Sayfa 1/39 1234511 ... SonSon
193 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2017 Hakkında Düşünceleriniz

Durum:
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin
    Konular
    11728
    Verdiği Beğeni
    1
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2017 Hakkında Düşünceleriniz

Bu başlık altından konuşabiliriz.
    Konu Berker tarafından (04-06-18 Saat 14:53 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    cgulusoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    #femir
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2017 Hakkında Düşünceleriniz

Bu sene ki survivor baya çekişmeli geçecek gibi.
    nihayet iki takımda da oldukça güçlü yarışmacılar var.
    ayrıca takımlar birbirine dengeli gibi,kızlarda zeyna gibi :img-hyste
    Ünlülerden ben de çok fazla kişiyi tanımıyorum 6-7 kişiydi tanıdığım sanırım,
    gönüllülerde de bir eser west'ibiliyorum. Eser'i aşırı merak ediyrum :img-hyste
    Acun'a ''kırdın beni god damn it'' derken bulabiliriz.

Bir de ekstra ceza yarışmaları gelmiş,kulağa güzel geliyor. Açıkcası survivorun artık biraz daha zor/çekişmeli olmasını istiyorum öyle koşup sona glince top atmak çok sıkıcıydı.

Bugün yeni bölüm ekranlarda :good:

Durum:
    nehirgözlü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    portakal ağacında
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Hiçbir zaman en başından takip etmedim Survivor'ı. Kişi sayısı azalıp, net kadro oluştuğu zaman kapılıyorum rüzgarına yarışmanın.

Bu sezonun sadece ilk başını izledim. Boşluktan o da. Tamamını izlemedim.
    Gerçekten iyi kadro kurulmuş bu sene. Bi değişiklik yapıp bu sezon Gönüllüleri destekliyim diyordum ama Erdi diye bi kişilik var ki, desteklememek için başlı başına bi sebep! Yarışlarda nasıl bilmiyorum ama sonlara kadar kalır bu! Acun kolay kolay bırakmaz. Ekmeğini bi güzel yer.

Takımlar ne durumda bilmiyorum. Fikir edinecek kadar izlemedim. Fakat şimdiden capsler çalkalanıyor sosyal medyada. İster istemez görüyoruz.

Benim esas söylemek istediğim, bu sezon kadro olarak çok iyi görünüyor ama ne olacağı belli olmaz. Bu sezon için konuşmak erken fakat cumartesi günü yeni sezon başlamadan önce, geçen sezonların özetlerini gösteriyordu. Onları izlerken bikez daha anladım ki Survivor tarihinin en berbat sezonu geçen senekiymiş. Diğer sezonları izlerken vayy bee ne zamanlarmış dedim.
    Geçen sezonda performanslardan çok öne çıkan kavgalar, tartışmalar, gruplaşmalar, dedikodular.
    Bakalım bu sezon nasıl olur.

Durum:
    ouzdefne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 14

Bahsedilme
    0 Mesaj

Normalde bu başlık nasıl dolup taşardı artık kimseler uğramaz oldu..
    Eski forumu başlıkları özlemiyor değilim…:icon_sorr
    Konuya gelirsek;

> Bu seneki iki takımıda çok beğendim geçen sene bir eşitsizlik vardı takımlarda zevk vermiyordu hatta birinci bölümden atakanın şampiyon olacağı belliydi ama bu sezon gerçekten bomba gibi olmuş. İki takımda da çok güçlü,renkli,oy potansiyeli yüksek kişiler var. Finali ilk defa tahmin edemiyorum bakalım neler gösterecek zaman :icon_whis

> Ünlülerde Sema-Pınar ikilisi bomba gibi olmuş,ikisi de bence adanın en güçlü iki kadın yarışması sonra gönüllerden Berna geliyor gibi. Özellikle Sema Merve Aydın-Nagihan ikilisinin karışımı gibi olmuş. Güçlü kadınları görünce çok mutlu oluyorum inşallah karakteri Nagihan gibi çıkmaz da antipatik görünmez :icon_whis:img-hyste

> Ünlü erkeklerde bir sürü favorim var Furkan,İlhan,Serhat Akın,Sema bu dörtlüyü çok sevdim. Çılgın Sedatta performans olarak aslında çok iyi ama tek sıkıntısı biraz sinirli,alıngan bu buna çok negatif olarak yansıyacaktır. Zaten İlhanla olan kavgası ona şimdiden olumsuzluk getirdi. Ama oylamada en azından yazılmayacak adamlar arasında.
    Adem beklediğimden düşük çıktı,kendini gösteremedi gibi. Belki de Atakan gibi birini bekledğim için beklentim çok yükselerdeydi o yüzden beğenemedim :img-hyste
    Sabriyede (isimleri karıştırmış olabilirim boksör olan) o da beklentimin altında çıktı hele sürekli ağlaması yok mu..:whistle2

> Gönüllülerin erkekler nedir öyle aman yarabbi! :img-in_lo:img-hyste
    Ogeday,Gökhan ve Yiğit zaten zeus gibi. Eserde hem sempatik hem güçlü :img-hyste bu dörtlünün yanında erdi çok komik durmuyor mu :img-hyste Hele bu çocuğu az önce best of'a çıkardılar şaka gibi!
    Denisayı bir türlü sevemedim bence de mikser görevi görecek bu kız.

> Berna inanılmaz derecede hem tip hem karakter olarak Survivorda ki Duygu'ya benzemiyor mu?
    > Gönülülerin eleme potası çok kötü. Potadaki 3 yarışmacıda çok iyi,bakalım ne olacak

Durum:
    diloscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ASİ-DEMİR DOĞAN
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    56

Aldığı Beğeni: 48

Bahsedilme
    3 Mesaj

Ünlülerde şu an ego çatışması ve lider kavgası var.Serhat-İlhan-Adem-Sedat tam bir fantastik dörtlü.Bir araya gelip birbirlerini dinlerlerse Gönüllülerin hakkından gelir.Ama bu kadar sinirli dörtlüden kavga çıkıp,bölünme yaşanacak kanaatindeyim.Hatta şöyle düşünüyorum.Serhat ve İlhan aynı yerde yer alıp Sedat ta farklı bir kutup olabilir.Adem'in eleneceğini düşünüyorum.

Ogeday ve Eser Survivor'ın hep güç olarak hem tip olarak yeni kankaları olacak diye düşünüyorum.Eser tatlı,şeker çocuk gibi gözükse de kendine yapılan bir şeyi unutmaz,kinci bir hali olduğunu düşünüyorum.O yüzden ilk birincilik aldığında Ogeday'ı koyacaktır potaya.Hatta şöyle de söyleyecektir.Onun gitmeyeceğini düşünyorum.:img-hyste:img-hyste

Sabriye nin tavırları çok itici.Bir oyun kazandı.Furkan sarılıp tebrik edecek çocuğu iteleyip S yapma derdinde:img-beee: Furkan hem karakter hem de güç olarak başarılı bir çocuk.İnşallah demoralize olmaz.

Erdi bir Semih olmaya çalışıyor.Ama kesinlikle olamaz.Herkesin karakter rengi ve çizgisi var.Böyle yaparak yarışmada çok kalacağını düşünmüyorum.

Denisa nın niye yılanları sevdiğini anladım.Yılan sessiz ve derinden ilerler.Denisa da öyle ortalığı karıştırıp laf getirip götüreceğini düşünüyorum.Ayrıca güç olarak da iyi değil.

Sayfa 1/39 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri