Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yabancı DiziFilmler > Yabancı Diziler > Pembe Diziler

Yanıtla

Pembe Diziler kategorisinde Küçük Hanım (Sinha Moça) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 04-08-08, 02:29   #1
BlueBird
Oyuncu

BlueBird kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 08.10.2006
BlueBird has a reputation beyond reputeBlueBird has a reputation beyond reputeBlueBird has a reputation beyond reputeBlueBird has a reputation beyond reputeBlueBird has a reputation beyond reputeBlueBird has a reputation beyond reputeBlueBird has a reputation beyond reputeBlueBird has a reputation beyond reputeBlueBird has a reputation beyond reputeBlueBird has a reputation beyond reputeBlueBird has a reputation beyond repute
Varsayılan Küçük Hanım (Sinha Moça)

Aşka inananlar için, yepyeni bir pembe dizi başlıyor!

Küçük Hanım 11 Ağustos pazartesi saat 10:10'da Kanal 1 de.

Kanal 1’in yepyeni pembe dizisi “Küçük Hanım"da, cesur, idealist ve asi ruhlu Küçük Hanım’ın, haksızlığa ve adaletsizliğe karşı verdiği mücadele ve bu uğurda doğan tutkulu bir aşkın öyküsü anlatılıyor…

Araruna Baronu’nun kızı ile aile avukatının oğlu Rodolfo mezun olup evlerine dönerler. Ülke genelinde özgürlük hareketi başarıya ulaşmıştır, ancak Araruna kasabası köleliğin son kalelerinden biri olmaya devam etmektedir.
Küçük Hanım’ın kölelik karşıtı tavırları ile Rodolfo’nun bu uğurda yaptığı plan ve eylemler, aralarındaki aşkın kısa zamanda güçlenmesini sağlayacaktır...

Yönetmen: Ricardo Waddington
Oyuncular: Débora Falabella, Danton Mello, Osmar Prado
Türü: Romantik, Drama
Yapım Yılı: 2006
Orjinal Adı: Sinha Moça (Little Missy)

Son Güncelleme ; BlueBird : 12-08-08 tarihinde saat 15:48
BlueBird Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-08-08, 14:46   #2
dawsonjoey
Oyuncu

dawsonjoey kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.10.2006
dawsonjoey has a reputation beyond reputedawsonjoey has a reputation beyond reputedawsonjoey has a reputation beyond reputedawsonjoey has a reputation beyond reputedawsonjoey has a reputation beyond reputedawsonjoey has a reputation beyond reputedawsonjoey has a reputation beyond reputedawsonjoey has a reputation beyond reputedawsonjoey has a reputation beyond reputedawsonjoey has a reputation beyond reputedawsonjoey has a reputation beyond repute

Bu eski bir dizi değil mi? Yoksa yeniden yapım mı? Çünkü Köle Isaura'nın da 2004 yılı bir yeniden yapımı var. Bilgisi olan var mı acaba?
Eski 04-08-08, 21:50   #3
BlueBird
Oyuncu

BlueBird has a reputation beyond reputeBlueBird has a reputation beyond reputeBlueBird has a reputation beyond reputeBlueBird has a reputation beyond reputeBlueBird has a reputation beyond reputeBlueBird has a reputation beyond reputeBlueBird has a reputation beyond reputeBlueBird has a reputation beyond reputeBlueBird has a reputation beyond reputeBlueBird has a reputation beyond reputeBlueBird has a reputation beyond repute

yapım yılına 2006 diyor, kanal 1 in sitesinden aldım bu bilgileri. imdb ye de baktım orada da var, ayrıca 1986 yapımı da var. dediğin gibi yeni bir yapım bu anladığım kadarıyla... kanal 1 de fragmanını da gördüm güzel bir dizi gibi görünüyor...
Eski 11-08-08, 20:16   #4
angeles
Asistan

angeles kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.12.2007
angeles has a reputation beyond reputeangeles has a reputation beyond reputeangeles has a reputation beyond reputeangeles has a reputation beyond reputeangeles has a reputation beyond reputeangeles has a reputation beyond reputeangeles has a reputation beyond reputeangeles has a reputation beyond reputeangeles has a reputation beyond reputeangeles has a reputation beyond reputeangeles has a reputation beyond repute
angeles kullanıcısına AIM aracılığı ile mesaj yolla

aşkın peşinde dizisinde oynayan bir kaç oyuncu keşfettim bu dizide ve ilgimi çekti.İlk yayınlandıgı yıllara yetişememiştik.Annemler hep anlatırdı baron,küçük hanım diye.2.çekimi yapmalrı çok iyi olmuş bence.hiç değilse küçüklüğümden beri ismini duydugum bu dizinin konusunun nasıl bir şey oldugunu öğrenmiş olurum.
Eski 12-08-08, 13:55   #5
şule_fer
Yönetmen

şule_fer kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.06.2007
şule_fer has a reputation beyond reputeşule_fer has a reputation beyond reputeşule_fer has a reputation beyond reputeşule_fer has a reputation beyond reputeşule_fer has a reputation beyond reputeşule_fer has a reputation beyond reputeşule_fer has a reputation beyond reputeşule_fer has a reputation beyond reputeşule_fer has a reputation beyond reputeşule_fer has a reputation beyond reputeşule_fer has a reputation beyond repute

ya ben dün ve bugün biraz biraz izlemeye başladım işim olması sebebiyle çok az izledim harika bir dizi ya çok beğendim zaten tarihi dizilere bayılırım bu dizide çok harika görünüo

melis askın peşindeki lucasın kızı o küçük hanım ben aşka tanıdık göremedim bide kızın babsının siması da tanıdık gelio eminim bi dizide izlemişimdir

başlık için teşekürler
Eski 12-08-08, 15:05   #6
BlueBird
Oyuncu

rica ederim ya bana da çok tanıdık geliyordu bu kız ama bi türlü çıkaramamıştım, hatırlatmanız için sağolun bide Lucas'ın babası var, Rodolfo'nun babası olarak...

diziyi çok beğendim, ama 2 gündür başını izleyemiyorum, 10:10 dedikleri halde 9:30 gibi mi başlıyo ne?? yarın öyle açıcam tv yi. başlarını izleyebilen varsa anlatabilir mi???

Son Güncelleme ; BlueBird : 12-08-08 tarihinde saat 15:10
Eski 12-08-08, 15:09   #7
BlueBird
Oyuncu

Oyuncular

Débora Falabella ... Sinhá Moça (173 episodes, 2006)
Danton Mello ... Rodolfo (171 episodes, 2006)
Osmar Prado ... Barão de Araruna (161 episodes, 2006)
Patrícia Pillar ... Cândida (148 episodes, 2006)
Eriberto Leão ... Dimas (140 episodes, 2006)
Bruno Gagliasso ... Ricardo (139 episodes, 2006)
Reginaldo Farias ... Fontes (138 episodes, 2006)
Vanessa Giácomo ... Juliana (128 episodes, 2006)
Isis Valverde ... Ana do Véu (120 episodes, 2006)
Elias Gleizer ... Frei José (119 episodes, 2006)
Zezé Motta ... Virgínia (Bá) (117 episodes, 2006)
Sérgio Menezes ... Fulgêncio (114 episodes, 2006)
Lucy Ramos ... Adelaide (108 episodes, 2006)
Carlos Vereza ... Augusto (106 episodes, 2006)
Fabricio Boliveira ... Bastião (105 episodes, 2006)
Gisele Fróes ... Nina (94 episodes, 2006)
Gésio Amadeu ... Justo (93 episodes, 2006)
Caio Blat ... Mário (88 episodes, 2006)
Oscar Magrini ... Manoel (87 episodes, 2006)
Alexandre Moreno ... Justino (87 episodes, 2006)
Lu Grimaldi ... Inez (86 episodes, 2006)
Eduardo Pires ... José Coutinho (84 episodes, 2006)
Maurício Gonçalves ... Capitão do Mato (82 episodes, 2006)
Othon Bastos ... Coutinho (77 episodes, 2006)
Alexandre Rodrigues ... Bentinho (71 episodes, 2006)
Jackson Antunes ... Antero (68 episodes, 2006)
Humberto Martins ... Bruno (59 episodes, 2006)
Chico Anysio ... Everaldo (53 episodes, 2006)
Bruno Costa ... Renato (49 episodes, 2006)
Cláudio Galvan ... Bobó (44 episodes, 2006)
Joaquim de Castro ... Pedro (35 episodes, 2006)
Rogério Falabella ... Nogueira (32 episodes, 2006)
Bruno Udovic ... Vila (32 episodes, 2006)
Edwin Luisi ... Martinho (31 episodes, 2006)
Edyr de Castro ... Ruth (27 episodes, 2006)
Rosa Maria ... Balbina (26 episodes, 2006)
John Herbert ... Viriato (25 episodes, 2006)
Guilherme Berenguer ... Eduardo (20 episodes, 2006)
Marcelo Batista ... Bento (17 episodes, 2006)
Alexander Sil ... Tomás (16 episodes, 2006)
Fernando Petelinkar ... Tibúrcio (15 episodes, 2006)
José Augusto Branco ... João Amorim (14 episodes, 2006)
Clementino Kelé ... Tobias (12 episodes, 2006)
Paulo de Almeida ... Antão (4 episodes, 2006)
Osvaldo Baraúna ... Honório (4 episodes, 2006)
Chris Vianna ... Maria das Dores (4 episodes, 2006)
Harley Vas ... Alcebíades (3 episodes, 2006)
Alexandre Ackerman ... Pedro (2 episodes, 2006)
Ruth de Souza ... Maria (2 episodes, 2006)
Milton Gonçalves ... Pai José (2 episodes, 2006)
William Vita ... Sião (2 episodes, 2006)
Eski 12-08-08, 15:53   #8
angeles
Asistan

angeles kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.12.2007
angeles has a reputation beyond reputeangeles has a reputation beyond reputeangeles has a reputation beyond reputeangeles has a reputation beyond reputeangeles has a reputation beyond reputeangeles has a reputation beyond reputeangeles has a reputation beyond reputeangeles has a reputation beyond reputeangeles has a reputation beyond reputeangeles has a reputation beyond reputeangeles has a reputation beyond repute
angeles kullanıcısına AIM aracılığı ile mesaj yolla

Alıntı:
şule_fer tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
ya ben dün ve bugün biraz biraz izlemeye başladım işim olması sebebiyle çok az izledim harika bir dizi ya çok beğendim zaten tarihi dizilere bayılırım bu dizide çok harika görünüo

melis askın peşindeki lucasın kızı o küçük hanım ben aşka tanıdık göremedim bide kızın babsının siması da tanıdık gelio eminim bi dizide izlemişimdir

başlık için teşekürler
evet lucas ın kızı ve babası oynuyor.birde baron rolünde oynayan adam yanılmıyorsam avukat rolünde oynuyordu aşkın peşinde de.
angeles Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-08-08, 16:02   #9
BlueBird
Oyuncu

bikaç resim...

Eski 14-08-08, 13:53   #10
GSealment
* GOLD*

GSealment kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.01.2006
GSealment has a reputation beyond reputeGSealment has a reputation beyond reputeGSealment has a reputation beyond reputeGSealment has a reputation beyond reputeGSealment has a reputation beyond reputeGSealment has a reputation beyond reputeGSealment has a reputation beyond reputeGSealment has a reputation beyond reputeGSealment has a reputation beyond reputeGSealment has a reputation beyond reputeGSealment has a reputation beyond repute

Bugünkü bölüm güzeldi..
Rafael'i merak ediyordum sonunda döndü..
Barondan nasıl bir intikam alacak acaba?
Bir de Baron öldükten sonra karısıyla Ricardo arasında bir aşk başlayacak galiba
GSealment Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş