Sayfa 36/36 İlkİlk ... 263233343536
356 sonuçtan 351 ile 356 arası
    Set Görevlisi benhur esther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    NilMet ♥YılKe
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    17736322

Alıntı yaqmuur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bastan izlemeye basladim; yine ve yeniden..
    herseyiyle efsane bir dizi asmali konak.
    Bence de cok kaliteli ,fenomen bir diziydi ..unutulmazlar arasında olacak her zaman.

Yönetmen KübraYasemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Dün yine video sitelerinde dolanırken yanda Asmalı Konak Video suna denk geldim hemen izlim yine biraz diye düşündüm, izledikcede nekadar güzel bir dizi olduğunun tekrar farkına vardım ahhh ahh..

Sonunda Bahar hasta olunca çok duygulu sahneler oldu ama tümü ile çok güzel bir diziydi gerçektende Seymen Bahar aşkı bir başkaymış.
    Seymenin kıskançlıkları Baharın hareketleri, kavgaları barışmaları harikaymış tümü ile. Galiba yine olsa yine izlerim diyebileceğim bir dizi

WarriorWarrior
    Guest WarriorWarrior - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu diziden aklimda kalan muthis muzikleri ile tartismasiz rolunu yasayan ipek tuzcuoglu olmus... Oyle bir nefret ederdik ki dicleden... Ama beline sarkittigi altin sarisi saclarini kiskanmaktan da geri kalmazdim. saka maka o kadar nefret ederdim ki dicleden, ipek cocuklugumun kabus kadiniymis..
    Bir digeri de boyle mi olacaktidaki sebnem. onu izlemeyi dusunmuyorum tekrardan, zira oyuncu degisikligi yapilinca konsantrasyonum bozuluyor: misal hande ataizinin rolunu ceyda duvenci devralmisti...

Cocuklugumun kabus adami da emre kinaydir. hatta duruyenin gugumlerinde bir araya gelmisti ipekle emre dimi. ikisinin yillar sonra komedide oynayacagini bilebilseymisim kucukken keske, daha az korkarmisim onlardan. zaten cocuklara neden erol tas filmleri falan izlettirilir ki.

Süper Moderatör A.Konak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Poyraz Karayel
    Ettiği Teşekkür
    16
    39 mesaja 67 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    3 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949685

a2'de şu an asmalı konak var. ilk bölüm.

Asistan fulistug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    SO Jİ SUB
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    10504956

Sanırım atv her pazar akşam 21.30'da yeniden yayınlamaya başlayacak. Bugün fragmanını gördüm. Hayırlısı bakalım

Oyuncu anka8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Bazen çok üstüme geliniyr
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949681

Merhaba

A2 de tekrarı başlayınca bi bakayım eski bölümlere dedim ama o popüler Video paylaşım sitesinden başka bir yerde bölümleri bulamadım. Ve maalesef orada da çoğu zaman sahneler kesilmiş, tamamlanmadan başka yere atlıyor, fonda bi şarkı çaldığında videonun sesi gidiyor vs çok problemli.

En basitinden 1.bölümde Seymen-Bahar-Duygunun gittiği akşam yemeği bile yarıda kesilmiş.. Seymen kaza yaptığında Baharın rüya sahnesi, Baharın otelde resim yapma kavgasında ateşlendikten sonra Seymenin eve geldiği, Seymenin sürpriz yapıp otele Hayat adını verdiği ve tabela asıldığı sahne vs. Hepsi kırpılmış

Bölümlerin tam ve düzgün seyredebilir halde olduğu bir adres bilen bana özelden ulaşabilir mi?

Veya.. Dizinin eski arşivini de biraz karıştırdım..zamanında çıkan vcdleri alanlar olmuş.. onların bazı yerlerde bölümleri paylaşması mümkün müdür acaba?

Ya da hiç olmazsa buraya bahsettiğim sahnelerden replikler yazmaları..

Sayfa 36/36 İlkİlk ... 263233343536

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri