Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Diğer Eski Diziler (multimedya´li basliklar) >
F - K
> Gece Gündüz

Yanıtla

Gece Gündüz kategorisinde Gece Gündüz - Replikler konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 13-07-08, 00:40   #1
zeynep.su
Asistan

zeynep.su kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.02.2008
zeynep.su has a reputation beyond reputezeynep.su has a reputation beyond reputezeynep.su has a reputation beyond reputezeynep.su has a reputation beyond reputezeynep.su has a reputation beyond reputezeynep.su has a reputation beyond reputezeynep.su has a reputation beyond reputezeynep.su has a reputation beyond reputezeynep.su has a reputation beyond reputezeynep.su has a reputation beyond reputezeynep.su has a reputation beyond repute
Varsayılan Gece Gündüz - Replikler

herkese iyi akşamlar
Çalışma yapan arkadaşların ellerine sağlık,hepsi çok güzel olmuş
Ben de ilk bölümden en hoşuma giden sahnenin repliklerini yazdım.İşte en sevdiğim ikililerden biri,Aslan ve Sipsi
Aslan-Hoppa!Nereye kaçıyosun ha?Nereye kaçıyosun lan?Hayır anlamıyorum,nereye kaçıyosun?
Sipsi-Nereye kaçmıycam Aslan abi,nereye kaçmıycam,arabayı üstüme üstüme sürüyosun ya!
Aslan-Tamam oğlum,şu satıcılar hakkında konuşalım,bırakıcam.
Sipsi-Abi valla söyledim ya.Yeminle söyledim,Allah belamı versin ne biliyosam söyledim ya!
Aslan-Hani bu herifler tıfıl satıcıydı,ufak işler yapıyodu?
Sipsi-Öyleydi abi.
Aslan-Nasıl öylelerdi lan?Herifler silahlı külahlı hazırlıklıydı.Gebertirim lan seni.Vuruyolardı oğlum beni!
Sipsi-Ana!Nasıl silahlı külahlı?Sana silah mı çektiler?Hangisi çekti?Allah’ını seversen söyle,gidiyim ağızlarını burunlarını kırıyım!Hangisi çekti?Hangisi yaptı söyle bana!
Aslan-Sipsi!!Kes lan tıraşı!Bana bak!Eğer bi daha yanlış istihbarat verirsen,ki vermiyceksin!Yemin ediyorum,kazara şu frene basmayı unuturum,seni şu duvara afiş ederim!
Sipsi-E..evet..Abi nabıyosun?Buruş kırış ettin ceketi ya..buruş kırış ettin,biz de insan içine çıkıyoruz ben prensipleri olan bi iş adamıyım.Bu ne ya?
Aslan-Sus!Bana bak!Adamlar malı Çopur diye bi heriften alıyomuş.Tanıyomusun Çopur kim?
Sipsi-Yok!Ya..yani..Araştırırız senin hatrın için.Araştırırız,hallederiz yani.
Aslan-İyi…Bu hal ne lan?
Sipsi-Ne varmış halimde?İş adamıyız biz.Ne var yani?
Aslan-Ha iş…Hadi bakalım yine ne katakulli çeviriyosun..
Sipsi-Katakulli,Sipsi ve katakulli!Aynı yere koyabiliyosun yani!Helal olsun!İnsan kırmak mesleğin olmuş!Helal olsun!Sipsi,katakulli,hadi abi..

Tabi giderken Aslan'ın öpücüğü de gözlerden kaçmamalı.Her seferinde yapıyo onu ya çok gülüyorum

Aslan-Ne iş lan spor mu yapıyosun?
Sipsi-Haaa,Aslan abim benim,benim de çok acil bi işim var olmasa sana bi kahve ısmarlardım ama hemen gitmem lazım yani.
Aslan-Çok özledim seni,bırakmam öyle kolay kolay…
Sipsi-Abi,inan benim de burnumda tütüyosun ama vakit kısıtlı gitmem lazım yani…
Aslan-İki tane asılırım,ağzını burnunu kan doldururum!Muzo diye bi herif varmış.Kim lan bu Muzo?
Sipsi-Haa,Muzo.Bi düşüniyim Şimdi yok çıkartamadım abi nerden biliyim,sokakta bi ton adam var.-Aslan 20 YTL verir-Bi düşünüyorum şimdi tekrar bakıyorum da bu da sanki böyle..
Aslan-Bana bak,eğer Muzo’yu hatırlamak istiyorsan gittiği eşek cennetine yollayayım seni,şıp diye hatırlarsın Sipsi.
Sipsi-Hııı,Muzo ya tanımaz mıyım,Muzo abi biliyorum bizim Muzo yani pislik Muzo,tanıyorum abi pisliğin tekidir.
Aslan-Lan oğlum onu biliyoruz,kimin için çalışıyodu bu herif?
Sipsi-Haa,kim için,Ya benim bildiğim kadarıyla serbest çalşıyo abi.
Aslan-Serbest ne lan?
Sipsi-Kiralık be abi,herkes için çalşıyo yani,parayı verene çalışıyo anlatabiliyo muyum ama,hani böyle ağzı sıkıdır derler de kimse de yanında barındırmaz yani..
Aslan-Niye?
Sipsi-E abi kiralık,diyorum ya işte adam kiralık.Pis işlerle uğraşıyo.Sen şimdi,lağımı yanında gezdirir misin?Aynen o hesap yani..
Aslan-Tamam tamam,en son kime çalışıyodu.
Sipsi-Ne bileyim abi,sen de beni muhtar zannettin..Ya tabi ki senin güzel hatrın için ararız,buluruz,öğreniriz yalnız Aslan abi,bunlar hep maliyet,bunlar hep para,anladın mı?Alıcaz adamı bi yemeğe götürücez,iki lokma bişey yediricez,bi sakal yapıcaz…-Aslan 20 YTL daha verir-Eee,senin güzel hatrın için yapıcaz bi şekil,halledicez.Ama bunlar hep maliyet tabi.
Aslan-Sipsi,yemin ediyorum seni içeri alırım,sonra kuş tüyü yastıklarla,karanfil kokulu sigaralar getiririm sana.
Sipsi-Eee,tamam abi…Sağlığına duacıyız..Emniyet için yaptığınız her şeyin arkasındayız…Sağlıkla kalın,sağlıkla kalın…..Ben yaşatıyorum emniyeti ben!

zeynep.su Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-07-08, 03:22   #2
sevgi sihirbazı
Yönetmen

sevgi sihirbazı kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.01.2007
sevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond repute

y:başkomserim simge civanoğlu ara sıra burda kalıyormuş,2 tane elbisesinden başka birşey bulamadık,kadınlar onun burnu büyüktü bize yaklaşmazdı diyorlar
k:anlaşıldı,adamın üzerinden kimlik çıktı mı
y:yok başkomserim ama parmak izlerini aldık
k:araştırın hemen
y: başüstüne
as:ee tozcu kadınlarda mı bilmiyo adamın ismini
y:ona kumanyacı diyolarmış,giyicekten yiyeceğe uyuşturucuya kadar tüm ihtiyaçlarını o temin ediyomuş
as:vay anam vay teşkilata bak
y:başka bi emriniz var mı başkomserim
k:yok görevinize bakabilirsiniz
----
k:sen içerde ne yapmaya çalışıyodun?
as:görevimi
k:yaw senin görevin adamı sakinleştirmek mi yoksa kışkırtmak mı,ya rehine olaylarını bilmiyo musun sen
as:kusura bakma ihtiyar ben o dersi kaçırmışım
k:hepimizin hayatını tehlikeye attın,en baştada kendininkini
as:bak herkes yaşıyo hiç kimseye bişi olmadı hem bu kadar heycan senin kalbine iyi gelmez ihtiyar sakin ol
k:kime söylüyorum ben ya,bak bi daha böyle bişey olursa,
as:ben o dersi kaçırdım ihtiyar daha tecrubeli,onu rehin alın derm
k:yok ben bunun yüüznden emeklilik memeklilik göremiycem yaw,haziran 2010 u göremiycem yaw.
ashızla araba kullanır)
k:yavaş yavaş
------
gözlüklü:bulduk amirim,muzaffer kılıç.sokakta muzo diye biliniyomuş,adam yaralama,tehtit uyuşturucu bulundurmk ve satmak,gasp,
as:optik adamın anaokul öğretmeni olmadığını bizde biliyoruz,kim için çalışıyomuş
g:kimsenin ismini vermemiş
k:yok la öyle kendi başına çalışan birine benzemiyo,araştıralım bunu
as:ben bulurum
-------------
as:ne iş spor mu yapıyosun?
s:aaa vayy aslan abim benim,benimde çok acil bi işim var olmasa sana bi kahve ısmarlardım ama hemen gitmem lazım
as:çok özledim seni,bırakmam öyle kolay kolay
s:ya benimd eburnumda tütüyosun ama vakit kısıtlı ,gitmem lazım
as:iki tane asılırım ağzını burnunu kan doldururum,muzo diye bi herfi varmış kim bu?
s:bi düşüneyim,yok abi çıkartamadım nerden bileyim sokakta bi ton adam var
as: 20 ytl verir
s:bi düşünüyorum tekrar düşünüyorum da bu da sanki...
as:bana bak eğer muzoyu hatırlamak istiyosan gittiği eşşek cennetine yollayım seni,şıp diye hatırlarsın sipsi
s:hıı muzo ya tanımaz mıyım,muzo ya abi bizim muzo,pislik muzo.tanıyorum abi ben pisliğin tekidir
as:oğlum onu biliyoruz kimin için çalışıyodu bu herif
s:haa kim için bildiğim satıcıydı serbest çalışıyodu abi
as:serbest ne
s: yani kiralık be abi,herkes için çalışıyo parayı verenle ama böyle ağzı sıkı derlerdide kimse
barındırmamış yanında
as:niye
s:kiralık yani diyorum ya adam kiralık,pislik.pis işlrle uğraşıyo,şimdi sen bunu yanında gezdirir misin
as:tmm tmm en son kime çalışıyodu
s:ne bileyim abi sende beni muhtar zannettin ha,tabiki seningüzel hatrın için ararız buluruz,yanlız aslan abi bunlar hep maliyet,anladın mı.alıca zadamı meyhaneye götürücez iki lokma bişey yediricz
as:bi 20 ytl daha verir,
s:evet senin güzel hatrın için yapıcaz bişey ama bunlar hep maliyet tabi
as:sipsi yemin ediyorum seni içeri alır,sonra kuş tüyü yastıklar karanfil kokan sigaralar getiririm sana
s:haa tmm abi,sağlığınıza duacıyım,emniyet için yaptığını herşeyin arkasındayız
sağlıklı kalın salıklı kalınn,(aslan gider)ben yaşatıyorum emniyeti ben
Eski 15-07-08, 12:09   #3
sevgi sihirbazı
Yönetmen

sevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond reputesevgi sihirbazı has a reputation beyond repute

dün benim gözler uykuya yenik düştü repliklere şimdi devam edelimm

aslan ve kemal arabada..
k:yavaş sür yavaş bu sefer hangi tabakaneye yetişcez
as:tecrubeli olan sensin sen seçicen
k:çoluk çocuğu bugünde görebilicez çok şükür,ama ev niye karanlık
as:ihtiyar ne oldu ya(kemalin evine girerler,silahlar çıkartılır...)
kemalin ailesi:iyiki doğdun kemal,iyiki doğdun baba
as:hep böyle mi karşılarlar seni,ateşli bi sevgi yumağı falan,değişikmiş,neyse ben sze engel olmıyım iyi akşamlar...
---------------------
hayriye:nihayet gelebildin nerdesin sen,nerdesin..
as:ya bak hayriye hanım bak
h:mahalleyi hırsızlar soyup soğana çevirsinler,senin ruhun duymıycak,bana bak ben bu evi sana polissn diye kiraladım anladın mı
as:anladım
h:ya hayriyeni kaçırsalar,ırzıma namusuma tasallut etseler,nolcak o zaman ,ama sende nerde o feraset,kim bilir şu gölgelerin arasına kimler kimler gizli
as:hayriye hanım bende seni çok seviyorum valla
-------------------
aslan dadaşı ziyarete gider
d:sen..(koltuk değneğine sarılı)
as:sakin ol,sadece geçmiş olsun demeye geldim(elindeki gazeteyi dadaşın bacağına atar)
d:ah ah bacağım
as:ya bi gazete ne olcak ya
d:kırık bacağım,ya sen benim püsküllü belam mısın nesin
as:tanışamadık ben senin yeni ekip arkadaşın aslan
d:ekip mi,seni bizim ekibe mi aldılarr
as:tabi,seni vurunca .çok iyi iş çıkardın dediler,hemen ekibe aldılar(ikiside gülerler)
as:aslan ben tanışalım
d:dadaş bende(el sıkışırlar)
d:benim bacağım dışarda olmasa biraz zor vururdun sen yanlız
kodaya girer)iki deli birbirinizi buldunuz
as:fazladan simit aldım,bunlar dursun ben hemen çay kapıp geleyim kahvaltı edelim.
d:benimkisi demli olsun
as:tamam
k:geçmiş olsun dadaş
d:sağolıun başkomserim,bunu bizim ekibe almışlar
k:sorma ya
d:yanlız kafa birisine benziyo,gerçi beni bacağımdan vurdu ama
k:bana bak fazla yatağa alıştırma kendini,çok işimiz var ha
d:yok yok ben 1-2 güne kadar kalkarım ayağa,siz merak etmeyin..
-----------------------------
y:adam resmen çatlak ya,gördün mü dünkü halini
s:üf ya ödüm patladı bi ra bütün şarjörü üzerimize boşaltıcak sandım,yavuz umarım biz bu adamla operasyona falan çıkmayız
y:merak etme kemal ab dizginler o deliyi,ayrıca şuraya yazıyorum,3 ay içinde ya el çektirilir ya sürülür
------------------------
sevgi sihirbazı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-07-08, 12:37   #4
sevgi sihirbazı
Yönetmen

k: ne o öyle fısır fısır neyi çözüyosunuz
s:günaydın başkomserim
as:günaydın
k:ya bana bi kahve söylesenize çocuklar
y: akşamdan kalma gibisiniz başkomserim
kters bi şekilde bakar)suda getirsinler...
y:tamam
k:bide yavuz,ha ilacıda evde unuttuk ya
y:gideyim alayım başkomserim
k:hadi fırla
y:adı neymiş ilacın
k:her zaman unuttuğu ilaçmış de onlar bilir
y:tamam
stelefon çalar)organize suçlar,burdayım anne ee benimle konuşuyosun ya annecim,hı hı kahvaltımızı ettik,evet anne hepsine tek tek vitaminlerinide verdim,tamam anne işe çıkarsak haber veririm mutlaka,evet çelik yeleklerini giymelerini söylerim,eğer giymezlerse hepsine el çektiririrz merak etme sen ,tamam toplantıya girmem lazım,annecim tamam söylerim annecim onlarında sana selamı var hadi iyi günler...
(bir kez daha telefon çalar.)
s:aaaa başkomserim lütfen siz açar mısın kesin annemdir,yani toplantıda falan derseniz,
as:açayım,karadeniz pide salonu
sevim:alo aslan bey siz misiniz,ben simgenin arkadaşı sevim,simgeyi kimin öldürdüğünü öğrenmek istiyosanız anlatıcam herşeyi
as: nee
s:ama önce buraya gelmeniz gerek
as:adresi verin ,tamam(telefonu kapar)simge konuşmak istiyomuş, haydarın manitası ya
k: hadi gidelim
----------------------------
alev:demek tırlarla uyuşturucu baskınında yakalanmış
editör:sen işler karıştırıyosun bakayım
alev:şu öldürülen kız var ya simge,onun babası emekli polismiş,bu haberde adamın şirketiyle ilgili
editör:bana bak gazetemi pisliğe bulaştırırsan seni hediye paketi bile yapmadan emniyete veririm,anladın mı
alev:anladım
edtör:iyi ,ipin ucu nereye gidiyor
alev:bilmyorum ki araştırıyorum,
editör:elini çabuk tut,senin ipliğinide onlar ele geçirirlerse, sonun olur
alev:beni başından savmayı planlıyosun ama daha çok beklersin(tabi bunları editör gidince söyledi)
Eski 20-07-08, 23:11   #5
sevgi sihirbazı
Yönetmen

hayriye:aslan nerelerdesin oğlum,dün gece yine geç geldin,öyle merak ettim ki seni..aslan hayrola,fare görmüş tavşan gibi öyle kala kaldın,
aslan:ilaçlarını almışsın hayriyem
h:ay yoksa yine öyle tuhaf şeyler mi yaptım,kusura bakma aslan oğlum,ilaçlarımı almayınca öyle tuhaf şeyler yapıyorum,vallahi ben bile sonra hatırlamıyorum,hiii yoksa seni üzdüm mü?
aslan:yok yok çok tatlıydın merak etme,görüşürüz
h:aslan bişi sorucam ama bak doğru cevap verciceksin,bu hayriye mi iyi yoksa öteki hayriye mi
aslan:kesinlikle bu hayriye...
h:tamam güle güle..
a:görüşürüz,öteki daha eğlenceli
-----------
k:neriman yine vakit kalmadı ya sen bunları sular mısın,bide kuru yapraklarını al
n:tamam,
akasya:ben çıkıyorum
n:ay
k:kız ne güzel elbise o öyle
a:saol babacım,hadi görüşürüz
n:hadi güle güle
(akasta evden çıkar köşeye geldiğinde elbisesini çıkartır altında mni eteği vardır,aslanı görür)
a:aslan abi,babam beni öldürür(elbiseyi aslanın boynuna atar)
k:ya sana bakıyom iki saatr sokakta,nerdesin ya,(aslanın boynundaki siyah şey dikkatini çeker)o ne yaa
aslan:böyle daha italyan hisediyorum kendimi
k:böyle acayip acayip kılıkla,böylemi doılaşacaksın akşama kadar benim yanımda
-----------------
alev;tmm geliyorum,enis bey..
e:oo alevcim gel otur şöyle,20. sayfa,
a:ne olmuş
e:artık senindir,bir yazı dizisi hazırlıycaksın
a:gerçekten mi yani istediğim herşeyi yazabilirim o zaman
e:tabi tabi istediğin herşeyi yazabileceksin,ama genel çerçeveyi ben vericem
o çerçeve dahilinde istediğin herşeyi yazabilirsin
a:harika fikirlelrim var enis bey,ben hemen gidip hazırlık yapmaya başlıyım
e:yo yo yoo,senin her zaman harika fikirlelrin vardır zaten,ama bizim asıl konumuz organize suçlar,bu da senin alanın zaten dimi
a:yani her bölüm yer altı dünyasından farklı bir isim
e:yo yo biz daha çok polislerle ilgilenmeni istiyoruz,yani organize suçlarla ilgilenen polislerle,
a:yani anladım o zaman her bölüm farklı bi polisle
e:biz daha çok,bir polis üzerine yoğunlaşmanı istiyoruz,onun yaşantısı,geçmişi,günlük yaşadığı zorluklar,eh sende bu konuda baya tecrubelisin zaten
a:tamam,o zaman ben araştırayım kim olabilir diye
e:araştırmana gerek yok yorma kendini,biz birini seçtik bile,adam bir efsane,yaşayan bir efsana
a:kimmiş
e:işte adamın bu
a:dosyaya bakar dosyadaki isim... ASLAN AYDEMİR
Eski 20-07-08, 23:50   #6
sevgi sihirbazı
Yönetmen

y:başkomserim
a:yavuza el hareketi yapar,elindekini alır
y:ya napıyosun herkesin içinde
k:ne biçim insansın sen ya
a:nasılda biliyo aç olduğumu nasılda biliyo
y:içerde bi kadın var
k:neden gelmiş
y:yani aslında gelmedi ben getirdim,aslınd aolay şöyle oldu,kadın kollarıma düştü bi anda,bayıldı
çayci:günaydın başkomserlerim günaydın,ha o çerdekini gördünüz mü nenem nenem nenem.keza buda üstüme dikiliyo ama ben bilmiyom komserim diyim sana uyandırayım seni
s:başkomserim kız türkmen galiba,ne kimlik ne pasaport hakgetire
d:bunları sınırdan kaçırıyolar komserim,paralarını falanda alıp fuhuş sektörüne satıyolar.yani bence olay böyle
k:nerde kadın
y: içerde,napalım
a:napıcaz konuşturucaz
k:aman aman sen şimdi kafasını gözünü yararsın,bacağından mcağından vurursun
d:vuruyo ben biliyorum
k:oğlum sende ağzı açık böyleağzı açık tutuyosun çayları sonra soğuk spğuk içiriyosun(çaycıya diyo)
a:hadi bakalım göster hünerini
k:afiyet olsun,afiyet olsun türkçe biliyo musun?(kadın hala yiyo tepki vermez)
efiyet olsun benim gözel gızım,ben özüm konuşmak istiyor senle,ben kötü adam değilem,benim özüm polis,(beni anladın mı,ingilizce konuşabiliyor musun,adın ne)özümü anlıyirsen,
a:kız türkmen,seninkisi azerice oldu be ihtiyar
k:ikiside türkçe konuşuyo,(kıza döner)ingilizze konuşabiliyor musun,(aslana döner)bu ajanda olabilir ha,o zaman hayatta konuşturamayız
kız:ben ajan değilem
k: ha karnın aç
a:adın ne
kız:ayşe(bu resmi tanıyo musun)
a:bilmiyorum anlamında kafasını sallar,kim bu sevgilin mi
ayşe:amerikalılar işgalde onu arıyolardı kaçtı,buradan bena mektup yazdı,bizi kimse ayıramaz diye,sonra mektuplar kesildi,bend ebiraz para bulup buluşturdum buraya gelsim,ama beni o eve hapsettiler
a:kim kaçakçılar mı
ayşe:evet kötü adamlar daha bi sürü kzı var bizi kandırdılar,eğer çıkarsanız sizi geri yollarlar dediler,ama ben kaçtım ahmetimi geri bulucam
k:sizi nereye kapattılar yani kaçtığınız yer neresi
ayşe:ben buraları bilmiyorum,yani adres falan bilmiyorum,
k:anladım da hani bi tarif edebilir misin
ayşe:ben size bunu çizdim polisin beni bulduğu yerler.inş yardımı olur
aslan:olmaz mı ya hadi ihtiyar gidelim
k:sen güzelce doyur karnını ayşe,doymadan kalkma,biz gelicez,
aslan:maşallah kızı bülbül gibi konuşturdun
k:ukalalık etme,ben yumuşatmasam nasıl konuşturcaktık
ayşe:ben ahmeti bulucam,söyleyn beni geri yollamasınlar olur mu
aslan:tmm merak etme ben halledicem
k:ya sen ne yalancı bi herifsin kardeşim,kız kaçak sınır dışı edecekler,niye umutlandırıyon kızı ya
aslan:ihtiyar kız bi çetenin elinden kurtulmuş,yani tanık,polis içine tanık mahkeme içinde tanık,önce şu adrese gidicem nerde burası
k:kendi başına mı gidiyon
a:evet ya ben ırakta çok gördüm bu heriflerden bişi olmaz
k:sen ne zaman ırağa gittin
a:askerde
k:askerde anlaşıldı,yavuz gel göster şu kızı bulduğun yeri,sende geliyon fakat uslu duracaksın tamam mı?
a:tamam söz arkanda durcam,görende olay çıkarıyorum zannedicek ya
k:halbuki büüyk haksızlık dimi
---
eve basmaya gittilerr...aslan tabiki en önde
k:çek şunu karşımdan,
a:komser kemal hala yataklar sıcak çok uzaklaşmış olamazlar
k:evet ortak evet izlerde taze ya bırak dalga geçmeyi ya bana bak bu öyle iki kişinin yapacapı iş değil ya büyük organizasyon
a:ne yapıcaz nerden başlıycaz
y: masaj salonundan
k:masaj salonundan mı
y: arkadaki odada buldum
k:hee allahım yarabbim masaj salonunun adına bak oryantal,ee gidelim hadi
Eski 21-07-08, 00:55   #7
sevgi sihirbazı
Yönetmen

müdür::bu mu,yani delil bu mu
a:ya müdürüm adamlar profesyönel,yarım saatte ortalığı düm düz etmişler
müdür:ne diycem ben şimdi savcıya,yerde bi kart bulduk hadi bize arama izni çıkar,olmaz öyle şey,delil bulun delil
a:ama biz delil ararken bunlar kızları satıp sermeye yapıyolar,bence basalım gitsin
k:yok müdürüm yok ne basması basma falan yok,nerden çıkarıyosun basmayı falan
a:onlar benim damarıma basıyo ama
m:yok kardeşim basman masmak yok
k: yok müdürüm masmak falan değilde minibüsle indirime falan alsak masaj salonunu,nasıl olsa açık vericekler,delil buluruz
m:hadi iş başına
a:hahhh yaşasın bürokrasi
m:aslan sen gel bakayım benle
a:başüstüne,yine bi soruşturma,yine bir uyarı yine aslan
k:abi bin kere söyledim akıllı ol oğlum akıllı ol oğlum,al işte ne basalım edelim ya,al işte herif deli deli işte
------------------------
a:ve keçinin sevmediği ot gibi burnunun dibinde biten bir gazeteci
m:işini iyi yapıyor tabi,kusura bakma kızım sahadaki arkadaşlar biz keçilerle fazla geçinemezlerde,gerçek haberin sahibi eski dostumdur,iyi dostumdur,oo olucak şey değil ama o isteyince akıcak sular duruyor tabi,hem bizede bi faydası olur diyicem ama(der aslana bakar)
a: ne oldu niye öyle bakıyosunuz
al:yo yo hallederiz artık fotograflarla baya oynanabiliyor
m:hıı
as:yavaş ben oynatmam kendimle,bir kere teşkilata ters
m:ha baştan söyleyim baskıya girmeden bi kopya isterim
al:tamam anlaştık
aS:afedersiniz müdürüm ama niye anlaştınız
al:yanlız bn bişey istiycem gittikleri her yere beraber gidebilir miyim ki hani gerçekçi bir insan portresi çizebileyim,
as:fısıltıyla,yuh artık
al:bide arkadaşın koşulsuz iş birliğine ihtiyacım var
m:aaa iş birliği şart,işbirliği olmadan iş olmaz,tamam kızım verdim gitti al tepe tepe kullan
as: tekrar bölüyorum ama müdürüm neyi kime verdiniz
m:seni ona
as: şaşkın şaşkın bakar
----------------------cafedeler..
al:çatıdaki o adamı vurman mesela nerden öğrendin böyle ateş etmeyi
as: terzide çıkarlık yaparken ustam öğretti ya bu ne biçim soru her polis atış eğitimi alır
al:biliyorum,ama senin gibi keskin nişancılar farklı eğitim alıyor diye biliyorum
as:askerde diyelim
al:ama askere gitmemişsin ki
as:nasıl ya gittim tabi
al:genel kurmay öyle demiyo
as:çalışmaya başlamışız
al:hiç bırakmadım ki,ruhsal dengesizlik,çürük reporu vermişler
as:o raporlardan çok var bende,sağlam olanıda var istiyosan,ama işin aslı deliyim ben deli anladın mı o yüzden kendine dikkat et her an delice bişey yapablirim
al:bence göründğün kadar deli değilsin
---
akasya:bende merak ettm sen arayınca,babama falan bişey oldu zannettm
y:yok yok kemal komserim gayet iyi
a:bazen annem gibiyim
y:ııı ben şey diycektim sana,tebrik ederim yani oyunculuk için
a:aslınd abenim sana teşekkür etmem gerekiyor,arkadaşınla tanıştırdın
y:işide aldın
a:aa senin haberin yok rolün devamını yazıyorlar,harika dimi
y: süper süper
a:yanlız bu akşam dizi başlıyo babam görürse yandım ben
y:ben ben bende yandım
a:niyeki
y:ya akasya babm öğrenmese daha iyi gelir gibi geliyo bana,yani benim aracılık yaptığımı bu işte
a:ben söylemem ki zaten,sen onun için mi aradın beni,hayatta söylemem
y: yok onun için aramadım
a:merak etme hayatta söylemem ben
y:yok tamam,tamam
----
al:jujitsü,jujitsu ne(kelime yanlış olabilir,benden replikçi olursa bu kadar olur)
as:japon çiçek boyama sanatı,çok iyi boyarım
al:oldu,keskin nişancılık broven var,onu özel harekattakilere veriyolar diye biliyorum öyle değil mi
as: y alev sallasana böyle,sağlı sollu sallasana,aslan şöyle de böyle de deli de,manyak de yani daha gazeteci gibi olur
al:benim tarzım değil,peki sen neden bana yardımcı olmayı denemiyorsun,
as:övünmeyi sevmem
al:övünmek mi,50 tane iş yapmışsın hepside olaylı sorunlu soruşturmalar açılmış,ama hepsine tek başına girmişsin,niye?bu deli cesareti neden
as:yanımdakiler ölmesin diye
-------
as:aaaa işte gerçek haber
y:akasya ben sana bi hediye aldım akasya
ak:teşekkür ederim
as:napıyosun sen bermando
ak:aslan abi
as:akasya???
y: ııı ey bende tebrik etmek,tebrik yok yok tebrik,ıı biz karşılaştık,bende bu sabah ki olayı anlatıyodum böyle kadın bayıldı falan
as:ayşe,oğlum iyiki hatırlattın ayşeyi götürceklerdi ya
al:kaç bakalım kaç bakalım daha ne kadar kaçabilceksin
Eski 23-07-08, 01:27   #8
sevgi sihirbazı
Yönetmen

kemal sipsi yavuz ve aslan arabada masaj salonunu gözetliyolar
y:geldi deli fişek
k:kim geldi nerde hani
y:aslan
k: haa
k:ya geldiğinden beri bür sürü kötü fikrin oldu tamam,anladıkta yani bu en kötüsü be aslan
s:ne yani bi masajı kardeşine çok mu görüyosun amirim,ayıp ya kalktık geldik buraya kadar...
a:valla benim için hava hoş.böyle sabaha kadar bekle bekle ne olcka,bakın işte ne güzel hıyar getirdim,şunu soksak içeri kim ne anlıycak yaa
k:iyi tak o zaman mikrofonu
y:tamam işte sorun o başkomserim,masaj için soyunucak,neresine takıcam mikrofonu
k:oğlum nereye takarsan tak,onuda ben mi sana söyleyim yavuz ya
a:problem değil
k:bencede
s:hahahha yok artık,aslan abi,ayıp ya amirimin yanınd anapıyosunuz aslan abi
k:vazife...
----------
m:hoşgeldiniz efendim ne masajı isterdiniz
s:ne masajı ne masajı ne masajı,hııı bilmiyorum ki,hani yapıyosunuz ya böyle mıncık mıncık,sonra tftik tiftik yapıyosunuz ya insanı onlardan istiyorum,alayını istiyorum hepsini yapmanızı istiyorum
m:kol masaı sırt masajıiayak masajı,sultan eli masajı,klask masaj .. hangisini istersiniz?
s:sultan eli masajı,onu istiyorum sultan eli masajını istiyorum
m:yanlız çoraplarınızıda çıkartın lütfen
s:höst tik var kızım bende ayaklarıma dokundurtmam,valla koyarım tekmeyi,çeneni çıkartırım,bak dokun dokun
m:peki ayaklar çoraplı kalsın ben arkadaşı çağırayım
s:çağır çağır,renkli olsun renkli böyle arap olsun arap şeyi,arap olsun hadi
m:koyu renkli?
s:hııkoyu renkli,anladın sen onu fantazim var benim,çıkartırım bak çeneni
m:tamam analdım
sayağını havaya kaldırır)aslan abicim canım abicim böyle göreve can kurban,saol abicim
k: çok geveze bu ya
s:hoş geldinnn,yap yap tam aşşağılara yap aferin........yavaş kız yavaş yap,sen neymişsin ya dur dur ben bi bakayım sana
(olayı farkeder,mazajı yapan erkektir)çek elini
k:mikrofonu mu buldular acaba
y: bi dk başkomserim
s:aslan abiiii,aslan abiii,(ayağının biri havada tabiki)
s:çek elini uzak dur,gel bu tarafa gel bu tarafa uzak dur...dur orda dur orda bekle orda(ayağının biri havada)aslan abiiii,aslan abiii aslan abi ben iyi değilim,bekle orda bekle orda,dik dur valla oyarım,acayip tekme atarım bekle orda,gel bu tarafa gel bu tarafa bekle orda..ben san anlatıcam problem ne,ben bi anlayım,bekle orda bekle teşekkür ederim bu neymiş be(ayağının biri havada )aslan abiiii
--------------------------
a:kurda sormuşlar ensen niye kalın diye kendi işimi kendim görüyorum demiş,abi ben gidip alıyorum bunlar
k:nasıl nereye gidip alıyosun ya
a:nasıl nereye gidiyorum ya,ben gitmezsem kızları satıcak bu herifler,
y: iyide kızların burda olup olmadığını bilmiyoruz ki,müdürün dediği gibi elimizde sadece bi kart var
a:damat,damat ferit,canımm,karıştırma istiyosanburnuma kötü kokular geliyo ihtiyar benim
k:ayaklarını yıka ayaklarını
a:iyi onlar yıkar işte ayaklarımı
k:dur bekle bende geleym
Eski 23-07-08, 02:03   #9
sevgi sihirbazı
Yönetmen

alev ve kutlunun konuşması,bi çok kişi bu replikleri bekliyodu

a:aaa yine karavanaa
k:yeter be ablacım,ben paranı almaktan yoruldum sen ıskalamaktan yorulmadın
a:tmm tmm pes,aslında ben aslında senin için geldim
k:hayrola
a:bi arkadaşım senden çok bahsetti,kutlu öyledir kutlu böyledir,,,bende tanımak istedim
kıştırıyosun be ablacım benm öyle pek arkadaşım yok
a:kim olduğunu merak etmiyo musun
k: kimmiş
a:aslan,aslan aydemir(içsesim...oy kurban olurum)
,,,,
k:sonra işte sınırdayız,seninki havaya saydırdı m3 ü,tak tak tak,öylr birden roketler...sen şimdi roketleride bilmezsin,nasıl aydınlatır havayı,hava fişek gibi aydınlatır,gökyüzüde nasıl böyle binlerce...seninki sırtlandı beni,o zamanlar böyle değilim tabi,daha cüsseliyim,tam 10 km sırtında taşıdı,10 km roket ışığı yolunda,mayın arasında...işte öyle
a:amma çok şey yaşamışsınız
k:benden bahsediyo demek deli fişek,ne diyo iyi şeyler diyo mu bari...
a:evet kardeş gibiymişsiniz
k:ee öyle oluyo tabi,oo şey olsu şeyden sonra biraz tuhaflaştı,hassas oldu,rapor aldı ayrıldı birlikten
a:bahsetmedi bana da çok ama şöyle bi anlattı tabi,çok kötü bişey
k:kötü olmaz mı be abla,onlar bide nasıl çifte kumrular gibi,bizim işimi ne,bizim işimiz ölüm... ama bunlar nasıl hayat dolular nasıl cengaver ikiside,düşün be abla daha yeni evliler...
baskın haberi geldi,komutan gitmeyin diyo,bunları tut tutabilirsen
a:aslanda kendini affetmiyo tabi
k:telsizden haberi geliyo asker indi diye,ona mı gidicen görevi mi bitiricen,çare yok görevi bitiricen tabi...
döndüğünde kollarında öldü aslı,kimseyi yaklaştırmadı,görücektin abla hiç gözlerimin önünden gitmez.kimseyi yaklaştırmadı yanına,kızcağız çoktan ölmüş,göğüste şarapnel,sabaha kadar hiç birimiz gidemedik yanına..
bi elinde tabanca öbür elind ekızı sımsıkı tutmuş böyle,öyle seviyodu
birini çok seviyosan kollarında jaybetmek bitirir adamı
-------------------ayşe ve aslan replikleri
ay: ben yarın kendime bi yer bulurum,köyden gelmiş akrabalarım var onların yanında bi yer bulurm
as:istanbulda...kızım köy yerimi burası nerden bulucaksın akrabalarını,sorarak mı bulucaksın,ma acele etme yani burda biraz daha kalabilirsin,hem yemeklerinde güzel
ay:sen iyi bi insansın,ben senden şimdi bi iyilik daha istesem,sen şimdi heryere haber etsen ,benim ahmetimin resmini dağıtsan onu hemen bulmazlar mı
as:ayşe ben haber etmesine edeymde üzerinden çok zaman geçmiş ya bulamazsan ahmeti
ay:olmaz ki öyle şey
as:oluyo ama işte oluyo,insan ona da alışıyo,çok canı yanıyo ama sonunda kendi başına kalıyo
ay:o varken ben kendi başıma kalmam ki hiç
as:ayşe o bi fotograf,insan onunla yaşayamaz ki
ay:sen yaşıyosun ama,senn fotograflarınıda gördüm,insan asıl onlar olmadan yaşayamaz,yolunu bulamaz
Eski 23-07-08, 02:27   #10
sevgi sihirbazı
Yönetmen

ah ah kaderim repliklerden açıldı,replikçi geldi hanımmm
gelelim kemalin gaz olayına

k:ya siz beni deli etmek için mi yaratıldınız ya...ahh
a:babaaaa,baba ne oldu
n:kemal ne oldu ne oldu,iyimisin kemalcim...
k:iyi değilim ambulans çağırın
n:ambulans çağır ambulans çağır,
k:yavuz ambulans çağır
k:oh iyiyim dur bi dakika çağırma
k:ahhhhh iyi değilim çağır çağır..
--aslanın telefonu çalar,lale arıyo...
as:hayrıla ihtiyar
l:alo aslan abi,
as:lale
l:aslan abi babama bişi oldu nolur gel yardım et,
as:tmm tmm geliyorum nerde...
as:başkomser kemalin odası nerde
h:şurda
as:tmm saolun
as:ne oldu nesi var
n:bilmiyoruz
as:ee ne oldu nesi var
dr:ııı hastamız
as:evet hastamız
drmız ağır bir
n:ahh ben fena oluyorum
as:ağır bir ne
dr:ağır bir miğde sıkışıklığı yaşıyor
as:ne
k:miğde mi
n:kalp değil mi
as:miğde fesadıymış,benim bildiğim pis boğzalıktan olur
dr:bugün biraz yemeği fzla kaçırmışız galiba
n:yani bişeyi yok mu dr bey
dr:hiç bişyi yok sadece gazı var
n: ohh
k:ne gazı ya kalp kriz geçiriyom ben burda ne biçim doktorsun sen ya,hemde bunun yüzünden...ben ölseydm mahkemede kendini nasıl savunacaktın avukat hanım
a:ya aşk olsun baba ya ,yani aşk olsun,ben seni,söylücek hiç bişi bulamıyorum
as:yenge bu hep böyle huysuz muydu ya
n:ah oğlum ne sen sor ne ben söyleyim
dr:bugün hastamızı burda misafir edicez sizde yanında çok fala kalmazsanız iyi olur,
n:saolun dr bey
as:bermando oğlum burda ne işin var senin
k:bırak o alçağı ya insanı arkadan hançrliyo kalleş
as:damar ferit olayı yani anladım
y:ne alakası var ya mevzuları bilmiyosun
as: ya bırak
k:senlede konuşcaz hoca hanım senle de konuşcaz,sizin yüzünüzden kalp krizi geçiriyodum hainler
n:ne alakası var kemalcim sen miğde fesatı geçiriyodun,içime doğmuş işte kendimi yemeğe verdim
asyken hiç çekilmiyosun
k:sen hiç konuşma sana kızgınlığım daha geçmedi benim,efolun kendime yeterim benn,arkamdan da gözyaşı döken olmasın,
k:nerimann o hainlerden birine söyle bana soda göndersin
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş