Alıntı hawkgirl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dün akşam çok eğlendim,çok güldüm,herkes yaptıklarının bedelini mutlaka bir gün öder,bugünde yarında olabilir ama hak yerini bulur,umarım...

Hakan:Öyle güzel konuştu ki,ona yapılan tüm haksızlıklara karşılık verdi,İhsan'cılar lakap takmış,ağlayan Mr Ego diye,bu o kadar iğrenç ki,asılsız ve kıskançlığın sonucu,ağlamak insansı bir özellik ve ağlamaktan doğal ne olabilir ki,bu konuyu dahi açmak çok gereksiz,İhsan'a olan sözleri,sitemi az bile,haksız yere gitti ama adanın kahramanları Hakan ve Merve,ikisi de tek başına ya da az kişiyle,çoğunluğa,sırayla küstahça bu hafta sen sonra sen diye söyleyenlere karşıydı,Hakan başaramadı ama Merve başaracak,Merve'de başaramasa bile ikiside gönüllerin 1.'si,İhsan'da bilsin ki bu yarışmanın en güçlüsü her anlamda Hakan'dı ama o dürüstlüğü,açık sözlülüğü ve herkese kolay inanması ile kaybetti...:img-cray:

İhsan:Hakan'a denmiş ama İhsan'a daha çok uyuyor,''ben adanın en güçlüsüyüm,Hakan sen 2 ödül oyununu kazandın,ben hepsini,Merve gibi ben de adanın kahramanıyım,1. olmayı hak ediyorum'' gibi çocukça şeyler diyen biri esas egosunu tatmin etmek isteyen kişidir,Hakan Merve'nin kahraman olmasına doğru cevap dedi,bu da Mr Ego:İhsan demektir.en başta İhsan elenme korkusu ile sessiz sedasız hiç karışmadan dışarıdan olayları izledi,onları tanıdı ve zayıf noktalarını öğrendi,Hakan'ın ona güvenmesinden faydalanıp ağzından laf aldı,Kemal'e ve diğerlerini bu lafları kullanıp yanına çekti,onu yalnız bıraktı,fırsatı yani Hakan'ı elemeyi bekledi,çünkü onun 1. olacağından korkuyordu,tek rakibi o gibi görüyordu,bunları zaten biliyoruz,tekrar en son olan konseye döndüğümüzde Hakan'ın soruları karşısında renkten renge girdi,ne diyeceğini bilemedi,saçmaladı çünkü hepsi doğru,ama özellikle Seda'ya dediği tek kelimeyle rezalet,erkek olsan ağzını burnunu kırarım cümlesi,bu İhsan olduğu için değil,bir erkek olduğu için yakıştıramadım,üste çıkmaya çalışması ise komedi,yarışmanın anti-kahramanın Merve ile olan kapışmasını merakla bekliyorum ve son olarak sinsi kelimesi sana çok yakışıyor İhsan:img-tomat

Başak:güzel kız ama yaptıkları ne yazık ki kötü,İhsan ne zaman Merve ile ilgili bir şeyler dese nasıl desem bilmiyorum berbat bir yüz ifadesine bürünüyor,amacı ne anlamadım,ne demek istediğinide,hem gülüyor hem acıyor gibi,onun dışında Merve'nin ismini yazmaması samimi olduğunu kanıtlamak gibi gözüksede bu davranışında bile samimi gelmedi,Merve teşekkür ettiğinde kibirli bakışları ile gözlerin devirdi,madem olgunum,yarışma olduğunun farkındayım,abilerimin yanında yer aldım pişman değilim(onu satmalarına rağmen çok komik)ama kimseyle de kötü değilim,bu nedenle ben harikayım imajı çizmek istiyorsun bize,biraz inandırıcı ol,ilk başalarda sevdiğim ama sonra nefret ettiğim biri olmaktan kurtul,ama yok,Başak neyse o en başından beri ztn ve sinsirella,unutma ki sen çoktan kaybettin...:kahve

Aydın:bukalemunluk bu adamı anlatan tek kelime,yaptıklarının,ikili oynamalarının,şu meşhur sağ gösterip sol vurma işini yapmanın cezasını bugün gördü,Furkan'ın intikamı alındı belki ama paradan önemli olarak dost kaybeden Aydın oldu,Berke'nin konuşmasına hayran kaldım,esas arkadan bıçaklama böyle olur,ihtiyacı olabilir,maddi durumı kötü olabilir fakat kendini acındırması hiç hoş değil,öyle bir durumun varsa dik durmalı ve kendinden ödün vermemelisin ama haklı olarak herkes ona yüklendi,Ertan'ı sorumlu tutması yanlış,şu ne grupmuş be dedirtecek cinsten satmamaya çalıştılar birbirlerini sözde,Hakan'lar da,yani sizin iğrenç deyiminizle daltonlar(!),İhsan'ı yazdılar,çünkü onun yaptıkları daha ağır bastı,hepsini listeye koyması,tek tek Furkan,Gizem,Hakan yollanması,Merve-Seda karşılaşması,devam eden Merve'den kurtulma çabası İhsan temel hedef yaptı,Aydın giiti,umarım durumunu düzeltir,ne diyeyim...

Merve:sıra geldi survivor kızlarının gururu,her şeyiyle 1.liği hak eden,olamasa bile onu seveceğimiz kişi,şimdiki aklıyla bile Hakan'ların grubunda olduğunu söyleyen,Oğuzhan'a senin yerinde olsam beni yazardım diyebilen,kimseden korkmayan,başkaları gibi arkasındaki orduyu azınlığa salan ya da herhangi birinin ağzına bakan olmadığı için,tek başına kimsenin desteği ile buraya gelmeyen,bir o kadar da güçlü,dayanıklı,dürüst,yanlışları olanları affedebilen,gerektiği zamanda tırnaklarını gösteren,bir seferlikte olsa kalbinin değil mantığının sesini dinleyip en iyi seçimini yapan,yoksa finale kalamayacak olan,damarına basıldığında intikamını alan,gerçek dostlarının yanında olan,herkese kolay kolay inanmayan,samimi davranışlarıyla göz dolduran,inş 1. olacak kişi Merve Oflaz...

Dediklerinin hepsine katılıyorum arkadaşım ağzına sağlık :img-wink:
Başak masum kız ayaklarına yatıyo hala ama yemezler.. Yüzünden belli oluyo insanın ne olduğu Merve çok iyi yapmış Başağı göndererek. Sinsi olan Gizem değil Başaktır !
Evet asıl ihsan Mr. Ego ! dün akşam ben böyleyim ben şöyleyim şu kadar oyun kazandım falan .. Ne kadar saçmaydı sıkıştı üste çıkmaya çalıştı ama dahada battı.
Merve Hakan, Gizem ve Sedanın intikamını alıcak ve 1. olucak ..