Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Diğer Yabancı Diziler Arşivi > Pembe Dizi Arşivi

Kapalı Konu

Pembe Dizi Arşivi kategorisinde Tatlı İntikam (Dame Chocolate) [TNT] konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 23-03-08, 01:33   #1
!karbeyaZ!
Yönetmen

!karbeyaZ! kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.10.2006
!karbeyaZ! has a reputation beyond repute!karbeyaZ! has a reputation beyond repute!karbeyaZ! has a reputation beyond repute!karbeyaZ! has a reputation beyond repute!karbeyaZ! has a reputation beyond repute!karbeyaZ! has a reputation beyond repute!karbeyaZ! has a reputation beyond repute!karbeyaZ! has a reputation beyond repute!karbeyaZ! has a reputation beyond repute!karbeyaZ! has a reputation beyond repute!karbeyaZ! has a reputation beyond repute

merhaba arkadaşlar... başlık yeni onaylanmış ancak görebildim.. dizi hafta içi her gün 13:00da TNTde yayınlanıyor.. kablolu tvye gerek kalmadan izleyebilirsiniz.. bende iki haftadır fln izliyorum.. 10 bölüm kesin oldu yani..
cuma günkü bölümün hepsine yetişemedimm ama bruce rositadan onun hakkında söyledikleri için özür dilemiş, yemeğe götürmüş.. araları düzeldi yani.. bu arada bruce rositaya yavaş yavaş ilgi duymaya başladı.. cuma günkü bölümde pekte önemli bişey olmadı benim hatırladığım..

edit: bu arada dizinin orjinal manası "bana çikolata ver" ama bizde "tatlı intikam" diye geçiyor..

Son Güncelleme ; !karbeyaZ! : 23-03-08 tarihinde saat 01:39
!karbeyaZ! Çevrimdışı  
Eski 26-03-08, 15:53   #2
hayat ve ben
Asistan

hayat ve ben kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.01.2008
hayat ve ben has a reputation beyond reputehayat ve ben has a reputation beyond reputehayat ve ben has a reputation beyond reputehayat ve ben has a reputation beyond reputehayat ve ben has a reputation beyond reputehayat ve ben has a reputation beyond reputehayat ve ben has a reputation beyond reputehayat ve ben has a reputation beyond reputehayat ve ben has a reputation beyond reputehayat ve ben has a reputation beyond reputehayat ve ben has a reputation beyond repute

Alıntı:
RıhTım tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
evet elvancım p.tesi ve salı günkü bölümler çok güzeldi.

gerçi benim şimdiye kadar izlediğim iki bölümüydü ama dizi gerçekten süper

bende senin gibi çok güldüm hizmetçi kızlara biri ayılırken bayılıyo

senin dediğin sarışın yılanın adı samantha galiba bruce un sevgilisi

valla ben rozitanın yerinde olsam onu parçalardım o yangın arasında kıza birde başsız bir kadına benziyosun demezmi onu oracıkta yolardım...

ama rozitaya da hak veriyorum kız peçesi çıkarıldığında herkes ona gülünce çok üzüldü üzüntüden dolayı samantha sarı yılanına bişey yapmadı

bakalım bugünkü bölümde neler olacak?
Yükselim aynen canum.....anam fıttırdı beni o kadın......sementa cadusu.....
Yahu ben bugün ennn sonuna yetiştim.....
Rosita denize girceğini söyledi o pisliğe hemde hiç bişi siz....
Anamm o pislik onu o eve sağ getirmez.....
Ahaaa buraya yazdım....
Eski 30-03-08, 00:04   #3
RıhTım
Asistan

RıhTım kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.01.2008
RıhTım has a reputation beyond reputeRıhTım has a reputation beyond reputeRıhTım has a reputation beyond reputeRıhTım has a reputation beyond reputeRıhTım has a reputation beyond reputeRıhTım has a reputation beyond reputeRıhTım has a reputation beyond reputeRıhTım has a reputation beyond reputeRıhTım has a reputation beyond reputeRıhTım has a reputation beyond reputeRıhTım has a reputation beyond repute

cuma günkü bölüm dediğin gibi elvancım süperdi doğrusu

zavallı rozita...kızcağızı kandırdı alçak kadın grace

elvancım brucela rozitanın akrabalık derecesi ne?

onu anlayamadım ilk başından izleyemediğim için...
RıhTım Çevrimdışı  
Eski 30-03-08, 04:04   #4
!karbeyaZ!
Yönetmen

!karbeyaZ! has a reputation beyond repute!karbeyaZ! has a reputation beyond repute!karbeyaZ! has a reputation beyond repute!karbeyaZ! has a reputation beyond repute!karbeyaZ! has a reputation beyond repute!karbeyaZ! has a reputation beyond repute!karbeyaZ! has a reputation beyond repute!karbeyaZ! has a reputation beyond repute!karbeyaZ! has a reputation beyond repute!karbeyaZ! has a reputation beyond repute!karbeyaZ! has a reputation beyond repute

merhaba arkadaşlar.. sitedeki sorundan dolayı ancak yazabiliyorum...

gittikçe diziye bağlandım diyebilirim... çok videolarını izledim.. dizinin gidişatı baya değişiyor.. hatta inanamadım yani olanlara.. arada spoilera bikaç şey yazarım şimdi söylemeyeyim de heyecanınız gitmesin cidden izlerken çok eğleniyorum, özellikle hizmetçiler ve diosdado çok komikler tabi hortenciayı da unutmamak lazım ama bu hizmetçilerle olan durum ilerde baya sorunlar yaşatacak

dizide rositayla bruceun aşkından daha favori aşklarım var
julia&diosdado çok tatlılarr yaa ilerde büyük aşk yaşayacaklarmış
hortencia&mauricio onları izlemek çok zevkli hortencia favori karakterim zaten
ve tabiki grace&angel ilerki bölümlerde çok feci valla ikisi de

+++ Rıhtım... bruceun üvey babası rositanın öz büyük babası oluyor.. bende ilk bölümleri izleyememiştim ama onların da videolarını izledim.. rositayla bruceun nasıl birbirlerinden etkilendiklerini falan öğrendim..
!karbeyaZ! Çevrimdışı  
Eski 31-03-08, 06:00   #5
!karbeyaZ!
Yönetmen

bu gifleri de bulmuşken ekliyim..

rosita violetayken bruce gelip işareti görüyor ve galiba bi kez daha af diliyor

!karbeyaZ! Çevrimdışı  
Eski 31-03-08, 06:02   #6
!karbeyaZ!
Yönetmen

rosita baygınlık geçiriyordu bunu izlemiştimm
!karbeyaZ! Çevrimdışı  
Eski 31-03-08, 06:03   #7
!karbeyaZ!
Yönetmen

+++

++
!karbeyaZ! Çevrimdışı  
Eski 31-03-08, 10:12   #8
hayat ve ben
Asistan

hayat ve ben kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.01.2008
hayat ve ben has a reputation beyond reputehayat ve ben has a reputation beyond reputehayat ve ben has a reputation beyond reputehayat ve ben has a reputation beyond reputehayat ve ben has a reputation beyond reputehayat ve ben has a reputation beyond reputehayat ve ben has a reputation beyond reputehayat ve ben has a reputation beyond reputehayat ve ben has a reputation beyond reputehayat ve ben has a reputation beyond reputehayat ve ben has a reputation beyond repute

Züloş çok teşekkürler canım....İnşallah kullanılır bunlarda....Keşke dizinin adı yazılsaydı......Ben aradım bulamadım bulunca eklerim..Tekrara- teşekkürler....
[I]Al işte.....

Habide bayıldığı bölüm gifi süpperdi...
hayat ve ben Çevrimdışı  
Eski 31-03-08, 12:49   #9
güzelkız
Asistan

Giriş Tarihi: 24.07.2006
güzelkız has a reputation beyond reputegüzelkız has a reputation beyond reputegüzelkız has a reputation beyond reputegüzelkız has a reputation beyond reputegüzelkız has a reputation beyond reputegüzelkız has a reputation beyond reputegüzelkız has a reputation beyond reputegüzelkız has a reputation beyond reputegüzelkız has a reputation beyond reputegüzelkız has a reputation beyond reputegüzelkız has a reputation beyond repute

slm arkadaşlar gifler çok güzel 1 gifde brruce rositanın gerçekten o olup olmadığına inanmak için sırtındaki izi göster diyo ve o bölüm gerçekten çok süper bi bölüm çünkü bruce ve rosita birbirleriyle yüzleşiyorlar..en son giftede de rosita hamile ve bruce bunu öğreniyo rositaya sormaya geliyo o bölümde güzel baya...
güzelkız Çevrimdışı  
Eski 01-04-08, 04:30   #10
!karbeyaZ!
Yönetmen

rica ederimm arkadaşlar.. buldukça eklerimm bişeyler..
elvancmm giflerin boyutları çok büyük malesef kullanılamaz forumda
güzelkız anlattığın için sağol.. bende video izlemeye çalışıyorum.. bazı olaylar kafamda baya aydınlandı diyebilirim..

bugünkü bölümün hepsine yetişemedimm.. açtığımda diosdado ve julia yemek yiyorlardı.. bruce da sinir oluyorumm yaa bi öyle bi böyle karar veremedi bi türlü ne istediğine

Spoiler İçermektedir

!karbeyaZ! Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş