Alıntı handeci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Başkan-Melek buluşması iyi olmuş. Bu buluşma benim kumandayı iptal edip star'da kalmam anlamına geliyor.

Özgür'ün her ne tür bir ilişkisi olursa olsun ''Kendi evi dururken'' Kerim'in muayenehanesinde buluşması bana hala saçma geliyor. Yani bunun mantıklı bir açıklaması olmalı.

İpek Bilgin'in o ödülü kesinlikle alması gerektiğine inanıyorum ve caaaanı gönülden destekliyorum.

Yönetmenin adaylığını tuhaf karşıladım. İLk yönetmen de şu andaki yönetmen de dizinin temposu için yetersiz kalıyor bence.

Tuba neden aday değil, kendi mi adaylığını koymadı acaba? Bence Melek Halaskar rolü kesinlikle ödüllük bir roldü ve Tuba en iyi şekilde canlandırdı diye düşünüyorum(Tuba fanı değilim ama göz görüyor yani, başarılı bir oyun çıkarıyor her hafta, ilk bölümden beri)

İlker Aksum da ödülü hak ediyor ama o kategori çok çekişmeli olmuş. Biraz da belli gibi diyeceğim ama öznel bir yorum olacak. Yoksa benim gönlüm İlker bey'den yana.

Toygar Işıklı da aday olsaymış keşke 20 dakika için yaptığı eşsiz müzikle.
Sevgili handeci;
Kilit noktası orası gibi zaten...Kerimin ofisinde buluşulmasının sebebi kerimle ilgili olduğu aşikar ve bunu melekte biliyor...
Son sahnede zaten adam içeri girerken kerimin bakışları enteresandı...

Hakikaten bu işin altından neler çıkacak çok merak ediyorum...:icon_whisEminim ki kerem deren bize büyük bir süpriz yapacaktır...:img-wink: