Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Tv Programları ve Reklamlar > TV Programları (Arsiv)

Kapalı Konu

TV Programları (Arsiv) kategorisinde Oryantal Star (ATV) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 24-07-06, 12:11   #31
GSealment
* GOLD*

GSealment kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.01.2006
GSealment has a reputation beyond reputeGSealment has a reputation beyond reputeGSealment has a reputation beyond reputeGSealment has a reputation beyond reputeGSealment has a reputation beyond reputeGSealment has a reputation beyond reputeGSealment has a reputation beyond reputeGSealment has a reputation beyond reputeGSealment has a reputation beyond reputeGSealment has a reputation beyond reputeGSealment has a reputation beyond repute

Bir Resim

GSealment Çevrimdışı  
Eski 25-07-06, 00:59   #32
mili_gkhnözen1905
Banned

mili_gkhnözen1905 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.06.2006
mili_gkhnözen1905 has a reputation beyond reputemili_gkhnözen1905 has a reputation beyond reputemili_gkhnözen1905 has a reputation beyond reputemili_gkhnözen1905 has a reputation beyond reputemili_gkhnözen1905 has a reputation beyond reputemili_gkhnözen1905 has a reputation beyond reputemili_gkhnözen1905 has a reputation beyond reputemili_gkhnözen1905 has a reputation beyond reputemili_gkhnözen1905 has a reputation beyond reputemili_gkhnözen1905 has a reputation beyond reputemili_gkhnözen1905 has a reputation beyond repute

bi internet sitesinde buldum alintidir....

Final için yarışacak 11 adayın, hepsinin de kendisine göre çok ilginç hayat hikayeleri var. İşte "Türkiye`nin Oryantali" olmak için kıyasıya birbirleriyle yarışacak olan 11 adayın hayat hikayeleri...

DİDEM IŞIK
Birçok televizyon eleştirmeni tarafından psikolojik destek görmesinin gerektiği yazılan Didem Işık, 24 yaşında ve oryantal olarak çalışıyor. Yarışmanın iddialı isimlerinden biri olduğunu söyleyen Işık; "Türkiye`nin oryantal starı olacağıma inanıyorum" diyor. Televizyon eleştirmenlerinin yazılarına ise şu sözlerle cevap veriyor; "Herkes mutlu olmak zorunda değil. Yüzümün tebessüm etmesinin önemi yok. Herkesin bana alışması için biraz zamana ihtiyacı var"...

NAİME KAYA
Dans eğitmeni olan 29 yaşındaki Naime Kaya; "Oryantal Star olacağıma inanıyorum. Türkiye`de iyi dansçıların olduğunu göstermek için bu yarışmaya katıldım. Kısa sürede kendimi göstereceğim! En büyük dezavantajım ise kilom!" diyor...

OLGA ANDREEVA
Türkiye`de bir turizm acentasında çalışan 21 yaşındaki Rus oryantal Olga Andreeva, kendisini yarışmanın favorilerinden görmediğini söylüyor. Ancak oryantal, yarışmada aldığı eğitimle çok başarılı işlere imza atacağını da söylemeden edemiyor...

GÜLBAHAR RİFAT
Hayat hikayesiyle jüriyi duygulandıran Gülbahar Rifat, Bulgaristan göçmeni... Overlokçuluk yapan ve ablasıyla yaşayan oryantal; "Yarışmada başarılı olacağıma inanıyorum. Kendimi Tanyeli`yi yakın buluyorum. İleride onun gibi olmak istiyorum" diyor...

SEMRA DUR
Yarışmaya Adana`dan katılan Semra Dur, 3 yıldır oryantallik yapıyor. Aslen İzmirli olan oryantal iddialı: Yeteneklerimi göstermeye ihtiyacım vardı. Benim için büyük bir şans, iyi değerlendireceğim. Yarışma benim için bir hedef ve ben bu hedefe ulaşacağım...

KUMSAL ARABACI
21 yaşındaki Kumsal Arabacı`nın yarışmadaki en büyük destekçisi nişanlısı... Oryantal olan Arabacı; "Bu meslekte en iyi noktaya gelmek için bu yarışmaya katıldım. Yarışmanın sonunda daha prestijli bir noktaya erişebileceğime inanıyorum" diyor...

G. ÖZLEM ÖZKOÇ
Yıldız Teknik Üniversitesi Modern Dans Bölümü öğrencisi... İnsanların Oryantale bakış açısını değiştireceklerini belirten Özkoç şöyle devam ediyor: Oryantalin diğer danslardan farklı olmadığını göstereceğiz. Yurtdışında hemen herkes bu dansa hayran...

BÜŞRA YILMAZ
Almanya`dan yarışmaya katılan 19 yaşındaki üniversite öğrencisi Büşra Yılmaz; "En büyük hayalim iyi bir oryantal olabilmek. Osmanlı`dan kalan oryantali tüm dünyaya tanıtmak istiyorum. Oryantalde kendi tarzımı yaratmaya çalışacağım" diyor...

DEMET ŞAHAN
Avusturalya`dan Oryantal Star`a katılmak için gelen 25 yaşındaki Demet Şahan, Avusturalya`da sevilen bir oryantal olduğunu söylüyor: Arkadaşlarımın isteğiyle yarışmaya katıldım. Oryantal Star olup, oryantalin anavatanı Türkiye`de çalışmak istiyorum!..

AYŞEGÜL D.OĞLU
Üniversiteli Ayşegül Demircioğlu; "Yüzyıllardır süregelen oryantal günümüzde şeklen değişmiş olsa da, bunun içeriğini koruyup en iyi şekilde yapmak istiyorum. Bu dansı `bayağılıktan` uzak fantastik danslardan olduğunu gösterecek biri olmalı!" diyor...

REYHAN VARMIŞOĞLU İzmir`de kuaför olan Reyhan Varmışoğlu, eylül ayındaki nikahını Oryantal Star için ileri bir tarihe attığını belirterek şöyle konuştu: "Bu heyecanı yaşamak ve kendimi sahnede görmek istedim. Yarışmayı kazanırsam; bu parayla İzmir`deki teyzeme ev alacağım"...
mili_gkhnözen1905 Çevrimdışı  
Eski 25-07-06, 01:06   #33
mili_gkhnözen1905
Banned

mili_gkhnözen1905 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.06.2006
mili_gkhnözen1905 has a reputation beyond reputemili_gkhnözen1905 has a reputation beyond reputemili_gkhnözen1905 has a reputation beyond reputemili_gkhnözen1905 has a reputation beyond reputemili_gkhnözen1905 has a reputation beyond reputemili_gkhnözen1905 has a reputation beyond reputemili_gkhnözen1905 has a reputation beyond reputemili_gkhnözen1905 has a reputation beyond reputemili_gkhnözen1905 has a reputation beyond reputemili_gkhnözen1905 has a reputation beyond reputemili_gkhnözen1905 has a reputation beyond repute

Son Güncelleme ; Sunrise : 23-02-13 tarihinde saat 01:38
mili_gkhnözen1905 Çevrimdışı  
Eski 30-07-06, 02:41   #34
deliadam
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 26.02.2005
deliadam is an unknown quantity at this point
Varsayılan Demete üzüldüm.

Avustralyadan gelen Demet elendi ilk finalde.
üzüldüm.
bence didem iyi dans etmemişti, ikinci oldu.
ama gözümü kırpmadan seyrettim yarışmayı.. güzeldi.
deliadam Çevrimdışı  
Eski 30-07-06, 17:01   #35
girl01
Yönetmen

girl01 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.01.2006
girl01 has a reputation beyond reputegirl01 has a reputation beyond reputegirl01 has a reputation beyond reputegirl01 has a reputation beyond reputegirl01 has a reputation beyond reputegirl01 has a reputation beyond reputegirl01 has a reputation beyond reputegirl01 has a reputation beyond reputegirl01 has a reputation beyond reputegirl01 has a reputation beyond reputegirl01 has a reputation beyond repute
girl01 kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

bence didemin 2. olmasi büyük haksizlik. bence aysegül ve kumsal bindefa daha iyilerdi.ama türk halki duygusal davrandi ve reyhan agladi diye babasi yüzuünden,ama reyhan iyi dans ettdide, ve didemde dertleri var diye. ben reyhani begendim güzel dans etti, ama didem hic iyi dans etmedi ikinic icin ve gülbaharda öyle hic hak etmediler!
Eski 30-07-06, 17:03   #36
girl01
Yönetmen

girl01 has a reputation beyond reputegirl01 has a reputation beyond reputegirl01 has a reputation beyond reputegirl01 has a reputation beyond reputegirl01 has a reputation beyond reputegirl01 has a reputation beyond reputegirl01 has a reputation beyond reputegirl01 has a reputation beyond reputegirl01 has a reputation beyond reputegirl01 has a reputation beyond reputegirl01 has a reputation beyond repute

ratinglerde süper!

"TOTAL"
1-Oryantal Star (performans-2) ATV... 4.10 rating, 18.50 share...
2-Oryantal Star (performans-1) ATV... 3.70 rating, 17.60 share...
3-Oryantal Star (final) ATV... 3.50 rating, 18.50 share...
4-Sinan Şamil Sam ünvan maçı K1... 3.50 rating, 17.20 share...
5-Maymunlar Cehennemi Kanal D... 3.50 rating, 16.50 share...
6-En İyi Arkadaşım Show TV... 2.80 rating, 14.00 share...
7-Kızlar Yurdu Show TV... 2.80 rating, 12.70 share...
8-Oryantal Star (veda) ATV... 2.70 rating, 16.60 share...
9-Ben Robot Star TV... 2.60 rating, 13.50 share...
10-Star Ana Haber Star TV... 2.30 rating, 17.80 share...

“AB”
1-Oryantal Star (final) ATV... 3.60 rating, 20.50 share...
2-Oryantal Star (performans-2) ATV... 3.60 rating, 17.80 share...
3-Oryantal Star (veda) ATV... 3.20 rating, 22.30 share...
4-Oryantal Star (performans-1) ATV... 3.20 rating, 18.90 share...
5-Maymunlar Cehennemi Kanal D... 3.10 rating, 17.10 share...
6-Ben Robot Star TV... 2.70 rating, 16.90 share...
7-A Takımı (özel) Star TV... 2.40 rating, 12.10 share...
8-Atv Ana Haber ATV... 2.30 rating, 22.30 share...
9-Sinan Şamil Sam ünvan maçı K1... 2.30 rating, 12.30 share...
10-Avrupa Yakası (tkr) ATV... 2.20 rating, 22.80 share...
girl01 Çevrimdışı  
Eski 30-07-06, 17:05   #37
GSealment
* GOLD*

GSealment has a reputation beyond reputeGSealment has a reputation beyond reputeGSealment has a reputation beyond reputeGSealment has a reputation beyond reputeGSealment has a reputation beyond reputeGSealment has a reputation beyond reputeGSealment has a reputation beyond reputeGSealment has a reputation beyond reputeGSealment has a reputation beyond reputeGSealment has a reputation beyond reputeGSealment has a reputation beyond repute

Bir de haftaya da Reyhan 1. olur bence çünkü haftaya : Roman Havası var ! kesin 1. olur ee nede olsa kendi dalı.
GSealment Çevrimdışı  
Eski 30-07-06, 17:06   #38
girl01
Yönetmen

gülbahar gercekten kendini gelistirdi,ama bin defa daha iyi olan vardi. ve gülbahar kendini gelistirsede daha iyi olanlar var oldu ´gercegide degistirmez. bence 1.aysegül 2.kumsal 3.busra 4.reyhan 5.olga olmaliydi!
girl01 Çevrimdışı  
Eski 30-07-06, 17:14   #39
GSealment
* GOLD*

Alıntı:
girl01 tarafından gönderildi
gülbahar gercekten kendini gelistirdi,ama bin defa daha iyi olan vardi. ve gülbahar kendini gelistirsede daha iyi olanlar var oldu ´gercegide degistirmez. bence 1.aysegül 2.kumsal 3.busra 4.reyhan 5.olga olmaliydi!

Aslında Semra nın da hakkını yememek gerek..gerçekten çok ii dans ediyor ya 10. olmasına çok şaşırdım açıkçası ben Gizem yada Naimenin elenmesini bekliyordum ..
GSealment Çevrimdışı  
Eski 30-07-06, 17:22   #40
sweet923
Asistan

sweet923 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.03.2006
sweet923 has a reputation beyond reputesweet923 has a reputation beyond reputesweet923 has a reputation beyond reputesweet923 has a reputation beyond reputesweet923 has a reputation beyond reputesweet923 has a reputation beyond reputesweet923 has a reputation beyond reputesweet923 has a reputation beyond reputesweet923 has a reputation beyond reputesweet923 has a reputation beyond reputesweet923 has a reputation beyond repute

ben oyumu büşraya verdim dün gece..ama hepsinin performansı iyiydi bence...onlarla berabaer bende oynadım ekranın karşısında...arkadaşlar dünkü çalan parçalar elinde olan varsa koyabilir mi acaba...

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş