Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Diğer Eski Diziler (multimedya´li basliklar) >
F - K
> Hatırla Sevgili

Kapalı Konu

Hatırla Sevgili kategorisinde Hatırla Sevgili (Arşiv 14) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 14-06-07, 16:15   #1701
ergim
Oyuncu

ergim kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.08.2006
ergim has a reputation beyond reputeergim has a reputation beyond reputeergim has a reputation beyond reputeergim has a reputation beyond reputeergim has a reputation beyond reputeergim has a reputation beyond reputeergim has a reputation beyond reputeergim has a reputation beyond reputeergim has a reputation beyond reputeergim has a reputation beyond reputeergim has a reputation beyond repute

dorzoapn imzanda ahmet ve yaseminin isimlerini yanlıs yerlere yazmışsın.
ya bu arada umarım ayla bi azizlik yapar da ahmet vicdan azabı çekip evlenmek istediğinde geri çevirir ya da ıa da olduğu gibi rüyaya söyler. ama nerde onda o yürek hayatta söylemez
Eski 14-06-07, 16:22   #1702
dorzoapn
Asistan

dorzoapn kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.06.2006
dorzoapn has a reputation beyond reputedorzoapn has a reputation beyond reputedorzoapn has a reputation beyond reputedorzoapn has a reputation beyond reputedorzoapn has a reputation beyond reputedorzoapn has a reputation beyond reputedorzoapn has a reputation beyond reputedorzoapn has a reputation beyond reputedorzoapn has a reputation beyond reputedorzoapn has a reputation beyond reputedorzoapn has a reputation beyond repute

ergim imzayı bn yapmadım,farketmemiştim de... saol söylediin için...
ya rüyayı sölerse çok süperr olur yhaaa... aylayada bişi olmasa...sadece ahmetin evlenmek istemediğini öğrendiği için bozulup koşuyo olsa,araba flan çarpmasa...
Eski 14-06-07, 16:27   #1703
dorzoapn
Asistan

dorzoapn has a reputation beyond reputedorzoapn has a reputation beyond reputedorzoapn has a reputation beyond reputedorzoapn has a reputation beyond reputedorzoapn has a reputation beyond reputedorzoapn has a reputation beyond reputedorzoapn has a reputation beyond reputedorzoapn has a reputation beyond reputedorzoapn has a reputation beyond reputedorzoapn has a reputation beyond reputedorzoapn has a reputation beyond repute

bu bölüm çook heycanlı olcakk ama kesinn yine çok kötü bi yerde kesiceklerr...bnde yine çatliicamm..
bn güzidenin byk sırrunu çok merak ediorum,ne olabilirki?
dorzoapn Çevrimdışı  
Eski 14-06-07, 16:29   #1704
EsRa_CaNsElL
Asistan

Giriş Tarihi: 10.06.2007
EsRa_CaNsElL has a reputation beyond reputeEsRa_CaNsElL has a reputation beyond reputeEsRa_CaNsElL has a reputation beyond reputeEsRa_CaNsElL has a reputation beyond reputeEsRa_CaNsElL has a reputation beyond reputeEsRa_CaNsElL has a reputation beyond reputeEsRa_CaNsElL has a reputation beyond reputeEsRa_CaNsElL has a reputation beyond reputeEsRa_CaNsElL has a reputation beyond reputeEsRa_CaNsElL has a reputation beyond reputeEsRa_CaNsElL has a reputation beyond repute
EsRa_CaNsElL kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

slm ark.lar yeni geldm siteye valla bu bölümde ahmetle yasemini çok yakın gördüm noluo yha yasemin uzak durazcık adamdan fırsattan istifade yakınlaşmaya çalışıyo ahmet de acaba aylaya fragmanda neden öyle bağırdı sanırım ayla onları yaseminle sarmaş dolaş gördü
EsRa_CaNsElL Çevrimdışı  
Eski 14-06-07, 16:29   #1705
ergim
Oyuncu

ergim has a reputation beyond reputeergim has a reputation beyond reputeergim has a reputation beyond reputeergim has a reputation beyond reputeergim has a reputation beyond reputeergim has a reputation beyond reputeergim has a reputation beyond reputeergim has a reputation beyond reputeergim has a reputation beyond reputeergim has a reputation beyond reputeergim has a reputation beyond repute

Alıntı:
dorzoapn tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
bu bölüm çook heycanlı olcakk ama kesinn yine çok kötü bi yerde kesiceklerr...bnde yine çatliicamm..
bn güzidenin byk sırrunu çok merak ediorum,ne olabilirki?
ya ben güzonun sırrından çok aylanın ne halt yiceğini merak ediyorum cnm. korkutmaya başladı bu kız beni. keşke necdetle ayla arasında bişey olsa tencere kapak yani iki psikopat bulurdu birbirini
ergim Çevrimdışı  
Eski 14-06-07, 16:34   #1706
dorzoapn
Asistan

Alıntı:
ergim tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
ya ben güzonun sırrından çok aylanın ne halt yiceğini merak ediyorum cnm. korkutmaya başladı bu kız beni. keşke necdetle ayla arasında bişey olsa tencere kapak yani iki psikopat bulurdu birbirini
ayy çok süper olurdu,hem bölece ahmet&yasomla uğraşmaslardı da...
ya geçen bölümde ahmetle yasonun yakınlaşmasından çok mutlu oldum,ama birleşemiicekler yinee...ilk başlarda necdeti seviodm da soradan gıcık olmaya başladım,aylaya en baştan beri gıcık oluodum ztn,onu görünce tüylerimdiken diken oluo yaa
dorzoapn Çevrimdışı  
Eski 14-06-07, 16:37   #1707
ergim
Oyuncu

Alıntı:
dorzoapn tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
ayy çok süper olurdu,hem bölece ahmet&yasomla uğraşmaslardı da...
ya geçen bölümde ahmetle yasonun yakınlaşmasından çok mutlu oldum,ama birleşemiicekler yinee...ilk başlarda necdeti seviodm da soradan gıcık olmaya başladım,aylaya en baştan beri gıcık oluodum ztn,onu görünce tüylerimdiken diken oluo yaa
doğruyu söylemek gerekirse bu kadarını bende beklemezdim necdetten. ilk bölümlerde çok iyi gösterilmişti çünkü. benim necdetle bi problemim yoktu zaten ahmeti rüyasında öldürmeye çalıştığından beri gıcık oluyorum ona. sonra yaptıkları da cabası yani :dito :dito :dito
ergim Çevrimdışı  
Eski 14-06-07, 16:44   #1708
dorzoapn
Asistan

ayy neyse yaa,umarum yasoyla ahmet birleşirler.
sevimle mehmette evlensinler yaa,fragmanda onlarada bayaa bi yer verilmiş
dorzoapn Çevrimdışı  
Eski 14-06-07, 16:48   #1709
ergim
Oyuncu

defnenin evden kaçmasına sevindim. bana kalırsa lozan'a gitmemek için kaçmıştır. bu arada başka bi arkadasımın eklediği bi özet daha vardı. onda denizin defneyle ilgili bir karar alacağı yazıyordu. bana kalırsa o da defnenin daha fazla zarar görmemesi için ondan ayrılabilir ve lozan'a gitmesini isteyebilir
ergim Çevrimdışı  
Eski 14-06-07, 16:51   #1710
dorzoapn
Asistan

Alıntı:
ergim tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
defnenin evden kaçmasına sevindim. bana kalırsa lozan'a gitmemek için kaçmıştır. bu arada başka bi arkadasımın eklediği bi özet daha vardı. onda denizin defneyle ilgili bir karar alacağı yazıyordu. bana kalırsa o da defnenin daha fazla zarar görmemesi için ondan ayrılabilir ve lozan'a gitmesini isteyebilir
ama deniz
defneyi çok sevio,öyle bi karar alacaını bn sanmamm...ama defneyi takdir ettim,aşkı ve fikirleri için evden kaçıo...
defnenin babasıda denize patliicak,yasık denize ya,çok sevom onu...
dorzoapn Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş