Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yabancı DiziFilmler > Yabancı Diziler > Cnbc-e Dizileri

Yanıtla

Cnbc-e Dizileri kategorisinde Gilmore Girls konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 02-09-08, 22:19   #1
cenup
* GOLD*

cenup kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.12.2006
cenup has a reputation beyond reputecenup has a reputation beyond reputecenup has a reputation beyond reputecenup has a reputation beyond reputecenup has a reputation beyond reputecenup has a reputation beyond reputecenup has a reputation beyond reputecenup has a reputation beyond reputecenup has a reputation beyond reputecenup has a reputation beyond reputecenup has a reputation beyond repute
Varsayılan Gilmore Girls

Bir önceki başlık 1000 mesaj sınırını geçtiği için arşivlenmek üzere kapatılmıştır.

Paylaşımlarınıza bu başlıktan devam edebilir, bir önceki başlığa buradan ulaşabilirsiniz.

cenup
Bölüm Sorumlusu
Eski 04-09-08, 11:44   #2
lorelai gilmore
Yönetmen

lorelai gilmore kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.08.2006
lorelai gilmore has a reputation beyond reputelorelai gilmore has a reputation beyond reputelorelai gilmore has a reputation beyond reputelorelai gilmore has a reputation beyond reputelorelai gilmore has a reputation beyond reputelorelai gilmore has a reputation beyond reputelorelai gilmore has a reputation beyond reputelorelai gilmore has a reputation beyond reputelorelai gilmore has a reputation beyond reputelorelai gilmore has a reputation beyond reputelorelai gilmore has a reputation beyond repute

yeni başlık hayırlı olsun

alıntıdır

.

.

.

.
Eski 04-09-08, 14:10   #3
1466
Asistan

1466 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.07.2008
1466 has a reputation beyond repute1466 has a reputation beyond repute1466 has a reputation beyond repute1466 has a reputation beyond repute1466 has a reputation beyond repute1466 has a reputation beyond repute1466 has a reputation beyond repute1466 has a reputation beyond repute1466 has a reputation beyond repute1466 has a reputation beyond repute1466 has a reputation beyond repute

alıntıdır , upload bana ait ..
1466 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-09-08, 19:18   #4
buffy_19
Set Görevlisi

buffy_19 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.09.2008
buffy_19 is an unknown quantity at this point

cnbc-e bana sevdiren dizilerden 2.dir gerçek çok güzel bi dizi ama malesef bitti umarım 1.sezondan ihtibaren bir daha verirler
Eski 08-09-08, 17:37   #5
lorelai gilmore
Yönetmen

lorelai gilmore kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.08.2006
lorelai gilmore has a reputation beyond reputelorelai gilmore has a reputation beyond reputelorelai gilmore has a reputation beyond reputelorelai gilmore has a reputation beyond reputelorelai gilmore has a reputation beyond reputelorelai gilmore has a reputation beyond reputelorelai gilmore has a reputation beyond reputelorelai gilmore has a reputation beyond reputelorelai gilmore has a reputation beyond reputelorelai gilmore has a reputation beyond reputelorelai gilmore has a reputation beyond repute

Stars Hollow

Son Güncelleme ; YASİN : 08-09-08 tarihinde saat 18:43
lorelai gilmore Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-09-08, 11:30   #6
justforheaven
Asistan

justforheaven kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.04.2008
justforheaven has a reputation beyond reputejustforheaven has a reputation beyond reputejustforheaven has a reputation beyond reputejustforheaven has a reputation beyond reputejustforheaven has a reputation beyond reputejustforheaven has a reputation beyond reputejustforheaven has a reputation beyond reputejustforheaven has a reputation beyond reputejustforheaven has a reputation beyond reputejustforheaven has a reputation beyond reputejustforheaven has a reputation beyond repute

cnbc-e de bir ara eski sezon bölümleri hafta içi her gün 6 da yayınlanmıştı
gene yayınlarlar kesinlikle ama aradan zaman geçince
bitişine üzüldüm bence sönük bir finaldi
anneli kızlı birbirlerinden güzellerdi zaten
her bölüm luke lorelai ne zaman sevgili olacak diye beklerdim hatta öpüştükleri bölüm zıplamıştım sevincimden
Eski 29-09-08, 17:04   #7
aloneboy
Asistan

Giriş Tarihi: 30.10.2005
aloneboy has a reputation beyond reputealoneboy has a reputation beyond reputealoneboy has a reputation beyond reputealoneboy has a reputation beyond reputealoneboy has a reputation beyond reputealoneboy has a reputation beyond reputealoneboy has a reputation beyond reputealoneboy has a reputation beyond reputealoneboy has a reputation beyond reputealoneboy has a reputation beyond reputealoneboy has a reputation beyond repute

bu dizinin mazisi kalbimde saklı kalacaktır her zaman cok sıcak ve sevgi dolu bir dizi idi cok severdim ama herseyin oldugu gibi onunda bir sonu vardı
aloneboy Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-09-08, 17:34   #8
g_tilki
Asistan

g_tilki kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.06.2008
g_tilki has a reputation beyond reputeg_tilki has a reputation beyond reputeg_tilki has a reputation beyond reputeg_tilki has a reputation beyond reputeg_tilki has a reputation beyond reputeg_tilki has a reputation beyond reputeg_tilki has a reputation beyond reputeg_tilki has a reputation beyond reputeg_tilki has a reputation beyond reputeg_tilki has a reputation beyond reputeg_tilki has a reputation beyond repute

çok sıcak bı dızıydı.bıtmesıne çok uzulmuştum.finalı çok sonuk kaldı ve fınal bekledığım fınal değildi.cnbce değil de e2 tekrarlarını verırse çok iyi olur.
Eski 30-09-08, 03:20   #9
ceyda deniz
Asistan

ceyda deniz kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.05.2006
ceyda deniz has a reputation beyond reputeceyda deniz has a reputation beyond reputeceyda deniz has a reputation beyond reputeceyda deniz has a reputation beyond reputeceyda deniz has a reputation beyond reputeceyda deniz has a reputation beyond reputeceyda deniz has a reputation beyond reputeceyda deniz has a reputation beyond reputeceyda deniz has a reputation beyond reputeceyda deniz has a reputation beyond reputeceyda deniz has a reputation beyond repute

bu dizi finalmi yaptı sonunda ne oldu bende yeni sezon başlıycak diye bekliyorum saf saf dizinin sonunda ne oldu biri bana anlatabilirmi acaba
Eski 29-10-08, 00:28   #10
patlamismisir
Set Görevlisi

patlamismisir kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.10.2008
patlamismisir is an unknown quantity at this point

ben bu diziyi bi türlü doğru düzgün baştan sona yakalayamadım- final falan ne ara oldu onu da bilmiyorum ama.. izlediğim kadarıyla gayet başarılıydı.
patlamismisir Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Etiketler
alexis bledel, gilmore girls, lauren graham

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş