Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Arka Sokaklar

Kapalı Konu

Arka Sokaklar kategorisinde Arka Sokaklar (Arşiv 6) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 11-07-07, 00:11   #1
meryem91
Asistan

meryem91 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 12.04.2007
meryem91 has a reputation beyond reputemeryem91 has a reputation beyond reputemeryem91 has a reputation beyond reputemeryem91 has a reputation beyond reputemeryem91 has a reputation beyond reputemeryem91 has a reputation beyond reputemeryem91 has a reputation beyond reputemeryem91 has a reputation beyond reputemeryem91 has a reputation beyond reputemeryem91 has a reputation beyond reputemeryem91 has a reputation beyond repute
Varsayılan Arka Sokaklar (Arşiv 6)

Alıntı:
SEC_KAR tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
ya diziden kimse ayrılmasıın bomba rıza baba mesut murat ve zeynepin yanında patladı onlardan biri ayrılırsa çok kötü olur
ya ben dizmagazini gene izleyemeyeceğim babam hayatta izletmez kaçırdım gene pazar günü tekrarı var denmişti ben onuda kaçırdım oooof of
bende senle aynı kaderi paylaşıyorum yaaaa baende izleyemedim babam yüzndennn neysee izleyen arkadaşlan bizi bilgilendirir

izleyenler lütfen gelip burda anlatsınlarrrr

Son Güncelleme ; NATY&FACU : 07-12-13 tarihinde saat 15:22
meryem91 Çevrimdışı  
Eski 28-08-07, 02:15   #2
gözdejik
Asistan

gözdejik kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.02.2007
gözdejik has a reputation beyond reputegözdejik has a reputation beyond reputegözdejik has a reputation beyond reputegözdejik has a reputation beyond reputegözdejik has a reputation beyond reputegözdejik has a reputation beyond reputegözdejik has a reputation beyond reputegözdejik has a reputation beyond reputegözdejik has a reputation beyond reputegözdejik has a reputation beyond reputegözdejik has a reputation beyond repute

Arkdşalr inanamıyorum yaa şimdi gerçkten 3 eylülde arka sokaklarmı war bu akşam çok bakamadım ama baktığım kadarıylada çok özlemişim onn farkına wardm snnda islicez hee çok şükür walla ama saat kaçtaydı gene 11 demi yoksa??Bide fragmanı anlatanlara çook tşkler ama biraz daha ayrıntılı anlatabilirmsnz???
Eski 28-08-07, 02:19   #3
canannn53
Asistan

canannn53 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.09.2006
canannn53 has a reputation beyond reputecanannn53 has a reputation beyond reputecanannn53 has a reputation beyond reputecanannn53 has a reputation beyond reputecanannn53 has a reputation beyond reputecanannn53 has a reputation beyond reputecanannn53 has a reputation beyond reputecanannn53 has a reputation beyond reputecanannn53 has a reputation beyond reputecanannn53 has a reputation beyond reputecanannn53 has a reputation beyond repute

fragmanın bi kısmını gördüm. ambulanslar fln vardı her yerde. hastahaneyi gösteriyodu bi sürü gazeteci fln suatı gördüm hastahanede ambulans sireni sesleri vardı.bi de eski bölümlerden ve sezon finalinden yerler vardı siyah beyaz. yeni birisi vardı sanırım ilker inanoğluydu yanlış görmediysem emin diilim.bi de enn sonunda rıza baba bu meslekte yaşamak da ölmek de ekip işidir. yaşamak ve ölmek dedi..
Eski 28-08-07, 08:30   #4
exam
Asistan

exam kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.04.2007
exam has a reputation beyond reputeexam has a reputation beyond reputeexam has a reputation beyond reputeexam has a reputation beyond reputeexam has a reputation beyond reputeexam has a reputation beyond reputeexam has a reputation beyond reputeexam has a reputation beyond reputeexam has a reputation beyond reputeexam has a reputation beyond reputeexam has a reputation beyond repute

Fragmandan hiç belli olmuyor kimin kaldığı kimin gittiği.Yoksa hepsi ölüpte yeni bir ekip mi kuruyor bunlar?Sanki ölmüşler gibi hepsini siyah beyaz gösterdiler.

Tahminim sanki Rıza Baba Ve Murat herhalde diziden çıktılar.İnşallah tahminim yanlıştır.İlker İnanoğluda nerden çıktı.Magazin LALESİ.Kendisinden pek hazetmem.Başka dizi mi yoktu?
exam Çevrimdışı  
Eski 28-08-07, 09:55   #5
ecr
Yardımcı Yönetmen

ecr kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.04.2007
ecr has a reputation beyond reputeecr has a reputation beyond reputeecr has a reputation beyond reputeecr has a reputation beyond reputeecr has a reputation beyond reputeecr has a reputation beyond reputeecr has a reputation beyond reputeecr has a reputation beyond reputeecr has a reputation beyond reputeecr has a reputation beyond reputeecr has a reputation beyond repute

arkadaşlar bende dün izledim.. ilk gösterildiği an izledim.. çok heyecanlı. artık dizimiz pazartesi günü.. saat 20.00 da üstelik.

1.yeni komiser geliyor. duymadınız sanırım: "asayiş ekibine vekaleten geliyorsunuz" bu ne demek oluyor? asım'ı bulmak için göreve atanıyor. zira bizimkiler hastanede, nasıl asımı arayabilirler ki ! başkomiser o yüzden atanıyor.

2.diziden kimse çıkmayacak. herkes tam kadro devam. ama madem herşey gerçek oldu, umarım bunu saçmalamadan anlatırlar..

3.rüya olmasını beklerdim ama maalesef ki gerçekmiş heyecanla bekliyorum. yeni gün ve saatte arka sokaklar başlıyor
Eski 28-08-07, 10:24   #6
simge_yasemin
Oyuncu

simge_yasemin kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.02.2007
simge_yasemin has a reputation beyond reputesimge_yasemin has a reputation beyond reputesimge_yasemin has a reputation beyond reputesimge_yasemin has a reputation beyond reputesimge_yasemin has a reputation beyond reputesimge_yasemin has a reputation beyond reputesimge_yasemin has a reputation beyond reputesimge_yasemin has a reputation beyond reputesimge_yasemin has a reputation beyond reputesimge_yasemin has a reputation beyond reputesimge_yasemin has a reputation beyond repute

Alıntı:
ecr tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
arkadaşlar bende dün izledim.. ilk gösterildiği an izledim.. çok heyecanlı. artık dizimiz pazartesi günü.. saat 20.00 da üstelik.

1.yeni komiser geliyor. duymadınız sanırım: "asayiş ekibine vekaleten geliyorsunuz" bu ne demek oluyor? asım'ı bulmak için göreve atanıyor. zira bizimkiler hastanede, nasıl asımı arayabilirler ki ! başkomiser o yüzden atanıyor.

2.diziden kimse çıkmayacak. herkes tam kadro devam. ama madem herşey gerçek oldu, umarım bunu saçmalamadan anlatırlar..

3.rüya olmasını beklerdim ama maalesef ki gerçekmiş heyecanla bekliyorum. yeni gün ve saatte arka sokaklar başlıyor
evet sonunda başlıyor çok sefindim yha
bende bunların hepsinin bir rüya olmasını beklemiştim ama maalesef diğilmiş.
ohh ii kadrodan kimse ayrılmıyor.
o asım pisliğini benim elime verseneler bi
Eski 28-08-07, 11:54   #7
SEC_KAR
Oyuncu

SEC_KAR kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.04.2007
SEC_KAR has a reputation beyond reputeSEC_KAR has a reputation beyond reputeSEC_KAR has a reputation beyond reputeSEC_KAR has a reputation beyond reputeSEC_KAR has a reputation beyond reputeSEC_KAR has a reputation beyond reputeSEC_KAR has a reputation beyond reputeSEC_KAR has a reputation beyond reputeSEC_KAR has a reputation beyond reputeSEC_KAR has a reputation beyond reputeSEC_KAR has a reputation beyond repute

mrb arkadaşlar bende dün izledim tekrarı tabi tekrarı izlerkende yeni bölümün fragmanınıda gördüm büyük bir heyecanla 3 eylül pazartesiyi bekliyorum
fragmanı gerçekten çok güzel hazırlamışlar
	<tr>
		<td class=alt2 style=border:1px inset>

C:\Users\lenovo\Pictures\ddadada8181.jpg

</td>
	</tr>
	</table>
</div>
SEC_KAR Çevrimdışı  
Eski 28-08-07, 12:17   #8
"KaRtAnEsİ"
Yönetmen

"KaRtAnEsİ" kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.03.2007
"KaRtAnEsİ" has a reputation beyond repute"KaRtAnEsİ" has a reputation beyond repute"KaRtAnEsİ" has a reputation beyond repute"KaRtAnEsİ" has a reputation beyond repute"KaRtAnEsİ" has a reputation beyond repute"KaRtAnEsİ" has a reputation beyond repute"KaRtAnEsİ" has a reputation beyond repute"KaRtAnEsİ" has a reputation beyond repute"KaRtAnEsİ" has a reputation beyond repute"KaRtAnEsİ" has a reputation beyond repute"KaRtAnEsİ" has a reputation beyond repute

fragmanı daha yeni gördüm...güzel hazırlamışlar gerçekten...saatinin geç olmamasına çok sevindim izleyebilecem...3 eylülü sabırsızlıkla bekliyorum...hiç kimse çıkmaz inş.
ekibe yeni bir başkomser katılıyor...inş. rıza babaya birşey olmamıştır ama sanmıyorum olmaz yaa...hastaneden çıkana kadar dururlar sonra da giderler...çok heyecan yaptım umarım güzel bir bölüm izleriz...nolur ya dizimizden kimse çıkmasın...
Eski 28-08-07, 13:18   #9
exam
Asistan

exam kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.04.2007
exam has a reputation beyond reputeexam has a reputation beyond reputeexam has a reputation beyond reputeexam has a reputation beyond reputeexam has a reputation beyond reputeexam has a reputation beyond reputeexam has a reputation beyond reputeexam has a reputation beyond reputeexam has a reputation beyond reputeexam has a reputation beyond reputeexam has a reputation beyond repute

Alıntı:
ecr tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Dizimizden hiçkimse çıkmayacak, saat 8.00 başlayacak.Çok güzel bir haber . gününün bir önemi yok artık.Bıçak Sırtıda bizden sonraysa Pazartesileri Kanal d nin olur İnşallah.Böylelikle dizimizde uzun süre devam eder.
exam Çevrimdışı  
Eski 28-08-07, 13:18   #10
magicalrose
Yönetmen

magicalrose kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 12.08.2005
magicalrose has a reputation beyond reputemagicalrose has a reputation beyond reputemagicalrose has a reputation beyond reputemagicalrose has a reputation beyond reputemagicalrose has a reputation beyond reputemagicalrose has a reputation beyond reputemagicalrose has a reputation beyond reputemagicalrose has a reputation beyond reputemagicalrose has a reputation beyond reputemagicalrose has a reputation beyond reputemagicalrose has a reputation beyond repute

merhaba arkadaşlar.

Ya ben fragmanı yeni gördüm ama o kadar heyecanlandım ki aklımda hiç birşey kalmadı. Sadece yeni bir komser gelyormuş o da İlker İnanoğlu.

Bir de sanki bomba patlamamış gibi herkes sapasağlamdı valla. . İşallah öyle olur.
Bu arada pazartesi 20:00'ye alınmış herhalde. Salı günün de iyiydi ama farketmez .

Son Güncelleme ; magicalrose : 28-08-07 tarihinde saat 13:38
magicalrose Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş