Ben o albümü hiç duymamıştım bile Sonradan öğrendim Ergenlik çağından çıktıktan sonra böyle bir albüm yaptığını Onur'un hatası son albümünü prestij müzikten çıkarmış olması oldu bence Prestij müziğin şaşası 90'lı yıllardaydı 2002 yılında artık o plak şirketinin ahı gitmiş vahı kalmıştı Alişan, özcan, mahsun hiç birinin albümü tutmamıştı ki onur'un tutsun Ama onların bir birikimi vardı yine piyasada kaldılar Onur ise silinmemek için sedat peker'in eline düştü

Yine küçük ibo da 2000 yılında helvanı yerim diye bir albüm yapmış Çok bilinen bir şarkı olmuş Ben dinledim ama hiç hatırlayamadım o da büyüdükten sonra 2004 yılında bir albüm yaptı yeniden şansını denedi ama malesef tutmadı

Sürpriz boşanma

YEŞİLÇAM'ın ünlü isimlerinden Neslihan Acar ile Levent İnanır, şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşandı. Pendik Adliyesi'nde önceki gün yapılan duruşma sonucu iki yıllık evliliklerini noktalayan çift, birlikte yaşamayı başaramadıklarını belirtti. 5 yıldan bu yana beraber olduklarını dile getiren Neslihan Acar, şunları söyledi: "Doğrusu evlilik apayrı bir olay. Farklı aile ortamlarında yetişmiş olmamız ilişkimizin bitmesinde en büyük etken oldu. Ancak birbirimizi kırmadan ayrıldık. İki yaşındaki kızımız bundan böyle benimle kalacak."
Ayrılığın iş yaşamlarını etkilemeyeceğini söyleyen Acar, "Yakında Kanal D'de ekrana gelecek Acı Günler dizisinde bir çifti canlandırıyoruz. Çekimler hiç aksamadan sürecek" dedi.

22 Haziran 1997 Milliyet

Arkadaşlar Neslihan Acar ve Levent İnanır'ın seneler önce boşandığından haberim yoktu Tekrar ne zaman evlendiler bilen var mı