Alıntı hekimoglu64 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tabiki önce taninmis bir oyuncu olmasi + olur Büsracim...Ha eger ki biz no name biriyle calisacagiz diyorlarsa? O zaman cok iyi bir oyuncu olmasi gerekiyor...Aslinda he iki durumda da cok iyi bir oyuncu olmasi gerekiyor...Ister taninsin,ister taninmasin oyunculuk iyi olsunda...Cünkü erkek oyuncu nun rolü cok aktif olacak (filmde öyle ydi) O yüzden oyunculugunu konusturan isim sart Büsracim...ben simdilik oyunculugu iyi biri olsun talepindeyim...

Ha tabiki Timucin Esen olursa cok güzel olur...Engin Akyürek olmadi bari Timucin Esen olsun...
aslında aynı şeyi diyoruz Alicim :)
yani bencede iyi oyuncu olması şart... sırf dış görünüş iplemez... kendini geliştirmiş vede geliştirecek iyi bir oyuncu olması kesinlikle gerek...
erkek oyuncularımız içerisiinde hem iyi bir oyuncu hemde Tuba ile uyumlu hemde Seyircinin aa bu adamda varmış bir izleyelim bakalım diyeceği bir sima olması gerek... belki tam anlatamıyorum derdimi ama bomba gibi bir isim olmalı..
keike engin akyürek olsaydıı ama ay yapım engin konusunda kesin bir açıklama yaptı:img-wink::img-wink::img-wink:
Timuçin bey hem özlendi hem iyi bir oyuncu hemde seyircinin ilgisini çeker bana göre:img-wink:
o yüzden ideal bir isim.. tabi h:img-wink:erşey ay yapımda bitiyor umarım doğr bir tercih yapar