Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yabancı DiziFilmler > Yabancı Diziler > Pembe Diziler

Yanıtla

Pembe Diziler kategorisinde Küçük Hanım (Sinha Moça) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 28-10-08, 13:12   #81
marziye
Set Görevlisi

marziye kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 12.03.2006
marziye has a reputation beyond reputemarziye has a reputation beyond reputemarziye has a reputation beyond reputemarziye has a reputation beyond reputemarziye has a reputation beyond reputemarziye has a reputation beyond reputemarziye has a reputation beyond reputemarziye has a reputation beyond reputemarziye has a reputation beyond reputemarziye has a reputation beyond reputemarziye has a reputation beyond repute

Arkadaşlar ben bu diziye bayıldım.ilk bölümünden beri izledim ancak yayın saati 11e kaydığından beri doğrudüzgün izleyemiyorum,çileden çıktım.defalarca kanala mesaj attım dinleyen yok!
bu dizinin eski bölümlerini videolarda kayıtlı bulabilirmiyim?izleme imkanı yaratırsa bu işten bir anlaya çok sevinirim.
Eski 28-10-08, 15:49   #82
yeşim98
Oyuncu

yeşim98 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.01.2007
yeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond repute

Çanak ayarları değiştiği için bende 2 gündür izleyemiyorum.Değişen birşey oldumu.Kendi sitesinde gördüğüm kadarıyla Baron ölüyor,barones de Ricardo ile evleniyor yada onun gibi birşey olacakmış.Ayrıca Ricardoyu oynayan çocuk fotomodellik yapıyormuş.Tiyatro oyunculuğu da varmış.
yeşim98 Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-11-08, 12:53   #83
Rock Star
Yönetmen

Rock Star kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 12.01.2008
Rock Star has a reputation beyond reputeRock Star has a reputation beyond reputeRock Star has a reputation beyond reputeRock Star has a reputation beyond reputeRock Star has a reputation beyond reputeRock Star has a reputation beyond reputeRock Star has a reputation beyond reputeRock Star has a reputation beyond reputeRock Star has a reputation beyond reputeRock Star has a reputation beyond reputeRock Star has a reputation beyond repute

Eski 13-11-08, 13:38   #84
Rock Star
Yönetmen

Rock Star kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 12.01.2008
Rock Star has a reputation beyond reputeRock Star has a reputation beyond reputeRock Star has a reputation beyond reputeRock Star has a reputation beyond reputeRock Star has a reputation beyond reputeRock Star has a reputation beyond reputeRock Star has a reputation beyond reputeRock Star has a reputation beyond reputeRock Star has a reputation beyond reputeRock Star has a reputation beyond reputeRock Star has a reputation beyond repute

Rock Star Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-11-08, 19:09   #85
dulce azul
Set Görevlisi

dulce azul kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.07.2007
dulce azul has a reputation beyond reputedulce azul has a reputation beyond reputedulce azul has a reputation beyond reputedulce azul has a reputation beyond reputedulce azul has a reputation beyond reputedulce azul has a reputation beyond reputedulce azul has a reputation beyond reputedulce azul has a reputation beyond reputedulce azul has a reputation beyond reputedulce azul has a reputation beyond reputedulce azul has a reputation beyond repute

Severek izlediğim bir dizi. Çocukken izlerdim bu diziyi çok etkilenmiştim ve köle karşıtı olmuştum daha o yaşlarda şimdi bu yüzden ayrı bi ilgiyle izliyorum. Çok karıştı ortalık çooook şu sıralar.
dulce azul Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-11-08, 22:00   #86
jampol7
Asistan

jampol7 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.06.2008
jampol7 has a reputation beyond reputejampol7 has a reputation beyond reputejampol7 has a reputation beyond reputejampol7 has a reputation beyond reputejampol7 has a reputation beyond reputejampol7 has a reputation beyond reputejampol7 has a reputation beyond reputejampol7 has a reputation beyond reputejampol7 has a reputation beyond reputejampol7 has a reputation beyond reputejampol7 has a reputation beyond repute

jampol7 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-11-08, 11:22   #87
jampol7
Asistan

jampol7 has a reputation beyond reputejampol7 has a reputation beyond reputejampol7 has a reputation beyond reputejampol7 has a reputation beyond reputejampol7 has a reputation beyond reputejampol7 has a reputation beyond reputejampol7 has a reputation beyond reputejampol7 has a reputation beyond reputejampol7 has a reputation beyond reputejampol7 has a reputation beyond reputejampol7 has a reputation beyond repute

saol bencede karışıçak ve baron cezasısını bulucak ne kadar acımasız ya kötülüklerinin sınırı yok kızına bile acıması yok vuruldugu zaman küçük hanım ve rodolfoyu ayırmak için nasılda yalan söylemişti
Eski 28-11-08, 17:17   #88
dulce azul
Set Görevlisi

dulce azul kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.07.2007
dulce azul has a reputation beyond reputedulce azul has a reputation beyond reputedulce azul has a reputation beyond reputedulce azul has a reputation beyond reputedulce azul has a reputation beyond reputedulce azul has a reputation beyond reputedulce azul has a reputation beyond reputedulce azul has a reputation beyond reputedulce azul has a reputation beyond reputedulce azul has a reputation beyond reputedulce azul has a reputation beyond repute

Bugün Baron uslanmış gibi göründü ama ona inanmakta güçlük çekiyorum vardır yine bi numarası ve Köle avcısı ölmediğine göre Justinolarla bir olup Barondan intikam alacak sanırım bu kez. Yoksa hayatta kalmazdı.
dulce azul Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-11-08, 18:00   #89
jampol7
Asistan

evet bende düşünemiyorum baronun düzeldigine bence torunu için öyle davranıyor erkek olucak diye bozmuş durumda ama ilerleyen bölümlerde küçük hanım köle evinde dogum yapıyor baron tüfegini küçük hanıma dogruttugunu gördüm galiba bebek kız sornasını seyretmedim
Eski 02-12-08, 10:52   #90
jampol7
Asistan

dünkü bölümü seyredemedim özet yazan olursa sevinirim

Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş