Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar)

Yanıtla

Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar) kategorisinde Çalıkuşu konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 28-08-10, 20:52   #261
misspotter
Yönetmen

misspotter kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.06.2008
misspotter has a reputation beyond reputemisspotter has a reputation beyond reputemisspotter has a reputation beyond reputemisspotter has a reputation beyond reputemisspotter has a reputation beyond reputemisspotter has a reputation beyond reputemisspotter has a reputation beyond reputemisspotter has a reputation beyond reputemisspotter has a reputation beyond reputemisspotter has a reputation beyond reputemisspotter has a reputation beyond repute

çalıkuşum bnm izlediğim en güzel dizidirkitabı da mükemmeldi...
aydan şener o muhteşem güzelliğiyle tatlılığıyla feride için biçilmiş kaftandı eğer dizi yeniden çekilecekse bence billur yazgan feride olabilir onu biraz aydan şener e benzetiyorum özellikle saçları kestane rengi olduğunda...

kamuran içinse tip olarak kenan kalav ın yerini tutacağını düşündüğüm tek isim var o da burak hakkı
Eski 28-01-11, 21:06   #262
sellgomez
Banned

Giriş Tarihi: 01.01.2011
sellgomez has a reputation beyond reputesellgomez has a reputation beyond reputesellgomez has a reputation beyond reputesellgomez has a reputation beyond reputesellgomez has a reputation beyond reputesellgomez has a reputation beyond reputesellgomez has a reputation beyond reputesellgomez has a reputation beyond reputesellgomez has a reputation beyond reputesellgomez has a reputation beyond reputesellgomez has a reputation beyond repute

bu romanın konusu gerçekten çok güzel . adamakıllı ekranlara bir dönse çok güzel olacak aslında . ay yapım romanı alıp katletedecekse hiç bulaşmasın bile .

hakkaten bu romanın güzel hikayesi izlenirdi . olsa da izlesek tadında.
sellgomez Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-06-11, 17:11   #263
lilyum5
Asistan

lilyum5 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.12.2010
lilyum5 has a reputation beyond reputelilyum5 has a reputation beyond reputelilyum5 has a reputation beyond reputelilyum5 has a reputation beyond reputelilyum5 has a reputation beyond reputelilyum5 has a reputation beyond reputelilyum5 has a reputation beyond reputelilyum5 has a reputation beyond reputelilyum5 has a reputation beyond reputelilyum5 has a reputation beyond reputelilyum5 has a reputation beyond repute
Wink

Türk televizyon tarihinde en iyi kitap uyarlaması dizidir benim için.Çalıkuşu kitabı zaten en sevdiğim kitaptır.Bu diziyle birlikte daha da çok sevdim,bağlandım.Feride rolü için Aydan Şener'den başkasını düşünemiyorum gerçekten.Müzikleri de çok güzel.Ne zaman tekrarlarına denk gelsem gözümü kırpmadan izliyorum bu güzel aşk hikayesini.
Eski 26-06-11, 23:48   #264
rumeli58
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 03.09.2008
rumeli58 is an unknown quantity at this point

ben çalıkuşunu tekrar izlemek istiyorum fakat hiç bir yerde bulamıyorum bana bi site ismi verebilirmisiniz ?

bu arada bence feride rölünü feride çetin oynamalı çok uygun bu role
kamuran rolü içinde tolgahan sayışman bir alternatif olabilir
rumeli58 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-06-11, 03:00   #265
last kiss
Asistan

last kiss kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 08.04.2011
last kiss has a reputation beyond reputelast kiss has a reputation beyond reputelast kiss has a reputation beyond reputelast kiss has a reputation beyond reputelast kiss has a reputation beyond reputelast kiss has a reputation beyond reputelast kiss has a reputation beyond reputelast kiss has a reputation beyond reputelast kiss has a reputation beyond reputelast kiss has a reputation beyond reputelast kiss has a reputation beyond repute

TRTde izledim eskiden kitabını okuduğum için izlemeliydim.. kitap kadar mükemmel olmasa da yinede de harika bir diziydi.. Aydan Şener feride rolüne çok yakışmıştı.. bence yeni nesilden hiç kimse onun kadar yakışamaz bu röle.. belki fahriye evcen olabilir.. başkası da aklıma gelmiyo.. kenan kalavında bu roldeki yerini kimsenin tutabileceğini zannetmiyorum.. Kenan ece olabilir belki..
last kiss Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-08-11, 17:46   #266
asdfghjklsi
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 18.07.2011
asdfghjklsi is an unknown quantity at this point

Çalıkuşu'nun trt 1 de 14,00 da tekrarları var yeniden izlemek isteyenler için
asdfghjklsi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-08-11, 23:51   #267
naz&naz
Asistan

naz&naz kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.08.2005
naz&naz has a reputation beyond reputenaz&naz has a reputation beyond reputenaz&naz has a reputation beyond reputenaz&naz has a reputation beyond reputenaz&naz has a reputation beyond reputenaz&naz has a reputation beyond reputenaz&naz has a reputation beyond reputenaz&naz has a reputation beyond reputenaz&naz has a reputation beyond reputenaz&naz has a reputation beyond reputenaz&naz has a reputation beyond repute

Okuduğum en iyi romanlardan biri defalarca okusam bıkmam müthişti ve televizyona uyarlanan romanlardan en iyisi Çalıkuşu kitaba bağımlılığı ve izlediğimde kafamda kurduğum karakterlerle çok uyuşuyodu oyuncular.Tekrarlarına rastladım geçenlerde kaç defa izlememe rağmen harika ya hala izlemekten keyif alıyorum.
naz&naz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-08-11, 19:01   #268
floridian
Asistan

floridian kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.04.2011
floridian has a reputation beyond reputefloridian has a reputation beyond reputefloridian has a reputation beyond reputefloridian has a reputation beyond reputefloridian has a reputation beyond reputefloridian has a reputation beyond reputefloridian has a reputation beyond reputefloridian has a reputation beyond reputefloridian has a reputation beyond reputefloridian has a reputation beyond reputefloridian has a reputation beyond repute

Rahmetli Esin Enginin muzikleri ve basarili oyunculariyla cocuklugumun en seyredilesi dizisiydi Calikusu. Burda konu basligini gorunce nette arastirdim bazi sitelerin ekledigini goruncede sevindim. Ilk isim bastan sona tekrar izlemek olacak.
floridian Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-07-12, 22:28   #269
puppetteers
Oyuncu

puppetteers kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.10.2008
puppetteers has a reputation beyond reputepuppetteers has a reputation beyond reputepuppetteers has a reputation beyond reputepuppetteers has a reputation beyond reputepuppetteers has a reputation beyond reputepuppetteers has a reputation beyond reputepuppetteers has a reputation beyond reputepuppetteers has a reputation beyond reputepuppetteers has a reputation beyond reputepuppetteers has a reputation beyond reputepuppetteers has a reputation beyond repute
Varsayılan 1.bölüm

Eski 08-07-12, 22:31   #270
puppetteers
Oyuncu

puppetteers kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.10.2008
puppetteers has a reputation beyond reputepuppetteers has a reputation beyond reputepuppetteers has a reputation beyond reputepuppetteers has a reputation beyond reputepuppetteers has a reputation beyond reputepuppetteers has a reputation beyond reputepuppetteers has a reputation beyond reputepuppetteers has a reputation beyond reputepuppetteers has a reputation beyond reputepuppetteers has a reputation beyond reputepuppetteers has a reputation beyond repute
Varsayılan 1.bölüm

puppetteers Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş