Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > Doktorlar

Kapalı Konu

Doktorlar kategorisinde Doktorlar-Senaryolar (Arşiv 1) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 08-07-08, 20:54   #211
utku17
Oyuncu

utku17 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.06.2008
utku17 has a reputation beyond reputeutku17 has a reputation beyond reputeutku17 has a reputation beyond reputeutku17 has a reputation beyond reputeutku17 has a reputation beyond reputeutku17 has a reputation beyond reputeutku17 has a reputation beyond reputeutku17 has a reputation beyond reputeutku17 has a reputation beyond reputeutku17 has a reputation beyond reputeutku17 has a reputation beyond repute

]72.BÖLÜM

ARDA ELAYI HASTANEDEN ALIR

E:nereye gidiyoruz?
ARda: yemek yeriz die düşündüm açsın diğmi
E:evet acıktım
ARDA:tamam

ARDA VE ELA RESTORANA GİDER
ARDA:ela nişanı hemen yapıyoruz ama seni sıkmıyorum diğmi
E:hayır canm olurmu öle şey daha çok ben istiyorum zaten yani biliyosun hastane ailem ve sürekli bizi çeken
medya
ARDA:
E:: bu yüzden hemen olsun istiyorum ama sen istemiyosan .........
ARDA:hayır canm ben seni sıkmak istemiyorum yani zorla olmuş olmasın die dedim yoksa bende hemen istiyıorum
E:merak etme beni sıkmıyosun ama sen böle benm yanımda gerildikçe ben kötü oluyorum neden sıkıyosun kendini
ARDA:ne biliim garip hissediyorum yani 2 yıldır arkadaşız sırdaşız şimdi nişanlanıyoruz hiç beklemiyodum o yüzden
E:

ELA VE ARDA KALKARLAR DIŞARDAYSA ONLARI MEDYA ORDUSU BEKLİYODUR ....
TEK Bİ FARKLA ELA VE ARDA BERABER OLDUKLARINI SÖLİCEKTİR

KAMERAMAN :arda bey sizi ela hanımla sürekli beraber görüyoruz gerçekten aranızda özel bişiy yokmu?
KAMERAMAN2: evet ela hanım sizlerden bi açıklama bekliyoruz duyduğumuza göre arda bey sizin için cerrahlığı bırakıp
holdinglerin başına geçmiş doğrumu bu ???
KAMERAMAN3:evet ela hanım bize bi açıklama yaparmısınız ?

ARDA:tamam arkadaşlar izin verin konuşalım EVET ELAYLA BİRLİKTEYİZ ama 2 gün önce başladı daha öncesinde böle bişiy yoktu
KAMERAMAN2:yani aretık birliktesiniz ölemi??
ELA:evet birlikteyiz ve 1 hafta sonra nişanlanıyoruz
KAMERAMAN1:gerçketen çok sevindik herkez sizleri konuşuyo 2 dev isim buluştu die
ARDA:dediğim gibi daha önceden yoktu 2 gündür birlikte olmaya başladık ve 1 hafta sonra nişanlanıyoruz
BU ARADA evet amerikadaki hastaneden ela için istifa ettim ela ani bi kararla burdaki teklifi kabul etip burda kalmaya karar werdi
o burdayken bende amerikada o olmadan cerrahlık yapamazdım bu yüzden istifa edip babamın yerine geçtim
KAMERAMAN1: arda bey peki nişanınız nasıl olucak aile arasındamı yoksa herkezin buluştuğu bi nişanmı
ARDA:evet herkez orda olucak büyük bi nişan yapıyoruz herkezin hayatımızı birleşiriceğimiz ilk adımı atarken yanımızda olmasını istiyoruz
KAMERAMAN2:peki medyayı çağırıcakmısınız
ARDA ELAYA BAKAR ELA OPNAYLAR GİBİ BAŞINI SALLAr
ARDA:evet sizlerde davetlisiniz nişanımızı herkezin görmesini istiyoruz sizlerde orda olursanız bizde mutlu oluruz
KAMERAMANLAR SEVİNMİŞTİR 2 DEV İSİM NİŞANLANIYODUR VE BU BÜYÜK Bİ HABERDİR.
ARDA:evet arkadaşlar artık gidebilirmiyiz izin verirmisiniz
der ve elayı elinden tutup arabaya giderler ardayla ela arabanın önünde durur
ARDA:canm medyayı falan çağırdık gerçekn istiyosun diğmi
E:evet canm istiyorum seninde dediğin gibi herkezin görmesini istiyorum yani sorun yok
ARDA: elayı yanağından öper ve arabaya binerler kameramanlar bunlarıda çekmiştir

ELA EVE GELMİŞTİR ODASINDA YATAĞIN ÜSTÜNDE OTURUYODUR ACABA DOĞRUMU YAPTI
LEVENTİ GERÇEKTEN UNUTMUŞMUYDU
EVET BELKİ TAMAMEN UNUTMAMIŞTI AMA LEVENT ONU HAKETMİYODU VE ELA ARTIK GERÇEKTEN MUTLUYDU
LEVENT ONA ÇOK GEÇ KALMIŞTI ELA ARTIK ARDAYLAYDI VE DÜŞÜNDÜ
DÜNYADA AYRILAN İLK ÇİFT BİZ DİİLİZ Kİ HEM O BENİ NİKAHIMIZA SADECE DAKİKALAR KALA BIRAKTI
SEVEN ADAM BUNU YAPMAZDI O BENİ SEVMİYOSA BEN HİÇ SEVMİYORUM ARDAYLA MUTLUYUM HAYATIMIN GERİ KALANINI
ONUNLA VE MUTLU OLARAK GEÇİRMEK İSTİYORUM (dedi ve düşündüklerini unutup yattı)

SABAH HASTANE DE ELA KONUŞULUYODU HERKEZ TVDEN VE GAZETELERDEN ÖĞRENMİŞTİ
HASTANE O GÜN ELAYI KONUŞUYODU
HALDN:kızım çok sevindim demek 1 haFta sora nişanlanıyosunuz
E:evet hocam
A__S_J_FTEBRİK EDERİM mutluluklar ikinizede
E:teşekkürler hepinizie hocam şeyy biliyorum daha yeni başladım ama bi kaç gün izin ....
HALDUN:tabiki nişanlanıyosun herşeyle ilgilen gel bakalım konuşalım der ve ela arkasını döner leventle çarpışır
herkez onlara bakıyodur levent herşeyi tv den ve gazeteden öğrenmiş yıkılmıştır
L:.... tebrikler
E:.tEŞEKKÜR EDERİM
der ve haldunla giderler levent ölece kalmıştır diğerleri ona bakıyodur levent te gider
ARDA VE ELA NİŞAN HAZIRLIKLARINI TAMAMLAR NİŞAN GÜNÜ GELMİŞTİR ELA HASTANEDEDİR
LEVENT SUATA ASLAN
S:iimisin
L:....
A:levent iimisin
L:hı duymadım evet iim
A:eminmisin öle görünmüyosun
L:ben yaptım
S:ne
L:ben yaptım........bunun böle olmasını ben istedim fikret haklı ben istediğim için böle oldu istemeseydim şu an elayla 2 yıllık evli olurdum
ben yaptım onu ben bıraktım
A_S_:........
L:şimdi hayatına tekrar giremem zamanı geriyede alamam sıra bende benim ona yaşattıklarımı şimdi ben yaşıycam ben istedim bunu
A_S_.....
L:hadi gidin yanlız bırakmayın onu
S:tamam hadi aslan
A:hı hı hadi gidelim
ASLAN VE SUAT DIŞARI ÇIKAR KOLDİDORDA DİĞERLEİYLE KARŞILAŞIR LEVENTTE ONLARIN YANINA GELİR
A:ELA NERDE
Z:gelir şimdi giyiniyodu
H:geldi bile
E:eee hadi çıkmıyomuyuz ayy bi dakka telefon çalıyo
alo arda şimdi çıkıyoruz kuaföre gidiyoruz işte siz nerdesiniz anladım kuaför nerde
dur sölşiycem şimdi
herkez ona bakıyodur ela çok heycanlıdır herkez gülüyodur LEVENT HARİÇ
E:dur zenanı veriyorum o sölesin unuttum ben al zenan nerdeydi şu kuaför söle
Z: tamam ver alo arda der yürümeye başlar
A:çok heycanlısın
E:yooo diliim
S:eminmisin
E:hayır
herkez güler tek bi kişi dışında
E:zenan zenan hadi geç kalıcaz söliyemedinmi daha
Z:tamam tamam geldm hadi
E:orda görüşürüz hocam herkeze görüşürüz der
A:görüşürüz
Z:ela nereye gidiyosun
E:kuaföre gitmiyomuyuz
Z:evet ma önce hastaneden çıkmamız lazım
E:.
Z:o taraf diil diyorum burdan çıkıcaz
E:evet o taraf tı hadi
ela çok heycanlıdır herkezin yüzünde gülümseme vardır leventtesye pişmanlık levent odasına gider burcu gelir

B:meraba
L:meraba
B:biraz fazla üstüne geldim gailba özür dilerim
L:hayır doruları sölediğin için özür dileme
B:dorularımı söledim onu hala seviyosun diğmi
L:bak burcu evet elayı hala seviyorum onu bırakmam büyük bi hataydı hastane ailem bana düşman oldu nerdeyse
zamanı geri alabilsem kseinlikle yapmazdım pişmanım ama çok geç biliyorum yapabilirim sanıyodum m ama sen onun yerine hiç
bi zaman geçemedin ve bundan sora senle devam edemem
B:ama o nişanlanıyo evlenicek
L: evet ama onu severken sana dokunamam sana sarılamam sana seni seviyorum diğemem lütfen burcu
anla beni sen çok ii herkezin hayal edebiliceği bi kadınsın ama ben yappamam lütfen anla beni
B:tamam seni zorlıyamam bitsin diosan bitsin hoşçakal der kaıyı açar
L:burcu özür dilerim
B:............ve gider

NİŞAN YERİ
E:nasılım kzılar
Z_ZYNP:muhteşem
E:gerçektenmi
F:evet gerçekten çok güzelsin
E:teşekkür ederim hocam
aslan suat jülide çocuklar hepsi gelir hepside çok güzel olmuşsun der
E:ben bi lavobaya gidiim zenan sende gelsene makyajımı düzelt
Z:tamam der ve giderler
HERKEZ HALA ORDADIR ELA GELİNCE AŞARI İNİCEKTİR
LEVENT NİŞANIN OLDUĞU YERE GELİR SON Bİ UMUT ELAYLA KONUŞUCAKTIR KAPIDA DURUR DÜŞÜNÜR VE İÇERİ GİRER
GELİN ODASININ KAPISI AÇILIR VE LEVENT GİRER HERKEZ ŞOK DURUMDA ONA BAKAR
A:levent ne işin var burda
L:ela nerde konuşmam lazım
S:levent saçmalama kız içerde şimdi gelir o gelmeden git
L:hayır onunla konuşmam lazım konuşmadan gitmem
H:leven bey yapmayın lütfen
ZYNP:evet lütfen yapmayın ela mutlu o sizi görmeden gidin burdan
L:bunu eladan duymak istiyorum
ela ve zenan dışarı çıkarlar ela ve zenan leventi görürür ela şok olmuştur zenansa çok sinirlenmiştir
ELA LEVENTE DORU YÜRÜR HERKEZ ONLARA BAKIYODUR
ELA:ne işin var burda
L:konuşmak istiyorum
E:ben istemiyorum gidermisiniz burdan
L:hayır gitiycem ela yapma lütfen biliyorum yaptığım affedilir bişiy diildi ama sen o adamı sevmiyosun onunla evlenemessin
beni unutmadığınıda biliyorum
E::dalgamı geçiyosun sen benimle aklınca oyunmu oynuyosun sabrımın sınırlarınımı ölçüyosun ne biçim bi adamsın sen
önce evlenmemize dakikalar kala beni terk edip bakan kızına gidiyosun aradan 2 yıl geçiyo artık gerçekten mutlu olmaya gülmeye çalışıyorum
ama sen bu şekilde yaparken olamıyorum lütfen git ve beni rahat bırak
L:SENİ SEVİYORUM VE PİŞMANIM LÜTFEN ELA
E:ela dalga geçer bi şekilde güler(BENİ SEVİYOMUSUN GERÇEKTEN KOMİK çocuk oyuncağı diil bu tamammı önce sen bana
güvenmiyosun die saçma sapan şeyler söleyip arkana bakmadan beni gelinliğimle bırakıp gidiyosun
şimdide beni özlediğini beni istediğinimi sölüyosun SEN HAYATIMDA GÖRDÜĞÜM EN SAÇMA ADAMSIN LEVENT
L:ELA LÜTFEN tekrar deniyebiliriz seni seviyorum hataydı senş sevmekten hiç vazgeçmedim ben
E:ölemi

Güvenmenin çok zor olduğunu bile bile sana, kadınıma güvendim.
Ama sen tek kişilik dünyana almadın beni.
Tek başına yaşamayı, tek başına çözmeye çalışmayı tercih ettin.
Ben senin sevgilin oldum belki ama dostun olamadım. Sen benim seni ne kadar sevdiğime inanmadın.
Seninle herşeyi aşabileceğimize,hayatın tüm garip oyunlarına beraber çözüm bulabileceğimize,
çözemesek bile beraber katlanacağımıza inanmadın. Hayatı paylaşmak kuşkı-ulara, güvensizliğe yer bırakmadan samimi,
dürüst olmayı güvenmeyi gerektirir Ela. Bu ilişki sürekli benim savaştığım, yürütmek için uğraştığım bir ilişki oldu.
Sen bana güvenmedin Ela.
Benim sevgimin büyüklüğüne inanmadın.
İnansaydın bu yükü, seni çok üzen bu olayı annenle, Zenanla değil ilk benimle paylaşırdın.
Benden kaçmazdın. Ben seni hiç bırakmadım. Ama sen beni sürekli bıraktın. İstediğin zaman gidip, istediğin zaman geldin.
Arkadaşlarını ve başka kimseyi bırakmadın ama beni bıraktın.

Sen benim olmanı umut ettiğim kadın, olmanı umut ettiğim eş değilsin.

Ben bu ilişkiye olan inancımı kaybettim Ela. Ben bu yolda birlikte yürüyebileceğimize olan inancımı kaybettim.
Ben bu hayatı paylaşabileceğimize olan inancımı kaybettim
.
BEN SENİNLE EVLENEMEM............

E:bunları bana nikahımıza sadece bi kaç dakika kala söledin ben sölediklerinide bana yaptıklarınıda hak etmedim levent
naptıysam üzülme die ailen beni sevmekten vazgeçmesin ilerde pişman olmayın die yaptım
sen naptım bana bunları söleyip gittin dönüp bakmadın bile
HERKEZ DİNLİYODUR NİKAHTAN ÖNZCE LEVENT İN ELAYA SÖLEDİKLERİNİ DUYUNCA HERKEZ ONA DAHADA KIZMIŞTIR

E:ben istediğim zaman gidip istediğim xzaman gelmedim sen böle görmek istedin şimdide sen benim OLMANI UMUT ETTİĞİM
ADAM OLMANI UMUT ETTİĞİM EŞ DİİLSİN o adam beni aşağıda bekliyo
çok geç levent artık ela levent die bişiy olamaz burcuyada aynısını yaptın beni görünce onu bıraktın sen busun işte
kadınların ne hissrttiğini anlamıyan yaptığın sölediğin şeyleri düşünmeden acaba yaparsam ne haale gelirler die düşünmeden
yapan bi adamsın SEN SEVİLMEYİ HAKETMİYOSUN ben gayet mutluyum beni düşünme sana hayatta başarılar dilerim
BİDAHA YANIMA YAKLAŞMASSAN ÇOK SEVİNİRİM ardayla aramın yaşanıp bitmiş bişey yüzünden açılmasını istemiyorum HOŞÇAKAL

GÜVENMEK İSTEDİM KENDİME
Fırsatım vardı olmadı
Birazcık şahlansam yakıştırılmadı
Tatmin oldular

Elden bir şey gelir mi
Kıymet bildiklerim gibi.
Benimde bilinir mi
Sen haklıydın her zaman… annem gibi

Haksızlığı da koydum bavula
Yalnızlığı da aldım yanıma
Teşekkür ettim her şey adına
Gidiyorum gidiyorum ama bitmiyorum

Haksızlığı da koydum bavula
Yalnızlığı da aldım yanıma
Teşekkür ettim her şey adına
Gidiyorum gidiyorum ama bitmiyorum…
EYVALLAH.....
utku17 Çevrimdışı  
Eski 09-07-08, 00:41   #212
utku17
Oyuncu

utku17 has a reputation beyond reputeutku17 has a reputation beyond reputeutku17 has a reputation beyond reputeutku17 has a reputation beyond reputeutku17 has a reputation beyond reputeutku17 has a reputation beyond reputeutku17 has a reputation beyond reputeutku17 has a reputation beyond reputeutku17 has a reputation beyond reputeutku17 has a reputation beyond reputeutku17 has a reputation beyond repute

73.BÖLÜM

LEVENT GİDER DİĞERLERİDE AŞAĞI İNER FARK ETTİRMESEDE ZENAN ÇOK SİNİRLENMİŞTİR TABİ DİĞERLERİDE
ELA ARDANIN YANINA GİDER ARDA BAŞKA Bİ ODADADIR ..

E:arda
ARDA:canm sen iimisin bişiymi oldu
ELA:yok canm bişiy olmadı heycandan herelde gidelimmi
ARDA: tamam canm gidelim

ELA VE ARDA AŞĞI İNERLER HERKEZ YERİNİ ALMIŞTIR ELA VE ARDA MERDİVENLERDEN İNİYODUR ELA FARK ETTİRMESEDE BOZULMUŞTUR AMA FAZLA DÜŞÜNMÜYODUR
ÇÜNKÜ GERÇEKTEN LEVENTİ UNUTMUŞTUR.TAMAMEN OLMASADA YAPTIKLARINI DÜŞÜNÜNCE ONUN İÇİN ÜZÜLMÜYODUR BİLE..
BASINDA ORDADIR ELA VE ARDA ALKIŞLAR EŞLİĞİNDE AŞAĞI İNERLER YÜZÜKLERİ HALDUN TAKICAKTIR DAVETLİLER VE BASIN YERİNİ ALMIŞTIR..

HALDUN:elayı kızım gibi severim onun mutluluğu benim için herşeyden önemlidir.sakın kızımı üzme arda artık sende bizim oğlumussun
ARDA:
HALDUN:inşallah yakın zamanda nikahınızıda görürüz ALLAH TAMAMINI ERDİRSİN İKİNİZEDE ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR DİLİYORUM
(der ve yüzükleri keser) alkışlar kopar basın durmadan çekiyodur
ARDA: arda elayı öper ve sarılırlar ela ve haldun haldunun elini öperler(bu arada ben nazenini unuttum o haldunla evlenmiştir ela amerikaya gitmeden
önce bunu istemiştir ee haldunla nazeninde zaten istediği için evlenmşlerdir bu biraz saçma olmuş olabilir ama nazenin o kadarda önemli ddil zaten )
ELA VE ARDA HALDUNUN NAZENİN İN ARDANIN ANNE VE BABSININ ELLERİNİ ÖPERLER

Z:canm benim mutluluklar
E:saol canm
HASAN_ZEYNP_MURAT:ikinizede mutluluklar
ARDA_ELA _hepinize teşekkürler
ASLAN:mutluluklar dilerim ela umarım budefa olursun bunu hakediyosun
E:saol un aslan bey
F:canm kızım mutluluklar arda kızımıza ii bak
ARDA :merak etmeyin
S:elacım tebrik ederim
E:saolun suat bey
J_tebrikler ikinizede
E:teşekkürler

ARDANIN_B:tebrikler oğlum kızım tebrikler inşallah hep böle mutlu olursunuz
E:teşekkürler efendim
ARDA_A: oğlum tebrrik ederim kızı sakın üzme elacım ben oğlumu ilk defa senle bukadar mutlu gördüm ikinizede ömür boyu mutluluklar dilerm
ARDA:saol annecim
E:teşekkürler efendim saolun
ARDA_A:efendim diil artık anne de
E:peki anne

NİŞAN BİTER SABAH HERKEZ HASTANEYE GİDER BÜTÜN HASTANE ELAYI KONUŞUYODUR TELEVİZYONLAR GAZETELER
ARDA POLAT VE ELA ALTINDAĞ NİŞANLANDI DİE BAS BAS BAĞIRIYODUR
BÜTÜN HASTYANE MUTLUDUR ÇÜNKÜ ARTIK ELADA MUTLUDUR AMA LEVENT DİİLDİR ELAYI VE ARDAYI TV DE VE GAZETELERDE GÖRDÜKÇE DAHA KÖTÜ OLUYODUR ** A
YAPILICAK BİŞİY YOKTU ARTIK .....

HASAN:kızlar ve murat akşam zeynebin doğum günü biliyosunuz diğmi
E_z:evet biliyoruz napıcaz
H:ben anestezide kutluyalım diorum hem herkez gelicek ya ondan daha ii orası
M:evet ii fikir
E:bencede zeynep biliyomu
H:evet biliyo günlerdir konuşuyoruz herkezi çağırmamıda o istedi
Z:nie ki?
H:ne biliim öle istedi işte
E:neyse akşam anestezideyiz o zaman
H:evet ardayı aramayı unutma tamammı
E:tamam merak etme
der ve gider ardayı arıyodur

E:alo canm
ARDA:efendim hayatım
E:akşam zeynebin doğum günü biliyosun
ARDA:evet
E:anewstezide kutlıycaz herkez gelicek
ARDA:ölemi tamam canm
E:arda sen dediğimi hallettinmi
ARDA:evet canm halletttim bende oraya gidiyodum zxaten almaya
E:hadi yaa ii bu akşama yetişmiş sen yanına birini al canm o anestezinin önüne götürsün tamammı
ARDA:tamam canm merak etme sen
E:görüşürüz
ARDA:görüşürüz seni seviyorum
E:bende

AKŞAM OLMUŞTUR HERKEZ ANESTEZİDE DİR EN SON ELAYLA ARDA GELİR

S:elalar nerde zenan
Z:gelirler şimdi az önce konuştum
S:tamam
H geldiler
ela ve arda içeri girer levent ordadır onları her gördüğünde daha kötü oluyodur
E:selam
HERKEZ:SELAM HOŞGELDİNİZ
ARDA:hoşbulduk
H:pasta geliyo
HERKEZ ALKIŞLAR ZEYNEP PASTAYI KESER SIRA HEDİYELERE GELMİŞTİR
ZENAN SUAT ASLAN FİKRET HASAN HERKEZ HEDİYELERİ VERİR Bİ TEK ELA VE ARDA KALMIŞTIR
Z:EEE ela sen vermiycenmi
E:vericem ardaya bakar arda cebinden bi kutu çıkarır
ELA:bu ardayla benim hediyem aslında sadece zeynebe diil ikinize
H:ne ki bu
E:açta gör
ARDA:bu hem zeynebe doğum günü hemde ikinize düğüün hediyemiz
M:küçücük şeye böl büyük bişiy sığabilirki
E:ee hadi aç artık
ZEYNP:tamam (açar içinden bi anahtar çıkar
H:bu ne
E:gelin göstericem sizde geln
herkez kapının önüne çıkar
ELA Bİ ARABANIN YANINA GİDER(arabada arabadır yani )
E:hasan zeynep işte hediyeniz
H:nee arabamı aldın ela
ARDA:evet ihtiyacınız olur die düşündük artık evlisiniz taksilerde gezmeyin dedik
HERKEZ ŞAŞIRMIŞ VE ÇOK SEVİNMİŞTİR ZEYNEP ELANIN BOYNUNA ATLAR
ZEYNP:canm benm çok saol bitanesin sen
HASANDA ARDAYA SARILIR
HASN:ardacım çok saol
ARDA:önemli diil güle güle kullanın
ZEYNP:önemli olmaz olurmu
HASAN:elaya sarılır biz senin hakkını nasıl ödüycez çok saol
E:üzerimden inerek ödiyebilirsin
H:hı pardon
HERKEZ:güle güle kullanın çocuklar
ZEYN:saolun
H:teşekkkürler
TEKRAR İÇERİ GİRERLER FİKRET JÜLİDE ASLAN ZEYNP HASAN GİTMİŞTİR
Bİ TEK ELA ARDA LEVENT ZENAN SUAT KALMIŞTI
ELA BİRAZ SAROŞ OLUR GİBİ OLMUŞTU
ARDA:canm fazla içtin yeter artık
ELA:hı hı tamam
Z:ela iimisin canm
E:evet iim alt tarafı 3 bardak içtim ama çarpıyo beni biliyosun
Z:hı hı biliyorum (zenan anlamıştı levent nişana geldikten sora ela biraz garipleşmişti leventi unutuğunu sölüyodu ama içinde hala bişiler vardı
zenan bu yüzden içtiğini düşündü ve levente ters bi şekilde baktı )suat anlamıştı
S:zenan hadi gidelimmi canm
Z:tamam gidelim arda elayı eve götür artık daha fazla içmesin
ARDA:tamam merak etme elacım hadi hayatım bizde gidelim arttık geç oldu
E:tamam
der ve zenanla suat evine elayla ardada eve giderler leventse elanın evinin orda onları bekliyodur ardanın arabası durur

ELA ARABADAN İNER ARDADA İNER
ARDA:iimisin canm
E:evet iim uyurum hemen sabaha bişiyim kalmaz
ARDA:tamam canm ii geceler
E:ii geceler hayatım
ARDA:ela
E:efendim
ARDA:ii geceler öpücüğü vermedenmi gidiyosun
E: der ardayı öper ardada onu tabi levent bunları görür daha kötü hale gelir arda arabaya binip gider elaysa daha kapıdadır levent gelir
L:ela
ELA ARKASINI DÖNER
E:ne işin var burda
L:konuşmak istiyorum ela
E:levent bey lütfen yine başlamayın gidermisiniz
L:ela sen o adamla yapamassın beni seviyosun bende seni pişmanım ela yapmam gerekiodu biliyorum ama bi an....
E:ama bi an burcunun sölediklerinden etkilendin diğmi
L:...................
E:ben sana güvendim levent yine kırılıcağımı terk ediliceğimi bilmeme rağmen güvendim sana şimdi diğcek işte bana güvenmiyosun bi gün gidiceğime
inandın hep ama hayır inanmadım biliyodum hayatıma kim girdiyse gitti levent.
önce annem yangında kardeşim öldü die onu suçlamışlar akrabalırmda babamda nazenin elayı kurtardı ama diğerini kurtaramadı
ela olmasaydı bebeğim yaşardı die düşündüler babam bu yüzden benden nefret ediyodu belki . babam zaten hiç olmadı arkadaşlarım akrabalarım hep tek tek gitti

sadece mert vardı evet o vardı çocukluğumdan beri beraberdik sora bi gün mastır için amerikaya gitmesi gerekti dönüceğini döner dönmez evleniceğimizi birlikte
ölüceğimizi söledi 2 yıl bekledim onu 2 gelmesine sadece haftalar kalmıştı bi gün arayıp
ii bi teklif aldığını dönmiyceğini söledi güğnlerce kendime gelemedim aradan 2 yıl geçti sora SEN GELDİN tamam dedim artık bitti
ama bela peşimi hiç bırakmadı BİLGE MERT AYLA BURÇİN VE SON OLARAK BURCU ONUN YÜZÜNDEN gittin onun söledikleri yüzünden beni ölece bıraktın
hayatım boyunca terk edildim ben levent ve sen bunu biliyodun bildiğin halde GİTTİN...
çocuğum olmıycağını öğrendiğimde ne hale geldiğimi anlıyamassın bunun benm için ne demek olduğu bilimessin hem senden ayrılmak zorunda kaldım
hem seni başkasıyla görmeye razı oldum sora öğrendin SON GÜN EKADAR SENİNLE YAŞLANMAK HERŞEYE DEĞER DEDİN sana hergün söledim
pişman olucaksan yapma dedim ama dinlemedin beni hayır dedin seninle uyumak seninle uyanmak herşeyi unuturur dedin
hiç bişiy imkansız diil dedin ama sora pişman oldun ve sana çocuk verebilicek hatırlarınla savaşa bilicek güzel zengin
medya önünde birini buldun ve gittin
BEN SADECE SENİ İSTEDİM LEVENT BUNUN İÇİN MESLEĞİMDEN AİLEMDEN VAZGEÇMEYE HAZIRDIM SENİNLE HAYATIMI BİRLEŞTİRMEK İÇİN HERŞEYİMİ WERİRDİM
AMA SEN İSTEMEDİN ŞİMDİ MUTLUYUM HAYATIMIN GERİ KALANINI GİLEREK GEÇİRMEK İSTİYORUM LÜTFEN SENDE BENİ RAHAT BIRAK DAHA FAZLA ACI ÇEKMEK İSTEMİYORUM.

L:ela evet yaptığım affedlir bişiy diil olmaması gerekiyodu neden yaptığımı hala bilmiyorum yeniden başlıyalım ela
hemen şimdi gidelim burdan kimsenin olmadığı biyere bidaha dönmiyelim son defa EVET de lütfen..

E:....................HAYIR GİT BURDAN
ELA KAPIYA DORU YÖNELİR LEVENT BİRDEN ELAYA ÇEKER VE ÖPER ELA LEVENTİ İTMEYE ÇALIŞIR AMA LEVENT BIRAKMAZ ELA SONUNDA KENDİNİ ÇEKER
E:levente tokat atar naptığını sanıyosun sen yaa
L:seni seviyorum

ELA NAPICAK LEVENT ELANIN ETRFAINDA OLMAYA DEVAM EDİCEKMİ
YORUM EKLİMİYEN SENARYO YAZAMASIN :d
utku17 Çevrimdışı  
Eski 09-07-08, 03:04   #213
mirank
Yönetmen

mirank kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.01.2007
mirank has a reputation beyond reputemirank has a reputation beyond reputemirank has a reputation beyond reputemirank has a reputation beyond reputemirank has a reputation beyond reputemirank has a reputation beyond reputemirank has a reputation beyond reputemirank has a reputation beyond reputemirank has a reputation beyond reputemirank has a reputation beyond reputemirank has a reputation beyond repute
Post 4. Bölüm

Unutma Beni..

(Yavaşça kapıya doğru yürümeye başladılar.. Önde Ela arkada Sinan ve Defne!! Elanın aklında tek bir sahne vardı artık!!)

http://img144.imageshack.us/img144/4...uelkaragz2.jpg

(Müzik başladı Ve Ela kapıdan yavaşça süzülerek içeri girdi.. Levent kapıya arkası dönük oturuyordu!)

Hal- Eveett! Amerikadan gelen Asistan doktorlarımız! Defne Kara! Ve Ela Altındağ!!

(Yavaşça ayağa kalkan Levent hızlıca arkasını döndü ve göz göze geldiler!! Elanın gözlerinde tuaf bir soğukkanlılık
ve çok büyük bir güç vardı. Levent ise şaşkındı.. Burcu da tabi! Bozulduğu her halinden belliydi.
Diğerleri ise şaşkındı! Herkes ne olacağını merak ediyordu. Defne ve Sinanda geri çekildiler.
Ela ve Levent birbirlerine yaklaşmaya başladılar..)

L- (Yavaşça) Ela!!

FONDA..

Gittin!!
Sen bana
gitmek için gelmiştin!!

Geride yavaş yavaş
eriyen bir kurşun bıraktın!!

Bıraktığın şekilden çok daha
başkasına bürünen
Ve bir daha asla eskisi gibi
olamayacak bir kurşun

Gerçektende!!
birdaha hiçbirşey eskisi gibi olmadı!!

(Ortada buluştular.. Birbirlerinin gözlerinin içine bakıyorlardı..)

Kısa bir hüzünden sonra
Geldim
geri döndüm sana
seviştin mi??
değiştin mi??
Beniii,
yeni bir umutla

Kimbilir kimler
aklını çeldi
Gördüğüne sevinmedin mi beni??
Kimbilir kimler
aklını çeldi
Görüdüğüne sevinmedin sen beni!!
Üç günlük ayrılıkta neler
neden değişti??

Unutulmuş muydum??
Alışıyor muydun??
Yavaş yavaş yokluğuma!!

Beklenmiyor muydum??
Kalbini mi yordum??
Bunca iş güç arasında!!!

(Levent şaşkındı.. Ela elini uzattı. Leventle tokalaştı.. Uzun bir aradan sonra elleri ilk defa birbiriyle buluşuyordu..
Ve kapı açıldı. Herkes girene baktı.. Ela yavaşça döndü ve baktı. Bür süre baktıktan sonra yeniden Levente döndü..)

Bir gün!!
beni nasıl paslı bir makasla
Nasıl derinden budayıp
gittiğini farkettim!!

Yeni bir filiz veremeyecek kadar
derindiKesip attıkların
sensizlikle oluşmuş hastalığıma
Senin bile çare olamayacağını anladım!!

Benim için
artık çok gecikildiğini
anladım!!

Söyle bari son söz olsun
Kızmam bundan sonra sana
Dostuz artık geçmiş olsun
Anlat saklama ne varsa

Kimbilir kimler aklını çeldi
Gördüğüne sevinmedin mi beni
Kimbilir kimler aklını çeldi
Görüdüğüne sevinmedin sen beni
Üç günlük ayrılıkta neler neden değişti

Unutulmuş muydum
Alışıyor muydun
Yavaş yavaş yokluğuma
Beklenmiyor muydum
Kalbini mi yordum
Bunca iş güç arasında

(Elleri hağla birlikteydi! Tabi gözleride..)

L- Hoş geldin!
E- Merhaba!!
L- Nasılsın??
E- Teşekkür ederim siz??
L- İyi!
E- Hı hı!!

(Elanın sesi herkesn beklediğinin aksine gayet yumuşaktı.. Ama elini Leventin elinden çekişi
sertti.. Levent masaya döndü Ela da Defne ve Sinanı yanına gitti..)

L- Herkes biliyor muydu??
Hal- Evet! Ela bu gün hastaneye geldide!
L- Hı hı!
S- Arkada ki kim??
Z- Sinan!
J- Sevgilisi mi??
H- Bilmiyoruz!
M- Bence öyle!
Zey- Bencede! Gayette yakışıklı!
L- .......
Ars- doktor mu o??
Z- Psikiyatristmiş..
Ars- O zaman kesin sevgilisi!
F- Bence değil!
B- .......
Hal- Kapıda ki kim??
S- Bilmem!
Ars- Esas oğlan o olmasın??
Hepsi- ?????

(Kapıdaki kişide Ela, Defne ve Sinanın yanına gitti!)

(Eveeet Naz bildi.. İşte Esas oğlan..)

http://img185.imageshack.us/img185/9499/5i54i45ey0.jpg

Yok! I ıı! İşte esas oğlannn..

http://img513.imageshack.us/img513/9741/l65l65luf7.png

Yok! Buda olmadı ya!! İşteee esas oğlann..

http://img413.imageshack.us/img413/8261/5i65i65ep8.png

Yok yaaa.. Bu olsa??

http://img502.imageshack.us/img502/8341/5454i54ico8.png

Biraz fazla uçtum galiba.. Hıımm yerli yapımlara balakım. Buldum!! (Önceden bulmuştun zati ama gerilim yapiyim dedim..)
Bu kesin.. Veee İşteee.. Esas oğlaaannnn!!!

http://img502.imageshack.us/img502/2158/65j5656bs3.png

E- Ateş???
A- Merhaba!
D- Nerden çıktın sen ya!!
Si- Beni kıskandın dimi!!
A- Yaa! Dedim bu vatana döndü ben kaldım!
Si- Bu fakültedeykende böyleydi!
D- Ya mağdem gelicetin havaalanında bir saat vedalaşıp niye ağaç ettiniz beni orda!!
E- Of Defne!! Ateş Bey??
A- Ela hanım??
E- Ateşşş!
A- Senden ayrı kalamıyorum napiyim!
Si- Aşka bak!
E- Ateeeşşş!!
A- Projede ki uzman doktor benim!
Hepsi- Ne!!!

Ars- Noldu ya??
Z- Duyulmuyor ki!
S- ?????
Z- Ne??

E- Ben bilmiyordum!
A- Bu gün belli oldu! Senvindin mi??
E- Kesinlikle evet!
A- Canım!
D- E hadi masaya!
Si- Ayıp oldu!
E- Doğru! Buyrun Doktor Bey!
A- Gece görüşür müyüz??
E- Olabilir!!
A- (Taklidini yaptı) Olabilir!!
E- Gıcık!!

(Hepsi masada ki yerlerini aldı! Ateş ayaktaydı!)

A- Merhaba! Ben Ateş! Ateş Karahan! Genel cerrahi uzmanıyım! Aynı zamanda Life Hosbital ile yaptığınız projede ki
uzman doktorum!
Hal- Öyle mi?? Daha belli olmadı demişler!
A- Bu gün oldu!
Hepsi- Hoşgeldiniz!!

(Ve yemek başladı.. Burcu Elayı Levent dahil diğerleri ise Sinan ve Ateşi inceliyordu..
Ela ise yemek boyunca beklenenden çok daha sakindi..)

H- Elacım evinde kalıcaksın dimi??
E- Evet canım!!
D- Ben??
E- Ben nereye sen oraya!
D- Anlaştık!
Zey- Nerde yatıcak??
E- E Zenanın odası boş değil mi??
Z- ....
E- Anladım değil! Off mecbur beraber yatıcaz!!
D- Gıcık!
E- Hayır gündüzleri vıdı vıdını çektiğim yetmiyormuş gibi birde gece konuşuyorsun!
Si- İstiyorsan sana terapi yapiyim!
D- Sinaann!!
E- Bence iyi fikir!
D- Gıcık!
Ars- Yer yoksa Defne bende de kalabilir!
J- Arslan??
Ars- Şakaydı!!
D- Ela herkesi çok iyi anlattı! Yani sizi tanıyorum Arslan Bey!
Ars- anladım!!
J- !!!!!!
Ars- Ya gerçekten şakaydı!!
E- Siz nerde kalıcaksınız??
Si- Benim burda evim var!
E- Doğru ya!
Si- Ateşte benimle kalıcak tabi!!
S- Siz eski arkadaş mısınız?
A- Evet! Fakülteden!
D- Bizde!!
E- Maalesef!!
D- Elaaa!!
A- Havalimanında bil bakalım kimi gördüm??
E- Kimi??
A- Merti!
E/D/Si- Merti mi??
A- Hı hı!
L- ?????????
D- Tabi duydu döndüğünü o da geldi!
E- Nerden duydu??
D- Şeyyy.. Biz karşılaşmıtıkta..
Si- Sende dedin dur bir boş boğazlık yapiyim!!
E- Neyse iyi olmuş!
Z- Siz görüşüyor musunuz??
E- Evet!
Si- Sen enrden tanıyordun??
D- Onlar ayrıldığında biz Elayla çoktan arkadaştık!
Si- Hıı doğru!
S- (Ağzı kapalı) Adaylar giderek artıyor!
S- (Aynı şekil) Farkettim!!
Hal- Bir sorun mu var??
S/Ars- Yooo!!
A- Evet! Projeye göre size bir kaç aka vericez bu vakalarda doğru teşhis ve tedavi yöntemini araştırırsanız
hastahanemiz size gerekli bütçeyi ayırıcak ve bundan sonra ki araştırmalarınızda size destek olucak!
Hal- Sizde burda hem bu araştırmalara yardım ediceksiniz hemde eğer iyi performans gösterirseniz hastanede
serbest çalışma imkanınız olucak.
B- Nasıl yani??
Hepsi- ????????
B- ......
E- Yani böylece burda ki başka tarihi veya vakalara katılabilicez!
Hal- Evet aynen öyle!
L- Güzel! İyi bir proje!!
Ars- Peki hangi dallarda olucak bu çalışmalar??
A- Biri beyin cerrahisi!
B/L- !!!!!!!!!
A- Öbürüde kalp ve damar cerrahisi!
S- Öyle mi!!
Z- Bu çok güze!
A- Aslında biz burda karar vericektik ama Ela sizi çok önerdi! Sonra araştırınca haklı olduğunu gördük!

(Ela ve Suat birbirlerine baktı. Ela göz kırptı Suat gülümsedi..)

Ars- Ela??
E- Araştırma için daha ciddi bir alan şeçicektik zaten! Yani ya genel cerrahi yada kardeolaji olucaktı!
Si- Üzülme! Benim dalda hep ikinci planda kalıyor!
Ars- Hı hı!!
A- Bizde burda hem size yardımcı olucaz hem kendimizi göstericez hemde sizi denetlicez!
S- Denetlemek??
D- Kopya çekip çekmediğinizi yani!!
L- Ne??
E- (Kulağına) Zevzekliğin hiç sırası değil!
D- Anladım..
A- Kızlardan biri Levent Beyi öbürü de Suat Beyin asistanı olucak!
L- Öyle mi??
B- !!!!!
Hal- Kim karar veriyor??
A- Onların burdaki tek üstü olarak ben! Yarın bildiririm!
S- Tamam!
A- Bu arada asistanlarıma en son emiri ben veririm olucağını sanmıyorum ama hiç bir şekilde
kimseye ezdirmem bir hataları olduğunda ilk ben duymak isterim ve sizin istediğiniz ve onların istemediği
birşey olduğunda kararı ben veririm!
J- Yani onlardan siz sorumlusunuz!
A- Evet!
Ars- Sizin hastanede işe başlasam banada böyle güzel iki asistan verirler mi??
J- Bence şansını zorlama!
E/D- Teşekkürler!

(Hasan Burcunun beyaz saten elbisesinin üstüne yalnışlıkla kırmızı şarap döktü..)

B- Aaaaaa!
H- Ayyyy! Özür dilerim!
B- Sen ne yaptığını sanıyorsun!!!
M- Siliyim!
B- Bırak ya!!!
H- Yalnışlıkla oldu!
L- Burcu iyi misin??
B- Hayır!! Dünyanın parasını verdim buna!!

(asistanlara gülmemek için kendilerini zor tuttular ama tabi belli oldu..)

H- Gerçekten yalnışlıkla oldu!
B- İnanmıyorum ya! Sakar!!
Zey- Yalnışlıkla oldu dedi!!!
M- Abartmayın!!
B- Onu koruyun tabi!!
L- Burcu abartma!
S- Kazaydı!
B- Şapşal şey!!
Z- Ne!!!
E- (Ses tonu birden yükseldi ve sertleşti.) Hasana sadece biz şapşal deriz! Ve başkasına ASLA dedirtmeyiz! Kendinize gelin lütfen!
Sınırlarınızı koruyun!!!
B- !!!!!!!
Ars- Abartma Burcu! Zaten elbisede güzel değildi! Gecelik gibi!!
Hepsi- ???????
Ars- Ne??
L- Nereye??
B- Tuvalete!!
A- Buranın insanını yalnış hatırlamışım galiba.
E- Yok! siz doğru hatırlıyorsunuz! İstanbullular hağla gayet kibar ve sevecen!
D- Tabi arada istisnalar çıkıyor!
L- !!!!!!!
B- Neyse çıktı!
E- Kalkalım mı??
Hal- Ela hastahane ödenek vericek dimi??
E- Bu sizin performansınıza bağlı hocam!
D- Ve tabi bizim yazıcağımız rapora!
F- Öyle mi!!
A- Evet! Üstelik asıl önemli olan beni değil onların raporu!
Si- aşalayıcı bir durum!
A- Sinaaann!
Si- Şakaydı!
E- Çünkü işin içinde biz varız! Bu yüzden tabiki konuya sizden daha hakim olucaz!
D- Yani!
E- Neyse ya! Hadi kalkalım!
F- Noldu??
E- (İmalı) Yemeğin tadı kaçtı!
D- Bencede! Zaten yorgunuz!
Si- Hadi o zaman!
A- Tamam!
H- Zeynep??
Zey- Kalkalım!
M- Bende kalkiyim!
Z- Bende!
S- Ben bırakırım!
Z- Tamam!
E- Herkese iyi akşamlar!
Herke- İyi akşamlar..

ÇIKIŞ..

Si- Seni bırakiyim mi??
D- Olur! Adres??
S- Bizi takip edin!
Si- Tamam!
Z- Siz??
H- Biz arkadan taksiyle gelicez!
S- Niye?? Gelin işte.
Zey- İşimiz varda!
Z- Tamam! Ela??
A- Ben bırakıcam onu sonra!
S- Keni sevgilisi bu!
Z- Öğrenicez!!

(Leventte içerde onları izliyordu.. Ela ve Ateş jipe binip gittiler.. Burcu da sinirle Levente bakıyordu.)

Hal- Bu işi istiyorum çocuklar! Hastahane için çok önemli!! Hata yok!
F- Merak etmeyin!
Ars- Kesinlikle!
J- Neyse iyi akşamlar!
F- Bende çıkıyim!
Ars- Biz bırakırız! Biz bir sorun çıkarmayız! Bence başka cerrahlarınızı tembihleyim!
Hal- Arssllaann!!
Ars/F/J- İyi akşamlar!!
Hal- Sorun yok dimi Levent!
L- Yok!
Hal- Güzel! (Burcuya baktı) Bu işi bozucak hiç birşey istemiyorum ona göre!
L- Anladım hocam!
Hal- Güzel! İyi geceler..
L/B- Sizede!
B- Gidelim hadi!
L -Tamam!

SUAT & ZENAN..

S- Umarım Elanın bir sevgilisi vardır.
Z- ?????
S- Böylece evlenmesi daha çabuk olur!
Z- Yani Suaatt!
S- Bence Ateş!
Z- Bence Sinan!

ARSLAN & JÜLİDE..

Ars- Esas oğlan kesin Ateş!
J- Bana Sinanmış gibi geldi!
Ars- Ateş!
J- ????

ZEYNEP & HASAN..

Zey- Sinan!
H- Ateş!
Zey- Var mısın iddaya??
H- Varım!!

DEFNE & SİNAN..

D- Buraya sadece Elayı yalnız bırakmamak için mi geldin??
Si- Evet!
D- ....
Si- Hem onu hemde seni!
D- Teşekkür ederim!
Si- Başarıcak!
D- Bencede! ama bunu yaparken kendi canı da yanıcak!

ELA & ATEŞ..

A- Çok kişinin canı yanıcak!
E- Ne??
A- İntikam alıcaksın ya!
E- Hayır! Sadece hesabımı kapatıcam! Yeni bir hayat için bunu yapmaya mecburum!!!
A- Napocaksın??
E- Bir şekilde canını yakıcam??
A- Nasıl??
E- Bilmiyorum!
A- Bence çoktan planlamışsın!
E- Ne yalan söyliyim bitişini izlemek bana zevk vericek!
A- Ona hağla aşık..
E- Ateş saçmalama! Tabiki hayır! Sadece kırılan bir gururum var!
A- Anladım! Buraya gelmeyi ben istedim!!
E- ????
A- Korktum Ela! Onu görünce değişmenden korktum! Yeni başladık ve çok zor oldu! Şimdi onu görünce.. Yani seni kaybetmekten korktum!
E- Saçmalama Ateş! (Vitesteki elini tuttu.) Bak onu gördüm ama senin yanındayım!
A- (Elini öptü.) Yanımdasın!! Canının yanmasından korkuyorum Ela!!
E- Çok yandı! Ama hepsini sardım! Yaralarım kapandı ve daha da güçlendim!
Seni öldürmeyen darbe güçlendirir!!
A- Güzel söz!
E- Arslan Beyin!
A- Hıımm.
E- Bu defa canı yanıcak kişi ben olmicam! ama olsamda yaralarımı sarmaz mısın??
A- Sorun yandıktan sonra yaralarını sarmak değil ki! Ben yanma istiyorum!
E- Merak etme!! Yanımda mısın??
A- Ömrümün sonuna kadar! Ela!
E- ???????
A- Seni seviyorum!
E- Bende..

LEVENT & BURCU..

B- Onu görünce gözlerin ışıldadı.
L- Saçmalama Burcu!!
B- Elbisemde battı zaten!
L- Geceye uygun değildi ki!
B- Ne???
L- Ne!!!
B- Sana böyle bir elbise aldığımı söyledim! Sende birşey demedin!
L- Hangi ortamda ne giyeceğini bildiğini düşünmüştüm!
B- Harika!! Kız geldi ve ilk dakikan ilişkimizi mahfetti!
L- Senin giyinememenle Elanın ne ilgisi var Burcu!!!
B- Bana onu savunma! Onu unuttuğunu sanıyordum!
L- Burcuuu! Haldun Beyi sende duydun!!
B- Harika!! Ne çok seveni varmış ya!!
L- Burcu yeter! Daha fazla tartışmak istemiyorum! Geldik zaten!!
B- İyi geceler Levent!!!
L- Sanada!!!

==================== SABAH =====================

HASTAHANE..

(Tüm hastahane Elanın Ateşle mi yoksa Sinanla mı çıktığını merak ediyordu. İddaya girmişlerdi!
Levent çıkan dedikoduları duyuyordu.. ama hiç bir tepki vermiyordu.. Ama kafası karışıktı ve Elanın
hayatında biri olup olmadığını, varsa bunun kim olduğunu ne zaman başladığını yani Elanın neler yaşadığını
çok merak ediyordu..
Kendini, yaptığını haklı çıkarıcak birşeyler arıyor gibiydi..)

Sabah Defne ve Elayı hastaneye Sinan getirmişti.. Arkasından Ateş kotu üzerinde siyah gömleği ve şık ceketiyle
ve tabi siyah havalı gözlükleriyle içeri girdi. Çok hayalı ve yakışıklıydı. Çoğu hemşirenin gönlünü
çalmıştı bile..

Ela soyunma odası gitti. Oda boştu.. Üzerini değiştirip toplantı odasına gidicekti..)

SOYUNMA ODASI..

(Ela üzerini değiştirdi. Tem çıkıcakken gözünün önünde yine sahneler canlandı..)

http://img502.imageshack.us/img502/1771/rllltzf1.jpg

E- Hazır ol Levent Atahanlı!! Başlıyoruz!!!

TOPLANTI ODASI..

Hal- Evet! Seni dinliyoruz Ateş!!
A- Evet! Kalp damar cerrahisinde Kardeolog Suat Birtana ve Beyin cerrahisinde Levent Atahanlıya Life Hosbital
Tıp Merkezinden 2 cerrahi asistan yardım edicek!! Levent Atahanlının asistanı..
Herkes- ????
A- Ela Altındağ!!
E/L- NEE!
A- Suat Birtanın asistanı ise Defne Kara!
D- Geriye başkası kalmadı ki zaten!!
A- Şımarıkk!! Sizin için sorun var mı??
S- Hayır!!
L- Yoo..yokk!!
A- Kızlar??
E/D- Yokk!
A- Güzel!

KOLİDOR..

E- Ateşş!!!
A- Efendim!
E- Niye yaptın bunu??
A- Rahat rahat kendini fazla paralamadan hesaplaşman için hayatım!
E- Gıcık! Ben ciddiyim!
A- Beyin cerrahisinde harikasın Ela! Leventte fena değil! Kendini geliştirmeni istedim!
Ars- Kesinlikle doğru!
E- Teşekkür ederim Ateş Bey!
A- Önemli değil Doktor Ela!!
Ars- Gidişine bakılırsa sinirli değil!
A- Değil!!

E- Teşekkür ederim! Hem bana güvendiğin için hemde işimi kolaylaştırdığın için!

Ars- Sevgilisi sensin dimi??
A- Evet!
Ars- İşte bu! Ben kazandım!
A- Ne??
Ars- İddaya girmiştikte!
A- Çok mu belli oluyor??
Ars- Ona bakarken gözlerinin için gülüyor!
A- Kesinlikle!
Ars- O zaman niye?? Yani Leventle onlar.. Korkmuyor musun??
A- Sevdiğini özgür bırak dönerse senindir dönmezse zaten seni olmamıştır! Ela beni seviyorsa onu benden kimse
alamaz.. Sonra görüşürüz..
Ars- Görüşürüz!!
(Ateş gittikten sonra) Akıllı çocuk!!

KOLİDOR..

http://img91.imageshack.us/img91/401...gf55656ai4.jpg

(Ela ve Levent bu kolidordaydılar. İkisinin aklında da bu sahne vardı.. Tabi birbirlerine ne budar yakın nede
bu kadar sevgi dolulardı..
Gözlerinin içlerine baktılar.. Bir kaç adım daha attılar! Durup birbirlerine baktılar..)

(Yeşil= ikisi için
Mavi = Levent için
Bordo = Ela için)

FONDA..

Yazdan kalma
bir günden
Ya da
"Çölde Çay " filminden

Bir sahne var aklımda,
oyuncular sanki biziz
Mutsuzuz,
ikimiz;
kimi aşklar hiç bitmezmiş
Bizimkisi bitenlerden
Sevmeye yeteneksiz

iki yabancı
iki yabancı
Birlikte ama yalnız
iki yabancıyız!!

(İkisinin aklında da farklı sahneler canlanıyordu..)

Hani o güneşin
batışı
bizi Tanrıya
inandırışı

Şuan o akşam aklımda
Ama çok zaman önceydi,
yaralarımız ağır değildi

http://img184.imageshack.us/img184/9137/lefl9.jpg

Yine de bağışladım ben hep seni
Hem seni hem de kendimi
O kadar yoktun ki!!

iki yabancı
iki yabancı
Birlikte ama yalnız
iki yabancıyız!!

Yazdan kalma birgünden
Yada çölde Çay filminden
Benimde sahneler aklımda
Seninkilerden farklı ama
Artık kendini kandırma..

http://img184.imageshack.us/img184/114/elil8.jpg

Yoktur üstüne senin güzeli çirkin yapmakta
Suçuysa dünyaya atmakta
Neyin bildinki değerini
Benimkini bileceksin
Bunuda tabi mahvedeceksin

iki yabancı
iki yabancı
Birlikte ama yalnız
iki yabancıyız!!

(Birbirlerinin yanından hızlıca geçip gitmek istediler. Aslında Levent onunla konuşmakta istiyordu. Hağla
ona kızgın olup olmadığı merak ettiği şeylerin başında geliyordu..

Ama sürekli aynı yöne adım attıkları için bir türlü geçemiyordu.. Sonun da ikiside durdu!)

E- Ya ben bu dansı bilmiyorum!
L- Ne??
E- Yeni mi çıktı bu??
L- Hı?? Hı.. Pardon!
(Kenara çekildi.)
E- Nihayet!

ASANSÖR..

Ars- Elayla konuştunuz mu hiç??
L- Evet!
Ars- Ne dedi??
L- Ben bu dansı bilmiyorum!
Ars- Ne??
L- Yeni mi çıktı bu?? Hıı birde nihayet dedi!
Ars- Hı??
L- Benimle normal konuştu! Hatta şaka yaptı!
Ars- Demek ki sana kızgın değil! Buda ne demek Ela seni çoktan unutmuş! Tabi bende öyle yakışıklı bulsam
bende herşeyi unuturdum!
L- ?????
Ars- Ne yalan söyliyim benim kadar yakışıklı!!
L- Ne!!!
Ars- Sonra görüşürüz!
L- Arslan.. Kim ki bu!!

ÖĞLEDEN SONRA..

(Ela hızlı adımlarla yürüyordu. O sırada koşarak hızla gelen bir asistanla çarptı! Ela yere düştü. Düşerken
sol ayağının bileğini incitti. Yere bileğini tutarak oturuyordu..
Arkasından Levent geldi. Yanına eğildi..)

L- İyi misin??
E- Evet!!
L- Yardım ediyim!
E- Gerek yok!
L- Gel işte!

(Belinden tuttu. ela elini itti!)

E- Sağolun Levent Bey! Ama gerek yok!
L- Ela inat etme!!
A- Ela?? İyi misin??
E- Hı hı!!
L- Bileğini incitti galiba!
E- Ya yok birşeyim!
L- Ela bileğini burktun gördüm! İzin verde yardım ediyim!
E- Gerek yok!
A- Ben hallederim!
L- Film çektirelim!
E- Gerek yok!!
A- Levent Bey!! Ben hallederim! Şimdi lütfen ellerinizi sevgilimin üstünden çeker misiniz??
L- Ne??
A- Gel canım!

(Ateş Elayı kucağına aldı. İlerlemeye başladılar. Levent konuştuklarını duyabiliyordu!)

E- Ya iyiyim ben!
A- Film çektiricez!
E- Abartma!
A- Seninle ilgili herşeyde titizlendiğimi biliyorsun! Hadi canım!
E- Bari indir!
A- Niye?? Hastane iddaya girmiş zaten benimle mi yoksa Sinanla mı çıkıyorsun diye!
E- Hadi ya1
A- Böylece herkes öğrenmiş oldu!
E- Fırsatçık!
A- Sedye getirin!!
E- Gerek yok! Abartma!
A- Tamam! Tekerlekli sandalye!!
E- Gıcık!
Hem- Buyrun Ateş Bey!!
E- Vaww hemşirelerde bir dediğini iki etmiyor yani!!
A- Benim gözüm senden başkasını görmez ki!
E- Hadi bakalım!!
L- !!!!!!!

(Ela ve Ateş bahçede oturuyorlardı.. Çok samimi ve sıcaklardı.. Levent camdan izledi.
Ateş bir zamanlar Ateşin yaptığı gibi Elanın saçını düzeltti..)

umutsuz olduğu
bir anda
sevmek..
ister her insan..
Birazcık şanslıysan
neden olmasın?

kendinden emin deilsen
sevme
bensiz mutluysan
hep öyle kal!!

eğer her gece yattığında
büyülü düşler sana
benden bahsediyorsa
hemen tatlı uykundan uyan
çünkü ben hiç uyuyamam
seni düşündüğüm zaman

ben ki sevmekten hiç usanmam!!

TOPLANTI ODASI..

L- İyi misin??
E- Evet!
A- Önemli birşeyi yokmuş!
L- Hı hı!!
Hal- Eveeett! Herkes burdaolduğuna göre açıklıyim!! Bu akşam ..... otelinde bir balo var!
Herkes- Balo mu??
Hal- Yani kutlama!! Projeyi kutlicaz!
Herkes- Harika..

AKŞAM..

(Zenan, Suat, Murat, Hasan, Zeynep, Arslan, Fikret ve Jülide Elanın düğününde giydiklerini giymişti..
Gece gece kıyafet bulamadım da.. Tabi Leventte.. Hehe

Burcu ise bu sefer takım giymişti.. Ve bu seferde çok resmiydi!!)

Z- Bu kadın kesinlikle giyinmeyi bilmiyor!
Zey- Rüküş!
H- Ela ne giyicek acaba??
M- Ona ne giyse yakışıyor!
S- Ona ne şüphe!
Ars- Elalar nerde??
Z- Yoldalar!
J- Defneyle Sinan geldiler!
F- Bunlarda mı??
Ars- Bence evet!
J- Bence hayır!!
Ars- Bak ilk iddayıda ben kazanmıştım!!
H- Yaa! Elayla Ateş çıkıyormuş!
Herkes- biliyoruz!!

DEFNE;

http://img253.imageshack.us/img253/6015/24ve6nk8.jpg

Sinan;

http://img503.imageshack.us/img503/5244/99op9p8oep4.png

ARABA..

ATEŞ;
http://img503.imageshack.us/img503/7861/55o8ox8.png

(Ve siyah gıravat)

A- Aşkım çok güzelsin!
E- Teşekkür ederim!
A- Basında ordadır!
E- Evet!
A- uzun zaman sonra ilk defa haber olucaksın!
E- yaa sorma ne kadar özlemişim!!
A- Boşver o haberleri artık!
E- Yalnız birlikte girersek..
A- Aşkımızı tüm ülke öğrenicek! Ve bende bunu istiyorum. Sen??
E- Bende!!

OTEL..

(Ateş arabayla halının başında durdu. İnip Elanın kapısını açtı. Ela güzelliğiyle herkesi büyülüyordu.
El ele halıdan geçip içeri girdiler. Balo salanuna inen merdivenlerde göründüler..
Ela peri kızı gibi süzülüyordu merdivenlerden.. Saçları düğündeki gibiydi.. Kıyafeti ise; )

http://img255.imageshack.us/img255/9...ghlhglkoh7.jpg

(Ve orkestıra müziğe başladı..
Başta Levent olmak üzere herkes büyülenmişti! burcu ise kendini çok kötü hissediyordu..
Hüzünle ve kıskançlıkla bir Elaya bir Levente bakıyordu..)

ÇALINAN ŞARKI..

senden uzakta
hep birşeyler eksik
gönlümde derman yok
inan bir nefeslik

ne bir
avuntu
nede biraz
ümit
ne yaptın
bana
nedir bu
sessizlik

içimde birşey
acıyor
sen gelince aklıma
herşeyim..

yerine sevemem
yerine sevemem
razıyım yapayalnız
tükensin yıllarım

ama
yerine sevemem
yerine sevemem
olmuyor denedim..
yinede yerine sevemedim
herşeyi!!

(Ve Ela merdivenlerden inip Ateşle el ele partiye katıldı..)

4. Bölüm Sonu..

- Partide neler olacak??
- Çalan şarkılar neleri anlatacak??
- Ela ve Levent sahilde ki karşılaşmada neler yaşicak??
- Elanın Levente soracağı şey ne??
- Elanın Levente teklifi ne??
- Hasan ve Zeynep kime yakalanacak??
- Ela Levent konuşmasında neler olacak?? Yoksa Leventte kıskançlık mı başlıyor??

Fortes Fortuna Juvat ou Audaces Fortuna Adiuvat ...

mirank Çevrimdışı  
Eski 09-07-08, 09:25   #214
Me(I)tem
Asistan

Me(I)tem kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.06.2007
Me(I)tem has a reputation beyond reputeMe(I)tem has a reputation beyond reputeMe(I)tem has a reputation beyond reputeMe(I)tem has a reputation beyond reputeMe(I)tem has a reputation beyond reputeMe(I)tem has a reputation beyond reputeMe(I)tem has a reputation beyond reputeMe(I)tem has a reputation beyond reputeMe(I)tem has a reputation beyond reputeMe(I)tem has a reputation beyond reputeMe(I)tem has a reputation beyond repute
Varsayılan ..Aşk Nefrete Ne Yakınsın..

Alıntı:
Resmin arkasında ki el yazısı bir iki mısra çoktandır unuttuğu kırıklığın varlığını derinden hissettiriyor..

Deniz yok
yıldızlar uzaklaşıyor
ben yine yalnız kalıyorum
İstanbul minareler kaybolmuş
Sen yoksun!..

Beyza’n..

Gözünden bu yasak aşk için kendini cezalandırırcasına asla akıtmadığı bir damla özgür kalıyor artık..Ruhu ise sıkışıp kaldığı; her defasına ertelediği bir çıkmazın ucunda asılı..

Sesi hiç olmadığı gibi titrek..Dudakları birbirini zar zor seçiyor..

Suat:..Beyza’m..

Zaman donuyor..

..Aşk Nefrete Ne Yakınsın..

FİNAL
PART/1

..bir öykü var sakladığın..bir öykü var ardında duran..bırak onu uyansın..şimdi sen bir anı düğümü önümde..duvar cana uzanıp duran..taşlaşmış yükünle uyu yansın..

Bugün Suat’ın doğum günü..
Gökyüzü ona verebileceği en güzel hediyeyi sunuyor ve dünya beyaza bürünüyor..

Tüm bu beyazın; bizim içine düşeceğimiz kaosun lanetinde boğulacağını bilmeden çıkıyoruz evden o sabah..

Hastaneye girmeden duraklıyoruz biraz..Bembeyaz örtünün artık iyice kanıksadığımız bu yeri nasılda şiirselleştirdiğini düşünürken Özge’yle göz göze geliyoruz..Ve işe başlamak için tereddüt ettiğimiz bu kısacık zaman diliminin sihrinden Özde’nin sesiyle sıyrılıyoruz..

“Bugün kar yağacağını biliyordum..Biliyordum işte!..”

Özge’nin tepkisi her zaman ki gibi Özde’yi frenleme tonunda..

“..Yinede yağmayabilirdi!..”
“..Çok konuşma pembe!..”

Ve suratına yediği kar topuyla Özde’yi kovalamaya başlıyor..

Onların o günden sonra asla duyamayacağımı o an bilmediğim bu tatlı didişmelerini gülümseyerek izliyorum..İçeri girip kış mevsimini coşkuyla karşılayabilecek yaşı geçmemizin ceremesini çekerek işime koyuluyorum..Fikret hanımın beni Suat’ın yanına göndermesinde akşam ki doğum günü partisinin hatırı var sanırım..

Odasının önüne geldiğimde onu benim için özel kıldığım ilk andan farksız bir heyecanla duraklıyorum aylardır alışamadığım bu birlikteliğe rağmen..Ve nihayetinde girip o sıcacık gülümsemesini alıyorum..Sesi yumuşacık..Gözleri hep olduğu gibi yıldızlara meydan okuyor..

“..Bugünün ilk hediyesi Fikret’ten geldi desene..” diyerek yanıma geliyor..

Yine eriyorum karşısında..Elini yüzümde hissettiğimde buna hala alışamadığımı bir kez daha anlıyorum..Onu böyle hissetmeyi asla sıradanlaştıramayacağımdan şikayetçi miyim..Kesinlikle değil..

“..Bakıyorum da şımarık doğum günü çocuğu moduna çoktan girmiş Beyimiz..”

Elini belimde hissettiğimde yanılmadığımı anlıyorum..Aynı sahneyi aynı dört duvar arasında kaç defa yaşadığımızın hesabını yapmak bu hissiyata karşı koymaktan daha kolay gözüküyor gözüme..Ama en güzeli sorgusuzca ona bırakmak oluyor kendimi..

“..Bugün benim doğum günüm!..Ve bu kadarını hak ediyorum!..”

“..Çok daha fazlasını hak ediyorsun!..Ama biraz beklemen gerek!..Her şeyi ayarlayabilmek için kaç gündür uykusuzluktan öleceğim..”

“..Eğer birlikte yapmamıza izin verseydin bu kadar yorulmazdın!..”

“..Her neyse..Sonuçta istediğim gibi oldu..Ama bu geceden sonra üç gün yataktan çıkmayı düşünmüyorum!..”

“Bunu da birlikte yapabiliriz!..”

Diyor en muzip haliyle..Onun gülen gözlerine karşı koymuyorum..Gülümsememden güç almışçasına sarıyor beni..Kendimi onun kollarında hissetmek yorucu geçen birkaç günün ardından ilaç gibi geliyor bedenime..

“..Burayı seviyorsunuz biliyorum ama..Hastalarımızı bekletmesek iyi olacak Zenan hanım”..diyor başımı yasladığım göğsünü kast edip; şirince gülümseyerek..

“..Seni seviyorum Suat..Çok seviyorum..”

Sevgi sözcüklerini aşık olduğum adam için bile ertelediğimi bildiğinden donuklaşıyor Suat..İşin garibi o an henüz bende bilmiyorum birden üzerimize çöken bu sisin sebebini..

Bedenimi saran ellerin gevşediğini hissediyorum..Yüzüme yayılan sıcaklıkta ellerinin ardında gözlerimi esir alışı oluyor o an tek odağım..

Sessizce bakıyoruz birbirimize..Tek kelime etmeden birbirimize akıtıyoruz adeta içimizde ne var ne yoksa..Ben kalbimde aşkını barındırdığım tek adama sesleniyorum zamanın ilerlemediği bu köşesinde..O ise kendi saklı köşesinde benim serzenişlerimi dinliyor..Yine sessizce..

“..Bende Zenan..” diyor bu donukluğun getirdiği buz gibi bir sesle..

“..Duyduğum en güzel aşk ilanı değildi..”

Diyorum manasızca girdiğimiz bu anın benim üstünü örtmekle geçiştirdiğim ve artık kaçacak yerimin kalmamasından korktuğum gidişatını yine ört pas etmek istercesine..

Gülümsüyor biraz..Yada ben zihnimin içinde o an en çok ihtiyacım olan varlığı düşünüyorum..Onun beni benden alan gülümsemesine esir kalmak, birbirimizi prangaladığımız bu çelişki sahnesinden tek kurtuluş gibi görünüyor gözüme..

“..Sana hiçbir zaman dileyebileceğin sonsuz aşkı vaat etmedim zaten..”

Söyledikleri bunlar..Benim hissettiğimse sadece kalbime atılan ilk çeltik..Devamını düşünmüyorum..

Yalvarırcasına bakıyorum.. Tek istediğim bu umarsız kareyi bitirip sevdiğim adamın gözlerinde sevgilisine olan aitliği görmek..

Ama onun gözleri aynı sahiplikle bakmıyor..Bunu anlayabilmek için yaşadığımız onca şeye gerek olmadığını yeni yeni kavrıyorum..

“..Ancak kendi aşkımın sonsuzluğunu verebilirim..Sınırlarını; benim sevmeye yeteneksiz kalbimin kaderine razı; senin ellerine bıraktığı kalbimi..”

Tüm bu karamsarlık silsilesi bir anda yitiveriyor..Boynuna sarılıyorum doyasıya içime çekerken hasret duyduğum kokusunu..Dudaklarını saçlarımda, yüzümde , dudaklarımda hissetmek yetmiyor o an adeta..

Yüreklerimizin birbirimize ait olduğunu cömertçe sergilediğimiz anda Suat’ın karabasanlarının esiri olmaya biraz daha yaklaştığımızı kestiremiyorum bile o an..

Şimdi düşünüyorum da..
Eğer artık kendimi onun varlığında anlamlı hissettiğim bu aşka yaklaşan kaosu hissedebilseydim..
O an Suat’a daha sıkı sarılırdım..
Daha çok öperdim o incecik dudaklarını..
Ve daha çok sahiplenirdim onun hala gözlerimi dolduran yarım yamalak tarifsiz aşkını..
Yetinmeye çalışırdım beni sevdiğiyle..
Onu sevdiğimle..

Bütün gün hastanede koşuşturmaktan akşam için birkaç saat erken gidip her şeyi son kez kontrol etmeyi neredeyse unutuyorum..Erken çıkacağımı duyan Fikret hanım hala ılımlı..

“..Tamam git..Şunları da götür istersen”..diyor Özde’nin betimlendiği zamirden hoşnut olmadığı belli surat ifadesini görmemezlikten gelerek..

O gittikten sonra ikisine dönüyorum..

“..Tek başıma halledebilirim..Hazır izin vermişken siz eve gidin..”

Diyorsam da Özge bu..Hiç gönlü el verir mi?..Beraber atıyoruz kendimizi Suat’ın evine..Özge’yle ben hiçbir şeyi atlamamak için dört dönerken Özde ona yakışır bir edayla ya Özge’nin yaptıklarını eleştiriyor..Ya da Suat’ın son zamanlarda onu ameliyatlarına daha az almasından kaynaklanan bozukluğuyla evine laf ediyor..

“..Koskoca kardiyo ilahı..Böyle kutu gibi evde yaşasın..Olacak iş mi?..”

Özge artık sabrının taştığını belli edercesine bağırıyor..Sen haklısın Özde..Sesi gerçekten bazen felaket oluyor..

“..Ya yeter ama!..Git hemen şunları masaya yerleştir!..”

Özde ikiletmeden dediğini yaparken bazen onların birbirleri için yaratıldığını düşünüyorum..(Bu cümle lafın gelişi :ç..Gaza gelip birbirinizi benden çok severseniz sizi döverim..:ç)

Hemen hemen her şeyin hazırlığı tamamken gece benden ilk nefesimi alıyor..Ama sevgilisinin varlığına en çok şükredeceği günün heyecanıyla yanıp tutuşan ben; aklından en ufak bir karartı geçirmiyor..

Merakla elindeki çerçeveye bakıyor Özde..

“..Bu kadında kim?..”

Kafamı kaldırıp ona bakıyorum..

“..Beyza..Suat’ın babasının ikinci eşinin kızı..Oğuz uzun bir süre birlikte yaşadıklarını söylemişti..”

Özde’nin merak kokan gözleri bile ürkütmüyor beni..Alalade bir sohbet havasında devam ediyorum..

“..Suat’la araları pek iyi değildi herhalde..Hiç bahsetmiyor ondan..”

Kapının çalınmasıyla kasırgadan önceki bu rüzgarı da öteliyorum..

Davetliler birer birer geliyor..
Kuzey,Duygu,Berrin..
Hatta son zamanlarda beni çok şaşırtarak aramızdaki soğuk savaşı bitiren Begüm bile orada o gece..
Bir tek Suat yok..
En yakınlarının olacağı bu ayrıntıdan faydalanıp ayak sürümesine veriyorum savaştığı akıl almaz fırtınadan bihaber..

Herkesden uzak bir pencere pervazına siniyorum bu iç bunaltıcı bekleyişte..
Yüreğimin derinliklerine gömdüğüm tüm sızı yine salıveriyor kendini zihnime..
En olmadık yerde en olmadık zamanda canlanan bu hüzün demetine sitem edemiyorum..

Aylardır benim için attığına inandığım bir kalbin varlığına rağmen gözlerindeki o sebepsiz isyan durup dinlenmeden kalbime saplanan hançer gibi..

Suat’a duyduğum aşkın hep daha azıyla yetindiğimi kabullenemiyorum bir türlü..
Onun hala hissedemediğim bir parçası olduğunu kabul edemediğim gibi..

İçimde kopan kıyamet esir alıyor kalbimi..
Gözlerinde o hiç geçmeyen donukluk daha da hissettiriyor onun beklenen suretini..

Aldığım nefes ağır geliyor bedenime..
Kalbim neden bu kadar çırpınıyor bilmiyorum..

Ne yaşarsak yaşayalım hep inandığım tek gerçeğe dayanıyorum..
Karşılığını asla kendiminki kadar hissetmediğim; ama daima onun varlığına şükreden aşkıma..

Ve ardımda bıraktığım koskocaman dünyada hala yüreğimi daraltan tek gerçekle asla yüzleşemeyeceğim..
Asla kabul edemeyeceğim delicesine sevdiğim adamın kalbinde iki yangın olduğunu..

Son Güncelleme ; Me(I)tem : 09-07-08 tarihinde saat 10:10
Me(I)tem Çevrimdışı  
Eski 09-07-08, 09:37   #215
Me(I)tem
Asistan

Me(I)tem kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.06.2007
Me(I)tem has a reputation beyond reputeMe(I)tem has a reputation beyond reputeMe(I)tem has a reputation beyond reputeMe(I)tem has a reputation beyond reputeMe(I)tem has a reputation beyond reputeMe(I)tem has a reputation beyond reputeMe(I)tem has a reputation beyond reputeMe(I)tem has a reputation beyond reputeMe(I)tem has a reputation beyond reputeMe(I)tem has a reputation beyond reputeMe(I)tem has a reputation beyond repute
Varsayılan ..Aşk Nefrete Ne Yakınsın..

..Aşk Nefrete Ne Yakınsın..

FİNAL
PART/2

..bekle dedi gitti..ben beklemedim, o da gelmedi...ölüm gibi bir şey oldu..ama kimse ölmedi..

Yıllar önce yitip giden bir hikayeyi bitirmeye geldim yine..
Bu defa her zamankinden farklı..
Sadece hiç tadamadığım bir aşka yaptığım haksızlığın vicdan azabını değil; başka bir aşka sahip olmanın kararsız utancı içindeyim de..

Oturduğum banktan kalkıp biraz ilerliyorum..Denizin kapkara sularına bakarken gözlerim gökyüzüyle birleştiği yeri amaçsızca arıyor..

Kendi kalbim gibi karanlığın sonsuzluğunu daha çok hissediyorum o anda..
Asla yerlerini bulamayacak kayıp parçalarında yüreğime bir parça ışık arıyorum..

Yüksek arzularda yaşamanın bedelini ödetiyor hayat..
Böyle tutkuyla sevilmenin yükünü taşıyabileceğimi sanıyorum..
O zamanlar derdine düştüğüm iki kadının ateş gibi aşkının çıkmazıyken; aslında O’nun sevgisinin altından kalkamaya çalışma çabam olduğunu çok sonra fark ediyorum..

Ve tek kalbe iki aşk sığabilir mi diye kendi kendimi yerken..
Aslında her şeyin O’nun bana asla üstesinden gelemeyeceğim bir aşkla bağlanması olduğunu da bilmiyorum..
Belki bu kavurucu aşkın altında ezilmesem..
O’nun kadar teslim edebilir miydim ondan daha yılgın kalbimi..?

Evime geldiğimde doğum günüm olduğunu yeni fark ediyorum sanki..
Beni görmeye gelen gülümseyen insanların ilgisine müteşekkir bir haftadır bu gece için didinen sevgilime minnet duyuyorum..

O da her zaman ki güzel gülümsemesiyle geceyi ilerletiyor..

37 yaşıma rağmen eksiltilmeyen mumlar önüme geldiğinde eski dileklerimi tartabilecek vakti buluyorum..

Duvarlarımı aşamayan çaresiz bir kadına duyduğum;asla yaşamadığım ve yaşayamayacağım bir aşka olan imrentimle neyi dilediğimi anımsıyorum bugüne dek..

Yine nefesim onun dönüşü için belki..

Ama aynı anda karşımdaki kadının gözlerine takılıyor gözlerim..
Yanlış mı anlıyorum..
Yoksa o gözlerde bugüne dek hiç görmediğim kopkoyu bir hiçlik mi var..
Ürperiyorum herkesden bihaber..

Ve hayatımın değiştiği 37. yaş günümde manasızca sönüyor mumlar..
Tek dilek dilemeden..

Herkes bir bir giderken evin sessizliği zihnimin yeniden saçılmasını sağlıyor..
Elimi gömleğimin cebine atıyorum..
20 yıldır her yaş günümde gelen o mektuplardan biri..
Gönderen hala “Beyza Birtan”..

Evde Zenan’la tek kaldığımı o yumuşacık sesini duyduğumda fark edebiliyorum ancak..

Gözlerindeki aynı buruklukla yanıma oturup başını göğsüme dayıyor..Bu onun yapmayı en çok sevdiği şey..Ben tam bir şeyler diyecekken onun bakışları yurt dışı damgalı zarfa ilişiyor..İçgüdüsel bir hareketle buruşturuyorum elimde..

“..O da kimden?.”..diyor haklı merakıyla..

“..Klasik kutlama kartları işte”..diye geçiştirmeye çalışıyorum..

Ama içimdeki ve içindeki huzursuzluğun sebebini hissetmişçesine ayaklanıyor merakı..Biraz doğrulup elime uzanıyor..Saklamaksa bana göre değil..

“..Bakmamda bir sakınca yoktur umarım..”

“..Aslında bakarsan var..”..desem de onun inadı benim direnişimden üstün geliyor..

Tıpkı kalbime sığdıramadığı aşkı gibi..

“..Aa..Beyza’dan bu..Seni mektupla tebrik etmesi ilginç doğrusu..”

“..Evet onun alışkanlığıdır..”

“..Öncesi de var yani..Üveyde olsa böyle düşünceli bir kardeşin olduğu için şanslısın..”

Donuyorum sanki o anda..Ne kalbim bu cümleyi hoş görüyor..Ne beynim anlamlandırabiliyor..Bu nöbet anında onun zarfı açıp Beyza’nın el yazısıyla kaleme döktüğü satırları okumaya başladığını fark edemiyorum bile..

Başımı kaldırıp onun anlamaya çalışan şaşkın bakışlarını görüyorum..Derin bir nefes alıp bitirmesini bekliyorum..

Bitirsin ki bende kendi başıma artık taşıyamadığım bu ağır yükü ona anlata bileyim..
Bitirsin ki bende ikimizi de tedirgin eden bu bilinmezlik perdesini kaldırabileyim.
Bitirsin ki bende artık bitirebileyim!..

Beklide ilk kez ona bu kadar dürüst ve kolay bir adam olacakken bitirdiğinde biteceğini bilmiyorum..

Gözlerinin takıldığı yeri tekrar tekrar okumaktan bitap düşmüş olacak ki son mecaliyle fısıldar gibi yükseltiyor sesini..

“..’Batu’dan alıyorum haberlerini..Özelliklede en son getirdiğini..Annem böyle dirayetli bir birlikteliğin olmasına çok sevindi..Bende onun haklı sevincini içinde bırakmadım..Gülümsedim..Babanla her senden bahsedişlerinde de öyle..Ama sen gülmediğimi bilirsin..Asla gülmeyeceğimi de..

Bugün 37. yaş günün Suat..
20 yıl hiç umutsuzluğa düşmeden “gel” demeni bekledim..
Çünkü sen böyle söylemiştin..
Daima hor görülecek; hep yadırganacak bu aşkı ezip geçerken bir gün demiştin ya..
Belki bir gün?..
Ben hep bu umutla yaşadım..

Benim için sonsuzluğa götürdüğün aşılmaz duvarların bir başkası için iniyor hı..?
Bana sonsuza dek kapalı tutacağın ateşten kapılar başkası için açılıyor demek..

Sana kızmıyorum..
Çünkü artık seni anlıyorum Suat..
Yüreğim senin için yanıp kül olsa da olmazdı değil mi?..
Yine de bu hasretle beklemenin doyumsuzluğunda ben senin gibi güçlü kalamayacağım..
Kalbinde hala ne kadarım kaldı bilmiyorum..
Her şeye rağmen beklenmekten,özlenmekten ve sevilmekten hiç vazgeçilemeyeceğini bil..

Artık mektup yok..
Artık umut yok..
Kendi yangınımda yanarken ben..
Senin tutuşmadığını dilemek olur sevdamın can havli..

Ve artık anlıyorum..
Yasağıydı bu aşkı bende amansız; sende imkansız yapan..

Beyza’n..’..”

Beyza var aklımda yalnızca..Asla gölge düşürmediği mektubu bu defa böylesine sitem; böylesine kırgınlık kokarken içimden kopup gidenlerin hesabını yapamıyorum bile..Böyle acımasızca savuran hayata belki sitemim..Yada belki onun devasa aşkına karşılık ufacık umudunu da söndürdüğüm için kendime..

Bir süre sessizlik zihnimi çıldırtırcasına hüküm sürüyor üzerimizde..Yanan gözlerim; ıslanmanın eşiğine gelse de titreyen sesi beni o ana getiriyor..

“..Gözlerine her baktığımda aramızda ki mesafenin sebebi Beyza’mıydı yani..?”

Çaresizim..
Hayatımda ilk defa bu kadar aciz hissediyorum kendimi..
Aşkıyla asla boy ölçüşemeyeceğim..Ama benim ona verdiğim kadarına çoktan razı bu kadın karşısında bu defa ben eriyorum..Sesim çıkmıyor..

“..Sana her dokunduğumda beni ürküten bunca velvelenin sebebi unutamadığın yasak aşkın mıydı!..”

Diye yükselen sesi neden sonra beni kendime getiriyor..
Ne Beyza’ya ve bana yapılan haksızlık ne de ona duyduğum özlem kalıyor o anda..
Tek düşündüğüm benim yıllardır gidip geldiğim mezarlıkta böyle acımasızca hüküm sürebilmesi..
Gözlerindeki ateş beni de yakıyor..
Ellerim soğuk; aklım kalbime isyanda..

“..Bunu yargılamaya kalkma Zenan!..”

Sesi daha sitemkar..Daha yılgın bu sefer..

“..Nasıl buna izin versin Suat!..Sen hiç söndüremediğin bir aşkın kozuyla yaşarken benim seni bu kadar sevmeme nasıl izin verirsin!..”

“..Ben 20 yıldır onun varlığıyla yaşıyorum..Bu ulaşılmaz aşkın esaretinde hiç kimseye yaklaşmadım!..Kimse için kalbimi sunmaya kalkmadım!..Çünkü..”

Zenan'ın sesi keskin..Bakışları donuk..

“..Çünkü büyük aşkına ihanet etmiş olurdun değil mi?..Belki bir gün..Bambaşka bir yerde birlikte olurdunuz..Yasak olmazdı o zaman..Ayıp olmazdı..İmkansız olmazdı!..”

“..Belki de..Ama bizim kalbimizin sınırlarını hiçe sayan kader böyle olmasını istedi..Demek ki olması gereken buydu!..Sen ve bendik doğru!..”

“..Suat görmüyor musun!..O herkese meydan okumaya hazırken; sen git demişsin gitmiş..Yıllarca “gel” demeni bekleyerek hem de..Sen kendine bile itiraf edemediğin büyük aşkların pençesinde boğuşmaktansa kaçmayı tercih etmişsin; o sessizce kabul etmiş..”

Biraz duraklıyor..Söyleyecek bir şeyler aramasından değil tereddütü..Canımı acıtmak için bekliyor..Canını acıtmam için bekliyor..

“..Ve hiç söndüremediğin bu ateşi bir kenara koyup yeni bir yangın yakmaya kalkmışsın..

..İşte beni bunun için asla benim kadar sevemedin!..Kalbin iki parça Suat senin..İkisinde de asla gücünün yetmeyeceği ölümsüz iki aşk var..”

Sesimi bulduğumda öfkem kabul edemediğim gerçeklere değil..Bunlarla savaşmaktansa; yaşamayı çoktan öğrendim ben..Kızgınlığım O’na..Kalbimdeki amansız yaraya rağmen onun aşkıyla teselli bulmayı beklerken beni sorgulamasına..

“..Öyle mi!..Küçücük kalbin beni bu kadar severken hiç mi tartamadı peki!..İçimde ömrümün sonuna kadar taşıyacağım sızıyı küllenmiş bir aşka yorman da o devasa sevginin bedeli mi!..”

Ben duraklıyorum bu defa..Zihnim hiç olmadığı kadar hızlı çalışıyor..Ve çan o anda kulaklarımda kafamın içinde yankılanıyor..
O an fark ediyorum hayatımdaki tarif edilmez çıkmazı..
Ve savaşmayı bırakıyorum artık..Kaderim yine onun ellerinde..
Yazgısına razı boynu bükük fısıldıyorum..

“..Hayat bana aşkı her seferinde doruğunda verdi..
..Bedeliyse verdiğinden de öteydi..

..Yine de artık eminim ki bu yetersizlik içine girdiğim basit bir aşk çıkmazı değildi..

..Seni çok sevdim Zenan..Beyza gibi umarsızca değil..Hissederek sevdim..Ve bu içimdeki tüm sızıya bedeldi..

..Seni yaşayarak sevdim ben..

..Ama senin kadar değil..Çünkü ben yaralıydım..Sense özgür..!”

İyice kısılan sesime rağmen kaldırıyorum başımı..Kızaran gözleri yaşlarla dolu..İçine sığdıramadığı aşkının esareti bu sefer kendisinde..Öfkesi ise kalbine hükmettiğini sandığı adamın paylaşmak zorunda kaldığına inandığı sevgisinde..

Gözlerindeki Nefret bunca zaman bu kadar aşık olup sessizce yitirmesine..

Uzanmak istiyorum ellerine..
Gözlerini silmek..Başını göğsüme yaslamak istiyorum..
Titreyen bedenini kollarıma alıp dudaklarına hükmetmek..
İçimde biriktirdiğim tüm aşkı ona vermek istiyorum..

Ama geç artık..
Bunu anlamam için gözlerine bakmam yetiyor..
Oradaki nefret bana karşı..Alamadığı ve inanmaktan vazgeçmeyeceği ihanete karşı..

Odadan sessizce süzülürken ardından bakıyorum..Bindiği taksi gecenin karanlığında kaybolurken ben onun da bu pencerede karanlığa gömüldüğünü asla bilmeyeceğim..

Yaslandığım duvar soğuk..
Ellerim gibi..
Kalbim gibi..
O’nun gibi..

Tam 10 yıl öncesinin zihnimden hala silemediğim bu anısı canlanıyor yine aynı pencere pervazında..
Kalkıp çıkmak için kıpırdanırken aynaya ilişiyor gözüm..
Saçlarımdaki belirgin beyazların yaşanmışlığın izleri olmasından gurur duymam gerekirken ben isyan ettiğim yaşamım için onları bir türlü kabullenemiyorum..

Evden çıkıp O’nu kaybettiğimi mi yoksa kazandığımı mı hiç bilemediğim ufak iskeleye geliyorum..
Yarın ki zorlu ameliyat öncesinde buranın havasını solumak iyi geliyor..

Yitip giden bir sevgiliyi anıyorum her doğum günümde olduğu gibi..Kar taneleri pamuk yumuşaklığında değerken yüzüme o gecenin esrarını düşünüyorum yine..

O gece evimden..Ve ertesi gün hayatımdan çıkıp giden kadının hiç kimselerin bilmediği gizemli kayboluşunu..

“Bekle dedi gitti..Ben beklemedim, o da gelmedi...Ölüm gibi bir şey oldu..Ama kimse ölmedi...”

Dizeleri yankılanıyor beynimde..Ve yıllardır hiç pençesine düşmediğim bir “acaba” sıyırıyor aklımı..

“Acaba” diyorum.. “Gitme” desem..Kalır mıydı..?

Hiç bilemeyeceğim bir soruyla cebelleşmiyorum..Ben kendi dünyasının kurgusuyla beni ezip geçen; bunu kendi aşkının yüceğiline sığınarak önüme koyveren bir sevdalının terkini artık düşünmüyorum..

Kar usul usul yağmaya devam ediyor..Gözlerim yine denizin gökyüzüne karıştığı amansız boşlukta..Aklımın yıllarca inkar ettiği tek gerçek artık kaç parça olduğunu benim bile bilmediğim kalbimin bir köşesinde yer ediniyor yine zamansızca..

Ve yıllardan beri ilk kez sitem ediyorum tekrardan..
Her şeyi zirvede yaşamanın bedeli bu kadar ağır olmak zorunda mıydı..?

Gözlerim doluyor denizin sonsuzluğunda yine..

Sonsuza uzanan erişilmez aşklar için bir damla akıyor gözümden..

Ve kaybolduğu sonsuz karanlıkta dönüp duran kendi sınırsızlığımda artık zihnimin ne bir yasak aşkı ne de yaralı bir yüreği anımsamadığını fark ediyorum..

Tek düşündüğüm kısasa kısas bir aşkla baş edemeyen küçük bir kalbin sahibi..
O..

Gözlerimde bir hayal beliriyor..Kulaklarımda yıllara inat değişmeyen o yumuşacık ses..
Fısıldar gibi yanı başımda beliren silüet giderek daha da canlanıyor..
Artık denizin sonsuzluğunda değil onda kenetli gözlerim..
Sesi cılız çıkıyor Zenan’ın..

“..Suat..”

Yüzümdeki gülümseme tüm bedenimi ısıtıyor birden..Yanına yaklaşıyorum gerçekliğine inanmak ister gibi..

Gözleri sıcacık bakıyor..Hala çok güzel..

Artık orada olduğundan eminim..Yüzüme uzanan elleri boşlukta kalıyor..gözlerimin ifadesizliğiyle solan gülümsemesi yalnızca bendeki ateşi körüklüyor..

Boynundaki kaşkolü düzeltiyorum usulca..Gözlerim ona son kez bakıyor..Yalvaran bakışlarına tepkisiz kalıyorum..Kıvrılan dudaklarımdan bu masalın bitişi yazılıyor..

“..Bitirmek için gitmek yetmiyormuş..Tıpkı dönmenin başlamaya yetmeyeceği gibi..”

Ve arkamı dönüp gidiyorum..
Bu defa BEN gidiyorum..

O çaresiz,pişman ama aşık..
Ben kızgın,kırgın ama yılgın..

Aşk nefrete bu kadar yakınken..

Masal bitiyor..

----------SON----------

Şiirler Özdemir Asaf'a aittir..
Ay çok şükür bitirdim ekledim hepsini..
Final biraz karışık oldu iki ayrı part şeklinde ekledim bende..

Jübilem olacak sanırım çünkü artık yazmayı düşünmüyorum..
Tek istediğim -biraz megoluk yapıcam- bana yakışır bir son olduğunu duyabilmek..
Umarım bu bölümde takdirinize layık olmuştur..

Çoğu kişinin böyle biter mi dediğini duyar gibiyim..
Ama ilk senaryomda dediğim gibi..
Benim hikayelerim zaten çokta şen şakrak olmaz..
Böyle bir sonun yerinde olduğunu düşünüyorum..

Her bölümde beni yalnız bırakmayan bütün herkese teşekkürler..
Birileri tarafından beğenilen birşeyler yapabilmek; takdir duygusu gerçekten harika..

Final içinde tüm sitemlere açığım..
Sanırım iyi taşlanıcamm..
Olsun alıştım..
Eksiltmeyin son bölümde de o güzel yorumlarınızı..

Son Güncelleme ; Me(I)tem : 09-07-08 tarihinde saat 10:16
Me(I)tem Çevrimdışı  
Eski 09-07-08, 15:37   #216
kutsici_
Asistan

kutsici_ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.06.2008
kutsici_ has a reputation beyond reputekutsici_ has a reputation beyond reputekutsici_ has a reputation beyond reputekutsici_ has a reputation beyond reputekutsici_ has a reputation beyond reputekutsici_ has a reputation beyond reputekutsici_ has a reputation beyond reputekutsici_ has a reputation beyond reputekutsici_ has a reputation beyond reputekutsici_ has a reputation beyond reputekutsici_ has a reputation beyond repute

Alıntı:
kutsici_ tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

11.BÖLÜM
yeni bir gün doğuyordu bakalım neler olacak
ELA-LEVENT
E:günaydın nasılsın aşkım
L:üzgün bir şekilde iyiyim sen
E:bnde iyiyim söyle bakıyım neyin var
L:elayı bir odaya sokar ve seni çok özledim 1 haftadır sana dokunamıyorum
E:ayyy ayyy canım bnm sevgilsinide özlermiş
L:ya ela dalga geçmesene
E:tamam tamam leylalar ne zamn gidiyo
L:1 hafta sonra
E:hmm zenan bu akşam suatta kalıcak zeyneple ömer tatilde esin ve ezgide ezginin annesine gidicekler bn yalnızım
L:gerçekten mi
E:evet
L:o zaman bu güzel bayanı evde yalnız bırakmayalım tabi kabul ederse
E:tabiki yakışıklı beyefendi der ve leventin yanağına bir öpücük kondurur fikret hanım gelir ve bu günkü görev dağılımını yapar
F:ela sen levent beye,zenan suat beye ,ezgi acile,ömer bey olmadığı için esin ve keremde bugünkü konferans için salonu düzenlemeye
EZ:fikret hanım kerem ve esin beraber çalışmasa
F:ezgi anlıyorum ama bunu yenmesi lazım
EZ:peki der ve herkes işinin başına döner
ZENAN-SUAT
S:bu gün biraz erken çıkalımda nikah tarihi almaya gidelim ordan da bana davetiye katoloğuna bakıcaz yha
Z:tamam cnm olur bnce bir sakıncası yok
S:sevindim hadi işe başlayalım
KEREM-ESİN
esin salonu toparlamaya çalışıyordu dosyaları sandalyeleri falan kermde oturduğu yerden onu izliyordu
KE:çalış köle
ES:ne diyosun sen yha
KE:boşwer sadece şakaydı aslında fena bir kız değilsin hatta gayet güzelsin
ES:ya ne diyosun sen kapasana çeneni orda oturacağına kalkta yardım et canım çıktı
KE:iyi be tamam der ve kalkar bir yandan iş yapıyordur bir yandanda esini izliyordur ve içinden aslında güzel kız kübradan güzel fakat havalı değil arakdaşlar istemiyo of of tam kerem bunları düşünürken esin keremin onu izlediğini farkeder
ES:ne yapıyosun sen yha
KE:seni izliyodum bakalım bana uyarmısın kübradan sonra seni düşünebilirim
ES:bana bak haddini bilmez ne biçim insansın sen yha sana insan bile diyemiyorum sen insan olsaydın bana bunu demezdin hem kardeşim kadar yakın dostumla sevgili oluyosun birde karşıma geçmiş ondan sonra sen olabilirsin diyosun hayvan herif aşağılık ama buna alışıksın sen insanların gururuyla oynadığın için bu sıfatalrı duymaya alışmıssındır senden nefret ediyorum ne sen nede sevgilin bir daha bnmle konuşmayın der ve gider akşam olur
ELA-LEVENT
ela ve levent evde başbaşa yemek yiyorlardır tam bu sırada kapı çalar kübra eşyalarını almaya gelmiştir keremde yanındadır
KÜ:merhaba
E:merhaba
KÜ:bn eşyalarımı almaya gelmiştim
E:evet alsan iyi olur daha fazlar evimizde durmasını istemiyoruz
KÜ:bnde size meraklı değilim
KE:evde levent beyle yalnızmısınız ela
E:ee şey
L:evet kerem bi problemmi vardı
KE:yok hocam
E:al eşyalarını zaten hazırdı der ve kerem ile kübra gider
L:sonunda başbaşayız der ve elayı öper elada karşılık verir+18
ZENAN-SUAT
Z:evet 2 ay sonra düğünümüz var
S:evet bu davetiye sence nasıl
Z:bnce çok havalı
S:hmm tamam der ve gözgöze gelirler
S:bn artık bnm olmanı istiyorum bilyorum sen istemiyosun ama
Z:suat artık evleniceğimize göre olabilir der ve suarı öper+18(amma çok oldu bu +18 lerde dimi)
evet sabah olmuştu bakalım zenanın tepkisi ne olacaktı
S:günaydın
Z:günaydın
S:neden yüzüme bakmıyorsun
Z:utanıyorum
S:utanıcak bir şey yok bitanem sen artık bnm karımsın
Z:tamam der ve kalkıp hastaneye giderler
öğle arasında kübra keremi ziyarete gelir aslında vede etmeye
KÜ:aşkım bn gidiyorum 1 hafta sonra gelicem
KE:tamam seinin yüzüne bakarak seni çook özliycem
KÜ:bnde sni der ve akşam olur
esin evde tek başınadır ve günlük yazıyordur

ŞİİR

Acıya dayanıklıyım sanardım ama değilmişim
Ağlamam derdim ağlarmışım
Çok sevmiştim uzakmış
Biter derdim bitmiyormuş
Yanan yürek sönmüyormuş
Bu acı geçer derdim geçmiyormuş
Onu başkasıyla görürken olmuyormuş
O olmayıca gün doğmuyormuş
Gün doğmayına gülünmüyormuş
Gülmeyince mutsuz olunuyormuş
Sensizlik ölümmüş
Ben çoktan ölmüşüm

şiiri yazar ve 1 kutu hap içer

BÖLÜM SONU

Bakalım neler olacak
YORUM GELİCEK Mİ
Esin kurtulucak mı
ortalık karışıyor hepsi diğer bölüme
12.BÖLÜM
evet esin intihar etmişti böylece acısına son vereceğini dşünüyordu kesin ölüceğine emindi çünkü onu kurtaracak kimse yoktu evde yalnızdı bir süre sonra esin kendinden geçti
LEVENT-ELA
E:içimde kötü bir his var
L:allah allah
E:levent galiba bn ocağı kapattmayı unuttum bi bakalım yoksa bn rahat edemem
L:tamam bitanem der ve evin yolunu tutarlar yarım saat içinde evde olurlar ve kapıyı çalarlar
E:esin evdeydi neden kapıyı açmıyo ki
L:bilmem anahtarın yok mu
E:var der kapıyı açar mutfağa bakar ve
E:açık bırakmamışım
L:tamam
E:ya bn bir de esine bakıyım
L:tamam
E:esinn der ama esinden ses çıkmıyordur odaya girer ve uyuduğunu zanneder taki ilaç şişesini görene dek
E:leventtttttttttt
L:ne oldu
E:esin intihar etmiş
L:ne hemen hastahaneye götürelim der ve hastaneye götürürler ve diğerlerine de haber verirler esini hemen ameliyata alırlar
HASTAHANE
Z.ne oldu nasıl olmuş
E:bizde bilmiyoruz leventle beraber tekneye gidiyorduk bn ocağın altını açık unuttum zannettim geri döndük sonra esine de bakıyım dedim ve esin ilaç içmişti
S:inanamıyorum bunu nasıl yapar
EZ:aslında doktor onu yalnız bırakmayın demişti allah kahretsin
E:hepsi bizim yüzümüzden ya ona bir şey olursa bn kendimi hiç affetmem
Z:zeyneple ömeri arıycaz mı?
L:bnce aramayalım bırakalım orda rahat etsinler insan kaç kere balayına çıkıyo ki
S:levent doğru söylüyo
E:doktor geliyo
EZ:doktor bey arkadaşımızın durumu nasıl
DOK:aslında biraz geç kalınmış ama biz elimizden geleni yaptık midesini yıkadık şimdi ilaç vevrdik bi kaç saate uyanır der ve herkes rahatlar bir kaç saat sonra odada esinin yanında ela zenan ve ezgi vardır
ES:nerdeyim bn
E:canım bizi çok korkuttun
ES:neden beni kutardınız
Z:ne demek bu tabiki kurtarıcaz keşke bunu yapmasaydın
EZ:evet az kalsın bizde ölüyoduk
E:hepsi bizim suçumuz
ES:hayır hepsi bnm aptal bi insan oluşumdan gidip olmaması gereken bir aşka tutuldum ama artık söz veriyorum böyle şeyler yapmıycam onu da unutucam der ev kızlar birbirlerine sarılırlar araan 1 hafta geçer bu bir hafat içinde her şey eski haline dönmüştür kereme hiç bir şey söylenmemiştir ve bu gün ömer ve zeynep geliyordur

ZEYNEP-ÖMER
ZE:biz geldikk
E:aaa hoş geldiniz biz sizi akşama bekliyoduk
Ö:sürpriz yaptık
Z:çok sevindik der ve konuşurlar esin acildedir zeynep ve ömer durumu öğrenirler ve hemen esini açğrırlar
ZE:deli kzı neden yaptın bunu bize
ES:ya tamam oldu bir daha olmuycak özür dilerim
Ö:zaten olmasın biz hepimiz sensiz ne yaparız der ve akşam olur
ZENAN-SUAT
Z:bizim evlenmemize 1,5 ay kaldı şimdi dimi
S:evet cnm 1,5 ay sonra aynı evde yaşıycaz aslında şimdide yaşaya biliriz ama
Z:suatt
S:tamam tamam kızma hemen ama kızınca daha güzel oluyosun
Z:suat cıvıma hemen der ve evine gider ela bu akşam leventin teknesinde kalıcaktır
LEVENT-ELA
L:seni bu kadar günden sonra teknede görmek çok güzel
E:öylemi
L:evet öyle seni çok özledim
E:bnde seni esinin bu haline çok üzülyorum ama elimden hiç bir şey gelmiyo of of
L:bu arada haftaya leylaların düğünü var unutma
E:unuturmuyum hiç
L:unutmazsın tabiki de bn yinede söyliyim der ve uyurlar bu bölümde burada biter
BÖLÜM SONU

uzun süredir yazmıyodum ama kimse faketmedi neyse bn yazmaya devam ediyorum beğenen belki vardır yorum yapmasanızsa bn hepinizi çok seviyorum forumdaşlarım bnm

SORULAR
1-leylanın düğünü
2-düğünde neler olacak
3-zeynepin başı dönüyor
4-bu baş dönmeleri kötüye işarett mi hepsi diğer bölüme

YORUM İSTERİM
kutsici_ Çevrimdışı  
Eski 09-07-08, 16:38   #217
utku17
Oyuncu

74.BÖLÜM

E:napıyosun sen yaa
L:ela seni seviyorum nie böle yapıyosun sevmiyosun o adamı
E:levent git evet aşık diilim ama seviyorum onu ve hayatımda olmasını istiyorum seninse hayatımda olmanı istiyceğim son kişisin HEMEN GİT BURDAN
levent üzülür ama ela haklıdır levent yürümeye başlar elaysa onun gitmesinin bekliyodur levent tekneye gider elaysa odasında
oturuyodur dorumu yaptı yanlışmı leventi seviyomu sevmiyomu...
EVET LEVENTİ HALA SEVİY ODUR AMA ÇOK GEÇTİR ONA OLAN KIZGINLIĞI VE ÖFKESİ SEVGİSİNDEN ÇOK DAHA BÜYÜKTÜR
ONUNLA ARTIK OLMIYCAKTIR ONUN HAYATINDA ARDA VARDIR VE SONUNA KADAR ONUNLA GİDİCEKTİR
LEVENTSE TEKNESİNDE NASIL Bİ HATA YAPTIĞINI VE BU HATANIN HAYATINA MAL OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYODUR
BURCUNUN SÖLEDİKLERİNDEN Bİ AN ETKİLENİP ELAYI NASIL KENDİ ELLERİYLE BAŞKASINA VERDİĞİNİ DÜŞÜNÜYODUR...
SABAH OLUR ARDA ELAYI ALMAYA GELİR elaysa kendini suçlu hissediyodur bilerek yapmadığını oda biliyodur
ama yinede kendini ardaya karşı suçlu hissediyodur ve bunu ardaya sölemey karar verir....
ARDA:canm iimisin sen
E:arda seninle bişiy kon uşmam lazım
ARDA:tamam canm konuşalım kötü bişiy oyk diğmi
E:biyere gidip orda konuşsak
ARDA:peki canm gidelim
ARDA VE ELA ARABAYLA SAHİLİN ÖNÜNDE DURURLAR
ARDA:evet canm seni dinliyorum
ELA:arda sana bugüne kadar hiç yalan sölemedim şimdi nişanlıyız yakında evlenicez bu yüzden aramızda sırlar saklanan şeyler olsun istemiyorum
ARDA DİNLİYODUR
ELA:levent...
ARDA:................nolmuş ona
ELA: levent yine peşimde dolaşmaya başladı ve dün gece sen gittikten sora geldi
ARDA:..................... neden gelmiş
E:özür diledi pişman olduğunu benmle olmak istediğini söledi
ARDA:............................................. .
ELA:tabiki hayır dedim seninle olduğumu seni sevdiğimi ona karşı bişiy hissetmediğimi söledim
ARDA:.............ne dedi peki
ELA:arda bak bana sakın kızma sana yalan sölemiycem ve benm hiç bi suçum yok olsaydı sana anlatmazdım zaten
ARDA:.... tamam söle ARDA SİNİRLENMİŞTİR BİRAZ
ELa:LEVENT BENİ ÖPTÜ
ARDA:neeeeeeeeeeeee naptı
ELA:öptü yani ben istemedim onu zorla iktirdim ve bağırdım onu istemediği seninle olduğumu hayatımın sonuna kadar seninle olmak istediğimi yine söledim
ARDA ÇOK SİNİRLENMİŞTİR LEVENTE
ELA:arda lütfen bana kzıma ben hiç bişiy yapmadım zorla yapyı ben tekrar onları söleyincede gitti zaten sana ve ilişkimize saygılıyım arda nolursa olsun
böle bişiy yapmıycağımı snede biliyosun bana kızmadın diğmi
ARDA............................ biliyorum sana kızmadım anlattığın için senin böle bişiy yapmıycağınıda biliyorum hadi gidelim geç kalıcaksın benmde toplantım var
E:ardaa bak doru sölüyosun diğmi kızmadın yan i gerçekten özür dilerim ben böle bişiy istemedim istememde
ARDA:elaya sarılır biliyorum hayatım ben sana kendimden fazla güveniyorum merak etme sana kızmadım
E:ardayı yanağından öper teşekkür ederim arda yanlız bişiy diğcem
ARAD:söle canm
E:bak levent benim peşimi bırakmıycak ben istemesemde ki istemiyorum etrafımızda olucak bu yüzden düğünü bir an önce yapsak diorum
yani rahatsız olmaya başladım senin içinde bi sorun olmassA fazla ertelemiyelim
ARDA:eminmisin ela
E:evet eminim zaten evlenicektik fazla uzatmöanın bi anlamı yok eğer sende istersen fazla uzatmıyalım diorum
ARDA:benmmö için sorun yok ben de biran önce olsun istiyorum madem sende istiyosun pewki o zaman hemen yapalım
E:hı hı istiyorum
ARDA:tamam sora ayrıntılı konuşuruz şimdi geç kalmıyalım
E:tamam
HASTANEYE GİDERLER ARDA ELAYI BIRAKIR ELA YUKARI ÇIKAR ARDANIN GİDİCEĞİNİ SANIYODUR AMA ARDA GİTMEMİŞTİR
ÇÜNKÜ LEVENTLE KONUŞUCAKTIR.
ARDA:arda suatı ve aslanı görür LEVENT BEYİ GÖRDÜNÜZXMÜ BURALARDAMI
SUAT VE ASLAN ŞAŞIRMIŞTIR
S:odasındaydı ordadır herelde
ARDA:tamam saol
A:arda bişiymi oldu
ARDA:............yoo bişiy olmadı bişiy konuşmam lazımsa sinirlidir tabi bunları söelrken
S:tamam arda gider noldu ki
A:levent kesin bişiy yapmıştır yine arda doru olanı yapıyo kız istemiyorum dio levent hala üstüne gidiyo artık konuşulması lazımdı
S:hı hı haklısın
ARDA LEVENTİN ODASINA GİDER
ARDA:levent bey içerdemi
SİMTEN:evet içerde
ARDA:tamam saolun
arda odaya girer levent çok şaşırmıştır
ARDA :meraba
LEVENT:MERABA
arda:konuşabilirmiyiz biraz
L:......... hı hı otur
arda oturur
ARDA:seninle açık koşuşucam
L:dinliyorum
ARDA:eladan uzak dur o seni istemiyo isteseydi benmnle nişanlanmazdı ama sen ona yaklaştıkça oda bende ii hissetmiyoruz
L:ela beni seviyo bende onu seninle sadece beni unutmak için evleniyo
arda:bana bak şimdimi geldi aklına elayı sevdiğin seven insan kızı masada bırakıp başkasına gitmez
L:o bi hataydı olmaması gerekiyodu sadece bi an
SESLER YÜKSELMİŞTİ İKİSİDE BAĞIRIYO O SİRADA SUAT FİKRET ASLAN JÜLİDE VE DİĞERLERİ ELA HARİÇ HTOPLANTI ODASINA GİDERKEN SESLİ DUYAR VE DURURLAR
ASLAN:noluyo burda
SİMTEN:az önce arda bey geldi önce bağırmıyolardı ama şimdi
S:ben dedim bişiy var die girsekmi
F:bence girmeyin bunuj olması gerekiyodu
ARDA:sadece bi an bakan kızı ndan zengin güzel ünlü die etkilendin öylemi ama yanlış yaptın şimdi elada ünlü biri
amerikada türkiyede ela latındağdan başkası konuşulmuya zaten zengindi ve benm içinde herşeyden güzel ve özel biri o sen ona aşık diilsin
burcuyada sen güçlü birini arıyosun baktın ela öle diil burcuya gittin şimdi ela burcudan güçlü oldu yine elayı istiyosun
peki hiç düşünüyomusun ela ne hisseder die canı yanarmı die düşünüyomusun BANA BAK ELADAN UZAK DUR ELAYLA KONUŞTUM DÜNGECE NELER OLDUĞUNU BİLİYORUM
L:biliyomusun?????
ARDA:evet biliyorum eğer ona bidaha dokunucak olursan ki hiç tavsiye etmem bu kadar sakin olmam haberin olsun
arda tam çıkıcakken
ARDA:haa bu arada elayla konuştuk ve DÜĞÜNÜ ÖNE ALDIK Bİ AYA KADAR EVLENİYORUZ HABERİN OLSUN DİE SÖLÜYORUM
EĞER HALA ONA YAKLAŞMAYA KALKARSAN O ZAMAN ELAYI ARKADAŞLARINDAN VE AİLESİNDEN Bİ KEZ DAHA AYIRMIŞ OLURSUN
LEVENT:nedemek bu
ARDA:eğer elanın ve benm yani bizim etrafımızda dolaşmaya devam edersen amerikaya geri dönücez ve orda evlenicez demek
eğer elanın ailesini ve arkadaşlarnı düşünüyosan eğer sana tekrar düşman olmalarını istemiyosun İKİMİZDENDE UZAK DUR.......................
ARDA KAPIYI AÇIP DIŞARI ÇÖIKAR HERKEZ ORDADIR ELA HARİÇ ARDA KAPIYI ÇARPAR
ARDA:özür dilerim hastanede böle bişiyn olmasını istemezdim ama bunun artık olması gerekiyodu haldun bey tekrar özür dilerim
der ve gider
A:dün gece ne oldu ki
S:bilmiyorum ardayı bukadar sinirlendiren ne olur onuda bilmiyorum
HALDN:suat leventle konuş ne hastanemde bidaha böle bişiy olmasını istiyorum nede elanıyı üzmesini söle ona kızdan uzak dursun yoksa ben ona
tahmin edemiyceği bişiy yaparım onunla ilk ve son defa konuş.........
S:tamam haldun bey
levent suat
S:levent gelebilirmiyim
L::hı hı
S:levent dün gece noldu
L:................
S:levent
L:gece arda elayı bıraktıktan sora yanına gittim konuştuk daha dorusu ben konuştum o bağırdı SORA
s:evet sora
L:elayı öptüm
S:ne naptın
L:duydun işte elayı öptüm
S:levent nie böle yapıyosun bak haldun hoca çok kızdı konuş onunla bidaha hastanemde böle bişiy istemiyorum elayıda rahat bıraksın onu daha fazla üzmesin dio
çok sinirlendi
L:napiim suat elimde diil
s:levent bak dostumsun seni kırmak istemiyorum ama bunu sne istedin kıza daha fazla çektirme
L:HAKLISIN nasıl yapıcam bilmiyorum ama yapıcam ela için yapmak zorundayım galiba
S:hı hı

74.bölüm sonu

levent gerçekten vazgeçtimi?
herkezi üzücek ve şok edicek olay
ela arda ikiside istememsine rağmen bitiyomu
yotum yamıyanın mine gibi görümcesi olsun

biraz kısa oldu ama aceleyle yazdım akşama doru yenisi gelicek merak etmeyin
utku17 Çevrimdışı  
Eski 09-07-08, 19:23   #218
yarenELAlevent
Asistan

yarenELAlevent kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.09.2007
yarenELAlevent has a reputation beyond reputeyarenELAlevent has a reputation beyond reputeyarenELAlevent has a reputation beyond reputeyarenELAlevent has a reputation beyond reputeyarenELAlevent has a reputation beyond reputeyarenELAlevent has a reputation beyond reputeyarenELAlevent has a reputation beyond reputeyarenELAlevent has a reputation beyond reputeyarenELAlevent has a reputation beyond reputeyarenELAlevent has a reputation beyond reputeyarenELAlevent has a reputation beyond repute
Varsayılan 72.bölüm

1.5 AY SONRA
l-böyle çekip gidemezsin
e-evleneli 2 ay bile olmadan beni aldattın hatta ayrılmamıza neden olan burcu arabacıyla
l-........
e-konuş levent niye susyosun niye!
l-ela ben
e-ne levent nie tamalamdaın ela ben seni sevmiyorummu dicektin yoksa ben bu evlilikle büyük bi hata yaptımmı
l-.........
Hınsızlığıda koydum bavula
Yalnızlığıda aldım yanıma
Teşekkür ettim herşey adına
Gidiyorum gidiyorum
Ama etmiyorum eyvallah
Elden birşey gelirmi
Kıymet bildiklerim gibi
Benimde bilirmi
Sen haklıydın her zmaan
Annem gibiiiiiii
Haksızlığıda koydum bavula
Yalnızlığıda aldım yanıma
Teşekkür ettim herşey adına
Gidiyorum gidyorum
Ama etmiyorum eyvallah

2 ay sonra
ela amerikada bi hastahanede çalışmaya başlamıştır leventle davası hala sürüyodur ve o gün inceleme için türkiyeden 2 kişi geciektir
filiz-günaydın(fi)
e-m-r-o-k-günaydın hocam
melek-rüya-ozan-kaan yenni ekip ark.
can beyin cerrahları
ve gözetmenler gelir
l-mrb ben gözetmen levent taahnlı
herkez tanışır
fi-cadı nerde
m-arkamda hocam
fi-çık
ela çıkar
e-mrb levent
l-rmb ela
fi-c-???
e-türkieden b.c
l-buda asistanım zenan birtan
z-ela şey mrb
öğlen molası
l-ela
e-buyrun levent bey
l-ela bey deme hala senin kocanım
e-levent ben seni unutmaya alışıyorum lütfen uzak dur 1 hafta sonra davamız var
l-o dava uzucak ve olmıcak ela olmıcak
e-levent lütfen
l-ela lütfen 1 şans
e-ben sana son şansını verdimiştim levent sen bu şansıda kabettin
l-ela elam aşkım meleğim bitanem beyazım nolur 1 şans
c-ela
e-buyrun cna bey
c-şefinizle iyimi anlaşıyodunuz
e-ii anlaşmıyoduk şuanda kavga eidyoduk
l-syn ela atahanlı bi noktaya değinirim sen kızıyosun ben sakince konuşuyodum
e-altındağ
l-atahanlı
e-benim soyadım altındağ
c-ela soyadın atahanlımı altındağmı
l-resmen atahanlıe
e-mantıken altındağ
l-ya ela çıldırcam artık ya
c-neler olduğunu anlata bilirmisiniz
e-can boşver
c-ela
l-bwen anlatıyım ela benim eşim ama bi hata yüzünden herşei bitrmek isityo
c-ne şey hataya bağlı
e-beni aldattı hemde 2. kez bana yaşattığı heşeye rağmen ben seninle evlendim levent ama yeter artık dayanamıyorum
l-ela
e-levnet ben bilgeye sustum arslana sustum merte sustum aylaay sustum ona sustum buna sustum ama artık dayanamıyorum ne bana yaşattıklarına nede sana tamaı haftaya boşanıyoruz ve aramızdaki bütün bğalar kopuyo levent herşey bitiyo
AŞKAM
ela bahçede oturuyodur
e-bütün bağları koparıyorumda en büyük bağı nasıl koparıcaz

1-bu büyük bağ ney?
2-can-ela konuşmasında neelr olucak?
3-ela leventi affedicekmi?
4-yeniden türkiyede herkez -neler oluyo acaba?
Çatlak senarist döndü ark. hahahahhah yuppi kötülük kötülük kötülk hsahahahah

yorum isityorum yorum yazmayana yorum yazmıyorum(espiriydi)
Eski 09-07-08, 19:24   #219
(.:NuR:.)
Oyuncu

(.:NuR:.) kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 18.03.2007
(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute
Varsayılan Yaşamak Ve Yaşatmak

20.Bölüm...Sezon Finali

Part 1

Yağmur yağsın üstümde...
Yağsın gelsin peşimden..
Yaşlanmış gözler görmezse bilmez...
Sen kalbimde bir yerde...

Hayal et..İçinden geçir beni ...
Hayal et,gözünü yum orada bul...

"Zenan:Elaaa...!!
Ela:..."

-------------------

Suat küçük küçük öpücükler konduruyordu Zenan'ın dudaklarına...Zenan da O'na karşılık veriyordu..İkiside birbirlerinin olmak istiyordu şimdi..Bu Aşk..İçlerindeki sevgi gittikçe alevleniyordu...İkisininde vucütları
ateş gibi olmuştu..Gerisi artık kaçınılmazdı ikisi içinde...

(Gerisi +18 Millettt...:D:D)

"Ne güzel bir gündü o gün..1 ay öncesinde ne kadar mutlu olmuştum..."

Sabah yüzüne vuran güneşle açtı gözlerini..Sımsıkı sarılmış olduğu adama baktı..Yüzüne muhteşem bir gülümseme geldi...İlk defa,hayatında ilk defa bu kadar mutlu ve huruzlu hissediyordu kendini...Yavaşça doğruldu;yanındakinin
göğsüne küçük bir öpücük bırakırken...Koltuğun üstündeki beyaz gömleği giyerek,mutfağa yöneldi..Ayaklarının ucunda yürüyordu Sevdiği uyanmasın diye..Salondan geçerken pencereden gözüne çarpan o muhteşem manzaraya takıldı..İlerledi o yöne..Teras katta olan evinden gökyüzünün o güzel manzarasına baktı..Baktı..Sonra mutfağa geçti..Kahvaltı hazırlamak istiyordu Sevdiğine..Dolaptan kahvaltılık sebzeler aldı...Yüzüğüne takıldı gözü domatesleri doğrarken..Bıçağı bırakıp uzattı elini..Bir müddet baktı yüzüğüne..Sonra çalan telefon sesiyle telaşlandı..Suat'ın telefonuydu..
Ama uyanmasını istemiyordu Suat'ın..Ayak ucunda koşarak gitti yatak odasına..Uyuyordu Suat..Baş ucundan telefonu aldı..Aynı sessizlikle çıktı odadan ve salona geçti..Hasan arıyor yazısını görünce hemen açtı..

Zenan:Hasan..
Hasan:Zenan..
Zenan:Efendim Hasan..
Hasan:Zenan..!
Zenan:Nee..!!Adımı mı unuttun görüşmeyeli be..!Doğru düzgün konuşsana..
Hasan:Bu kimin telefonu küçük hanım...?(Dedi imalı bir ses tonu ile..)
Zenan:Kimin..?
Hasan:Sana sormalı..
Zenan:Delirtme beni be Suat'ın işte..-Durumu anlayarak kıvırmaya çalıştı..-Ha Suat'ın..Suat'ın evet..Ne var sen niye
aradın ki Suat'ı..?Bu saatte ne işin var..
Hasan:Asıl senin sabahın köründe Suat'la ne işin var..
Zenan:Sana nee..!
Hasan:Neyse kapıyorum bu konuyu..
Zenan:İyi olur..
Hasan:Seni aradım ben ama numaran iptal edilmiş..
Zenan:Ya kaybettim ya ben telefonumu..Almadım daha..Noldu..Kötü bişey mi var yoksa..Havin nasıl..?
Hasan:Hımm..Bi bak bakalım nasılmış..
Zenan:Hasan ya..
Havin:Zenan..
Zenan:Havinn..-Dedi mutluluktan uçarak..-Bitanem..Çok sevindim ben ya..İnanamıyorum..Allah'a şükür kurtuldun..
Havin:Senin sayende Güzelim senin..Nasılsın..?
Zenan:Beni bırak şimdi asıl sen nasılsın..İyi misin..Yapıldı mı kontrollerin..Bişey çıktı mı..
Havin:Zenan..
Zenan:Kim yaptı kontrollerini..John nerede..?Ya da Hasan'ı ver ben Ona sorayım..
Havin:Zenan..!Sakin olur musun ya..İyiyim ben..Herşey normal..İyileştim..
Zenan:İnan o kadar mutlu oldumki Canım..Süper bir haber bu..
Havin:Neyse Canım..Kendine iyi bak tamam mı..Öptüm seni..
Zenan:Tamam Canım..Sende dikkat et..
Hasan:Ee nasılmış..?
Zenan:Hasan sen varya sen..İyi değil mi..
Hasan:İyi iyi merak etme..Sen nasılsın..Çocuklar nasıl..?
Zenan:İdare etmeye çalışıyorlar..Merak etme sen..
Hasan:Suat nasıl peki..
Zenan:Hasan..!
Hasan:Tamam tamam..Selam söyle herkese..Kapıyorum..
Zenan:Tamam..Ona iyi bak olur mu..Hoşçakal..
Hasan:Hoşçakal..

"Havin'im iyileşmişti..Çok sevinmiştim..1 aydır bunun mutluluğu da vardı içimde.."

Telefonu kapadılar...Zenan mutluluktan uçacak gibiydi..Böyle bir sabah,böyle bir haber..Hayatının en güzel günlerinden biriydi bugün..Ve beline sarılan ellerle daha da güzel olmuştu o an..

Zenan:Hii..!Korktum ya..
Suat:Aşkım..Korkma benimm..
Zenan:Niye uyandın sen ya..Git uyu çabuk..
Suat:Aa..O da niye..
Zenan:Kahvaltı hazırlıycaktım ben sana..Ama Hasan engel oldu..
Suat:Bak bak..Nelerde düşünürmüş..-Boynundan öptü Sevdiğini..-
Zenan:Havin..-Suat'a döndü ve ellerini boynuna attı-Çok iyiymiş..İyileşmiş Suat..
Suat:Zenan bu çok güzel..Çok sevindim..
Zenan:Bende..
Suat:Hımm..Dur bakayım..-Zenan'ı ellerinden tutarak biraz ileriye itti..Baştan ayağa süzdü..-Gömlek ha..Pek yakışmış..
Zenan:Suatt ya..!Pis seni..Yapmıyorum sana kahvaltı falan..Git ye kendin..
Suat:Tamam tamam gel buraya..

Zenan'ı kendine çekti ve sımsıkı sarıldı...Hiç bırakmıyacakmış gibi..Sımsıkı..

"Onun sıcaklığını hissetmiştim doyasıya..İçimi kaplamıştı Onun varlığı.."

1 Ay Sonra...

Ela:Bak bu testten kimsenin haberi olmayacak tamam mı..?
Hemşire:Peki Ela Hanım..
Ela:Eğer beni bulamazsan akşama Zenan'a ya da Kader'e verirsin..Ama kimse bilmeyecek başka..Kimse..
Hemşire:Olur Ela Hanım..Siz merak etmeyin..
Ela:Pekii saol..

-----------

Zenan:İyice anladın değil mi Canan Hemşire..?
Hemşire:Evet Zenan Hanım..Kimse bilmeyecek bu testi..
Zenan:Ve..?
Hemşire:Ve sizi bulamazsam Ela Hanım'a ya da Kader Hanım'a vereceğim sonuçları..
Zenan:Güzel..Teşekkür ederim..

Asansörün kapısı açıldığında karşısında duran kişiyi görünce yüzünü öne eğdi Kader..Utanıyordu Burak'ın yüzüne bakmaktan..Onu yarı yolda bırakmıştı..Bırakmak zorunda kalmıştı..Başı dimdik bir şekilde girdi içeriye Burak..
2. kata bastı..

Burak:Kader..Bak sana kızmıyorum artık..Anlamaya çalışıyorum..Kendimce mantıklı tek bir neden arıyorum sadece..Tek bir neden..
Kader:...

Sadece dinliyordu Kader..Başı yerde susuyordu..

Burak:Ama sen..Sen böyle susuyorsun..1 aydır susuyorsun ya..!Allah Kahretsin..!

Açılan kapıdan attı kendini dışarıya Burak..Sinirle ilerledi koridorda..Kader'e gözünden akan bir damla yaşı silerek çıktı asansörden..

Kader:Üzgünüm Aşkım..Çok üzgünüm...

Öğle tatili olmuştu..Ela ve Zenan yemeklerini alarak oturdular bir masaya..

Ela:Çok yoruldum..Acıktımm..
Zenan:Bendee..
Ela:Burak ve Kader..Neden ayrıldılar Zenan..
Zenan:Bilmiyorum..Kader hazır olmadığını söylemiş Burak'a..
Ela:Ya..Kader mi hazır değilmiş..
Zenan:Evet..İlginç değil mi..?
Ela:Kesinlikle..
Zenan:Bence bu değil sebebi..Başka bambaşka birşeyi var Kader'in..Anlayamıyorum ama..Var..
Ela:Olabilir...Ya şu 1003'deki hasta..
Zenan:Tam onu diyecektim sana..Adam..Yani Can..Sanki bişeyler saklıyor gibi..
Ela:Evet banada öyle geldi..Özellikle Elif hakkında..
Zenan:Çok farklı bir tip ya..Acayip hareketleri var..Bu arada Elif nasıl..Kötü değil mi..?
Ela:Evet..Bugünde uyanmazsa..Gencecik kız ya..Can'da çok seviyor Onu..Ölürse yıkılır..
Zenan:Evet..Hiç bir değişiklik yok mu durumunda..
Ela:Hayır..Hala yoğun bakımda..Va kalbi daha fazla dayanamayabilir..
Zenan:Umarım dayanır..
Ela:Umarım..Ha ben sana söylemeyi unuttum..Gestapo seninde ilgilenmeni istedi Elif ile..Beraber bakıcakmışız..
Zenan:Tamam olur...Yemekten sonra Suat'a gidicem bi..Sonra da odaya çıkarız..
Ela:İyi bakalım öyle olsun..-Dedi o güzel gülüşüyle..-

İkisine de acil çağrı gelir..

Ela-Zenan:Eliff...!!

"Elif'in yanına gitmiştim..Onu iyileştirmek için..."

Çalan telefonunu aldı eline Kader..Ekranda yazan ismi görünce sinirlendi..Kötü oldu..Açtı telefonu ve konuşmaya başladı onu dinleyen bir çift kulaktan habersiz..

Kader:Ne var yine..!Neden aradın Allah'ın belası neden..!
Emre:Oo Aşkım..Bende seni seviyorum..
Kader:Yeter..!Ne söyliyceksen söyle ve sakın bir daha da arama..!
Emre:Tamam Fıstığım sakin ol..
Kader:Ne istiyorsun konuş hadi..!
Emre:Hemen yanıma gelmeni..!
Kader:Saçmalama nasıl gelirim..İşteyim..!
Emre:Umurumda mu sanıyorsun..!Çık ve hemen buraya gel..!
Kader:Manyak mısın sen..!Gelemem diyorum..!
Emre:İyi sen bilirsin..Burak'ın telefonu rehberimde olucaktı..
Kader:Tamam..!Tamam bekle gelicem..
Emre:Bekliyorum Canım..

Kader büyük bir sinirle telefonu kapattı..Ve elini başına koydu..

Kader:Off..!Allah'ım sıkıştım kaldım..Çıkış yolu göster bana lütfen..!Nasıl çıkarım ben hastahaneden..Off off..

Dedi ve üzerini değiştirip çıktı odadan..Arabasına bindi ve uzaklaştı..Ama peşinde Onu takip edenden habersizce..

Acilede ;

Levent:Fikret ameliyata alamamız lazım..Hemen..Çok kan kaybetmiş..
Fikret:Tamam hemen alıyoruz..Hemşire..!
Hemşire:Buyurun..
Fikret:Benim asistanlarım nerede..!Nerede bu şapşallar..!
Hemşire:Bilmiyorum efendim..Burak Bey ve Kader Hanım hastahanede değiller..Ela Hanım ve Zenan Hanım ise çağrılara
cevap vermiyorlar..
Levent:Fikret hadi..!
Fikret:Tamam..Gösteririm ben onlara..!Siz çabuk kan hazırlayın..!
Hemşire:Peki efendim..

Fikret ve Levent ameliyathaneye giderler..Çok ağır bir hastaları vardır ve saatlerce sürebilecek bir ameliyata giriyorlardır..

"Kalbi atmıyordu Elif'in..Ama ben..Biz..Herşeyi yapmıştık.."

Zenan elinden defiyi bırakarak Ela'ya döndü..Bir süre bakıştılar..Daha sonra sadece dümdüz giden ekrana bakan Can'a yöneldi ikiside..

Ela:Can..Biz çok üzgünüz..
Zenan:Can..Elimizden gelen herşeyi yaptık ama..Elif..
Can:Noldu Elif'ime..Noldu..Bu çizgi niye düz gidiyor..Niye..!!
Zenan:Can Elif öldü..Maalesefki öldü..
Ela:Kalbi..Kalbi daha fazla dayanamadı..
Can:Ne diyorsunuz siz bee..!!Ölemez O..!Anladınız mı ölemezz..!!
Zenan:Can..Sakin ol lütfen..Bak biz elimiz-
Can:Kesss...!!Kapa çeneni...!

Can koşarak gitti ve kapıyı kitledi..Ela ve Zenan ise şaşkınca Can'ı izliyorlardı..Ne olduğunu anlamaya çalışıyorlardı..

Zenan:Can..Napıyorsun sen..!
Ela:Bak..Elif..Durumu kötüydü..
Can:Kesin sesinizi aptallar..!Siz öldürdünüz Aşkımı..Siz..!

Ela ve Zenan..Şimdi karşılarında duruyordu bir namlu..İkisine doğrultulmuş bir namlu..Tutan kimdi bu silahı..Kurtarmaya
çalıştıkları ama kaybettikleri hastalarının sevgilisi..!Neden..Neden doğrulmuştu bu silah Onlara..Onlar herşeyi yapmışlardı..
Yaşatmak için herşeyi yapmışlardı..Karşılığı bu mu olucaktı..Karşılığı bir namlu mu olucaktı,minnet yerine..!

Zenan:Aman Allah'ım..!
Ela:Olamazz...!!

...Part 1 Sonu...
Eski 09-07-08, 19:35   #220
(.:NuR:.)
Oyuncu

(.:NuR:.) kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 18.03.2007
(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute
Varsayılan Yaşamak Ve Yaşatmak

20.Bölüm..Sezon Finali

...Part 2...

Sevdiğinin,yanına gittiği kişiyi görünce içini büyük,öyle büyük bir şaşkınlık ve belirsizlik kapladıki..Anlayamıyordu..Anlamak istiyor muyduki..Belki hayır..Anlasa nasıl dayanacaktı..Bu olmamalıydı..Olamazdı..!

Hastahanenin az ilersindeki boş alandaydı...Bekliyordu..Gelmesini,eski bir meselesi olan kadının gelmesini bekliyordu..Ve işte oradaydı..Gelmişti..Beklediği kadın geldi ve karşısında durdu..

Kader:Hadi fazla vaktim yok..Söyle çabuk ne söyliyeceksen..!
Emre:Hoşgeldin Aşkım..

Dedi aynı alaycı tavırla..

Kader:Emre..!Sınırlarımı zorluyorsun..Yeter artık..!
Emre:Tamam sakin ol Kader'cim..Ben sadece seni görmek istedim..Ondan çağırdım seni..
Kader:Neee...!
Emre:Yarın dönüyorum ben yurtdışına..Gitmeden bir kez daha görüşelim istedim..Hem düşündümki sende beni özlemişsindir..
Kader:Ya sen salak mısın..!Nefret ediyorum senden anlamıyor musun nefret..!Defol git..!Gelme bir dahada..Mahvettin..!Hayatımı mahvettin..!!
Emre:Noldu..!Terk mi etti Sevgilin seni yoksa..
Kader:Defol artık Emre defol..!
Emre:Üzülme kurtulmuşsun ondan işte...
Kader:Yeterrrrrrr...!!!

Kader son gücüyle söylediği bu kelimeden sonra gördü arkasındaki kişiyi...Gözleri dolu dolu Onu izleyen adamı gördü..İçinde birşeyler koptuğunu anlıyordu..Tuhaf,imkansızlaşan bir his kapladı içini genç kadının...

"Burak.."

İsmi dökülüverdi gözyaşlarıyla beraber dudaklarından..Sadece "Burak" diyebildi..Hiç bir sitemi olmadan..Açıklayacak gücü olmadan..Dizleri üzerine çöktü..Sadece ağlıyordu..Olabildiğince akıyordu gözyaşları güzel gözlerinden...

Hastahanede gözleri arıyordu Sevdiğini..Her koridorda bakınıyordu merakla..Nerede..Neredeydi Zenan..Odalara bakmadan geçemiyordu..Göz ucuyla bakıyordu tüm odalara..Ama yoktu..Bugün hiç görememişti Zenan'ı Suat...Meraklanmıştı..Neden gelmiyordu Zenan yanına..Mutlaka gelirdi..Öğle tatilinde kaçırmazdı fırsatı gelirdi Odasına..Ama bu sefer gelmemişti..Bişey mi oldu diye korkmaya başlamıştı Suat..Ne çağrılarına cevap vermiyordu Sevdiği..Bir umut Levent'in odasına girdi Suat..Orada olamsını bekliyordu
Zenan'ın..Ama boş odayı görünce aynı belirsizlikle kapıyı kapayıp çıktı..Asistanı Levent'in Fikret ile ameliyata girdiğini söyledi..Ama hiç bir asistan yoktu ameliyatta..Haldun Bey'in odası geldi aklına..Belki oradadır diye kapıyı açtığında..

Haldun:Suat..Gel..
Suat:Ihmm Hocam ben Zenan'ı gördünüz mü diyecektim..?
Haldun:Yok..Görmedim bugün hiç..Bir sorun yokya..
Suat:Yoo..-Sessizce..-Umarım yoktur..
Haldun:Güzel...Hastayla ilgileniyordur merak etme..
Suat:Peki Hocam saolun..

Yine içindeki merakla çıktı odadan..Artık huzursuzlanmıştı içi..Aramaya devam ediyordu..

Tüm bunlar olurken karşılarındaki namluya bakıyordu ikiside..Korkarak...Napıyordu bu genç adam..!Hak etmişler miydi
bunu..Hayır hayır..Kesinlikle hak etmemişlerdi bunu..Can'da biliyordu bunu..Biliyordu ama acısını bastırmaya
çalışıyordu..Belki bu yanlıştı..Acı yanlış-doğru dinler miydi ama..

Can:Neden öldüü..!!Neden kurtarmadınızz...

Yere çömelmiş otururken cevap verdi Zenan..

Zenan:Can..İnanmalısın bize..Biz herşeyi denedik..Gördün..Ama..
Ela:Elif..Kalbi çok yıpranmıştı..Dayanamadı..
Can:Güçlüydü..Benim Aşkım güçlüydü..Dayanırdı..!Anlıyor musun dayanırdı..!
Ela:Allah kahretsin dayanamadı işte dayanamdı...!!

Ve duyulan bir el silah sesii..Herkesi tüm hastahaneyi telaşa sokan bir el silah sesi..Suat'ın kulaklarında çınlayan bir ses..!
Korkusuna korku katan,endişelendiren genç adamı,bir el silah sesi..Bulunduğu kattan gelen bu ses..Hemen koridorun
sonundaki odanan geldiğini anlamasına yetti..Ortalık karışmaya başlamıştı...

"Zenan.."

Hala aynı şekilde oturmuş bekliyordu genç kadın..Ağlamasını
hızlandırıyordu..Dayanamıyordu..Emre'nin arkasını dönüp gidişini takaati kalmamış bir biçimde izliyordu Burak...İçinde fırtınalar kopuyordu...Buna rağmen kalbi sitem ediyordu..!Aşk'a Kader'e sitem ediyordu..Çömeldi Kader'in yanına..Kollarından tutup kendine çevirdi..

Burak:Neden..

Sesinin tonunu ayarlıyamıyordu artık..

"Nedennn...!!!"

Artık açıklaması gerektiğini anlamıştı Kader..Son gücünü bunun için harcamalıydı..Sevdiğinin gözünde biraz da olsa değeri kalmasını istediği için anlatacaktı..

Kader:O..Emre..Bana tecavüz etti Burak..Tecavüz etti..!!

Kollarını bıraktı Kader'in..Arkasına gitti yavaşça..Anlamsızlaştı bakışları..Gözünden akan yaşlara engel olmadı..Gücünün tükendiğini hissetti..Anlatıyordu karşısındaki..Biriktirdiği tüm herşeyi anlatmaya başlamıştı..Dayanamıyordu Kader..

"Yılllar önce..Ben daha okurken..Tıp'da..Okul masraflarımı karşılayamıyordum..Atılıcaktım okuldan..Taksitlerimi ödeyemiyordumm.."

Sesindeki titreklik insanın içine işliyordu Kader'in..

"Reklam ajansına gittim..Allah Kahretsin..!Gitmez olaydım..!Gidemeseydim..!!O çıktı karşıma..Babasınınmış o ajans..!Bilmiyordum Burak..Gitmezdim..Onun böyle biri olduğunu bilsem Ondan iş istemezdim..Ama ben sadece iş için gittim..
Sadece çalışmak için.."

Mecali kalmamıştı artık..Sadece dökecekti içindekileri...

"Çalıştım..Bir kaç iş verdi bana..Sonra bir gece..Son bir iş var dedi..Çekimler olucak dedi..Benimde son taksidim kalmıştı Burak..Son bir defa daha çalışacaktım..Ama o gece..Ben istemedim..Engel olmaya çalıştım ama O..!O pislik..!Aşkım özür dilerim ben korktum..Sana anlatmasından korktuğum için,senin üzülmeni istemediğim için kaçtım senden..!"

Hiç birşey diyemedi Burak..Ne demesi gerektiğini bulamadı...Gitmek istedi oradan..Kurtulmak istedi bu kabustan..Geride bıraktı Kader'i..Arabasına binip uzaklaştı hızla..Sadece biraz düşünmek için..Anlaması gerekiyordu,olanları
hazmetmesi gerekiyordu...Gidişini izledi Kader..İçinden kalbi de gitti Burak giderken..Hayatında ilk defa bu kadar acıyordu kalbi..Bu acıyla bindi arabasına ve hastahaneye geri dönmeye karar verdi..Gözyaşları içinde gidiyordu sadece..

Boşaltılmıştı 3 kat...O silah sesinin geldiği O kat..

"Çabuk buradaki tüm hastaları Tepe Hastahanesine sevk ediyoruz çabuk..!!"

Haldun Bey'in o sert bağırışları yankılanıyordu her yerde..Herkesi dışarı çıkartmıştı..Odalar boşaltılmıştı...Ameliyathanelerboşalmıştı..Tek biri dışında..

Fikret:Aman Allah'ım..!!
Levent:Neler oluyor bu hastahanede..!!
Hemşire:Haldun Bey 3. katı boşalttırıyor..Bizimde hemen çıkmamızı istiyorlarmış..!
Levent:Bırakamam hastayı böyle mi bırakıcam..!
Fikret:Devam ediyoruz..!Derhal iki ünite kan daha hazırlayın çabuk..!
Hemşire:Pekii efendim..!
Levent:Hemşire..Ela nerede..!
Hemşire:Görmedim efendim..Hiç bir yerde yoktu..
Fikret:Ben,ben Zenan ve Ela'yı Elif'in 1003 numaralı hastanın yanına gönderdim..
Levent:Hangi katda bu hasta Fikret..!
Fikret:Olamazz..!Bu katda..3.katda..!!
Levent:Allah kahretsin..-Hemşireye döndü..-Git..Git çabuk Suat'ı bul ve Ona Ela ve Zenan'ı bulmasını söyle..!1003'deki
hastanın odasında olabilirler de..!
Hemşire:Peki efendim..
Levent:Tampon..!
Hemşire:Tampon..

"Sadece Ela'ya destek olmaya çalışmıştım..Onun korkmasını üzülmesini istemiyordum ben.."

Sıkışmışlardı duvarın dibine..Sadece izliyorlardı..Can'ın Elif'e olan Aşkını izliyorlardı...Sessizce konuşmaya çalışıyorlardı..

Ela:Zenan..Zenan napıcaz biz..
Zenan:Şiiitt tamam sakin ol..Bişey olmayacak korkma Canım..-Elini tuttu arkadaşının sımsıkı tuttu..
Ela:Bu adam psikopat Zenan..Psikopat..!Hayatta bırakmaz bizi..
Zenan:Sakin ol dedim sana..!Deminki silah sesinden herkes anlamıştır bişeyler olduğunu merak etme..!

Ela istemsizce elini karnına götürdü..Zenan'ın gözüne takılan bu el..Onu daha da korkuttu..

Zenan:Ela..Yoksa..
Ela:Sanırım evet..Zenan hamile olabilirim ben..
Zenan:Nee..!
Ela:Ya bebeğime bişey yaparsa bu adam..!
Zenan:Ela emin misin sen..?
Ela:Test..Test yaptırdım ben bugün..Ama sonuçları bilmiyorum...

Peki ya Zenan...Onun yaptırdığı test Ela'nın yağtırdığından farklı mıydı..Hayır..Değildi...!

İki test sonucu..Hemşirenin elindeki iki sonuç...Sahiplerini bulamayınca Kader'i arayan bu hemşire hastahanenin önündekikarmaşada buluyor Kader'i..Bitkin düşmüş,öylece gelen Kader'in yanına gidiyor..

Hemşire:Kader Hanım..
Kader:Efendim Gülay..
Gülay:Bu sonuçlar..Ela Ve Zenan Hanım'ın..
Kader:Ne sonucu ki bunlar..
Gülay:Sanırım gebelik testi..
Kader:Nee..!!Nerdeler Onlar..Neden bana verdin..
Gülay:Onları arıyor tüm hastahane ama bulamadık..
Kader:Allah allah..Tamam ver sen bana..
Gülay:Buyurun..
Kader:Neler oluyor burada..Neden herkes dışarıda..Bu ambulansalar ne böyle..!
Gülay:3. katdan bir el silah sesi geldi..Sanırım odanın birinde bişeyler oluyor..Haldun Bey'de nolur nolmaz diye
tüm katı boşalttırdı..
Kader:Tamam..

Kader kendini Suat'ın yanında buldu..

Kader:Suat Bey..!İnanamıyorum neler oluyor böyle ya..!
Suat:Kader..Zenan..Nerede ya..!Nerede..!Görmedin mi hiç..!
Kader:Hayır..!
Suat:Az önce hemşire söyledi..Ela'da Onunla berabermiş..Ama yoklar..Yok..!

Haldun elindeki kağıtlarla,telaş içinde geldi Suat ve Kader'in yanına..

Haldun:Çocuklar..
Suat:Noldu Hocam..
Haldun:Şu senin hastan olan Kız..Elif Demir..
Suat:Ee nolmuş Ona..!
Haldun:Ölmüşş..
Kader-Suat:Nee...!
Suat:Can..Can nerede..!Onun sevgilisi..Yoksa..Olamaz bu olamaz..!!
Kader:Aman Allah'ım..!
Suat:Fikret Ela ve Zenan'ı Elif'e bakmaları için görevlendirmiş..!
Haldun:Sakin olun..Suat sakin ol..Birazdan polis gelicek..
Suat:Hocam..!Zenan içerde..O odada..!Ben nasıl dururum burada..!

Suat koşarak hastahaneye girdii..Sevdiğinin yanına gitmek istiyordu...

"O namlu hala gözümün önündeydi..Napıcaktım..Bilmiyordum.."

Pencereden aşağıya bakıp dikildi karşılarına Can..

Can:Sizin yüzünüzden Elif öldü..Herkes çıkmış..Dışarıya çıkmışlar..
Zenan:Can..Silah sesinden burada olduğumuzu anlamışlardır..
Can:Anlasınlar..Benim kaybedecek bişeyim yok..!Artık yok..!
Ela:Yapma nolur..Biz bişey yapmadık Elif'e..
Can:Sen..Sen çok konuşuyorsun..!Sus artık anladın mı sus..!Yoksa..!
Zenan:Tamam tamam dur...
Can:Sen gel buraya..Zenan gel..!!
Zenan:Tamam sakin ol geliyorum..

Zenan kalkarken Ela'da peşinden kalktı..Elini tuttu sımsıkı..Korkuyordu çok..Zenan ise daha fazla korkuyordu..Hamile miydi Ela..Ya da kendi hamile miydi..?

Kader dayanamadı daha fazla ve zarfları açtı..Ela Atahanlı yazan zarftan başladı..Elleri titriyordu..Canları tehlikedeydi en yakın arkadaşlarının...

Zarfı açtığında içi birazda olsa rahatladı..Ela'nın testi NEGATİF'di..Peki ya öbür test..Hızla Zenan Parlar yazan zarfı
açtı..Gördüğü sonuç..POZİTİF yazıyordu..!Zenan..Zenan hamileydi..

Kader:Aman Allah'ım..Olamaz...Zenan..!!

Tepe Hastahanesinin önündeki karmaşa..Bir çok hasta..Giden gelen..Ve yeni olmuş bir kaza..Kamyonla çarpışmış bir arabadan çıkartılan genç bir adam..ASM'den bu hastahaneye gelen bir hemşire tanımış olsa gerek bu adamı..Gidiyor başına..Yüzü kanlar içindeki adamı tanıyınca..

"Aman Allah'ım..!!Burak Bey..!!" diyebiliyor sadece..!

Koşarak hastahaneye girdi ve O kata çıktı Kader...Suat'da oradaydı..Tam kapının önünde duruyordu..Kader'i görünce susmasını işaret etti..Ve tam o anda duyulan 2 el silah sesi daha..O odada bulunan 3 insan ve 2 el silah sesi..!Kader'in ve Suat'ın yerlerinden sıçramalarına neden olan 2 el silah sesi..!

"....."

"Zenan:Elaaa...!!
Ela:..."

20.Bölüm..Sezon Finali Sonu

-----------------

Evet sezon finalimi yaptım..(:(:
Umarım beğenirsiniz..
Yorumlarını esirgemeyin lütfen..:D
(.:NuR:.) Çevrimiçi  
Kapalı Konu

Bookmarks

Etiketler
doktorlar-senaryolar

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş