Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Diğer Yabancı Diziler Arşivi > Kore Dizi Arşivi

Kapalı Konu

Kore Dizi Arşivi kategorisinde Düşlerimin Prensi /Princess Hours (Arsiv 2) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 30-08-08, 01:18   #1
YASİN
Yönetmen

YASİN kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.05.2007
YASİN has a reputation beyond reputeYASİN has a reputation beyond reputeYASİN has a reputation beyond reputeYASİN has a reputation beyond reputeYASİN has a reputation beyond reputeYASİN has a reputation beyond reputeYASİN has a reputation beyond reputeYASİN has a reputation beyond reputeYASİN has a reputation beyond reputeYASİN has a reputation beyond reputeYASİN has a reputation beyond repute
Varsayılan Düşlerimin Prensi /Princess Hours (Arsiv 2)

Bir önceki başlık 1250 mesaj sayısını geçtiği için kapatılmıştır . Paylaşımlarınıza bu başlıktan devam edebilirsiniz . Önceki başlığa buradan ulaşabilirsiniz .

Tek cümlelik , eklenen resimlere veya çalışmalara sadece teşekkür içeren , konu dışı mesajlar yazmak ile büyük boyutlu resimler eklemek YASAKTIR .

Bölüm Sorumlusu
SBR

Son Güncelleme ; Argosy : 10-02-13 tarihinde saat 04:06
YASİN Çevrimdışı  
Eski 30-08-08, 01:37   #2
mericik
Oyuncu

mericik kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.04.2007
mericik has a reputation beyond reputemericik has a reputation beyond reputemericik has a reputation beyond reputemericik has a reputation beyond reputemericik has a reputation beyond reputemericik has a reputation beyond reputemericik has a reputation beyond reputemericik has a reputation beyond reputemericik has a reputation beyond reputemericik has a reputation beyond reputemericik has a reputation beyond repute
Yeni başlık hayırlı olsun

20,21,22. bölümlerde ağlamaktan helak oldum.Shin de ağladı,kıyamam ona ya

Shin'in söyleşi de söyledikleri ve sonra sarayda Chae'ye söyledikleri çok güzeldi.Chae de artık söylesin aşık olduğunu demeden edemedim.

Yul'a bir yandan kızıyorum,bir yandan da acıyorum.

Shin'e de kızdım.Chae bağışlanmak için odadayken yanına gitmeliydi bence

Bugünkü bölümleri izleyemedim.Sabah izleyeceğim artık.

Bitmesine üzüldüm.Trt tekrardan gösterse keşkeKota sorunum olduğu için izleyemiyorum netten
Eski 30-08-08, 01:38   #3
denisko
Set Görevlisi

denisko kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.05.2007
denisko has a reputation beyond reputedenisko has a reputation beyond reputedenisko has a reputation beyond reputedenisko has a reputation beyond reputedenisko has a reputation beyond reputedenisko has a reputation beyond reputedenisko has a reputation beyond reputedenisko has a reputation beyond reputedenisko has a reputation beyond reputedenisko has a reputation beyond reputedenisko has a reputation beyond repute

vay be 3 başlık açılmış tbrkler valla dizi de bugün bitti zaten ne olduğunu anlamadan daha ne senaryolar yazılırdı üstüne ben 2-3 sezon çıkarırdım kadfadan hevesimiz gitti off off trt de zaten kesip durdu öpüşme sahnesi ni mrk ediodum zaten napıım dierlerini
Eski 30-08-08, 01:47   #4
serçe_n
Asistan

serçe_n kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.03.2008
serçe_n has a reputation beyond reputeserçe_n has a reputation beyond reputeserçe_n has a reputation beyond reputeserçe_n has a reputation beyond reputeserçe_n has a reputation beyond reputeserçe_n has a reputation beyond reputeserçe_n has a reputation beyond reputeserçe_n has a reputation beyond reputeserçe_n has a reputation beyond reputeserçe_n has a reputation beyond reputeserçe_n has a reputation beyond repute

korelnin coğu dizisi cok kısa . bence bizimkiler cok uzatıyor 100 bölüm oynayan diziler var bizde. korelilerin dizilerini bu diziden sonra cok beyendim ayrıca bu dizi benm cekik gözlü insanlara bakısımıda değiştirdi enazından yul ve shinden sonra nekadar yakısıklı olabildiklerini gördüm. kültürlerini öğrendim cok güzeldi . acaba tavsiye edebileceğiniz bi kore drama ve ask olan bi dizi varmı?
coffee prince nasıl? yada ı'm sorry ı love you ?
serçe_n Çevrimdışı  
Eski 30-08-08, 01:52   #5
LBH&CJW
Set Görevlisi

LBH&CJW kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.08.2008
LBH&CJW is an unknown quantity at this point
LBH&CJW kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla
Varsayılan Dizimiz sona erdi......

Ne desek boş, sonunda bitti işte.ama sonunu daha güzel yapabilirlerdi bütün arkadaşların yazdığı gibi Sonunu netten izlemiştim daha önce bugünde izledim ama ne kastettiler anlamadım bebek olmasına mı yoksa böyle bişey yok bu da nerden çıktı diyemi şaşırdılar anlamadım ama TRT sonunda göstermedi hepsini temsil eden ayıcıklar ve bebek ayıcık orda bebeği var diye görünüyordu,sanırım bizim haberimiz olmadan işi pişirdiler böylede olabilir.Her neyse bitti gitti artık yeni dizilerle avunuruz inşallah.Sahnelerin bi kısmını kesmeleri çok kötü insan bütünüyle izlemek istiyor ama ne gelir elden TRT sağolsun.
Eski 30-08-08, 01:53   #6
*torres*
Set Görevlisi

*torres* kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.08.2008
*torres* has a reputation beyond repute*torres* has a reputation beyond repute*torres* has a reputation beyond repute*torres* has a reputation beyond repute*torres* has a reputation beyond repute*torres* has a reputation beyond repute*torres* has a reputation beyond repute*torres* has a reputation beyond repute*torres* has a reputation beyond repute*torres* has a reputation beyond repute*torres* has a reputation beyond repute

Alıntı:
serçe_n tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
korelnin coğu dizisi cok kısa . bence bizimkiler cok uzatıyor 100 bölüm oynayan diziler var bizde. korelilerin dizilerini bu diziden sonra cok beyendim ayrıca bu dizi benm cekik gözlü insanlara bakısımıda değiştirdi enazından yul ve shinden sonra nekadar yakısıklı olabildiklerini gördüm. kültürlerini öğrendim cok güzeldi . acaba tavsiye edebileceğiniz bi kore drama ve ask olan bi dizi varmı?
coffee prince nasıl? yada ı'm sorry ı love you ?
Spoiler İçermektedir

bunları yeni gördümm

bunlar aslında çizgi roman bir siteden buldum sonunda resimlerini

buldum ve sonunda koydum oh be çok ugraştım bunları bulmak için
Eski 30-08-08, 01:56   #7
floraaa
Asistan

floraaa kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 11.11.2007
floraaa has a reputation beyond reputefloraaa has a reputation beyond reputefloraaa has a reputation beyond reputefloraaa has a reputation beyond reputefloraaa has a reputation beyond reputefloraaa has a reputation beyond reputefloraaa has a reputation beyond reputefloraaa has a reputation beyond reputefloraaa has a reputation beyond reputefloraaa has a reputation beyond reputefloraaa has a reputation beyond repute

Severek izlediğim dizi düşlerimin prensi çok güzel bir sonla bitti.prens ve prensesin kavuşması çok güzel oldu.ama bana göre en güzeli ikisininde özgür olarak (ünvan olmadan) yaşamlarına devam edecek olmalarıydı.

cheyoung'un shin'in arabasının arkasından koşması ve ismini haykırması bana çok dokundu.arabadan inip shin'inde duygularını gizlemeden cheyoung'a koşup sarılması çok güzeldi.

yull'un haline çok üzüldüm.ama zorla güzellik olmuyor.büyük bir cesaret örneği sergileyerek suçu üstlenmesi ve basın toplasından önce ağlaması kalbime dokundu.(shin ve cheyoung'ın mutlu olmasını isterken)

ben mutlu sonla biten güzel bir masal izledim.tam tadında...

şimdilik sevgiyle ve hoşçakalın...

not:bölümlerden fotograf isteyen arkadaşlar ö.m atabilirler.

floraaa Çevrimdışı  
Eski 30-08-08, 01:59   #8
serçe_n
Asistan

serçe_n kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.03.2008
serçe_n has a reputation beyond reputeserçe_n has a reputation beyond reputeserçe_n has a reputation beyond reputeserçe_n has a reputation beyond reputeserçe_n has a reputation beyond reputeserçe_n has a reputation beyond reputeserçe_n has a reputation beyond reputeserçe_n has a reputation beyond reputeserçe_n has a reputation beyond reputeserçe_n has a reputation beyond reputeserçe_n has a reputation beyond repute

arkadaslar keske dizimiz bitmeseydi ama aslında bitmesi benm adıma iyi oldu cünkü dizi beni cok bağladı evden bile cıkmıyordum izlemek için sonrada heemn bilgisayarın basına geçip netten izliyor müziklerini sürekli dinliyordum . 1 hfta sonra okul acılıcak ve benm calışmam gerek eğer devam etseydi ben yine tv karsısından ayrılmaz nettende takip ederdim . şimdi ise sadece arada netten izlicem ve müzikleri dinlicem . cok özlicem ama baya bağlanmıştım

dizinin imzalarını nerden bulabilirm eski başlıkta var ama toplu biryerde yokmu? ben shin ve chae 'nin güneş yazlıkta kaldıklarında shinin ona sarılmıştı o resimlerden yapılan bir imza istiyorum . bazıları cok güzel imza yapıyor ellerine sağlık

Son Güncelleme ; nfl : 06-08-09 tarihinde saat 15:38
serçe_n Çevrimdışı  
Eski 30-08-08, 02:05   #9
*torres*
Set Görevlisi

*torres* kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.08.2008
*torres* has a reputation beyond repute*torres* has a reputation beyond repute*torres* has a reputation beyond repute*torres* has a reputation beyond repute*torres* has a reputation beyond repute*torres* has a reputation beyond repute*torres* has a reputation beyond repute*torres* has a reputation beyond repute*torres* has a reputation beyond repute*torres* has a reputation beyond repute*torres* has a reputation beyond repute

Alıntı:
serçe_n tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
dizinin imzalarını nerden bulabilirm eski başlıkta var ama toplu biryerde yokmu? ben shin ve chae 'nin güneş yazlıkta kaldıklarında shinin ona sarılmıştı o resimlerden yapılan bir imza istiyorum . bazıları cok güzel imza yapıyor ellerine sağlık
Canım bazıları degil herkez güzel yapıyor ben aslında koymuştum dizi müziklerini

dur senin için koyarım bir daha

daha genişini buldum

01. Perhaps Love (sarang in ga yo) - HowL & J
02. dang shin eun... na neun ba bo ib ni da. (Acoustic Ver.) - Stay
03. doo ga ji mal - Jung Jae Wook & The One
04. Give Me A Little Try - Seo Hyun Jin
05. nan nul sarang hae nuh man sarang hae II - Shim ###### Yoon
06. Perhaps Love (sarang in ga yo)(Remix Ver. Gazaebal) - HowL & J
07. 1993 gwang hwa 49 nyun
08. goong
09. bok jang bool ryang!
10. woo joo jung bok #1
11. Crystal Flower
12. A Dancing Teddy
13. nae ga sun taek han gil ee ya!
14. dah ji mot han ma eum
15. ggot ip ee nae rin da
16. woo joo jung bok #2

PRINCESS HOURS ORIGINAL[GOONG] SOUNTRACK CD 2

01. Sarange Bbajida - HowL & Luna
02. Geudaereul Saranghamnida - Stay
03. I Noraereul Bureulgeyo (I Would Sing This Song) - SOREA
04. Always - Geonhwi
05. Gung (Piano) - Dubeonjjaedal
06. Barame Shireo (Blow By Wind) - SOREA
07. Kkochipi Naerida (Piano) - Dubeonjjaedal
08. Neoreul Bomyeon (words By Bigung Mama)
09. Er Yuan - Dubeonjjaedal
10. Nae Mamsokeui Neo (words By Hwang Taeja)
11. Home - Dubeonjjaedal
12. Datji Mothan Maeum (Acoustic Version) - Dubeonjjaedal
13. Byeol Cheoreom (words By Bigung Mama)
14.Malhal Su Eobseodo - Dubeonjjaedal

Hadi ben yatıyorum canlarım iyi geceler
*torres* Çevrimdışı  
Eski 30-08-08, 02:07   #10
LBH&CJW
Set Görevlisi

LBH&CJW kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.08.2008
LBH&CJW is an unknown quantity at this point
LBH&CJW kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

Alıntı:
*torres* tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Canım pesmi edicez?yoksa ben yanlış mı anladım

bu başlıgı dizi bitti diye yanlız mı bırakıcaz ?

yada çok yanlış anladım ben.

evet ya bunlar hemen işi pişirdiler

dedigim gibi shin eline su dökemeyiz bu konuda işte
Hayır,benim kastettiğim dizi bitti daha ne güzel diziler var koreden inşallah onlarıda yayınlarlar.Dizi hakkında yazışmak ve duygularımızı paylaşmak çok güzel tabiki bitmesin iletişimimiz bende istemem.Bende kore dizilerinin fanatiği olduğum için bu siteyi bulunca hemen üye oldum insanın beğendiği şeyleri paylaşabilmesi çok güzel tek başına bi anlamı yok doğrusu.Benim çevremde benim gibi bu dizilere hayran biri yok, burda kendim gibi birilerini görmek çok hoş.Yaşasın Kore yapımları
LBH&CJW Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş