Sayfa 25/25 İlkİlk ... 152122232425
122 sonuçtan 121 ile 122 arası

Konu: 24-6.Gün Bölüm Yorumları

Durum:
    hacivatiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    SMK
    Konular
    10
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 16

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart 23.bölüm

Karen doğru bir iş yaptı Jack'in tarafını tutarak. Sonuçlarını göze aldı ve Jack'e yardım etti tabi Bill de bulaştı işin içine.
    JAck söz konusu olunca Bill hemen kabul etti tabi olayı.

Gelip yol kesmesi,JAck'e yardım etmesi iyiydi. Zaten bir yol kesip ajanı konuşmaya daldırınca Jack gerisini halletti.

Jack'e güvenin biraz yahu adam tanıyor babasını haklı da çıktı işte. Doyle'un gözler gitti yazık. Josh'ı da aldılar.

Daniels itirafta bulundu koltukta oturunca her şey değişiyormuş dedi. Dışarıdan yorum yapmak her zaman kolaydır elbet.:img-wink:
    Seni 3000 defa seviyorum

Durum:
    hacivatiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    SMK
    Konular
    10
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 16

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart 24.bölüm/Sezon finali

Jack için çareler tükenmiyor hiçbir zaman helikopteri kaçırdı ve yeğenini kurtardı. Tabi Bill'in yardımını da unutmamak gerek.

Josh dedesini vurdu baya kin güdüyor yani adama. Sen sadece kendini düşünürsün dedi iyi de çözmüş yani adamı.

Jack öldürmektense yargılanmasını istedi babasının ama vakit yoktu en azından Cheng'i aldı. Gerçi ben işkence ede ede öldürmesini isterdim daha çok.:icon_whis

Cheng'in sözü anlamlı idi aslında halkım beni sizin Jack'e yaptığınız gibi terk etmez dedi.

Bu söz Bill'i üzdü aslında çünkü adam haklı idi.

Bill-Nadia konuşması da güzeldi.

Doyle-Nadia olacak mıydı orası açıkta kaldı.

Jack'in helikopterden atlayıp denizde yüzmesi heyt be yürü adamım.:happy0064
    Meğerse Audrey'e gidecekmiş zaten CTU'ya dönmek istemedi ve de haklı.

Audrey'in babası ile hesaplaştığı sahneler.:icon_sorr Demek ki bir yakınlıkları varmış öncesinde. Jack duygularını belli eden biri değil ancak Çin'de arayıp sorulmaması,kurtarılmak istenmemesi çok kırmış onu. Haklı da yıllarca ülken için hizmet et sonra da sana arkanı dönsünler.
    Özellikle Audrey'in babasının hiçbir şey yapmaması en çok üzmüş.

Audrey komaya girmiş resmen. Ben o da ölüyor sandım ama değilmiş ama ben bu kadını pek sevmemiştim zaten.:icon_whis

Audrey ile vedalaşması da dramatikti.:icon_sorr

Son sahnede okyanusa yürümesi ve sessiz saat olayı.
    Aşağılara bakınca bir an atlayacak mı dedim intiharı düşündü kısa süreli de olsa galiba ama sen bu dünyaya lazımsın Jack.:img-wink:

Bill'in Nadia'ya söylediği bir gerçek ve Jack'in de Audrey'in babasına söyleyerek doğrulandığı an: "Ben istemedikçe benim kimse bulamaz."
    Seni 3000 defa seviyorum

Sayfa 25/25 İlkİlk ... 152122232425

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri