Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yabancı DiziFilmler > Yabancı Diziler > Pembe Diziler

Yanıtla

Pembe Diziler kategorisinde Sahte Dünyalar konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 07-12-06, 02:10   #31
Nicole_Aslı
Asistan

Nicole_Aslı kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.10.2006
Nicole_Aslı has a reputation beyond reputeNicole_Aslı has a reputation beyond reputeNicole_Aslı has a reputation beyond reputeNicole_Aslı has a reputation beyond reputeNicole_Aslı has a reputation beyond reputeNicole_Aslı has a reputation beyond reputeNicole_Aslı has a reputation beyond reputeNicole_Aslı has a reputation beyond reputeNicole_Aslı has a reputation beyond reputeNicole_Aslı has a reputation beyond reputeNicole_Aslı has a reputation beyond repute

Yhaaa neden bu forum bu kadar boşşş???Ben tam bir Sahte Dünyalar hastasıydım.Harika bir diziydi Gabriela Spanic her iki karakteri de başarıyla canlandırmıştı.Tgrt'ye telefn edelim birlik olalım(gerçi bu biraz zor)tekrar yayınlasınlar Sahte Dünyaları!
Nicole_Aslı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-12-06, 02:18   #32
Nicole_Aslı
Asistan

Nicole_Aslı kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.10.2006
Nicole_Aslı has a reputation beyond reputeNicole_Aslı has a reputation beyond reputeNicole_Aslı has a reputation beyond reputeNicole_Aslı has a reputation beyond reputeNicole_Aslı has a reputation beyond reputeNicole_Aslı has a reputation beyond reputeNicole_Aslı has a reputation beyond reputeNicole_Aslı has a reputation beyond reputeNicole_Aslı has a reputation beyond reputeNicole_Aslı has a reputation beyond reputeNicole_Aslı has a reputation beyond repute

Nicole_Aslı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-12-06, 02:21   #33
ünall
Oyuncu

ünall kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.09.2006
ünall has a reputation beyond reputeünall has a reputation beyond reputeünall has a reputation beyond reputeünall has a reputation beyond reputeünall has a reputation beyond reputeünall has a reputation beyond reputeünall has a reputation beyond reputeünall has a reputation beyond reputeünall has a reputation beyond reputeünall has a reputation beyond reputeünall has a reputation beyond repute
ünall kullanıcısına AIM aracılığı ile mesaj yolla ünall kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

gaby bu diziyle tandım ve muptelsı oldum harıkaydı bu dizi paola olmese ıyı olurdu ama cok kotuluk yaptı..
ünall Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-12-06, 19:45   #34
Türk_Jön
Yardımcı Yönetmen

Türk_Jön kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 18.08.2006
Türk_Jön has a reputation beyond reputeTürk_Jön has a reputation beyond reputeTürk_Jön has a reputation beyond reputeTürk_Jön has a reputation beyond reputeTürk_Jön has a reputation beyond reputeTürk_Jön has a reputation beyond reputeTürk_Jön has a reputation beyond reputeTürk_Jön has a reputation beyond reputeTürk_Jön has a reputation beyond reputeTürk_Jön has a reputation beyond reputeTürk_Jön has a reputation beyond repute

Güzel bir diziydi ama baştan sona izleme imkanım olmadı bu arada Gabriela Spanic çok güzel bir bayan.Sibel Taşçıoğlu'na benzetiyorum biraz
Eski 09-12-06, 04:34   #35
zetva
Asistan

zetva kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.01.2006
zetva has a reputation beyond reputezetva has a reputation beyond reputezetva has a reputation beyond reputezetva has a reputation beyond reputezetva has a reputation beyond reputezetva has a reputation beyond reputezetva has a reputation beyond reputezetva has a reputation beyond reputezetva has a reputation beyond reputezetva has a reputation beyond reputezetva has a reputation beyond repute

ne zamandır uğramamıştım bu başlığa yeni resimler eklenmiş ne güzel
sweethearts, nihan_, Nicole_Aslı eklediğiniz resimler için teşekkür ederim çok güzel ve değişikler
ben de bu diziyi çok severek izlerdim hatta ikinci izleyişimde tüm aileyi de bağımlısı yapmıştım annem, kardeşlerim, kuzenim hep beraber oturur izlerdik gerçekten güzel bir diziydi
zetva Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-01-07, 01:48   #36
Yasocan
Set Görevlisi

Yasocan kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 08.01.2007
Yasocan is an unknown quantity at this point

ayy ben bu diziyi çok sewerdim yawww cidden bi zamanlar amma çok pembe dizi izliomuşum bu foruma girince fark ettim isimleri we kurguları pek aklımda kalmasa da kişiler hep gözümün önünde canlanıo =)
Eski 16-01-07, 17:53   #37
estaka
Asistan

estaka kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.08.2006
estaka has a reputation beyond reputeestaka has a reputation beyond reputeestaka has a reputation beyond reputeestaka has a reputation beyond reputeestaka has a reputation beyond reputeestaka has a reputation beyond reputeestaka has a reputation beyond reputeestaka has a reputation beyond reputeestaka has a reputation beyond reputeestaka has a reputation beyond reputeestaka has a reputation beyond repute

Eski 16-01-07, 17:54   #38
estaka
Asistan

estaka has a reputation beyond reputeestaka has a reputation beyond reputeestaka has a reputation beyond reputeestaka has a reputation beyond reputeestaka has a reputation beyond reputeestaka has a reputation beyond reputeestaka has a reputation beyond reputeestaka has a reputation beyond reputeestaka has a reputation beyond reputeestaka has a reputation beyond reputeestaka has a reputation beyond repute

estaka Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-01-07, 17:59   #39
estaka
Asistan

Son Güncelleme ; estaka : 16-01-07 tarihinde saat 18:04
Eski 16-01-07, 18:05   #40
estaka
Asistan

Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş