prenses has a reputation beyond reputeSahte-Prenses has a reputation beyond repute

Alıntı:
lazkizz tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
ogh vallaha trt1de mi yayinlanacak :O Bizim oturma odasinda ki trt1 cekiyor benim odamda cekmiyor cunku trt e 1e hic bakmadim icin :o NApacam simdik ben
Sanirim Trt 1'i canli olarak bilgisayarda seyredebiliriz... Site'yi bulursam sana özel mesaj'dan bellirtirim...

Bu arada çok mutluyum ! Yeni bir dizi Deniz Ugur'laaa !
Sahte-Prenses Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-02-07, 21:00   #10
adanali esmer
Yardımcı Yönetmen

adanali esmer kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 08.04.2006
adanali esmer has a reputation beyond reputeadanali esmer has a reputation beyond reputeadanali esmer has a reputation beyond reputeadanali esmer has a reputation beyond reputeadanali esmer has a reputation beyond reputeadanali esmer has a reputation beyond reputeadanali esmer has a reputation beyond reputeadanali esmer has a reputation beyond reputeadanali esmer has a reputation beyond reputeadanali esmer has a reputation beyond reputeadanali esmer has a reputation beyond repute

vay be deniz ablam dünya güzeli ablam demek yeniden bir dizide olacak merak etmeyin rayting kurbani olmaz bu dizi trt 1 öyle seyler yapmiyor cok mutlu oldumya hemde hakan yilmazla hadi herkeze hayirli ugurlu oslun canim ugurlu ablam ya deniz ablam benim

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş