Sayfa 1/8 12345 ... SonSon
39 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: 24-8.Gün Bölüm Yorumları

Durum:
    nfl
    nfl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    221b Baker Street
    Konular
    120
    Verdiği Beğeni
    2

Aldığı Beğeni: 13

Bahsedilme
    9 Mesaj

Standart 24-8.Gün Bölüm Yorumları

24 Foto Galeri

Kiefer Sutherland ( Jack Bauer )

Freddie Prinze Jr.(Cole Ortiz)

Annie Wersching(Renee Walker)

Mary Lynn Rajskub(Chloe O'Brian)

Konu elfkartal tarafından (23-04-10 Saat 20:41 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    nfl
    Yer
    221b Baker Street
    Konular
    120
    Verdiği Beğeni
    2

Bahsedilme
    9 Mesaj

Yeni sezon 13 Mart Pazar saat 22.00'den itibaren Cnbc-e'de . Başlık bu zamana kadar kapalı kalacaktır .

Durum:
    nfl
    Yer
    221b Baker Street
    Konular
    120
    Verdiği Beğeni
    2

Bahsedilme
    9 Mesaj

Başlık açılmıştır.Spoiler kuralına özen gösteriniz.

Durum:
    hacivatiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    SMK
    Konular
    10
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 16

Bahsedilme
    0 Mesaj

Herkes netten izlediği için bu başlıkta yorum yapacak tek kişi benim sanırım.:icon_whis

Dün iki bölüm peşpeşe verdiler ve böyle de devam edecek.:img-wink:
    İlk bölüm bittikten sonra 2.bölüme hemen başlamaları da hoşuma giden diğer bir ayrıntı.:img-yes:

Jack-Teri bittim bu sahnelere. Teri de pek tatlı maşaallah.
    Teri ara ara Jack diyor dede yerine ama çocuk haklı hiç de dede gibi durmuyor bizim tek kişilik ordu Jack.:img-hyste

Adam elini ayağını çekmiş işlerden ne güzel torunu ve kızıyla ilgileniyor önce Victor geldi aklını çeldi sonra da Chloe.
    Hele Kim'in ısrarı. Adam zor kurtuldu zaten tedavisi yeni bitmiş ama babasını tekrar ölüme sürükleyecek bir iş için ikna ediyor.:icon_whis

Victor da başkana yakın biri şöyle böyle diyene kadar adamın adını söyleseydi ya.:img-tomat

Küçük Jack Cole, Jack benim işim bitti ben gidiyorum deyince pek bir bozuldu hayal ettiği,idol Jack böyle değildi tabi. Ama sonra Super Jack hayatını kurtardı.:img-wink:

Arlo da soruyor Jack Bauer kim diye? Ülkeyi ve dünyayı 7 kere kurtaran Jack'i nasıl tanımaz. Ayrıca 7.günde duruşması kamuoyuna açık yapılmıştı. Herkes seni tanıyorummm deyip duruyordu.

Dana geçmişte hapise girmiş. İyi de CTU aldığı elemanı incelemiyor mu seceresini araştırmıyor mu??

Chloe yazık 7.günde Janis onu az kıskanmamıştı hızlı diye. Şimdi ise herkes ondan hızlı.

İçerideki adam başkanın kardeşi çıktı. Belliydi zaten o olacağı. Ama bunu bu kadar çabuk açıklayacaklarını tahmin etmemiştim.
    Gazeteci gerçekten saf duygular mı besliyor o da pek net değil ama.:icon_whis

CTU başkanı Brian'ı ise pek takan yok gibi. Chloe ayrı kafa tutuyor,Cole ayrrı Jack apayrı.
    Hele Jack'in Başkan Taylor üzerinden tehditlerine bittim.:img-hyste

Dipnot: Gazeteci Merediht rolündeki Jennifer Jon Hamm'in sevgilisi.
    Seni 3000 defa seviyorum

Durum:
    hacivatiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    SMK
    Konular
    10
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 16

Bahsedilme
    0 Mesaj

3. ve 4.bölümü izledim.

Jack gene olaya el attı ve durumu halletti. Cole'un de hayatını kurtardı.
    Dana Walsh olayı şimdiden sıktı beni uamrım çok sürmez. Adam bela belli neden evinin anahtarını veriyorsun para ver gitsin otelde kalsın.
    Geçmişinde hapise girmiş belli CTU bunu nasıl öğrenmemiş? Yaptığı şey çok mu kötü hapis olayı öğrenilse işten atılır mı?

Cole hayatı pahasına kurtardı Hasan'ı. Jack'e inandığı için tabi Brian gibi değil.
    Farhad'ın bu kadar çabuk rengini belli etmesi bana saçma geldi hemen kaçması. Kaçabilmesi de saçma. Etrafta bir sürü polis-ajan-güvenlik görevlisi var ajana bıçağı saplayınca nasıl oluyor da kimse peşine düşmüyor,yakalayamıyor?
    Ayrıca tetikçinin öleceği belli Farhad hiç rengini belli etmeseydi sorun olmazdı.

Ruslar çıktı gene işin içinden. Farhad onlarla anlaşmış. Heroes'ten Adam'ı görmüş olduk ayrıca. Dizide kalıcı gözüküyor.
    Rus adam çetenin başı oğlu ölüyor umurunda değil adamın biraz garip geldi bana.:img-tomat

Ve Renee. Rusların içine sızmış ondan daha iyi kimse yokmuş geldi. Demek adama iyi işkence etmiş görevden atılmış.
    Zaman konusu biraz kafa karıştırıcı ama. Jack'in torununa bakacak olursak 4 sene geçmiş ama Renee durumuna bakarsak 7 yıl geçmiş.
    1 yıl uzaklaştırma 6 yıl ise Ruslarla uğraşmış.
    İlk başta odunsu idi neyse Jack'i gördü biraz yumuşadı,yüzüne renk geldi.
    Neden Jack'i görmek istememiş ki? Şimdi görünce atladı hemen üstüne.:icon_whis

Jack garibim şimdi de onu kurtarmak için geri döndü işlere.
    Yalnız Jack açık açık "hazır değilsin,endişeliyim" dedi sonra da sadece "endişeliyim dedim hazır değilsin demedim" dedi bu kadar olur yani.:img-tomat

Renee acımasız olmuş,psiko olmuş. Adamın elini nasıl da kesti öyle. Adam ötecek mi ki? Ayrıca adı Ziya pek Arapa benzemiyor Türk adı altında mı yapıyorlar ne iş anlamadım.:img-tomat

Diğer nokta ise Jack dövüldü,elektrik yedi yazık garibim. Ama bir sonraki sahnede bakıyoruz. Yüzünde hiçbir şey yok. O kadar yumruk yedi ağzı,dudakları hasar görmedi mi yani mantık hatası.
    Aynı şekilde Cole patlayan arabadan çıktı onun da hiçbir şeyi yok.:img-tomat
    Seni 3000 defa seviyorum

Sayfa 1/8 12345 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)