Sayfa 1/13 1234511 ... SonSon
61 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Acı Günlerim - Bölüm Yorumları

Freddy
    Freddy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Talking Acı Günlerim - Bölüm Yorumları

Acı Günlerim, Harika Çocuk Onur'un dizisiydi Osman yağmur derelinin diyimine göre döneminin en reyting alan dizisiymiş Ben zamanında izledim Evet senaryo küçük emrah filmleri gibiydi ama çok başarılıydı Eminim hepiniz hatırlıyosunuz tekrarları bazen veriliyor Ve rastlarsam izliyorum :img-wink:

Levent İnanır Osman
    Neslihan Acar Zeynep
    Onur Sarıkaya Onur
    Mahsun Kırmızıgül
    Yağmur Kesen Fatoş
    Yaprak Meral Ayşe
    Sibel Gökçe
    Cenk Sözeri
    Sibel Yörükoğlu
    Merih Fırat
    Efgan Efekan
    İlhan Daner
    Ceyhun Fersoy
    Ali İhsan Bozdemir

Konu
    Onur taksi şoförlügü yapan babasi Osman, annesi Zeynep ve küçük kardeşi Fatoş ile birlikte yaşamaktadir. Halasi Ayşe okumak için yanlarina gelmiştir. Osman’in istemeden birisinin ölümüne neden olmuştur ve ailenin zor günleri başlar.

(Buarada bu başlığın açılmasına yaprak meral fanları çok sevinicek:))

Freddy
    Freddy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben diziyi çok severdim ama OSman Yapmurdereli 44 bölüm yaptım reyting rekoru kırdı ama ben hiç beğenmiyodum dedi :) Annesini kaza geçiriyo babası hapse düşüyor Kızkardeşi ordan mafyasının kurbanı oluyor Halasını öldürmesi gerekiyor Çok arabesk ama güzeldi ben küçük emrah filmlerini izlemezdim ama bu diziler 90ların küçük emrahıydı işte

Durum:
    diklo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Galiba artık Ankara :(
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu dizi yayınlanırken ben hazırlığa ya da orta 1'e gidiyordum,tam hatırlayamıyorum açıkcası...Dizi tam bir trajediydi...Küçük Onur'un başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmemişti...Acıklı bir diziydi ama ben hep gülerek izlerdim... Küçük Onur bir tamirhanede çalışıyordu,birgün tamirhaneye zengin bir kız geliyordu,Küçük Onur abayı yakıyordu kıza...:)Sonra Cem Karaca'nın Tamirci Çırağı şarkısını söylüyordu...Heyt be ne günlerdi o günler...:img-yes:

Durum:
    onur29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İzmir
    Konular
    23
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 15

Bahsedilme
    0 Mesaj

Vayy be başlığı görünceçok duygulandım. Arkadaşalr ben eskiden tam bi onur hayranıydım. Adaşım olmasından mı kaynaklanıyo bilmiyorum ama posterlerini kasetlerini almıştım hep. hatta ilk kaseti hala elimde Şimdi olsa dönüp bakmam bile ama o zaman bahya hatyrandım. Dizisininde en sıkı ttakiğçilerindendim. Kız kardeşini çuvala koyup kaçırmışlardı. çok etkilenmiştim o zaman beni kaçırırlar mı diye. Sonra organ mafyası böbreğini almıştı kızın. Dilencilik yaptırtıyoalrdı. Annesi delirmişti. Babası hapisteydi. Sonra hapiste öldü zaten. Her bölümü çok heyecanlıydı. Atraksiyon bitemzdi hiç. Belkide bu yüzden çok sevmiştim. Halası yaprak meral kötü yola düşmüştü. Halbuki ilk başlarda ne kadar masum ve saf bi kızdı. Babalarının öldüğü bölümü hiç unutmuyorum. Çok etkilenmiştim. Kız kardeşi fatoşun ağlaması falan hala aklımda. Allahım bu dizi nasılda yer etmiş beynimde nerdeyse kare kare her anını hatırlıyorum. Çok severek izlerdim. keşke yine yayınlasalarda izlesek.

Freddy bu başlığı açtığın için çok teşekkürler.
    -

Durum:
    aliyeaynalar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Abhishek♥Oral Özer
    Konular
    24
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

diziden bi resim ;

ahh ahhh çok güzel ve farklı bi diziydi..
    yaprak seni çok ama çok özledim
    Konu aliyeaynalar tarafından (15-02-08 Saat 02:43 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/13 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri