Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Tv Programları ve Reklamlar > TV Programları (Arsiv)

Kapalı Konu

TV Programları (Arsiv) kategorisinde Popstar Alaturka 1(Star tv) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 06-12-06, 00:53   #361
posh
Oyuncu

posh kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.04.2006
posh is an unknown quantity at this point

Alıntı:
sude_burcu tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
ben de dedıklerıne katılıyorum ıstedıgım fınal okan-armagan fınalı ama bıraz zor gozukuo erkanın oy potansıyelı yuksek keske ılk 3e kalabılse okan ben ona da razıyım boyle guzel bı sesten mahrum kalmak ıstemıyorum acıkcası...okana destegım elımden geldıgınce devam edecek ınsallah bızı mutlu edecek bı sonuc cıkar ortaya...ayrıca hasret konusunda sana katılıyorum kesınlıkle elenmelı bı de cok merak edıyorum okanın her hareketıne her sozune bahane bulan ve abartan armagan bey haftaya hasrete ne dıyecek tabı dıger jurı uyelerı de buna dahıl...
evet canım bende merak ediyorum eğer öyle bir hareketi okan yapsaydı direk diskalifiyesin derdi kesin armağan bakalım hasrete ne diyecek!!
posh Çevrimdışı  
Eski 06-12-06, 01:24   #362
solomon
Set Görevlisi

solomon kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 11.11.2006
solomon is an unknown quantity at this point
Varsayılan Okan

Arkadaşlar Okanızmızın yine hiçbiryerde bulamıyacağınız remini koyucam ama yapamıyorum aslında.koyucam da küçük oluyo.posh bu konuda bana yardımcı olmaya çalıştı o adrese giriyorum herşeyi yapıyorum fakat bu yapıştırma img işi nasıl olcak onu çözmedim bana yardım edin lütfen.ONLY OKAN...
solomon Çevrimdışı  
Eski 06-12-06, 02:48   #363
sevgi86
Yardımcı Yönetmen

sevgi86 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.01.2005
sevgi86 has a reputation beyond reputesevgi86 has a reputation beyond reputesevgi86 has a reputation beyond reputesevgi86 has a reputation beyond reputesevgi86 has a reputation beyond reputesevgi86 has a reputation beyond reputesevgi86 has a reputation beyond reputesevgi86 has a reputation beyond reputesevgi86 has a reputation beyond reputesevgi86 has a reputation beyond reputesevgi86 has a reputation beyond repute

Alıntı:
sude_burcu tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
ah ah okanın 1. oldugunu gorsek ama mucıze su durumda...evet yaa okanın resımlerını bulamıoruz valla bırı ımdadımıza yetısse cok guzel olacak...off of destekledıgımız ınsanın elenecegı ıhtımalını dusunmek bıle cok uzuo benı...
evet arkadaşım
okan 1. çıksa o günleri de görsek...
sevgi86 Çevrimdışı  
Eski 06-12-06, 03:43   #364
posh
Oyuncu

solomonun eklediği resim görmeyenler için!!

bu resmi kim çekti merak ediyorumneyse o kendini biliyo sanırım
posh Çevrimdışı  
Eski 06-12-06, 14:41   #365
ShEkEr_fb
Set Görevlisi

ShEkEr_fb kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.12.2006
ShEkEr_fb is an unknown quantity at this point

Alıntı:
privy tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Öncelikle aramıza hoşgeldin ShEkEr_fb. Jale hakkında fazla yorum yapılmaması onu beğenmediğimiz anlamına gelmez elbette, sadece herkesin kendine göre favorileri var ve bu forumda çoğunlukla Okan, Armağan ve Tayfun taraftarları var. Ama bence Jale de çok hanımefendi ve sesini de beğendiğim bir yarışmacıydı, belki son 5'e kalmalıydı ama olmadı, umarım bundan sonra yolu açık olur.

Yarışmada ne gibi olayların yaşandığını bilemiyorum tabi, hak edenin kazanması taraftarıyım ama söylenecek şarkıları yapım ekibinin seçmesi bence çok da mantıksız değil çünkü televizyon ticari bir iş ve en çok alkış alacak, seyredilecek ve dinlenilecek, halkın benimsediği şarkıları seçmek dolayısıyla da ratingleri artırmak televizyonculuk işinin bir parçası bana göre. Tabi seçilen şarkıları doğru ve hissederek söylemek de çok önemli bence.

Ben sonuna kadar önce Okanı sonra Armağanı destekliyorum. Gönlümden geçen Okan-Armağan finali ama ne yazık ki içimde Okanın bu yarışmada 3. olacağı gibi bir his var. Tabi ki Okanı sonuna kadar desteklemeye devam edeceğim. Bu hafta elenmesini istediğim yarışmacı ise geçen haftadan dolayı Hasret.
privy öncelikle hoşbulduk.öncelikle bilmiştik taslamak istemem asla böyle düşünmeyin,fakat reytingler artacak die ya da o yarışma alkış alacak die insanlar harcanmamalı.şimdi jale rakkas ı söyledi biliyorsunuz...fakat jale sahne yaşamında oynayan veya bu tarz şarkılar söyleyen bi insan değil ve kız açık açık demişki ben söylemek istemiyorum bunu elenirim...fakat söylettiler ve hissederek söylemediği hiçbir şarkıyı söyleyemez ben tanıyorum onu ve nitekimde öyle oldu şaşırdı unuttu..ah yalan dünya die bi şarkı daha söylettiler onu da söylemek istemedi söylettiler ve yine şaşırdı..bu böyle bişey hissedemediğin şarkıyı okuyamazsın..çökertmeye gelince ben egeliyim ve o türkünün aslı öyle değil aşırı derecede yawaş çaldılar..neyse ben bunları bahane olarak söylemiyorum geçen hafta olmasa bu hafta gidecekti bu işler böyle..onun veya okan ın sesi var merak etmeyin her ne kadar nankör bi meslek olsa da bi yerlere gelecekler onlarfotoğraflara gelince elimde foto yok jale den başka..ama sizin için bulmaya çalışırım..herkese yorumları için ve jale hakkındaki düşünceleri için tşk ediyorum..
ShEkEr_fb Çevrimdışı  
Eski 06-12-06, 16:30   #366
posh
Oyuncu

yeni aşk.

Son çıkan dedikodulara göre Armağan Çağlayan ve Bülent Ersoy berabermiş... Ersoy bu söylentiler karşısında gelinlik kız gibiyim olamzmı diye cevap veriyomuş

bir sitede buldum haberi yanlış armağandan bahsetmişler ama
posh Çevrimdışı  
Eski 06-12-06, 16:35   #367
posh
Oyuncu

buda bir diğer haber!!okanla ilgili yazık çocuk olduğu zaman hep tartışma oluyor!!

TÜRK SANAT MÜZİĞİNİN DİVA'SI BÜLENT ERSOY POPSTAR ALATURKA ADLI YARIŞMADA EBRU GÜNDEŞ'E KIZDI.

Önceki akşam yayınlanan "Popstar Alaturka"da Bülent Ersoy'un bir yarışmacıya dönerek, "Benim kulağıma geldi. Ebru Gündeş, 'konservatuarlılar arkamda vokal yapıyor' demiş. Eğitim önemli. Konservatuar mutalaka bitirilecek" sözleri, Gündeş'i sinirlendirdi. Gündeş, "Size laf getiren kişi yanlış söylemiş" diyerek Ersoy'la canlı yayında tartıştı.

"Popstar Alaturka" yarışmasında yeni bir tartışma daha yaşandı. Geçtiğimiz haftalarda yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Osmantan Erkır, yarışmacılardan Okan Albayrak'ı Zeki Müren'in gençliğine benzetmişti. Bu benzetme üzerine Bülent Ersoy tepki göstermişti. Bu kez tartışmanın merkezi yine yarışmacı Okan Albayrak oldu. Armağan Çağlayan, Albayrak'ın şarkısını dinledikten sonra; "Türk sanat müziğini gençlere sevdirmek gibi bir misyon üstlendiğini söylüyorsun. Ama Bülent Ersoy'un gençlik yıllarındaki gibi asla olamazsın. Ben bu yarışmada birinci olmak isteyen birinin şarkıyı yaşayarak söylemesini tercih ederim. Konservatuarlı olabilirsin ama şarkıyı görevmiş gibi okudun" dedi.

Söze giren Bülent Ersoy, "Oğlum eğitim en önemlisi. Sen okuyacaksın. Benim kulağıma geliyor. Sayın Ebru Gündeş, 'Ben nota bile bilmem ama arkamda konservatuarlılar bana vokal yapıyor. Her hafta sahneye çıkıyorum ve iyi kazanıyorum' diyormuş" diyerek Gündeş'e laf attı. Şaşıran Gündeş, "Ben böyle bir şey söylemedim. Size laf getiren kişi yanlış söylemiş. O kişiyi çok merak ettim. Ben nota bilmem. Ama Allah vergisi bir yeteneğim var. İbrahim Tatlıses'i, Kibariye'yi, Mine Koşan'ı yok mu sayacaksınız" diye tepki gösterdi.
posh Çevrimdışı  
Eski 06-12-06, 16:38   #368
posh
Oyuncu

buda bülent ersoyun geçen haftaki kıyafeti pekte genç gözüküyor
posh Çevrimdışı  
Eski 06-12-06, 16:40   #369
posh
Oyuncu

Alıntı:
ShEkEr_fb tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
yok arkadaşlar bülent ersoy cephesinde var bişyler ama armağan(yarışmacı)istemiyo
bencede öyledir armağan yapmaz öyle şeyler yazık çocuğada istmeden aşk yaşattılar zorla daha şimdiden magazine girdi valla!!
posh Çevrimdışı  
Eski 06-12-06, 17:34   #370
posh
Oyuncu

Alıntı:
GSealment tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Şahsen Ben Katılmıyorum.Yarışmada Jüri Oylarıda Etkili Olduğu İçin Armağan Yarışma Psikolojisine Girip,Böyle Birşey Yapmış Olabilir.Hiç Beklemediğimiz "Yarışmanın Temiz Kalpli Kızı" Sandığımız Hasret Bile Neler Yaptı.
Armağanında Nasıl Biri Olduğunu Bilemeyiz...
benim şahsi fikrim değildi aslında olabilirde öyle birşey ama benim duyduğum kadarıyla yok!!hem burda okanı tanıyan bi arkdaş var oda dedi yok öyle birşey diye!!aslında olabilrde tabi neler olmuyoki tanımıyoruz tabi!!jalenin kardeşide dedi ne oyunlar dönüyor diye herşey olabilir tabi.olmasını istemediğimiz için farklıda görebilirz!!inşallh yoktur böyle bi olay!armağanı seviyorum ama kişiliğini pek bilmediğim için yorum yapamicam..neyse beni ilgilendiren okano öyle birşey yapmasın oyunlara girmesin yeter!!birde tek istediğim şey 1.liğin adaletli bir şekilde olması okan dahi 1.olucaksa adaletli bir şekilde olsun.ama neyazıkki bu tür yarışmalarda adalet biraz zor oluyor!
posh Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş