Sayfa 3/25 İlkİlk 123456713 ... SonSon
122 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: 24-6.Gün Bölüm Yorumları

sezinti
    sezinti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kurum içerinde Bill ile Karen arasında evli olmalarının önemi yoktur. Onlar, bir kurum içerisinde bir personel olduklarına göre, Chloe'nin Bill'e eşiniz demesi hatalıdır. Chloe söylemindeki yanlışlığı düzeltmeye çalıştı. Bill ile Chloe sahnesinde orada, özel sohbet etmiyorlardı, dolayısıyla konuda, Bill'in eşi Karen değil, bir kurum çalışanı Karen vardı.
    Konu sezinti tarafından (17-09-07 Saat 15:46 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Ozicano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Etkileyici bir başlangıç oldu... Yeniden Jack'i görmek güzeldi. :) Güzel olmaya da devam edecek... 3 ve 4. bölümleri merakla bekliyorum :)

Bu arada Chloe'nin "yani Karen Hayes" demesi kesinlikle yeniden evlendiklerini belirtme amaçlı değildi, diğer bazı arkadaşların da belirttiği gibi...

Durum:
    çaplin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    "lived too long"
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bu sezonunu bilmem ama en güseli 5. sezondu di yo herkes...beni bu bölümde şaşırtan jack in vampir gibi adamı kemirmesi..

Durum:
    elfkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Montclair
    Konular
    38
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı çaplin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sezonunu bilmem ama en güseli 5. sezondu di yo herkes...beni bu bölümde şaşırtan jack in vampir gibi adamı kemirmesi..
    evet ya orası bence en iğrenç sahnelerden biriydi. ben o sahnede gözlerimi kapamak zorunda kaldım diyebilirim.

bu arada ikinci bir sherry palmer vakası yaşamak istemiyorum ya. içlerinde bi david iyi çıktı o da erkenden öbür tafara geçti zaten.

birde o konsey gibi olan manyak adamlara ne oldu hakkaten ya ne planlar yapıyorlardır kimbilir adamlar başkanı bile kukla gibi oynattılar daha çok iş çıkar onlardan..

yeni bölümlere 2 gün kaldı:happy0064.

Durum:
    maviguvercin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Josef Konstantin
    Yer
    Under The Dome
    Konular
    135
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Ne bölümdü ya. Beklemediğim bir sürü şey oldu. Beklediğim şeyler de oldu ama onlar da bile şok oldum.

Öncelikle Assad’dan bahsetmek istiyorum. Allah’ım o nasıl yüz, o nasıl gözler, o nasıl bakış öyle. Kendisini evime davet edip Türk misafirperverliğini göstermek istiyorum. :icon_whis Şu ana kadar 3 bölüm oynadı. 4 bölümde daha oynayacak inşallah.

Sandra Palmer’ın sevgilisinden şüphelenmiştim ama onda kötü bir şeyler yok gibi. Olsaydı bir şey söylemezdi. Sandra da normal biri gibi. Yoksa o da söylemezdi FBI’ya. :icon_whis

3. bölümde Curtis’in hal ve gidişatından ve Jack’in Assad’a kanka muamelesi yapmasından bir şey olacağını anlamıştım ama hala şoktayım. Jack nasıl vurdu ya Curtis’i. :img-cray: Bu senaristler çok acımasız. Teri, Nina, David, Tony, Michelle şimdi Curtis. Aslında en acımasızcası Curtis’in ölümü oldu bence. :img-cray:

24’te olmadık şey değil bir yerlerde bombaların patlması ama bu sefer ki gerçekten müthişti. Ben yine son anda hallederler diye düşünmüştüm. Böyle gözlerimizin önünde patlattılar.

Bir sonraki bölümü heyecanla bekliyorum. Artık tek bölüm halinde olacak.

Sayfa 3/25 İlkİlk 123456713 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri