Sayfa 1/28 1234511 ... SonSon
137 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Acemi Cadı - Bölüm Yorumları

Durum:
    _yorumsuz_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    William'ın yanı =)
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Post Acemi Cadı - Bölüm Yorumları

İlk başladığı zamanlarda izliyordum. Gayet güzel fantastik dizi diyordum acemi cadı hakkında ama dizi uzadıkça bayağılaştı bence. abartılar oldu, dizi sıkmaya başladı. sonu nasıl bitti onu bile bilmiyorum.

Amaaaa..... Sonuna kadar TUĞÇE!!!!:img-wink:
    Konu NATY&FACU tarafından (05-01-14 Saat 22:55 ) değiştirilmiştir.
    Imzada kullanilan resmin boyutu 600*110 piksel sayisindan buyuk olmamalidir.Imza kuralina uyunuz.

Durum:
    fuliş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kuşadası
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 9

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı stella_56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yokı cnaım ben hande diye seni yazdım hande biliyordum da adını msnde öyle yazıyordu:):)Hiç seni unuturmuyum?

Hiç unutmuyoruzz seni hele ben valla. bu başlık çok boş kalıyor sıkıntıdan patlıyorum d.f de fazla girmiyorumm oyun oynuyorum ama mervenin yeni dizisiçıkıcak bu cumartesi galiba onu izlicem:):)
    Tabiki unutmucaksın. Ben unutlcak insan mıyım?
    Ben de sizi unutmuyorum canım. Geçenlerde forum rüyama girdi valla. O kadar özlemişim sizi yani.
    Ama keşke dizimiz bitmeseydi ya!. En azından böyle bitmeseydi. Hala rüyalarıma giriyo. Finalini falan rüyamda görüyorum. keşke böyle olsaydı diye. En çok da Ayşegül'ün haline hem üstüne suç atıldı, hem bişeyler oldu, hem de Selim'le sebepsiz yere yine ayrıldılar. Yani ayrılsalar bile bi sonu olması lazımdı.
    Dizinin bitmesinden çok böyle bitmesine çok üzülüyorum. Hem forum da çok boş. Eskiden böylemiydi ya? Gerçekten arkadaşlar bazen ilk bölümler falan aklıma geliyo, hüzünleniyorum. Selim'in kapıya çarpması falan.. o yaşadıkları, başına aldığı belaların hepsini özledim. Cuma günleri olunca kendimi bi acayip hissediyorum.. off off..

Durum:
    ipekaziz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Konular
    1191
    Verdiği Beğeni
    174

Aldığı Beğeni: 744

Bahsedilme
    26 Mesaj

Sevgili Arkadaşlar,

Diziyi yorumlarken yazdığınız mesajlarda lütfen Forum Yazı kurallarına uymaya özen gösterelim.
    Bold karakter, renkli font, büyük harf kullanmayalım ve tek cümlelik yorumlar yazmayalım.
    Ayrıca, yorumlarımızda karşılıklı mesajlaşma yerine dizi ile ilgili yorumlar yazmaya dikkat edelim. Karşılıklı mesajlaşmalarınız için özel mesajlaşma imkanından yararlanalım.
    Bu kurallara uyulmadan yazılan yorumlar, uyarılmaksızın silinecektir.
    Saygılarımla
    Bölüm Sorumlusu
    İpekaziz

Arkadaşlar,
    Daha önceki uyarı mesajımı tekrar dikkatlerinize sunar, forum kurallarınıza uymanızı rica ederim.
    Saygılarımızla,
    İpekaziz
    Bölüm Sorumlusu

Durum:
    morRkK_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ayşegülselim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yeni iki imza yaptım inşallah beğenirsiniz.
    Berna izması harika...!!! :happy0064 Selda'nın ki de öyle! =) Eline sağlık... =)

fuliş sana katılıyorum. Keşke sonunda ayrılık bile olsa bile düzgün bir final olsaydı. Tabi bu onların suçu değil. Star tv yayından kaldırmasaydı bunlar olmuycaktı. Ama kanala da hak veriyorum bazen. Sonlara doğru seneryo gerçekten sıkıcılaşmaya başladı. Ama ben ne olursa olsun izledim, şimdi olsa yine izlerim.

Bir sorum olucak. Acemi Cadı'nın senaristi mi değişmişti...??? Öyle bir konuşma geçmişti ama benim bilgim yoktu. Biri anlatabilir mi..?? Teşekkürler... =)
    Konu ipekaziz tarafından (22-10-07 Saat 08:49 ) değiştirilmiştir. Sebep: Resimli alıntı yapmayalım

Durum:
    MENEKSE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    1881 - 193∞
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    226

Aldığı Beğeni: 415

Bahsedilme
    0 Mesaj

evet geçici süreliğine senarist değişikliği olmuştu,kanal d deki bölümlerde Haluk Özenç ti daha starda biraz ilerledikten sonra Gamze Özer devraldı daha sonra finale kadar hep Haluk Özenç yazdı nedenini bende bilmiyorum.......
    Konu ipekaziz tarafından (22-10-07 Saat 18:23 ) değiştirilmiştir. Sebep: LÜTFEN KARŞILIKLI MESAJLAŞMA YAPMAYALIM

Sayfa 1/28 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri