Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Diğer Yabancı Diziler Arşivi > Pembe Dizi Arşivi

Kapalı Konu

Pembe Dizi Arşivi kategorisinde İhanet (La Traicion) [Star TV] konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 15-03-09, 14:44   #881
la traicion000
Asistan

la traicion000 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.02.2009
la traicion000 has a reputation beyond reputela traicion000 has a reputation beyond reputela traicion000 has a reputation beyond reputela traicion000 has a reputation beyond reputela traicion000 has a reputation beyond reputela traicion000 has a reputation beyond reputela traicion000 has a reputation beyond reputela traicion000 has a reputation beyond reputela traicion000 has a reputation beyond reputela traicion000 has a reputation beyond reputela traicion000 has a reputation beyond repute

Bu bölümü izleyemedim ancak meltem19'un sayesinde izlemis kadar oldum.Yani artık kabak tadı vermeye basladı.Coğunuz İçtimai'den takip ediyosunuz ama bende ne yazıkki uydu yok yani stara kaldım.Zaten modemimde yandı net cafeden giricem foruma.
Bu ne saygısızlıktır yaa.İlk önce hergün ver,insanları bağla ekrana sonra sadece cumartesileri 2 bölüm,simdide sadece 1 bölüm.Bunlar saygı denen kelimenin anlamını biliyolar mı acaba?!?!?!?Kaldırmaya doğru gidiyolar maşaallah!Kanal D ve Star'ın sahipleri Doğan Yayın Hoiding.Bir kanal D'nin sistemine bakın birde Star'ınkine.İnsanlarla bu kadarda dalga geçilmezki yani.Söyleye söyleye dilimizde tüy bitti.(Bu arada BLUEDREAMS yakında yamyama dönceksin böle giderse : )
Eski 15-03-09, 15:57   #882
bluedreams
Asistan

bluedreams kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 11.11.2008
bluedreams has a reputation beyond reputebluedreams has a reputation beyond reputebluedreams has a reputation beyond reputebluedreams has a reputation beyond reputebluedreams has a reputation beyond reputebluedreams has a reputation beyond reputebluedreams has a reputation beyond reputebluedreams has a reputation beyond reputebluedreams has a reputation beyond reputebluedreams has a reputation beyond reputebluedreams has a reputation beyond repute

Alıntı:
la traicion000 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bu bölümü izleyemedim ancak meltem19'un sayesinde izlemis kadar oldum.Yani artık kabak tadı vermeye basladı.Coğunuz İçtimai'den takip ediyosunuz ama bende ne yazıkki uydu yok yani stara kaldım.Zaten modemimde yandı net cafeden giricem foruma.
Bu ne saygısızlıktır yaa.İlk önce hergün ver,insanları bağla ekrana sonra sadece cumartesileri 2 bölüm,simdide sadece 1 bölüm.Bunlar saygı denen kelimenin anlamını biliyolar mı acaba?!?!?!?Kaldırmaya doğru gidiyolar maşaallah!Kanal D ve Star'ın sahipleri Doğan Yayın Hoiding.Bir kanal D'nin sistemine bakın birde Star'ınkine.İnsanlarla bu kadarda dalga geçilmezki yani.Söyleye söyleye dilimizde tüy bitti.(Bu arada BLUEDREAMS yakında yamyama dönceksin böle giderse : )
napalım canım önüme geleni yicem bu gidişle))))
ben de şuan içtimai tv den izlemiyorum diziyi.ama daha önce izlemiştim kısa bir süre,bende uydu yok internetten izliyorum içtimai tv yi haberin olsun canım.
ahhh stara ne diyim bilemiyorum sinirimden gerim gerim geriliyorum pehhh işe yaramaz adamların hepsi star yönetiminde toplanmış anlaşılan pehhh

Alıntı:
mi amor tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
arkadaşlar beni bilgilendirebilirmisiniz ben televiyonu açamıyorum da la traicion oynincakmı yoksa oynamicak mı ben sizi takip ediyorum
bu arada netten azad tv seyredilebiliyormu
canım google a içtimai tv yaz ve yukardaki canlı yayına tıkla ordan diziyi izleyebilirsin kanalda canlı yayında ama yayın saatlerinde tabi
ben de bilmiyorum star bugun vericek mi diziyi die merak ediyorum ama yayınlanırsa yazarım

Son Güncelleme ; nfl : 04-06-09 tarihinde saat 16:20
bluedreams Çevrimdışı  
Eski 15-03-09, 16:20   #883
rana*mario
Set Görevlisi

rana*mario kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.02.2009
rana*mario is an unknown quantity at this point

bu gün inşallah verirler ya gözükmüyo ama onların sağı solu belli olmaz diye ben takip ediyorum.bütün hafta bekliyoruz sadaca bi bölüm izliyoruz olmazki ya en azından cumartesileri iki bölüm izliyorduk artık onu bile izleyemiyoruz.bide bende içtimai tv yok o kadar aradım ama bulamadım.internettende pek izleyebileceğimi sanmıyorum off ya iyice moralim bozuldu.
rana*mario Çevrimdışı  
Eski 15-03-09, 16:24   #884
wioleta
Asistan

wioleta kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.12.2005
wioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond repute

Bu haftaki yayın akışında şu an itibarıyla(biliyorsunuz star geçen hafta başında bu şekilde yazıp geçen hafta 1 bölüme düşürmüştü)
13:40 İhanet
Yabancı Dizi
Saat: 14:30 İhanet
Kaçırmayın!
şeklinde görünüyor.Umarım bu şekilde olur.

alıntıdır.

Son Güncelleme ; nfl : 04-06-09 tarihinde saat 16:20
wioleta Çevrimdışı  
Eski 15-03-09, 17:11   #885
vıncet
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 14.02.2009
vıncet is an unknown quantity at this point
Varsayılan teşekkürler

özet yapan arkadaşlar ellerinize sağlık tabi hugonun solenin yüzüğe baktığı anları hugonun o masum bakışlarını görmek isterdim ne yapalım azeri kanalından izleyeceğiz artık sizler bir bölüm olduğu için üzülmüşsünüz ama benim gibi diziyi kaçıranlar sevinmiştir sanırım en azından bir bölüm kaçırmış olduk biraz bencilce oldu sanırım ama ne yapalım hoşçakalın tekrar özet geçen arkadaşlar hepinizi seviyorum
vıncet Çevrimdışı  
Eski 15-03-09, 19:56   #886
wioleta
Asistan

wioleta kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.12.2005
wioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond repute

Alıntı:
bluedreams tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

ayrıca bugun hugo kızını görmek için soledad ın evine gittiğinde ,danielin verdiği yüzüğe nasıl baktığını gördü ve kahroldu..daha önce de spoilerde yazmıştım bu sahneye ne kadar qıcık olduğumu...soleyi boğabilirdim orda..bi de demez mi hugo ya,senle aylardır görüşmüyoruz ve zor zamanlarımda yanımda hep daniel vardı diye...ayyy sanki hugo istemiş gibi ayrı olmayı,hugo yu suçlar gibi konuştu ya ekrana dalıp yicektim soleyi çiğ çiğsinir oldum...hugocum da yazık nasıl kahroldu..hugo alcides in evine gittiğinde ne kadar üzüldüm hugo ya..alcides ,soleyle danielin nişanlandığını söyledi ve artık hugo nun da kendisinin de sole için şansları kalmadığını söyledi..hugo cum eşekten düşmüş karpuza döndü))yazık yaa bu kadarı da fazla ama o da bi insan neden herkes onun üstüne gidiyor..güçlü görüneni ezmek isteyen her zaman çoktur..hugo pes etmedikçe herkes daha çok zorluyor üstüne gidiyor yazık ama yaaaa ne kadar adaletsiz bi dünya bu
Bludreams evet.
Soledad''Kalbimde sana hiç yer yok,kalbimde sen bir ölüsün,Sen artık bir hiçsin'' Hugo demişti.Ve Hugo ile aralarındaki herşeyi bitirmişti.Şimdide Hugo'yu suçluyor,Hugo yanında olmak istememiş gibi.Soledad Hugo'yu suçlamak için,onu affetmemek için hangi nedeni bulacağını şaşırdı ben size söyleyeyim.Birde hayran hayran yüzüğe bakması ve Daniel'in yüzüğü verdiği anı hatırlaması yok muydu
Hugo cum herşeye rağmen herkese karşı merhamet dolu ve sabırlı,çokta saygılı.
wioleta Çevrimdışı  
Eski 15-03-09, 20:35   #887
melek1
Set Görevlisi

melek1 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.01.2009
melek1 has a reputation beyond reputemelek1 has a reputation beyond reputemelek1 has a reputation beyond reputemelek1 has a reputation beyond reputemelek1 has a reputation beyond reputemelek1 has a reputation beyond reputemelek1 has a reputation beyond reputemelek1 has a reputation beyond reputemelek1 has a reputation beyond reputemelek1 has a reputation beyond reputemelek1 has a reputation beyond repute

starın yayın akışında bu hafda 2 bölüm gözüküyo iyice şaşırdı bu kanal ne yapacagına karar veremedi.cmt inş iki bölüm verilerde rahat rahat izleriz zaten 19 bölüm kaldı.hafda içi verseler zevkle dizimizi izlesek ne olur....
melek1 Çevrimdışı  
Eski 15-03-09, 22:10   #888
007 LAZ CADI
Asistan

007 LAZ CADI kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.07.2006
007 LAZ CADI has a reputation beyond repute007 LAZ CADI has a reputation beyond repute007 LAZ CADI has a reputation beyond repute007 LAZ CADI has a reputation beyond repute007 LAZ CADI has a reputation beyond repute007 LAZ CADI has a reputation beyond repute007 LAZ CADI has a reputation beyond repute007 LAZ CADI has a reputation beyond repute007 LAZ CADI has a reputation beyond repute007 LAZ CADI has a reputation beyond repute007 LAZ CADI has a reputation beyond repute

hep kaçırıyordumm filmimizi..
ama kaçırmadım bu kezzz
yaa artık hugo soledad birleşsinn yanii burda donduk kaldıkk
olmazki ama yaaaa
öLe tuutku dolu bakıyorlar birbirlerine öpmeleri gerekirken..
soledad bi sürü şey diyorr =S yok olamaz falann
bende diyorumki Soledad içinden geçeni söyle kaLırsa yazık olur

Son Güncelleme ; Dazzle : 16-03-09 tarihinde saat 20:22
007 LAZ CADI Çevrimdışı  
Eski 16-03-09, 00:24   #889
bluedreams
Asistan

bluedreams kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 11.11.2008
bluedreams has a reputation beyond reputebluedreams has a reputation beyond reputebluedreams has a reputation beyond reputebluedreams has a reputation beyond reputebluedreams has a reputation beyond reputebluedreams has a reputation beyond reputebluedreams has a reputation beyond reputebluedreams has a reputation beyond reputebluedreams has a reputation beyond reputebluedreams has a reputation beyond reputebluedreams has a reputation beyond repute

Alıntı:
wioleta tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bludreams evet.
Soledad''Kalbimde sana hiç yer yok,kalbimde sen bir ölüsün,Sen artık bir hiçsin'' Hugo demişti.Ve Hugo ile aralarındaki herşeyi bitirmişti.Şimdide Hugo'yu suçluyor,Hugo yanında olmak istememiş gibi.Soledad Hugo'yu suçlamak için,onu affetmemek için hangi nedeni bulacağını şaşırdı ben size söyleyeyim.Birde hayran hayran yüzüğe bakması ve Daniel'in yüzüğü verdiği anı hatırlaması yok muydu
Hugo cum herşeye rağmen herkese karşı merhamet dolu ve sabırlı,çokta saygılı.
aynen canım aynen.soledad hugo yu affetmemek için ne bahane uyduracağını şaşırmış durumda.artık saçmalamaya başlıyor.sanki hugo dedi artık görüşmeyelim diye..bi de ailesinin sorumluluğunun kendisinde olduğunu bahane ederek hugo dan intikam almaya çalışıyor hala..bu kız kendini ne sanıyor bilmem qıcııııkkkk...hugo sevme artık sole yi sen de yaa yeter çektiklerin yetmedi mi aşkımmm sanaa

laz cadı sölediğin hoşuma gitti,içinden geleni anlat kalırsa yazık olur))
bluedreams Çevrimdışı  
Eski 16-03-09, 14:53   #890
rana*mario
Set Görevlisi

rana*mario kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.02.2009
rana*mario is an unknown quantity at this point

aramıza hoş geldi leti.
hepinize katılıyorum arkadaşlar öyle birbirlerine bakıyolar ama sole yüzünden birleşemiyorlar.ikisinede yazık oluyo (ama daha çok hugocuma) ya.inşallah cumartesi iki bölüm verirler ya bi bölümle çok kısa oluyo bir hafta için.bide ağız tadıyla izleyelim şu diziyi ya
rana*mario Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 2 (0 üye ve 2 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş