Alıntı ffatma12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Nilay:love01:
Bend egeçen bölüm Tuba nın oyunculuğunu beğenmeyenlerdendim çok berbat değildi ama ezilmişti ciddi analmda.
bu bölüm ise hem kendi güzelliğiyle göz doldurdu hemde oyunculuğuyla oyağmur sahnesini saymıyorum bile.en etkilendiğim sahnelerden biriydi belkide.hele çığlık attı ya ben burdan çıkamıycammmmmm diye o çığlık resmen boğazından çıkmadı mı ya yada be yanlış duydum:img-hyste
gerçekçiydi işte ölümüne bağırıyor gırtlaktan gırtlaktan.
delirme sahneleerniide beğendim sağı solu belli değil işte hatun un.bak sevdiğimiz bir kadın karakter çıkıcak gibi ne dersin.
önceki dizilerden ağzımız yandı burda bulduk mu he:img-hyste

bende bu yüzden seviyoırum KEREm i VE PINAR ı valla çok defa apzımızı yaktılar töbe bile ettirdiler ama hani derler ya sonunu bile bile diye bizde öyleyiz hayal kırıklığına uğrucağımızı biliyoruz ama yinede P&K ikilisi.diğe ridizler gibi basit değil.vallahi inanır mıısn annem bazı diizleri izliyor adlarını vemriyim şimdi 2 ay önce bakıyorum bir oaly var 2 ay sonra yine denk geliyorum hala aynı olaydalar hala aynı.çıldırıcak gibi oluyorum.ama şu kerem ve pınar ın dizilerinin bir bölümünü kaçırsak hatlar kopuyor arkadaş.tamam 20 dakika şuan biraz durgun oalbilir ama misal bu bölümü izlemeseydin son sahneyi görmeseydin olay giderdi yada aralara yerleştirilmiş replikleri kaçırsan olay kopardı.karakter analizi yapmaya mecbur bırakıyorlar bizi.

o zayıf nokta bencede kadınlar opnlar üzerine gidildi ama sırf bende mi oldu bu bilmiyorum da hani Ozan ın (polsiin adı ozan mıydı) kerem solmaz ın karısıyla konuştuğu sahne kadının tam giderken kadınlar demesi bana okuduğum kitapları anımsattı gerlilim kitaplarının bir sahnesi gibiydi resmen sanırım senaristlerde çok okuyor bu tarzı.hoştu işte böyle gerilimi saklı anahtar cümle verilir o sahnede örgünün ucunu yakalarsın her şey ordan başlar aslında farkedemesende.
he bu arada bu bölümden sonra ben adam ın oğlunu öldürmediğini düşünüyorum o yapmadı.
Minem:love01: yeni başlık için teşekkürler...

Tuba ses tonu dışında tamamdır bende oynadığı rol çok zor riskli bir rol. Tuba'nın böyle bir seçim yapması hoşuma gitti. Piskolojisi ağır bir karakteri canlandırıyor cesareti takdire şayan.

Kerem&Pınar ikilisine güveniyorum demiştim. Dizi aldı başını gidiyor. Aklımızı bulandırmayı başardılar. Bu işte ustalar hapishane sahneleri çok çok önemli. Melek üzerinden piskolojimizi bozacaklar belli.

Benimde aklım bulandı. Baba olmaya bilir belkide karısı yaptırdı eşinin çapkınlıkları yüzünden. Melek'te bir tuhaf sonradan birşeyler hatırlayıp duruyor. Hafızası eror verip duruyor çıkamadım ben bu iişin içinden Fatma'cım:865323