Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yabancı DiziFilmler > Yabancı Diziler > Pembe Diziler

Yanıtla

Pembe Diziler kategorisinde Alma Rebelde (Asi Gönül) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 15-04-07, 17:52   #1
selin_20
Yönetmen

selin_20 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.09.2006
selin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond repute
Varsayılan Alma Rebelde (Asi Gönül)

merhaba arkadaşlar...

bilmiyorum hatırlayanınız varmı bu diziyi ama trt1 ekranlarında 2000 yılında asi gönül adıyla oynamıştı...

acapulcoda babasıyla oturan çok zengin bir kızın evlerine işçi olarak gelen kasabalı bir gencin aşk hikayesiydi...

selin_20 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-04-07, 17:55   #2
selin_20
Yönetmen

selin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond repute

oynayanlar:

Lisette Morelos - Ana Cristina Rivera Hill

Eduardo Verastegui - Emiliano Hernandez/ Mauro

Aracely Arambula - Maria Elena Hernandez

Karla Alvarez - Rita Alvarez

Ana Martin - Clara Hernandez

Otto Sirgo - Marcelo Rivera Hill

Ariel Lopez Padilla - Damian Montoro

Gabriel Soto - Vladimir

Marisol Santacruz - Laiza

Mariagna Prats - Clemencia

Julio Aleman - Diego

Juan Pablo Gamboa - Alessandro

Frances Ondiviela - Isabela

Arleth Teran - Odette Fuentes Cano

Raul Magana - Roman

Mayrin Villanueva - Paola

Edgar Ponce - Chente

Khotan - Valentino

Adriana Lavat - Juanita

Elizabeth Dupeyron - Pamela

Andrea Lagunes - Angelita

Raul Padilla - Narcisco (1)

Sergio Ramos - Narcisco (2)

Gustavo Rojo - Octavio Fuentes

Paolo Quevedo - Ariel

Roberto Assad - Junior

Socorro Avelar - chùva Chayo

Ricardo Hernandez - Zeus

Marieth Rodriguez - Almudena

Andres Gutierrez - Mario

Marcia Coutino - Federica

Oscar Morelli - Evaristo

Claudia Ortega - Juanita

Ivonne Montero
Eski 15-04-07, 18:52   #3
selin_20
Yönetmen

Alıntı:
!karbeyaZ! tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ben tam hatırlayamadım esas kıza benzeyen bi kız daha vardı falan bu o dizi mi ??
yok hayır canım esas kız bitaneydi...

kız nişanlıydı ve kötü bir kızdı dizinin başında nişanlısından kurtulmak için eve tamire gelen fakir genci kullanmaya karar verdi sonra onu kendine aşık etti fakat adam kullanıldığının farkına varınca öç almaya karar verdi daha sonra evlendiler fakir gençle yani oda işte ona zorla sahip oldu sonra kız ona aşık oldu ailesinin yanına kasabaya götürdü ailesini kız çok sevdi bağlandı fakat adam ona hiç yüz vermedi önceleri evlerinde yanlarında kalan bir kız vardı oda adama aşıktı devamlı bu kızı öldürmek için uğraştı falan vs...
başroldekilerin adları anacristina ile emiliano idi

özet geçmeye çalıştım hatırlaya bildinmi canım...
Eski 15-04-07, 21:09   #4
Heather
Asistan

Heather kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 18.03.2006
Heather has a reputation beyond reputeHeather has a reputation beyond reputeHeather has a reputation beyond reputeHeather has a reputation beyond reputeHeather has a reputation beyond reputeHeather has a reputation beyond reputeHeather has a reputation beyond reputeHeather has a reputation beyond reputeHeather has a reputation beyond reputeHeather has a reputation beyond reputeHeather has a reputation beyond repute

Ben bu diziyi izledim. Çok az bölümünü izlemedim. Nedeni de bir yerden sonrası baymıştı. Son bölümlerini falan hep izledim. Güzel diziydi aslında. Müzikleri de çok güzeldi.
Eski 15-04-07, 21:32   #5
selin_20
Yönetmen

bişeydeğil !karbeyaZ!cım belki fotoları ekledikçe hatırlarsın...

Heathercım evet dizinin müzikleri bir harikaydı ....

Eski 15-04-07, 23:34   #6
gaby_87
Yardımcı Yönetmen

gaby_87 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.11.2006
gaby_87 has a reputation beyond reputegaby_87 has a reputation beyond reputegaby_87 has a reputation beyond reputegaby_87 has a reputation beyond reputegaby_87 has a reputation beyond reputegaby_87 has a reputation beyond reputegaby_87 has a reputation beyond reputegaby_87 has a reputation beyond reputegaby_87 has a reputation beyond reputegaby_87 has a reputation beyond reputegaby_87 has a reputation beyond repute

hatırlıyorum bu diziyi başta kız sadece oyun oynamış için çocuğa yanaşmıştı ama sonra aşık olmuştıu aracely arambula da oynuyor bu dizide başroldeki çocuğun birde ikizi vardı
Eski 15-04-07, 23:48   #7
selin_20
Yönetmen

Alıntı:
gaby_87 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
hatırlıyorum bu diziyi başta kız sadece oyun oynamış için çocuğa yanaşmıştı ama sonra aşık olmuştıu aracely arambula da oynuyor bu dizide başroldeki çocuğun birde ikizi vardı
evet gaby_87cim aracely ilk defa bu diziyle tanımıştık daha o zamanlar başrolde oynamıyordu üçüncü kadındı ...
Eski 15-04-07, 23:49   #8
_mervevrem_
Oyuncu

_mervevrem_ kullanıcısının avatarı

_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute

selin çok sağol nasıl sevindim bilemezsin
lisette nin bütün dizilerini izlemek isterdim ama sadece asi gönül ve küçük melek maria yı izledm....

you tobe ta alma rebelde yazarak jeneriği izleyebilirsiniz...

bende tüm müzikleri var
Eski 15-04-07, 23:55   #9
selin_20
Yönetmen

_mervevrem_cim bişeydeğil canım ...

zaten başroldeki adam gerçekte şarkıcı dizinin bazı müziklerinide seslendiriyordu
Eski 15-04-07, 23:57   #10
_mervevrem_
Oyuncu

_mervevrem_ kullanıcısının avatarı

_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute

eduardo mu seslendiriyordu bu arada ben merve sanırım sende selinsn
ben baktım başkası seslendiriyor
rogelio martinez slow olanı söylüyor...
_mervevrem_ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş