Sayfa 8/8 İlkİlk ... 45678
39 sonuçtan 36 ile 39 arası

Konu: 24-8.Gün Bölüm Yorumları

Durum:
    nuro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Another Earth
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    19

Aldığı Beğeni: 97

Bahsedilme
    0 Mesaj

Çok güzel bir finaldi.24'ün bütün sezonlarını izlemedim ama sanırım son 2 ya da 3 sezonuna baktım.Ama izlediklerim bana yetti de arttı bile.Bir izleyen bir daha bırakamıyor bu kesinlikle doğru bu dizi için.

Cole'un Jack için söylediklerine hiçbir zaman katılmadım.Hep Chloe gibi Jack durup dururken adam öldürmez'e inandım hep.Renee'nin öldürülmesi,intikam planları değildi onu yoldan çıkaran,bu kadar insanın ölmesine sebeb olan.Başkan Taylor'ın verdiği sözde durmamasıydı bence.Jack'in de dediği gibi barış antlaşmasının gerektirdiği her şeyi çiğnedi Taylor.Öncelikle halkını kandırdı.Dalia'nın güvenini boşa çıkardı.Bir de onu tehdit etti.Jack'in doğru dediklerini görmezden geldi.Ethan'ın gitmesine göz yumdu.Logan'ın sözlerine kandı.

Chloe Jack'in yanına gittiğinde her şey çözülür sanmıştım.Jack onu dinler,Chloe'nun planını hayata geçirirler.Ama hem Chloe hem Jack hem de Cloe gözaltına alınınca hiçbir umudum kalmadı.Kim gerçekleri açıklıcak,kim Jack'i,Chloe'yu serbest bırakıcak.Geriye bir tek Taylor kalıyordu.Anlaşmayı imzalamayarak en doğru şeyi yaptı.

Chloe ve Jack'in final sahnesinde gözlerim doldu.Chloe hiç yalnız bırakmadı Jack'i.Doğrusu da buydu bence.Jack'in son kez ekrana bakışı ve saatin bitişi..Güzel bir finaldi.Cnbc-e derginin bu ayki sayısında 24'ün film olucağı haberini okudum.Diziden tamamen bağımsız olucakmış.Şimdiden merak ettim...

Durum:
    hacivatiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    SMK
    Konular
    10
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 16

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ve 24 de bitti.:img-wink:

Jack kaçtı kovaladı sonuçta istediğine ulaştı.
    Chloe onu ikna etmeyi başardı ve Jack'in Yuri'yi vurmasını önledi.
    Jack kendini vurdurarak iyi kurtardı kendini. Chloe yazık çok zor vurdu arkadaşını.

Logan iyi ezberlemiş Jack'i. Dünyanın öbür ucuna da göndersek bir yolunu bulur gelir bizi bulur dedi. Adamın ödü kopuyor Jack'ten.:img-hyste
    Zaten sırf Jack bulunmasın diye kendini vurdu adam vururken Jason'ı da yanında götürdü o da ayrı mevzu. Jason da pislikti ama 6 yaşında kızı varmış Jack bile kıyamadı ona Logan kıydı.

Taylor'ın çark etme işi sarmadı beni. Öz kızını hapse atmasını bir nebzede olsa kabullendim ama kendini ifşa etme olayı.:img-tomat Dünyanın neresine gidersen git böyle bir başkan bulamazsın hele ki her şey kendi lehine iken. Dalia'yı tehdit ile avucunun içine almışken,Rusları zaten safına çekmişken...:img-tomat
    Gerçeklerin ortaya çıkışı keşke başka türlü olsaydı keşke Chloe dosyayı tüm CTU birimlerine gönderseydi de o şekilde olsaydı. Öyle daha anlamlı-mantıklı olurdu.

Dosya demişken Chloe birkaç saniye lazım dedi Cole gitti adamları oyaladı orada yarım dakika geçmiştir herhalde ama dosyalar yine de gitmedi.:icon_whis

Son sahne. Artık her bir yerinden yaralanmış olan Jack yine de yılmadı adamı indirdi yere sonra dayağı yedi o da ayrı mevzu.:img-hyste Taylor'ın son dakika direktifi ile kurtuldu. O vaziyette yaralı adam nereye kaçacak ne yapacak orası da muamma.:icon_whis

Chloe-Jack konuşması güzeldi. "CTU'ya ilk girdiğimde arkamı her zaman kollayanın sen olacağını düşünmemiştim" dedi.

Jack garibim kaçıyor ama ailesi aklında. Ruslar kesin düşecek peşine ama Chloe söz verdi korur onları.:img-yes:

Ve her zaman ileriye giden saatin bu sefer geriye gitmesi güzel bir ayrıntı olmuş bence.:good:

Film 2012de olacakmış. Diziden bağımsız olacak demek ama Jack nasıl kurtuldu merak ederim ben.:icon_whis
    Seni 3000 defa seviyorum

Durum:
    sbuffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    NBC & Fenerbahçe:)
    Konular
    121
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

24 efsanesi bitti.büyük ihtimal filminden dolayı finalde açık kapı bıraktılar.
    jackimi yine harap ettiler.adamcağız kaç sezondur ne yaptıysa yaranamadı,bu sezonda yine gelenek değişmedi ve her zamanki gibi kabak jackin başına patlamış şekilde son buldu.
    logan için daha önceki sezondan beslediğim sempati bu sezon yerle bir oldu ve marthaya yüzde yüz hak verdim.
    jackten sonra en sevdiğim karakter olan chloe de finalde süperdi.özellikle finalde jackle konuşurken gözyaşlarını tutamaması çok duygusaldı.

Durum:
    sbuffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    NBC & Fenerbahçe:)
    Konular
    121
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Jack Bauer seneye beyazperdede

'24'ün yapımcılarından Brian Grazer uzun zamandır beklenen film için müjdeyi Twitter'dan verdi.

2001 yılında yayınlanmaya başlayan ve 8 sezon süren macerasıyla aksiyon severlerin favori yapımlarından biri haline gelen '24' geçen yıl bitmişti ancak hayranları dizinin sinemaya taşınması için yoğun bir kampanya yürütüyorlardı.

'24' izleyicilerine iyi haberi dizinin yapımcısından geldi. Brian Grazer Twitter'ına "Dün Kiefer'la konuştum ve ikimizde '24'ü gelecek yıla yetiştirmek için oldukça heyecanlıyız" yazdı.

Olayların gerçek zamanlı olarak ilerlediği dizide ajan Jack Bauer rolünü oynayan Kiefer Sutherland de geçtiğimiz ay verdiği bir röportajında filmin 2012'de gösterime girebileceğini söylemişti.

kaynak : ntvmsnbc.com

Sayfa 8/8 İlkİlk ... 45678

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri