Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Diğer Yabancı Diziler Arşivi > Pembe Dizi Arşivi

Kapalı Konu

Pembe Dizi Arşivi kategorisinde İhanet (La Traicion) [Star TV] konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 07-04-09, 17:58   #881
H.Meltem
Asistan

H.Meltem kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.01.2009
H.Meltem has a reputation beyond reputeH.Meltem has a reputation beyond reputeH.Meltem has a reputation beyond reputeH.Meltem has a reputation beyond reputeH.Meltem has a reputation beyond reputeH.Meltem has a reputation beyond reputeH.Meltem has a reputation beyond reputeH.Meltem has a reputation beyond reputeH.Meltem has a reputation beyond reputeH.Meltem has a reputation beyond reputeH.Meltem has a reputation beyond repute

Alıntı:
***Danna*** tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
herkeze mrb...
içtimaide dizimizin son bölümleri gelio ama biz daha nerdeyiz..
içtimaide benim hesaplarıma görede cuma bitio ve ben kesin izlicem o tarihte şehir dışına çıkmam gerek ama olsn kesn izlicem
son bölümünü eğer göremessem hep aklımda 100.bölümdeki sahne kalır son bölümde soledad ve hugonun mutlu olmasını görmem gerk içimde birşey kalır yoksa
arkadaşlar son bölümü izliyenler içtimai tv'den buraya çok güsel özetler yazsınlar..bn star tv'dende takip edicem çünkü azerbeycan diline pek alışamadm tamam anlaşılır ama tuhaf
evet cnm Cuma günü bitiyor.
Hem mutluyum hem üzgünüm.
Star tv ye çok kızgınım o duygumdan kesinlikle eminim.
O kadar maile hala tık yok.
Bu sorumsuzluktan başka nedir ki?
İnşallah dizimizin finalini Star tvdede görebiliriz.
Eski 07-04-09, 18:07   #882
burcumario
Set Görevlisi

burcumario kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.11.2008
burcumario is an unknown quantity at this point

ayy itv de cuma bitio ama ben izlemiyorum tabi mrk etmek iiçn ama dayanamıcam bakıcam son bölümeeonlar bizden taa ne zaman snr başladı bitio biz daha nerdeyiz aslında ben hiiiççççç şikayetçi değilim bu durumdann her dk marioyu izlemeye razıyım keşke hiç bitmese star tv bi güzellik yapsa pasion de gavilanes yada el cuerpo del deseo yu yayınlasa ama nerdee la traicion gibi yapıcaksa hiç yayınlamasın tam moda girmiştik yayında değişiklik oldu bütün sinirlerim tavan yaptı star tv basasım geliooo
Eski 07-04-09, 18:33   #883
wioleta
Asistan

wioleta kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.12.2005
wioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond repute

Dün İtv de 102(tüplü site101)yayınlandı.Bu bölüm farkı nasıl oluşuyor anlayamıyorum.
100'üncü bölüm.
Spoiler İçermektedir

Aslında bitmesine yakın benimde içimi hüzün kapladı.İtv de az kaldı bitmesine Star da daha var.
Star tv'yi diziyi tamamen kaldırmadığı hala cumartesileri 2 bölüm şeklinde yayınladığı için yine de şanslıyız.
Giydir bakalımda biter yakında,yg kadar uzun sürmez.
Ama LT 6 Ekim 2008'den beri 10 Ocak' tan sonra haftada 2 bölümde olsa hala ekranlarda.İzleyici desteği ile.
Lt izleyicisi, desteği ve sevgisi büyük,çok daha büyük olabilirdi ama star tv kendi kendine bunu engelledi.
Eski 07-04-09, 18:57   #884
wioleta
Asistan

wioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond reputewioleta has a reputation beyond repute

Star tv,La Traicion'u tekrar yayınlasın hafta içi her gün eminim yine hatta daha büyük sevgi ile daha fazla izleyici tarafından izlenecektir.Yarışmalarla boşa zaman kaybetmesinler.Yarışmalar tutmadı, tutmazda.
La Traicion'un ilk 10 bölümünü tekrar izlemek isterdim.Aslında cok bölüm var izlemek istediğim ama ilk bölümleri cok daha fazla istemeyi isterdim.Sole ve Hugo'nun ilk tanışmalarını,onların güzel sahnelerini tekrar izlemek isterdim.
Son bölüme kadar olmasını istediğim olaylardan birkaçtanesi ise; Lucas ve Ester'in Hugo'ya bir özür konuşması ve diziyle ilgili aklımda kalan başka bir ayrıntı ilk bölümlerde Sole gelinlikler içinde,Hugo damatlığı ile iken,tam evlenecekleri gün,Sole kiliseye gelmişken,Hugo'nun katalepsi krizi geçirip düğününe gelememesi
ve onların düğününün olamayışı ,son bölümlerde onların düğünün tamamlanmasını isterdim.
wioleta Çevrimdışı  
Eski 07-04-09, 19:11   #885
rana*mario
Set Görevlisi

rana*mario kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.02.2009
rana*mario is an unknown quantity at this point
Smile

itvde dizi bitiyor ama ben zaten ordan izleyemiyorum.stara kaldım ama starda daha dizimizi izliycez.böylece marioyu daha fazla görebilicez.ayy ben bu adama iyice bağlandım dizi bitince napıcam biliyorum ama napalım dizi er geç bitecek her güzel şeyin bir sonu var
rana*mario Çevrimdışı  
Eski 07-04-09, 19:54   #886
H.Meltem
Asistan

H.Meltem has a reputation beyond reputeH.Meltem has a reputation beyond reputeH.Meltem has a reputation beyond reputeH.Meltem has a reputation beyond reputeH.Meltem has a reputation beyond reputeH.Meltem has a reputation beyond reputeH.Meltem has a reputation beyond reputeH.Meltem has a reputation beyond reputeH.Meltem has a reputation beyond reputeH.Meltem has a reputation beyond reputeH.Meltem has a reputation beyond repute

wioleta resimler mükemmel.Çok teşekkürler.
Yalnız ben hatırlayamadım bu resimleri.
Sanırım ilk bölümlerinden.
Bildiğim kadarıyla Star daki yarışmanın reytingleri düşük.
Eğer desteğe devam edersek belki hafta içine alınabilir.
Keşke alınsa.Hem bitmesi istiyorum.Hemde istemiyorum.
Ama büyük bi ihtimalle Star tv de yayınlanan bölümlerin hepsini izleyemeceğim.
Bu nedenle haftaiçi yayınlanmasını çok istiyorum.
İnşallah yayınlanır.
H.Meltem Çevrimdışı  
Eski 07-04-09, 20:00   #887
wioleta
Asistan

Alıntı:
meltem19 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
wioleta resimler mükemmel.Çok teşekkürler.
Yalnız ben hatırlayamadım bu resimleri.
Sanırım ilk bölümlerinden.
İlk bölümlermeltem,
Polis kıyafet ile mahkemeye gelen Sole,Beatriz'e olanlardan dolayı haksız yere suçlanan Hugo ve herkesin şakın bakışları altında,böyle birşey olmayacağını cünkü o anda Hugo'nun kendisiyle olduğunu söyleyen ve Hugo'yu kurtaran Soledad.
Diğer resimler Sole ve Hugo'nun nişanlanma anları.
Sole'nin Hugo'nun resmini çizdiği anlar.
wioleta Çevrimdışı  
Eski 07-04-09, 20:04   #888
H.Meltem
Asistan

Alıntı:
wioleta tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
İlk bölümlermeltem,
Polis kıyafet ile mahkemeye gelen Sole,Beatriz'e olanlardan dolayı haksız yere suçlanan Hugo ve herkesin şakın bakışları altında,böyle birşey olmayacağını cünkü o anda Hugo'nun kendisiyle olduğunu söyleyen ve Hugo'yu kurtaran cesur Sole.
Diğer resimler Sole ve Hugo'nun nişanlanma anları.
Sole'nin Hugo'nun resmini çizdiği anlar.

Çok teşekkür ederim bilgilendirdiğin için.
O bölümleri izlememiştim iyi oldu sağol.
Dizi mükemmel ama maalesef ki Star bunun kıymetini bilmiyor.
İtv ise hergün yayınlıyor.
Ne kadar çelişkili bi durum.
H.Meltem Çevrimdışı  
Eski 07-04-09, 21:58   #889
***Danna***
Yönetmen

***Danna*** kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.01.2009
***Danna*** has a reputation beyond repute***Danna*** has a reputation beyond repute***Danna*** has a reputation beyond repute***Danna*** has a reputation beyond repute***Danna*** has a reputation beyond repute***Danna*** has a reputation beyond repute***Danna*** has a reputation beyond repute***Danna*** has a reputation beyond repute***Danna*** has a reputation beyond repute***Danna*** has a reputation beyond repute***Danna*** has a reputation beyond repute
Smile

wioleta resimler gerçekten süper bu resimlere ait bölümleri izldm süperdi ama solenin hugonun evine gidip onu öylece yatakta bulması bni çok duygulandırmıştı şimdi ağlıcak gibi oldm bu bölümlere dönmeyi çok istiyorum açıkçası şuan starda oynayan bölüm bni biras rahatsız edio sole ve hugo birarada olmadığı için
soledadın resmi güsel olduğunu biliyordum hamileyken hugonun çok resmini çizmişti ve ursulaya hugoyu çok iyi tanıyorum ama gözlerindeki bakışı kaldıramıyorum diyordu
bölümleri hatırlayınca duygulandmm
star tv'de sonunu gördüğüm gün rahatlıycam şuan itv'dede tüplü sitedede görsm olmuo insan kndi diliyle kndi duygularıyla izlemek istiyo ama bn cuma günü izlemeye çalışçam açıkçası auroranın hastalığını çok merak ediyorum ve alsides'i
Eski 08-04-09, 13:09   #890
burcumario
Set Görevlisi

burcumario kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.11.2008
burcumario is an unknown quantity at this point

wioleta resimler çooookk güzel bi an ilk bölümlere geri döndüm o kadar keyifle izliyodumki ertesi gün olsun die dua ediodm herzamn söylüorm şimdiye kadar izlediğim en iyi pembe dizi tekrar tekrar izlesem yine sıkılmamm o derece kaliteli bi yapım tabi star tv bunu anlamaz saçma sapan programları koymayı devam ediyor neyse bunada şükür sonuna kadar versinde hafta içi yayınlamasın bunada razıyımmmmm
burcumario Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş