Sayfa 2/6 İlkİlk 123456 SonSon
26 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: The 100 - Bölüm Yorumlari

Durum:
    Gamze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Klaroline♥Olicity
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    82

Aldığı Beğeni: 202

Bahsedilme
    12 Mesaj

Başlığın açılmış olmasına çok sevindim. Ben başvurmuştum bir ara ama arada kaynadı malesef..

Dizi çok güzel, konusu farklı ve her bölüm daha da kendine çekiyor sizi. Benim favori karakterlerim Bellamy ve Raven. :img-in_lo Diğer karakterleri de seviyorum mesela Lincoln, Monty, Jasper gibi ama bu iki isim farklı benim için.

Hatta gizliden gizliye onları shipliyorum, olmayacaklarını bile bile.. Clarke ve Bellamy ana çift ama hiç ilgimi çekmiyorlar ne yazık ki. Çünkü Clarke karakterini sevmiyorum. En çok da lider benim tarzındaki söylemlerini. :icon_whis

Yeni sezonu merakla bekliyorum. Ve ben de katılıyorum bu aralar çok uzun. :icon_sorr

Durum:
    nehir_ertan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    maywemeetagain.
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Ĝαмźε Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hatta gizliden gizliye onları shipliyorum, olmayacaklarını bile bile.. Clarke ve Bellamy ana çift ama hiç ilgimi çekmiyorlar ne yazık ki. Çünkü Clarke karakterini sevmiyorum. En çok da lider benim tarzındaki söylemlerini. :icon_whis Neyse Bellamy için katlanacağız..
    Özelikle şu kısma şiddetle katılıyorum. :img-wink: 100 çocuktan biri Clarke, üstelik orada onca tecrübeli ve eğitimli kişi varken onun liderlik taslaması beni iten şey oldu zaten. Lexa da küçük ama o bir grounder, yani yaşadıkları ve yaşadığı ortam neticesinde liderlik yapabilmiş.
    Octavia'nın her seferinde başına buyruk olması ve Clake'ı tabiri caizse sallamaması çok hoşuma gidiyor mesela.:img-hyste
    Başta ben de Raven ve Bellamy olsun istemiştim ama şuan gözümde arkadaştan öte olamıyorlar. Wickle Raven daha çok ilgimi çekiyor.
    ve evet benim de en birinci favorimdir Raven Reyes. :img-in_lo

Durum:
    Gamze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Klaroline♥Olicity
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    82

Aldığı Beğeni: 202

Bahsedilme
    12 Mesaj

Alıntı nehir_ertan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özelikle şu kısma şiddetle katılıyorum. :img-wink: 100 çocuktan biri Clarke, üstelik orada onca tecrübeli ve eğitimli kişi varken onun liderlik taslaması beni iten şey oldu zaten. Lexa da küçük ama o bir grounder, yani yaşadıkları ve yaşadığı ortam neticesinde liderlik yapabilmiş.
    Octavia'nın her seferinde başına buyruk olması ve Clake'ı tabiri caizse sallamaması çok hoşuma gidiyor mesela.:img-hyste
    Başta ben de Raven ve Bellamy olsun istemiştim ama şuan gözümde arkadaştan öte olamıyorlar. Wickle Raven daha çok ilgimi çekiyor.
    ve evet benim de en birinci favorimdir Raven Reyes. :img-in_lo

Bir de şu var tamam lidersin falan ama bir bölümde mesela Raven'a falan da emir vermeye kalktı. Tabi cevabını da aldı. Kendi arkadaşlarına da bunu yapmasından hoşlanmıyorum. Bölümü izlerken ortaya çıkan küçük küçük şeyler birikince bu karakter hakkında fikrim oluştu yani. Zaten ben ilk başta sevemezsem hiç sevemiyorum. :img-hyste Raven'ı mesela ilk andan itibaren sevdim. :img-in_lo

Octavia'yı da severim bak. Dediğin gibi kendi bildiğini yapması, cesareti çok hoşuma gidiyor. :good:

Bellamy ve Raven birlikte olunca üzüldüm ben artık bir gelecekleri yok diye. :img-hyste Benim için arkadaşlıklarını izlemesi de çok güzel olur, birlikte sahneleri artsın yeter ki. Wickle Raven'ı da seviyorum. Üzülmüyorum o yüzden.
    :love01:

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    364
    Verdiği Beğeni
    178

Aldığı Beğeni: 570

Bahsedilme
    25 Mesaj

Izledigim Empire dizisi sezon finaline girince, vakit gecirme düsüncesiyle bu diziyi izlemeye basladim. Ilk bölümünden itibaren insani ekran basina kilitleyen ve her hafta yeni bölümü sabirisizlikla bekletmeyi basaran nadir dizilerden...

Su an 1. sezonun 7. Bölümündeyim, orjinal seslendirmeli izlemedigim icin geride kaldim. Ama acelem yok, yavas yavas ilerlemesi de zevkli oluyor.

Simdiye kadar ölen herkes beni cok sasirtti. Beklenmeyen bir anda ana karakteri öldürüyorlar.. Ama sonradan düsününce, hikayenin devam etmesi acisindan o kisinin ölmesi mantikli geliyor. Bakalim daha kimleri mezara gönderecegiz...

Grounder'lerin hikayesini de merak ediyorum. Kimler, nasil dünyada yasamayi becerdiler, kac kisiler... ayrica Ark'tan dünyaya baskalari gönderilecekmi.. aklimda bukadar soruyla günler gecmiyor... kitabi bulursam ilk firsatta alacagim.

Bu arada maalesef yorumlari okurken büyük bir spoiler ile karsilastim (Finn durumu). Bu durum cok can sIkIcI ve bundan sonra yorumlari daha dikkatli okuyacagim.

Durum:
    GFBusra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    toujours pur
    Konular
    272
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 4

Bahsedilme
    0 Mesaj

Tam da bir dizinin belki de tarihte ilk defa bu kadar adam gibi bir queer representation yaptığını zannederken gelir rezil rüsva ederler ve böylece bir dizi daha ölür. Straight couplelarınızı gözümüze gözümüze sokmaktan bıkmadınız. Anlaşılan heteroseksüel olmayan herhangi bir kadının tv tarihinde bir yeri olmayacak, olsa bile 3 sezon dahi göremeyecek, kim vurduya gitmeden işleri bitmeyecek. Rip the 100 & Jason Rothenberg. Seni farklısın sanmıştım :mad72:
    "Enchantée."

Sayfa 2/6 İlkİlk 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri