Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Diğer Yabancı Diziler Arşivi > Pembe Dizi Arşivi

Kapalı Konu

Pembe Dizi Arşivi kategorisinde İhanet (La Traicion) [Star TV] konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 31-03-09, 14:20   #881
***Danna***
Yönetmen

***Danna*** kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.01.2009
***Danna*** has a reputation beyond repute***Danna*** has a reputation beyond repute***Danna*** has a reputation beyond repute***Danna*** has a reputation beyond repute***Danna*** has a reputation beyond repute***Danna*** has a reputation beyond repute***Danna*** has a reputation beyond repute***Danna*** has a reputation beyond repute***Danna*** has a reputation beyond repute***Danna*** has a reputation beyond repute***Danna*** has a reputation beyond repute
Smile

özet için çok saol wioleta...
demek soledad eski soledad olmaya başlıo...
Spoiler İçermektedir

meltemcim

Spoiler İçermektedir
Eski 31-03-09, 16:16   #882
melek1
Set Görevlisi

melek1 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.01.2009
melek1 has a reputation beyond reputemelek1 has a reputation beyond reputemelek1 has a reputation beyond reputemelek1 has a reputation beyond reputemelek1 has a reputation beyond reputemelek1 has a reputation beyond reputemelek1 has a reputation beyond reputemelek1 has a reputation beyond reputemelek1 has a reputation beyond reputemelek1 has a reputation beyond reputemelek1 has a reputation beyond repute

sonunda şu igrenç program bitti ama yerine dahada saçma bi format başladı.hiç izlemedim ama adından belli.dizimizi iki hafdadır azeri kanaldan izliyorum.cmt işim oldugu için,bu hafdada izliyemıyecegim.bi ümitim var belkı şu yeni başlıyan prog. tutmazsa dizimizi kavuşabiliriz.
melek1 Çevrimdışı  
Eski 31-03-09, 16:23   #883
danna_elif
Set Görevlisi

danna_elif kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.01.2009
danna_elif is an unknown quantity at this point
Smile

herkeze mrb;
arkadaşlar yaa o saçma program dediğimiz gibi gerçekten çok saçma ve yabancı gelin programından bile yapmacık bi göz atıyım dedim ama pişman oldm 5 dk sonra kanalı değiştirdm...
bu arada o mektup sahnesini bn tüplü siteden izledm çok güsel ama bnde danna snin gibi çok mrk ediyorum mektupta tam olrak ne yazdığını...
herkeze

danna garcia&mario cimarro

LA TRAİCİON
danna_elif Çevrimdışı  
Eski 31-03-09, 20:43   #884
H.Meltem
Asistan

H.Meltem kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.01.2009
H.Meltem has a reputation beyond reputeH.Meltem has a reputation beyond reputeH.Meltem has a reputation beyond reputeH.Meltem has a reputation beyond reputeH.Meltem has a reputation beyond reputeH.Meltem has a reputation beyond reputeH.Meltem has a reputation beyond reputeH.Meltem has a reputation beyond reputeH.Meltem has a reputation beyond reputeH.Meltem has a reputation beyond reputeH.Meltem has a reputation beyond repute

Alıntı:
***Danna*** tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
özet için çok saol wioleta...
demek soledad eski soledad olmaya başlıo...
Spoiler İçermektedir

meltemcim

Spoiler İçermektedir
cnm cok teşekkür ederim.sagol.
İnşallah star dizimizi verir.
bu gidişle uzun süre beklememiz lazım final için maalesef.
Eski 31-03-09, 22:00   #885
aydan19
Set Görevlisi

aydan19 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.10.2008
aydan19 is an unknown quantity at this point

merhaba arkadaşlar.bu gün merak ettiginiz mektuplu bölüm yayınlandı itvden. mektup mişelin adından hugoya yazılmış.alsidesin marifeti tabi ki.mektupta mişel diyo ki hugoya ben senin oldum ama gözlerinde kalbinde hala soledatın hatırasını gördüm.sen hala onu seviyorsun o da seni.biu şekilde ne sen ne soledat ne de ben mutlu olamayız.o yüzden ben gidiyorum.hugo mektubu okurken sole içeri girdi ve duydu mektupta olanları.hugoya mişel benim arkadaşım onu biz buna mecbur ettik.ama bizim aramızda hiç bi şey olamaz.git onu bul ve mutlu olmaya çalış mişelle.ben de ne yapacagımı biliyorum,elveda hugo dedi ve gitti.sonra da danielin verdigi yüzüyü parmagına taktı, daniele senin nişanlın olmaya hazırım artık dedi.
aydan19 Çevrimdışı  
Eski 31-03-09, 23:03   #886
***Danna***
Yönetmen

***Danna*** has a reputation beyond repute***Danna*** has a reputation beyond repute***Danna*** has a reputation beyond repute***Danna*** has a reputation beyond repute***Danna*** has a reputation beyond repute***Danna*** has a reputation beyond repute***Danna*** has a reputation beyond repute***Danna*** has a reputation beyond repute***Danna*** has a reputation beyond repute***Danna*** has a reputation beyond repute***Danna*** has a reputation beyond repute
Smile

Alıntı:
aydan19 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
merhaba arkadaşlar.bu gün merak ettiginiz mektuplu bölüm yayınlandı itvden. mektup mişelin adından hugoya yazılmış.alsidesin marifeti tabi ki.mektupta mişel diyo ki hugoya ben senin oldum ama gözlerinde kalbinde hala soledatın hatırasını gördüm.sen hala onu seviyorsun o da seni.biu şekilde ne sen ne soledat ne de ben mutlu olamayız.o yüzden ben gidiyorum.hugo mektubu okurken sole içeri girdi ve duydu mektupta olanları.hugoya mişel benim arkadaşım onu biz buna mecbur ettik.ama bizim aramızda hiç bi şey olamaz.git onu bul ve mutlu olmaya çalış mişelle.ben de ne yapacagımı biliyorum,elveda hugo dedi ve gitti.sonra da danielin verdigi yüzüyü parmagına taktı, daniele senin nişanlın olmaya hazırım artık dedi.
özet için çok saol aydan bnm tahmin ettiğim gibi bişey çıktı alsides mişelin ağzından hugoya mektup yolladı gıcıkk!!
soledadda hemen dannilelin teklifini kabul etmek zorunda deildi yaa
çok üzüldm şimdi gerçekten özeti duyunca acaba snra ne olucak çok merak ediyorum görüntüleri izlesem bile konuşmalarda en az görüntüler kadar önemli(hugo soledad konuşmaları)bnce
ayrıca rica ederm meltemcim ne demek

alıntı değildir...
yawaş yawaş yapmaya başladım bunu ilerletiyorumm umarım beğenirsiniz

Son Güncelleme ; nfl : 04-06-09 tarihinde saat 16:26
***Danna*** Çevrimdışı  
Eski 01-04-09, 15:28   #887
la traicion000
Asistan

la traicion000 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.02.2009
la traicion000 has a reputation beyond reputela traicion000 has a reputation beyond reputela traicion000 has a reputation beyond reputela traicion000 has a reputation beyond reputela traicion000 has a reputation beyond reputela traicion000 has a reputation beyond reputela traicion000 has a reputation beyond reputela traicion000 has a reputation beyond reputela traicion000 has a reputation beyond reputela traicion000 has a reputation beyond reputela traicion000 has a reputation beyond repute

Arkadaslar ben diyorumki ortak bir mail adresi alsak şifresini hepimiz bilsek vede hepimizin fotoğoraf ekliyebileceği bir sitemiz olsa...Ne kadar guzel olude La Traicion Türkiye resmi sitesi bir dusunsenize.Bunu hayata gecirsek diyorum???
Eski 01-04-09, 15:39   #888
***Danna***
Yönetmen

Smile

Alıntı:
la traicion000 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Arkadaslar ben diyorumki ortak bir mail adresi alsak şifresini hepimiz bilsek vede hepimizin fotoğoraf ekliyebileceği bir sitemiz olsa...Ne kadar guzel olude La Traicion Türkiye resmi sitesi bir dusunsenize.Bunu hayata gecirsek diyorum???
çok güsel bi fikir aslınd buraya yeterince foto yükliyemiyoruz bnm elimde yaklaşık 1000 tane foto var danna ve marionunkilerle dediğini yapalım bnce sen siteyi kur daha snra hepimize duvardan duvara yazısı olarak atarsın...
bnde sana yardımcı olurum istersen tabi
***Danna*** Çevrimdışı  
Eski 01-04-09, 15:51   #889
eebruli-85
Set Görevlisi

eebruli-85 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 18.01.2009
eebruli-85 has a reputation beyond reputeeebruli-85 has a reputation beyond reputeeebruli-85 has a reputation beyond reputeeebruli-85 has a reputation beyond reputeeebruli-85 has a reputation beyond reputeeebruli-85 has a reputation beyond reputeeebruli-85 has a reputation beyond reputeeebruli-85 has a reputation beyond reputeeebruli-85 has a reputation beyond reputeeebruli-85 has a reputation beyond reputeeebruli-85 has a reputation beyond repute

[QUOTE=la traicion000;10423453]Arkadaslar ben diyorumki ortak bir mail adresi alsak şifresini hepimiz bilsek vede hepimizin fotoğoraf ekliyebileceği bir sitemiz olsa...Ne kadar guzel olude La Traicion Türkiye resmi sitesi bir dusunsenize.Bunu hayata gecirsek diyorum???

la traicion000 gerçekten güzel fikir umarım böyle bir paylaşım gerçekleştirebiliriz.bu arada reyting sıralamasında star tvnin yeni saçmalığı olan giyim programı görünmüyor.bu en fazla 1-2 hafta yayınlanır.acaba daha sonrasında ne gibi birşeyler yaparak can sıkacaklar.içtimai tvde dün akşam 96.bölüm yayınlandı.(soledat yine yaptı yapacağını)yanılmıyorsan 10gün sonra dizimizin finalini izleyebilceğiz.sabırsızlıkla bekliyorum...
eebruli-85 Çevrimdışı  
Eski 01-04-09, 15:54   #890
***Danna***
Yönetmen

[QUOTE=eebruli-85;10423600]
Alıntı:
la traicion000 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

la traicion000 gerçekten güzel fikir umarım böyle bir paylaşım gerçekleştirebiliriz.bu arada reyting sıralamasında star tvnin yeni saçmalığı olan giyim programı görünmüyor.bu en fazla 1-2 hafta yayınlanır.acaba daha sonrasında ne gibi birşeyler yaparak can sıkacaklar.içtimai tvde dün akşam 96.bölüm yayınlandı.(soledat yine yaptı yapacağını)yanılmıyorsan 10gün sonra dizimizin finalini izleyebilceğiz.sabırsızlıkla bekliyorum...
bnm dediğim maden bölümleri geldi sanırım cnm yada bu akşam o bölüm oynucak bn izliyemiyorum ama izliyebilenler kesin bugün izlesin süper bölümler
Spoiler İçermektedir
***Danna*** Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş