Sayfa 21/25 İlkİlk ... 11171819202122232425 SonSon
122 sonuçtan 101 ile 105 arası

Konu: 24-6.Gün Bölüm Yorumları

Durum:
    edaaydemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Sakarya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

6. sezon finalinin merakla beklenmiyecek bir sezon sonu olduğunu söyleyen arkadaşlarımı için söylüyorum..
    aslında bu sezon finalinin sizi neden hayal kırıklığına uğrattığını biliyorum 4.ve 5. sezon finallerinden sonra öyle her sezon finalini kolay kolay beğenmez zor olur o iki finalde 6 sezonun en iyisiydi.bir kere bunu kenera koymak lazım.2.ve 3. sezon finallerine bakarsak onlarında insanı merakda bırakıcak finaller olmadığını iyi hatırlarız.24 izliyicileri diziyi finalinde bıraktığı merakdan değil.jack bauer izliyicisi oldukları için diğer sezonları beklerler en azından ben ki bunun örneğini 3. sezon gibi vasat bir sezondan sonra 4. sezonu iple çekdiğim ve diziyi araliksız izlemek için en az 8 saat dvdmin başından ayrılmadığımdan biliyorum.

Durum:
    hacivatiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    SMK
    Konular
    10
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 16

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizinin 6.sezonuna başladım. tersten gitmek daha zevkli gibi.:img-hyste

7yi izledim 8i izledim şimdi de 6.sezona başladım.

8.bölüme geldim. Bu Jack ne bahtsız bir adam ya aile diye bir şey yok. O nasıl bir babadır nasıl bir abidir. Abisini çok aramışlar mı acaba?:img-tomat

Babasında bir şeyler olduğunu sezmiştim hiç gözüm tutmadı. Adam kendini kurtarmak için gözünü kırpmadan öldürdü oğlunu. Jack yıllardır görüşmüyormuş ikisi ile de çok iyi yapmış belli ki.

Jack'in Abisinin eşi ile bir geçmişleri var sanırım. Tersten izlemenin dezavantajlarından biri.:img-hyste

Tom'u hiç gözüm tutmadı adam Karen'ı zorla istifa ettirip meydanı kendine bıraktırdı.
    Başkan şimdilik kardeşi ile yaptığı konuşmanın da etkisi ile tasarıyı imzalamadı ama ilerleyen saatlerde değişiklik olabilir.

Başkan çok silik kalıyor Tom da farkından hemen etkisi altına alıyor adamı.

Walid'i de pek gözüm tutmadı hastaneye de yattı oradan kaçacak mı acaba?
    Müslüman düşmanlığı had safhada kendi içlerinde çalışanları bile mimliyorlar bakınız Nadia.:img-tomat

Ahmet'in terörist çıkmasını da sevmedim "Müslümanların hepsi aynı kimseye yardım etmeyin ederseniz sonuç ortada." imajı çıkıyor çünkü o sahnelerden.:img-tomat

Morris de kaçırıldı umarım kötü bir şey gelmez başına.

Jack'in işkencelerine bitiyorum ya adam gözünü kırpmıyor abisine de kıydı gerçi babası kadar olamaz.:icon_whis

Jack fayedden o kadar işkence gördü ama turp gibi maşaallah atlıyor zıplıyor.:img-hyste

Assad karizmatik adam.:icon_whis Sonradan taraf değiştirmese bari iyi olarak kalsa. Yazık Jack Curtis'i öldürmek zorunda kaldı onun için.
    Yalnız yan tarafta adamlar vardı orada bacağından vursalardı hiç sorun kalmazdı jack gırtlağından indirdi adamı.
    Seni 3000 defa seviyorum

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    SMK
    Konular
    10
    Verdiği Beğeni
    1

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart 8.bölüm

Jack yine iş başında o kadar adam var ama bombayı durdurmak Jack'e kısmet oldu nedense.:img-hyste Üstelik titreyen elleri ile.:icon_whis

5bombanın ikisi gitti. Üstelik Fayed'in elinde patlatıcı da hazır.
    Bunu yaptığı için Morrise tavır alınacak gibi geliyor bana Morris de kendini suçlayacak zaten Jack de pek kızdı adamcağıza.

Şu sarışın kadının adı hiç geçmedi adsız geldi adsız gitti.:img-hyste
    Para hırsı mccarthyi öldürmesini sağladı ama aynı zamanda kendisinin de ölüm sebebi oldu. Öyle adamdan gitmek talep edilir mi ya fayed sağ bırakacak ben de göreceğim.
    Morrise ne pis işkenceler yaptı.

Assad Beyaz Saray'a geldi Asansördeki o havasına,duruşuna bittim.:img-yes:
    D.C.'ye geldi Jack ile karşılıklı sahnesi olmayacak mı acep bir daha?:icon_whis

Başkan da nedense Assad'ın karşısında silik imajından kurtuldu tabi eli kolu bağlı adamın bağırmak çağırmak emir vermek kolay.:img-tomat

Kardeşinin ölümü Jack'in üstüne kalacak gibi. Aslında görevli vardı odada kendisi enjekte etti kaç doz olduğunu biliyor ama otopside ne kadara kadar belli olacak göreceğiz.
    Eşi zaten Jack'in yaptığını düşünüyor büyük ihtimal Josh da düşman olacak amcası Jack'e.
    Seni 3000 defa seviyorum

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    SMK
    Konular
    10
    Verdiği Beğeni
    1

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı sudem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Graem'in Jack'in kardeşi olduğunu daha önce öğrenmiştim. O zaman gerçekten şok olmuştum. Yani nasıl bir gendir bu? Nasıl bir çaprazlama? :img-hyste Babaları aynı olabilir ama anneleri farklıdır büyük olasılık. Jack'in annesine bir şey demek istemem ama galiba çirkin bir kadındı. :icon_whis Ya da bu iki insandan biri evlatlık. Zaten iyi de anlaşamıyorlar.
    Eski yorumları okumak ne kadar zevkli ya artık kimse yok başlıkta ama yorumları büyük bir zevkle okuyorum. Benim düşündüklerimin düşünülmesi de hoş ki bu durumda herkes aynı tepkiyi verir Jack ve ailesi nasıl iş anlamadım ben de.:img-hyste
    Alıntı sudem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonunda Jack'in babası ile de tanıştık. Ben hala babanın ne kadar kötü olduğunu tam anlayamadım. Yalnız 2 metrelik bir babanın nasıl 1.73 ve 1.77 boylarında çocukları olur ya. :img-hysteÇaprazlama diye bir şey var. Bari biri biraz daha uzun olsaydı. Ben her iki kardeşin de evlatlık ya da gayri meşru olduğunu düşünmeye başladım. :icon_whis
    :img-hyste:img-hyste:img-hyste
    Alıntı elfkartal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet bir bölüm daha izledik. jack yine bir bombayı patlamadan durdurdu:). bu fayed'te maşallah bol buldu bombaları har vurup harman savuruyor.
    :img-hyste:img-hyste:img-hyste

Bombayı durduracaklarını düşünmedi belki de ama elinde üç bomba daha olmasa bırakır mıydı bırakmazdı elbet garanti olsun isterdi.
    Seni 3000 defa seviyorum

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    SMK
    Konular
    10
    Verdiği Beğeni
    1

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart 9.bölüm

Bu bölümde daha çok gözüme çarptı Jack'in babasında ne boy var öyle ya?:img-hyste nasıl bir seçimdir bu anlamadım gitti.:img-tomat

Jack'in babasının ne kadar acımasız olduğunu bir kere daha gördük. Jack'e biraz daha fazla sevgisi var sanıyordum ben ama evdeki bombayı görünce vazgeçtim.
    Jack'te de maşaallah ne göz var gitti kolilerin arkasındaki bombayı gördü ondan başka fark eden olmamıştı. Jack'ten başka hayatta kalan da olmadı sanırım. Jack andronid anladık da yanına bir iki daha ekleselermiş keşke.:icon_whis

Assad'dan başkana hayat dersleri chapter one.:img-hyste Heyt be ne de güzel konuştu Assad.:good: "peşinizden gelecekler" dedi bir baktık yan tarafta tomun fare suratı gözüktü.:img-hyste:img-hyste o sahneyi çok anlamlı buldum.:img-yes:

Jack garibim pek bir suçladı kendisini abisini öldürdüğünü sandığı için. Bill'in üstünü kapatmasını da istemedi cezam neyse çekerim diyor.:img-wink:
    Doz meselesi kafamı kurcalıyordu benim ona da iyi bir açıklama getirdiler.

Marilyn şaşırttı beni Jack'e tavır almadı. Tavır almadığı gibi oğluna da anlatmamış aferin diyorum.

marilyn ile jack arasında baya baya bir şeyler olmuş onları ayıran da baba bauer imiş. abisi jack orduya yazılınca gidip eski sevgilisi ile mi evlenmiş yani pek anlayamadım oraları ileriki bölümlerde de daha da ayrıntı istiyorum.:img-yes::icon_whis

toruna karşı daha bi sevgi olur derler genelde çocuklarını sevmese bile toruna karşı hassaslık olurmuş ama dede bauer'da bunun zerresi yok adam gözünü kırpmadan öldürecek işler ters giderse.

yalnız adamların kadını vurmayın sağ ele geçireceğiz dediğini duyunca küçük dilimi yutuyordum.

beyaz sarayda işlerin nasıl döndüğünü de gördük elektrik dairesinde başkanı devirme planları.:img-hyste resmen ölümden bahsediyor bunlar itibar kaybettirip istifaya zorlasanıza be.:img-tomat
    Seni 3000 defa seviyorum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)