Sayfa 2/8 İlkİlk 123456 ... SonSon
39 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: 24-8.Gün Bölüm Yorumları

Durum:
    hacivatiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    SMK
    Konular
    10
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 16

Bahsedilme
    0 Mesaj

5. ve 6. bölümü izledim.

Renee Vladimir'den çok çekmiş. Ama kadın gene de pes etmiyor. Anlamadım ki acaba onun da birazcık ilgisi mi var?
    Jack konuşmaları duydukça çıldırdı. Hemen bilgi sahibi olmak istedi aslında çoğu konuşmayı da duymak istemedi.
    Limanda söyledikleri özellikle Jack'i çok etkiledi garibim Renee'yi kurtarmak için uğraşacak şimdi de.

Dana'nın eski sevgilisi bela üstüne bela olmaya devam ediyor. Bu bölümde öğrendik ki cinayete yardım ve yataklık ettiği için hapse düşmüş bizim Dana.
    Belli ki iyi bir mahallede ortamda değilmiş. Bu psiko adam ile arkadaş olmuş ve pis işlere bulaşmış. Sonra ise kendine çeki düzen verip iyi bir hayat kurmuş.
    Arlo'nun iki de bir Dana'ya sulanması ise ayrı komedi.

Hasan ülkede muhalefete sert tavırlar takınmış. Hemen olayı böyle yerlere götürmüş senaristler akıllarınca Ortadoğu'ya bu şekilde laf çarpıyorlar.:img-tomat
    Josef dayanamayıp doktora götürdü kardeşini ama bedeli ağır oldu. Adam gözünü kırpmadan öldürdü oğlunu.
    Seni 3000 defa seviyorum

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    SMK
    Konular
    10
    Verdiği Beğeni
    1

Bahsedilme
    0 Mesaj

7. ve 8. bölüm.

Renee Renee Renee.

Heyt be kadın iyice psikopata bağladı. Adamı delik deşik etti. Gözünü bile oydu.:img-hyste Yazık Jack de gitti araya.
    Yalnız bıçaklanan Jack, acı çeken Jack, Renee'yi teselli eden de Jack.
    Adam o halde geri kalan Rusları da öldürdü.:icon_whis

Sonra da Renee'nin yaptığını telafi etmek için gitti kendini Rusların eline attı. Yazık bir de orada elektrik yedi,dövüldü.
    Ama süper biyonik Jack pes etmedi o haliyle bile devirdi hepsini. Üstüne üstlük bir de vuruldu orada.:img-tomat:img-hyste

Josef babasına kazık atmak için almış çubukları. Çubuklar Farhad'ın eline geçeceğe benziyor.
    Seni 3000 defa seviyorum

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    SMK
    Konular
    10
    Verdiği Beğeni
    1

Bahsedilme
    0 Mesaj

9. ve 10. bölüm.

Vay Farhad vay iş canına gelince Amerika'dan yardım istemeyi biliyorsun.
    Adamların kendi aleyhine döneceğini iyi çaktı ve hemen açtı telefonu.
    Tabi yine canı ile ödedi bunu bir şey fark etmedi.

Jack'in soktuğu laflara ve Jack'e sokulan laflara bittim ben ya.:img-hyste:img-hyste

Adama Farhad için "stabil hale getir,onu kurtar." dedi daha doğrusu bağırdı adam dayanamadı "bırak da işimi yapayım." bizim Jack tıss tabi.

Hele Brian ile atışmaları. "Beyaz sarayı ararım Reneeye yüklenme."
    Brian: "Zaten Rob Weiss kendisi verdi bu emri."
    Jack: "Ben başkandan söz etmiştim.":img-hyste
    Brian: "Başkanın destek çıkacağını sanmıyorum. Kendi "öz" kızını hapse attıran başkan."
    Brian burada iyi laf soktu ama.:img-hyste

Yazık Jack'e. Adam sırf Renee için operasyon şefi oldu. Eski işine geri döndü.
    Sorguda da Renee'nin yanında olamadı. Ama içeri dalıp onu kurtarmaya çalışması. Kadının gırtlağına yapışıp duvara yapıştırması. Kadındır kibar olayım düşüncesi yok. Yazık silahlı adamı da ikna ettiğini sandı ama arkadan elektriği yedi.:img-hyste
    Seni 3000 defa seviyorum

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    SMK
    Konular
    10
    Verdiği Beğeni
    1

Bahsedilme
    0 Mesaj

Owen'a yorum yapmazsam olmaz. Nasıl bir CTU ajanıdır bu?
    Çocuk zaten adam değil. Ödleğin teki.
    Koskoca CTU'ya alınıyor. Sıradan bir memur olurken bile ne testlerden geçiyorsun CTU'ya alınırken kimbilir ne terler döküyorsun. Böyle biri o tesstler nasıl geçti? Cesaret yok be daha adamda. Saha deneyimi yok ne demek? Nasıl iştir bu ya gerçekten mantık hatası çok saçma idi oralar.:img-tomat

Terörist çocuk mevzusu ayrı olay zaten. Jack'in silahı hemen bırakıp sana zarar vermeyeceğiz demesine anlam veremedim. Çocuk oraya kendini feda etmeye gelmiş pes eder mi teslim olur mu? Sen bunu nasıl düşünemezsin? Çocuk o kadar rahat nasıl kaçıyor her yerde CTU ajanları vardı.:img-tomat

Cole-Dana olayı ayrı zaten. Nihayet adamlar öldü ama kesin bunun mevzusu sürecek.:icon_whis

Hasan'ın kızı Tarin ile birlikte. Kızın başına kesin bir şeyler gelecek. Hasan adamı bulsa öldürür zaten.
    Seni 3000 defa seviyorum

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    SMK
    Konular
    10
    Verdiği Beğeni
    1

Bahsedilme
    0 Mesaj

11.bölüm

Hayret ilk defa Jack Jackliğini yapamadı ve çocuğu kurtaramadı. Çocuk gene attı hemen içeri kendini de kimseye zarar gelmedi.
    Ama neyse ki Jack bir şeyler öğrenebildi.
    Tarin çıktı demek ki Hasan haklı imiş. Adam sırf Hasan'a yakın olmak için kızını kullanmış. Cep telefonunu açtırmaması da bunu göstergesi idi.:img-wink:

Cole-Dana eskisi olmaları mümkün değil.
    Ama tam olaylar bitti derken şimdi de şartlı tahliye memuru çıktı bu konudan gına geldi artık.:img-tomat

Jack'in çocuğu tehdit etmesine bittim. Adam doğru söylüyor ama ben neler yaptım diyor anneni de öldürürüm gider.:img-hyste

Renee göremedik bu bölüm.
    Seni 3000 defa seviyorum

Sayfa 2/8 İlkİlk 123456 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri