Sayfa 118/118 İlkİlk ... 1868108114115116117118
590 sonuçtan 586 ile 590 arası

Konu: Acı Hayat - Bölüm Yorumları

Durum:
    *yasemin* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Hergün Türkmax de tekrarları çıkıyor. Saat 20.05 de.
    İzlemek isteyenlere duyrulur :)

Durum:
    gül güzeliii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Berrin&Hakan Tatlıoglu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Çok güzel bir diziydi nermin mehmeti çok seviyordum kavuşmalarını,mutlu yuvalarını izlemeyi herkes gibi bende çok istedim.Ama adı üstünde "Acı Hayat " olduğu için sonu da acı bitti malesef.Son ana kadar hep mehmetin sevgisinin büyüklüğünden herşeye rağmen kabullenişinden dolayı destekledim nerminde istemeyerekte olsa mehmete çok acı çektirdi.Bu yüzden mehmetin sevgisini en çok hakeden filizdi sonuna üzülmedim başından beri kendi sevgisini,mutluluğunu hiçe sayıp onlara yardım etti nerminle mehmeti birleştirdi hamile olduğunu bile kullanmadı ve karşılıksız çıkarsızca sevdiği için en sonunda aşkına karşılık buldu Enderin aşkını hiç bir zaman desteklemedim çünkü sevgisiyle kendini kaybetti sevgisi zarar verdi uyuşturucu kullandıktan sonra iyice çığrından çıktı.Sevgisi saplantı oldu hiçbir zaman kendinden başkasını düşünmedi ve ender orada kaybetti işte sonunda yalnızlığa mahkum oldu hep ben demeseydim belki de nermin endere en sonunda aşık olabilirdi ama bencilliği ve zorbalıkla elde etmesiyle şansını yitirdi

Durum:
    *yasemin* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

İlk efsane dizim olur efendim : )

Bu yüzden özel bir yere sahip bende.
    Tekrarlarını hala bıkmadan seyrederim. Nermin ve Mehmetin unutulmaz efsane aşkını.
    Kavuşamadan ayrıldılar..
    Nermin hatalar yaptı ve yaptıklarını kabul etti inkar etmedi. Aşklarına olan saygıyısıyla Mehmetten ayrıldı ve namusu uğruna hiç sevmediği bir adamla evlendi.
    Mehmet Nermini kaybetme korkusuyla gururunu hiçe sayıp hastane önünde beklemişti Nermini alıp götürmek için. Ama Nermin Filiz le Mehmeti görüp yanlış anladığı için tekrar Enderi seçti..
    Enderin aşkına ben baştan inanmadım.Sırf inattı onunkisi takıntıydı. Filiz le girdikleri iddiayla Nermin kendisine yüz vermeyince hırs yaptı kendi kendine.
    Psikopatlığa varacak boyutlara ulaştı hırsı. Nermini kendi elleriyle öldürdü bencilliği yüzünden.

Finalde Mehmet canı pahasına Nerminine son bir kez sarılmak için çabaladı.
    Gönül isterdi ki Nermin iyileşsin onlar evlensinler mutlu sonla bitsin. Ama öyle olmadı. Mehmet dualar etti.
    Onu kurtarmaya gücü yetmedi ama son dileğini yerine getirdi:
    Filizi yalnız bırakmadı.. Mehmet Filizin aşkına karşılık vermek için değil Nerminin son dileğini yerine getirmek için Filizi bırakmadı.

Nerminin mezarı başında M harfli anahtarlığını gömerek ruhunu da Beyaz Gülü ile birlikte gömmüş oldu..
    Mehmetin ruhu hep Nerminle kalıcak sadece bedenen Filizle olucak.
    Bunun mesajı da finalde verildi zaten..

'Oğlan kıza kavuşamayınca aşk olurmuş.'
    'Aşk ile...'

Durum:
    anibal_1986 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj
    Hoşgeldin Yabancı....

(Hacı Hattat Paşa Hüsrev Sami Efendi :) )

Durum:
    Meltem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    (#Lei+Jos)
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Aci Hayat-Bolum Yorumlari

Eskiden en popüler diziydi severek izliyodum mehmet nermini çok sevdi fakat evlenemedi filizin abisi ona tuzak kurdu kız malesef namusu için onunla evlenmek zorunda kaldı mehmet nermini çok sevdi bir türlü onu unutamadı zaten intikam için filizle sevgili olmuştu kız resmen mehmete göz koymuştu zaten onunla ilk tanışınca onu çok beğenmişti dizinin sonu malesef çok kötü bitti nermin kazadan ölmüştü mehmet nerminin mezarında ağlıyarak konuşarak ona veda etmişti.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri