Sayfa 8/8 İlkİlk ... 45678
39 sonuçtan 36 ile 39 arası

Konu: 24-Replikler

Durum:
    sbuffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    NBC & Fenerbahçe:)
    Konular
    122
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Jack: Mike, ben Jack Bauer.Garip bir talep olduğunu biliyorum ama Aaron Pierce'ı arıyorum.Cebinden ulaşmayı deniyorum ama cevap vermiyor.
    Mike: Jack Bauer arıyor.Seni bulmaya çalışıyormuş.
    Aaron: Sesini dışarı verebilir misiniz?
    Mike: Aaron benim yanımda Jack.Bekle.
    Aaron: Sorun yok Jack. Mike'ın önünde rahatça konuşabilirsin.Bildiklerimi o da biliyor.
    Jack: Aaron, neredesin?
    Aaron: Çiftlikten birkaç mil uzakta.
    Jack:Neler oluyor?
    Aaron: Başkan beni öldürtmeye çalıştı fakat Bayan Logan hayatımı kurtardı.İkimiz de Mike'uı bu işe katmaya karar verdik.
    Mike: Ben hala, bana anlattıklarını algılamaya çalışıyorum.Olaylar çok karışık Jack.
    Jack: Mike, Aaron'ı yardımına ihtiyaç duyduğum için aradım. Senin de yardımın gerekli.
    Mike: Hangi konuda?
    Jack: Başkan Logan'ı yargı önüne çıkartma konusunda.
    Mike: Aaron, Başkan'ın ilişkisini gösteren kaydın yok edildiğini söyledi.Bu doğru mu?
    Jack:evet
    Mike:o olmadan dava açamazsın.
    Jack: Logan'a birinci ağızdan itiraf ettirtebilirsem açabilirim.CTU'nun içinden biriyle çalışıyorum.Dijital yayın kanalı ayarlıyorlar.Logan'a bugün yaptıklarını açıklattırabilirsem bizim için yeterli kanıt olur.
    Mike:Jack, eğer ABD başkanını fiziksel olarak zorlamayı düşünüyorsan
    Jack: Mike, bunu bir an önce halletmeliyiz.Ne kadar çok beklersek o kadar savunmasız kalırız.Başkan Logan, Aaron gibi beni de öldürtmeye çalıştı.David Palmer suikasti ve bu ülke topraklarına yapılan. terörist saldırıdan sorumlu olduğunu söylememe gerek yok.Makamında kalmasına bir gün bile müsaade edilmemeli.
    Mike: Buraya gelmen ne kadar alır?
    Jack:20dk.
    Mike:çok geç. Başkan Logan gitmiş olur.O vakitlerde Washington'a doğru yola çıkacak.
    Jack:o zaman, onu geciktirmeye çalışmalısın.
    Mike: Yapabileceğimden emin değilim.
    Jack: Mike, uğraşacağını söyle.
    Mike: Pekala.Ama buraya olabildiğince çabuk gel.
    Jack:tamam teşekkürler.

Bill: Morris'i geri mi döndürüyorsun?
    Chloe:evet
    Bill: Sebep Chloe?
    Chloe: Çünkü hala Miles'ın sildiği kayıttan bir şeyler çıkarmaya çalışıyorum.Bunu yapabilecek birisi varsa, Morris'tir.
    Bill: Morris'in devlet için çalışmaya devam ettiğini bile bilmiyordum.
    Chloe:Çalışmıyor
    Bill: Neyle uğraşıyor?
    Chloe: Beverly Hills'te kadın ayakkabıları satıyor.
    Bill:Şaka mı bu?
    Chloe: Hayır. Çağırabileceğim başka birisi olsa,
    onu getirtmezdim, biliyorsun.Lütfen Bay Buchanan.teşekkürler
    Karen: Bu adam da kim?
    Bill: Morris O'Brian.Chloe'nin eski kocası.

Chloe: Ne yapıyorsun?
    Morris: Çalışanlarınızı daha verimli hale getiriyorum.
    Chloe: En çekici olanı seçtiğini fark ettim.
    Morris: Yanlış.En çekicileri sensin. Gelmem için Bill Buchanan'ı razı edebilmene şaşırdım.
    Chloe: Bunun senin için çok iyi bir fırsat olduğunu biliyorsun.
    ..Morris: Kurtarmamı istediğin şu kayıt nerede?
    Chloe: Hiçbir yerde.O kül oldu, unut onu.
    Morris: Bir şeyleri kaçırıyorum.Dijital bir kaydı kurtarmam için beni istediğini söylemiştin.
    Chloe: o bahanesiydi. Bazı haberleşme ünitelerinde değişiklik yapmanı istiyorum.6.8 megabitlik onaylı bir dijital ses transfer hızına ihtiyacım var.Ben en fazla 6.5'a çıkabiliyorum.Bunu ağzını açmadan yapabilir misin?
    Morris: Yaparım yapmasına da cazibemi harcamış olurum.
    Chloe: Tamam. Şu andan itibaren seni dinlemiyorum.İşin bitince beni ara.Teşekkürler.

Martha: Charles'ın buna yapabileceğine inanamıyorum.Ellerinde David'in kanıyla tüm dünyanın gözü önünde onu methetme küstahlığına kalkışacak.
    Mike: Bayan Logan Kocanıza dava açmanın mümkün olmadığını söylemiştim. Yanılmışım.Eski Ctu ajanı Jack Bauer Aaron ve benimle irtibata geçti.Buraya geliyor.
    Martha:Ne için?
    Mike: Kocanızın karşısına geçecek.
    Martha: Karşısına mı geçecek?Ne yapmayı düşünüyor?
    Mike: Jack Bauer kocanıza gerçeği itiraf ettirmek için ne gerekiyorsa yapacak.Tanıdığım bunu yapabilecek tek kişi.
    Martha: Ne zaman burada olacak?
    Mike: 15 dakika
    Martha: Ama Charles havaalanına gitmek üzere
    Mike: Biliyorum, biliyorum, kendim de onu bekletmeye çalışırdım ama programını değiştirmez. Bu yüzden size geldim.Onu burada tutmanızı istiyorum.Martha kocanın adalet önüne çıkmasını istiyorsan bu tek şansımız. Onu bekletmenin bir yolunu bulmalısın.

Jack: First Lady niyetimizi biliyor mu?
    Aaron:Biliyor
    Jack:Aaron ona güvenebilir miyiz?
    Aaron: Bizimle birlikte Jack.Tamamıyla.

Jack:o helikoptere binmeliyim.
    Aaron: Bu nasıl olacak bilemiyorum.
    Jack: Aaron, sen beni o helikoptere mümkün olduğunca yaklaştır gerisini orada düşünürüz.

Martha: Derinlemesi düşünmek için zamanım oldu ve ben sanırım sana bir özür borçluyum.
    Logan:Dinliyorum
    Martha: Sana korkunç şeyler söyledim.
    Logan: Bana daha önce de korkunç şeyler söylendiği oldu senin tarafından.Ama içlerinden birinin etkisi hala üzerimde.
    Martha:Hangisi?
    Logan: Kalbini kırdığımı ve benden nefret ettiğini söylemen.
    Martha: Keşke o sözleri geri alabilsem.Şu anda isteyebileceğim tek şey beni affetmen.Lütfen Charles
    Logan: Ne cevap vereceğimi bilemiyorum Marty.Senden hiç böyle sözler beklemiyordum.
    Martha: Sözlerimde ciddiyim Charles ciddiyim. Beni bağışlamanı istiyorum.
    Logan: Şu anda ciddisin ama sen de kendini biliyorsun.Yarın tekrar nefret ettiğin adam olabilirim.
    Martha: Biliyorum.Kendimi sana kabullendirmem zaman alacak, ama gerçek şu ki bazen seni anlayamasam da hala sana ihtiyacım var.Ve seni hala seviyorum.Ve bunda bir değişiklik olmayacak Charles.
    Logan: Benim de sana ihtiyacım var Marty.Washington'a uçarken yanımda ol.Birlikte zaman geçirebiliriz.
    Martha: Gizli Servis'in kuşattığı bir uçakta mı?Burada yalnız başımıza neden biraz daha zaman geçirmiyoruz?
    Logan:olmayacağını sen de biliyorsun. Gitmem gerek.Beş dakika önce çıkmalıydım.
    Martha: Peki Charles.Sen git.
    Logan: Benimle gel.
    Martha: Daha iyi bir fikrim var.
    Logan: Beni bekleyen bir helikopter var.
    Martha: Bırak beklesin.
    Logan:Yapamam
    Martha: Evet yapabilirsin.Sen Başkan'sın.
    Adam:buyrun sayın başkan
    Logan: Helikoptere beklemesini söyleyin. Ben hazır olana dek.Ve rahatsız edilmememi sağlayın.

Mike: Başkan az önce Gizli Servis'e gecikeceğini bildirdi.
    Jack:Ne kadar sürer?
    Mike: Söylemedi. Ama Bayan Logan her saniyeye ihtiyacımız olduğunu biliyor.Jack eğer Logan itiraf etmezse gerçekten ne kadar ileri gitmeyi düşünüyorsun?
    Jack: Ne kadar gerekiyorsa.

Durum:
    sbuffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    NBC & Fenerbahçe:)
    Konular
    122
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

5x24

adamAz önce Merkez'den biri aradı.Dosyalarının çok dağınık olduğunu söyledi.
    Carruth: Pazartesi günü düzenlemiştim.
    adam Toplamamışsın anlaşılan. Seninle konuşmak istiyor.
    Carruth: Şimdi mi?
    adam: Hemen şimdi. Seni, Gizli Servis ek binasına götürmemi istedi.

Jack: Carruth görevden alındı.Dosyasıyla ilgili bir sorun varmış galiba.Ron Franklin.Belgem burada.

Mike: Jack Bauer helikopterde.Binmemek için bir bahane bulmalısın.
    Martha: Charles? Bir şey söyleyebilir miyim sana?
    Logan:Elbette
    Martha: Aptalca geldiğini biliyorum ama ilaçlarımı getirmemişim ve onları yanıma almak istiyorum.
    Logan: Elbette.Geri birini göndeririz.
    Martha: Hayır, hayırSeni geciktirmek istemiyorum.Sana daha sonra katılırım.Charles, ayrıca düşünüyorum da indiğinde yanında olmazsam daha iyi olabilir.
    Logan:Neden?
    Martha: Bu senin anın Charles.Düşündüm de ülkeni kurtardıktan sonra helikopterden tek başına çıkarsan bu, tarihin asla unutmayacağı bir görüntü olur.
    Logan: Tamam.Teşekkür ederim Marti.

Logan: Ne yapmaya çalışıyorsun Jack?Her ne ise, bunun yanına kalmayacağını biliyorsun.Beni öldürecek misin?Bir nevi intikam peşindesin sanırım.Bunu anlıyorum.Kötü şeyler oldu. Bunların olmasını istememiştim.Benim için çalışan kişiler çok ileri gittiler.Onlardan istediğimi sandıkları şeyleri yaptılar ama yanılıyorlardı.Anlamak zorundasın. Hep ülkem için en iyisini düşünerek hareket ettim.Fakat sen sadece intikam peşindesin. Bu Amerikan halkını nasıl etkiler farkında mısın?Bugün yeterince zorlayıcıydı şimdi de Başkan saldırıya uğruyor.Eğer doğru olanı yapmak istiyorsan bu şeyi unutarak arkanı dönüp gitmelisin. Lanet olsun Bauer, bir şeyler söyle

Chloe:Morris
    Morris:evet aşkım
    Chloe: Helikopter, bulunduğun yerin yarım mil doğusundaki bir sanayi bölgesine inecek.Oraya git.
    Morris: Pekala, bu adama uğraştığımız şeyi vereceğim ve benim işim bitecek, değil mi?
    Chloe: Evet ama teslimattan sonra beni aramasını söylemeyi unutma.

Logan: Jack, buna bir çözüm bulma şansımız olabilir.Hala zaman var.Ne istersin? Yeni bir hayata başlaman için, buradan yeterli bir parayla çıkmanı sağlayabilirim belki kızını bulmana yardımcı olabilirim.Ne istiyorsan, alabilirsin. Sana söz veriyorum.
    Jack:Söz veriyorsunuz
    Logan: Jack, ben ABD Başkanı'yım.Üzerimde silah yok. Sakın ağzını açma.
    Morris: Jack Bauer.Tahmin etmeliydim.Modifiyeli ekipman.
    Jack:Tamam
    Morris:o Başkan Logan, Jack.
    Jack:Kaybol burdan
    Morris:Tamam. Chloe aramanı istiyor.
    Jack:Git.

Chloe: Az önce birliklerin dağılım planı elime geçti.Ekipler oraya gelmeden önce 10 dakikadan az zamanın var.
    Jack:Tamam
    Chloe: Dinle Jack.Seni daha da fazla sıkıştırmak istemiyorum ama o zamana kadar itiraf ettiremezsen hepimiz vatana ihanet suçuyla tutuklanacağız.

Jack: Chloe, ben Jack.Duyabiliyor musun?
    Chloe:Evet Jack
    Jack: Sinyali iyi aldığına emin ol.
    Logan: Kiminle konuşuyorsun?Ctu'dan dostların mı?Onları da tehlikeye attığını biliyorsun.
    Chloe: İyi geliyor Jack.
    Jack: Tamam, güzel.
    Logan: Adamlarım çok uzakta değillerdir Jack.Gitmek için hala zamanın var.Bunu kullan.
    Jack: Sentoks sinir gazını içeren plan teröristleri ve Rusları kandırmak için tasarlanmıştı.Planı sizin yapmanız ya da yapmamanız önemli değil.Yetkiyi siz verdiniz.
    Logan: Hayal görüyorsun.

Jack: David Palmer bu planın kanıtını açığa çıkardı.Sorular sormaya başlayınca da suikaste uğradı.Bu cinayeti örtmek için başka kişiler de öldürüldü.Bu ülkeye şerefle hizmet etmiş erkekler ve kadınlar.Birlikte çalıştığım insanlar, benim dostlarım.
    Logan: Hayır, yanılıyorsun.Bunların hepsi yalan.
    Jack: Teröristler yaptığınız hileyi fark ettiler ve Sentoks sinir gazını Amerikan topraklarında kullandılar.Bugün terörist faaliyetler sonucu ölen her bir Amerikalı sorumlusu olduğunuz bir diğer cinayet.Buradan çıkmadan önce bunu itiraf edeceksiniz.
    Logan: Bana yeterince zarar verirsen belki istediğin her şeyi söyleyebilirim Jack ama bu onları doğru yapmaz.
    Jack: İş birlikçilerinin isimleri neler?
    Logan: İş birlikçim yok, çünkü böyle
    Jack: Walt Cummings,Christopher Henderson,James Nathanson, hepsi planın içinde olduklarını kabul etti!Şimdi hepsi ölü!Christopher Henderson ölmeden az önce başkalarının da olduğu bilgisini verdi! İsimleri neler?
    Logan: İşkence gören biri her şeyi söyleyebilir.Bu bir anlam ifade etmez.
    Jack: Bay Logan, size işkence yapmayacağım ama bana bilmek istediklerimi anlatacaksınız.Ya da yemin ederim ki sizi öldürürüm. Bir buçuk yıl önce hükümetten birinin beni öldürtebileceği uyarısını aldım.Hayatta kalmamın tek yolunun kendimi ölmüş göstermem olduğu söylendi.Sevdiğim insanları kandırmak zorunda kaldım.Biricik kızım beni asla affetmeyecek. Ahlaksızlığınızın boyutlarını görmeye başladıkça o tehlikenin çıkış noktasının siz olduğunuzdan iyice emin oldum.David Palmer harika bir insandı.Ve harika bir başkandı.Ayrıca benim dostumdu. Sizinle ilgili beni uyarmaya
    kalkıştı ve şimdi ölü.Bana yardım etmek isteyen başka kişiler de oldu ve onlar da öldü.Yani Bay Logan,anladığınızı umuyorum ki kesinlikle kaybedecek bir şeyim yok.Bugün gerçekleşen olaylardaki tüm rolünüzden sorumlu tutulacaksınız.Başkanlığın arkasına sığınamayacaksınız. Tam burada ve şu anda adaletle yüzleşeceksiniz.Ve şunu karıştırmayın bu kişisel bir şey.Kafanıza sıkacağım kurşun konusunda bir saniye bile tereddüt ediyorsanız beni tanımıyorsunuz demektir.Son kez soruyorum iş birlikçileriniz kimler?Üçe kadar sayıyorum sonra sizi öldüreceğim Bir
    Logan: Beni şehit edeceksin tarihe Lincoln ve Kennedy gibi geçmiş olacağım sense John Wilkes Booth ve
    Lee Harvey Oswald gibi geçeceksin.İstediğin bu mu?
    Jack: İki
    Logan: Sen onurlu bir adamsın.Bir ABD Başkanı'nı tüm dünyanın gözü önünde nasıl vurursun?Ülkeni seviyorsan, tetiği çekmezsin.
    Jack: Üç
    Logan: Yapamıyorsun, değil mi?Hayır Jack, bu normal.Yapamaman normal.Ben Başkan'ım.
    asker: Yüzüstü yat!Ellerini çıkart!Kollarını açİyi misiniz Sayın Başkan?
    Logan: İyiyim. Aslında o adam için üzülüyorum.Hayali düşüncelere kapılmış.Şimdilik, tek kişilik hücre gibi
    bir yere konması daha iyi olacaktır.

Mike: Jack Bauer, Başkan'a itiraf ettirememiş Bayan Logan.Üzgünüm.
    Martha:Neden,ne olmuş ki?
    Mike: Ayrıntıları bilmiyorum.Bauer tutuklanmış.

Martha:Tanrım David
    Logan: Martha, lütfen Marti, bunu bana yapma şimdi.
    Martha:onu sen öldürdün
    Logan: Marti
    Martha: Sen bir katilsin.Sen bir suçlusun.
    Logan: Karım iyi değil. Ona eşlik eder misiniz lütfen?
    Martha: Sakın bana dokunma!Onun neler yaptığını bilmiyorsunuz!
    Logan:ona hangara kadar eşlik et.
    Martha: Başkan olmaya layık değil!David'in adını ağzına alması bile saygısızlıktır

Logan: Dinleme cihazı falan takmadın değil mi?
    Martha: Neden söz ediyorsun?
    Logan: Seni kontrol etmeliyim Marti.İyi bir yalancı olduğumu söylemiştin ama senin yanında hiçbir değilim.
    Martha: Charles Kes şunu
    Logan: Pekala Marti. şimdi bana gerçeği söyle.
    Martha:Canımı acıtıyorsun
    Logan: Sen acının ne olduğunu bilmezsin.Seni dinliyorum Marti.Bunu ilk başta anlamalıydım ama hala bana değer verdiğini düşünmek istedim.Benimle sevişmen bir oyundanibaretti, değil mi? Jack Bauer'ı o helikoptere bindirmek kapsamlı bir plan gerektirdi.Sen de bu planın parçasıydın, değil mi?Beni geciktirmek senin görevindi, değil mi? Jack Bauer'in beni yakalaması için seni kullandılar.Haydi Marti.İtiraf et, sen de parçasıydın bunun.
    Martha:Evet
    Logan:Neden? Neden onlara yardım ettin?
    Martha: Çünkü sen David Palmer'ı öldürdün.
    Logan: Sana, bunun olacağını düşünmediğimi söylemiştim.
    Martha: Adamların seni korumak için onu öldürdü.Sen de bunu örtbas etti bu da o kadar rezilce.
    Logan: Örtbas ettim, çünkü buna mecburdum.
    Martha: sonra başkaları da örtbas etmek için öldü.
    Logan: Bu doğru ülkenin menfaati için.
    Martha: Teröristlere sinir gazı sattın.Sen delisin.
    Logan: Bunu, o an ülke çıkarına gördüğüm için yaptım.
    Martha: Tam bir ikiyüzlüsün.
    Logan: Bu sabahki ufak gösterinden sonra bana ikiyüzlü diyebilecek durumda değilsin.Sana bir şey daha söyleyim eğer bir kez daha böyle bir çıkış yaparsan sana o kadar çok ilaç içiririm ki kendi adını bile hatırlayamazsın. Sonra da seni bir tımarhaneye gönderirim ve ömrünün sonuna kadar orada kalırsın.Anlaştık mı?Elini yüzünü temizle şimdi, berbat görünüyorsun.

Chloe: Yayını bir dakika içinde başlatacağım.Başsavcı orada mı?
    Savcı: Buradayım Bayan O'Brian.Bu kaydın iddia ettiğiniz kadar önemli olduğunu umarım.
    Karen: Chloe, bu nedir?
    Chloe: Başsavcıyla bir konferans görüşmesi ayarladım. Şu an bizi dinliyor.
    Karen:Sen ciddi misin?
    Chloe:ciddiyim
    Karen: Sayın Başsavcı, ben Karen Hayes İç Güvenlik'ten.
    Bill: Bill Buchanan, CTU.
    Karen: Affedersiniz efendim.Bayan O'Brian bu görüşmeyi benden yetki almadan yaptı.Bunun için özür dilerim.
    Chloe: İşlerin kötüye gitmesi durumunda sizi korumak için gizli çalışmak durumunda kaldık.
    Bill:hangi işlerin?
    Chloe: Kaydı çalabilirsem,sanırım açıklayıcı olacak.
    Savcı: Ne kaydı?
    Chloe: Beş dakika önce, Başkan'la karısı arasında geçen bir konuşma.
    Savcı: Böyle bir şeyin kaydı sizde nasıl bulunur?
    Chloe: Efendim, Jack Bauer adında bir ajan bu diyalogdan az önce.Başkan'ın üzerine dinleme cihazı yerleştirdi.
    Savcı: Bauer mı?Şu tutuklanan adam değil mi? Dinlemek istemiyorum.Bayan O'Brian, en kötü haliyle bu, mahremiyet ilkesinin çok kaba bir ihlali olur ve sözünü ettiğimiz kişi Başkan.
    -Çünkü sen David Palmer'ı öldürdün.Sana, bunun olacağını düşünmediğimi söylemiştim.Adamların seni korumak için onu öldürdü.Sen de bunu örtbas ettin, bu da o kadar rezilce.Örtbas ettim, çünkü buna mecburdum.......

Logan: Şairin teki bir zamanlar,"Kimse bir ada değildir." demiş.Böyle bir günde, bu sözlerin doğruluğunu hissedebiliyoruz.Zamansız her ölüm bir trajedidir.Ama bazı adamlar, içlerindeki büyüklüğü öylesine dışa vururlar ki ölümleri, geride kalanlar için birleştirici bir güç olur. David Palmer böyle bir adamdı.Büyük bir Başkan,büyük bir Amerikalı ve kişisel bir not olarak da harika bir dosttu.

ajan: Saygısızlık addetmeyin ama Sayın Başsavcı herhangi bir hata olmadığına emin misiniz?Evet efendim.Anlıyorum efendimDedikleriniz harfiyen uygulayacağım.

ajan: Federal güvenlik. Bizimle gelir misiniz lütfen efendim?
    Logan: Neredeyse konuşmamı bölecektiniz.... Bunlar saçma iddialar.
    ajan: Affedersiniz.İzninizle efendim?Muhtemelen, daha önce böyle bir şey görmemişsinizdir Sayın Başkan.Bu bir mikroverici.
    Logan: Ajan Clark, bu adamları tutuklayıp buradan götürün onları
    Clark: Özür dilerim Sayın Başkan.Emirler aldık.
    Logan: Emirlerinizi benden alırsınız.
    Clark:Bundan sonra değil.Önden buyrun efendim.

Audrey: Ne kadar daha burada kalman gerekiyor?
    Jack: Çok fazla değil.İfademi yarın alabilirler.
    Audrey: Emin misin?Gerçekten, gerçekten burada olduğuna inanamıyorum.
    ajan: Ajan Bauer,affedersiniz ama, kızınız sizi arıyor.
    Jack:Kızım mı?
    ajan: Evet efendim.Kim Bauer isimli.Telefon hemen şu kapının içerisinde.
    Jack: Teşekkür ederim.Hemen döneceğim.Söz veriyorum.
    Audrey: İstediğin kadar dur.Hiçbir yere gitmiyorum.
    Jack: Seni seviyorum.Hemen dönerim.

Bill: Başkan'la ilgili bilgi var mı?
    Karen: Bence anlaşma koparmaya çalışacaktır.Affına karşılık görevi rızasıyla bırakacaktır.
    Bill: Affedilmeyi hak etmiyor.
    Karen: Evet, ama ülke de bu olanlardan sonra uzun bir suçlama sürecini hak etmiyor.Her halükarda yakın zamanda Hal Gordon'ın başkanlık yemini etmesini bekleyebiliriz.
    Bill: Bu da burayı muhtemelemen son kez görüyorum demek oluyor.
    Karen: Böyle düşünmüyorum.Elimden ne gelirse yapacağım.Tekrar Ctu'yu idare edeceksin.
    Bill:teşekkürler
    Karen: Dün gece, günü kurtarmak için buraya geldiğimde özetle, aşağılayıcı ve nezaketsiz bir havadaydım.Nelerle karşı karşıya olduğunuz hakkında hiç fikrim yoktu.Özür dilerim.
    Bill: Hayır. Özür dilemene gerek yok.Hatalar yapılmış olabilir.Katı bir tavır takınmakta haklıydın.
    Karen: Sanırım gitsem iyi olur.
    Bill: Karen.Eve gitmeden önce kahvaltılık bir şeyler yesek diye düşünüyordum.
    Karen:Son bir bilgilendirme için Bölüm'e gitmem gerekiyor.Bürokrasi.Sonra yapsak?
    Bill:Tabi

Bill: Chloe,bugün gerçekten iyi iş başardın.
    Chloe:Sizde öyle
    Bill: Bunu Edgar'ın eşyalarının arasında buldum.Sende kalmalı diye düşündüm.
    Chloe:Sağolun

Morris:Bu ne?
    Chloe: Bugün ölen bir dostum.
    Morris: Şey konuşmak ister misin bu konuda?Tamam. Haydi gel.

Audrey: Aman Tanrım.Ajan Davis, Jack Bauer kayıp
    Davis: Tüm birimlerin dikkatine.Bir ajanımız kayıp Jack Bauer.Tekrarlıyorum, bir ajanımız kayıp Jack Bauer.

Cheng Bunu biliyor olmalısınız Bay Bauer,Çin'in kuvvetli bir hafızası vardır.Sadece 18 ay önce topraklarımıza izinsiz girip konsolosumuzu öldürdünüz.Sahiden bunu unutacağımızı mı sandınız?
    Jack: İşlerin nasıl yürüdüğünü bilirim.Bir telefon görüşmesi yapmalıyım.Lütfen Tek bir telefon görüşmesi.Öldürün beni.
    Cheng Sizi öldürelim mi?Öldürülemeyecek kadar değerlisiniz Bay Bauer.

Durum:
    Eva*MiLLeR*HP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    syLar-My SnowfLake
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

e2 da yeni tekrarları çıkıor ama perşembeleri izleyemezdim prison break var ondan izleyemedim güzele benziyr
    ...MySnowflake...

Durum:
    ayşegülselim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Muslera! ♥
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

süperler ben cd den izliorm 4.sozon saat 8:00 9:00 dayım yani teşekkürler sonradan michelle ve tony geliomış ya bilmiodm yani replikleri okumadm sadece iisimlere baktm varmılar die teşekkrüler:img-wink:
    This is how the story went, I met someone by accident.
    It blew me away, blew me away...

Sayfa 8/8 İlkİlk ... 45678

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri