Sayfa 1/8 12345 ... SonSon
37 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2018 Hakkında Düşünceleriniz (All Star)

Durum:
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Konular
    137
    Verdiği Beğeni
    1
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2018 Hakkında Düşünceleriniz (All Star)

Bu başlık altından konuşabiliriz.
    Konu Berker tarafından (04-06-18 Saat 15:01 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Gamze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Klaroline♥Olicity
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    82

Aldığı Beğeni: 203

Bahsedilme
    12 Mesaj

Bu sene ilk defa Ünlüleri destekliyorum o yüzden kendimi garip hissediyorum. Ki All Star olarak karışık takım yapmanın da tam doğru zamana denk geldiğini düşünüyorum. Çünkü kaç gün oldu başlayalı daha sempati duyduğum bir yarışmacı olmadı Gönüllülerde. Anıl Berk ilk gün başarısıyla dikkatimi çekmişti ama izledikçe nedense biraz iticileşmeye başladı gibi geldi bana. Tabi ilerleyen günlerde ne olur bilemem ama dediğim gibi şimdiye kadar hep Gönüllüleri desteklemiş biri olarak bu yıl favori bir yarışmacı bulamadım kendime. Kadınlarda Funda beni çok şaşırttı açıkçası performansı gayet iyi hatta şu ana kadar bitiriciliği de olduğu için bir adım önde gibi. Nevin açılmaya başladı atlet olduğunu göstermeye başladı, sonunu da ileride getirecektir zor bir rakip olacaktır diye düşünüyorum.

All Star takımına gelirsem ve yarıştıkları yıllara göre sıralarsam Hilmicem, Murat ve Damla benim favorilerim. Ümit Karan'ı da çok severim. 2013'te Hilmi&Murat dostluğuna bayılıyordum ama şampiyonluk açısından Hilmicem daha ağır basıyordu. Onlara karşı taa o zamanlardan gelen bir sevgim var zaten. Yarışma sonrası uzaklaşmış olmaları beni de üzüyordu ama bugünkü bölümle birlikte geriye döndüklerini düşünüyorum. Bunun için de aşırı mutluyum. 2016 Damla sevgimi kelimelere dökersem az kalır, bu sene de o kadar iyi hazırlanmış gelmiş ki hem fiziksel hem psikolojik olarak gurur duyuyorum. Takımındaki atletlerden daha iyi performans gösteriyor aşırı mutlu oluyorum, bu seneye damga vuracak isimlerin başında Damla. Zaten çoğu kişi tarafından da fark edildi ve sevildi diye düşünüyorum 2016 zamanına göre. Böyle devam etsin nazar değmesin inşallah. Ve eğer bir kadın şampiyon olsun istiyorsak artık o kişi kesinlikle Damla benim için.

Bunların dışında Turabi hakkında pozitif şeyler hissediyorum. 2015'te Begüm bana Turabi'yi sevdirmişti diyebilirim ve bu yıl da o Turabi'nin devamı gibi geliyor. Tabi röportajlarındaki bazı söylemleri hala rahatsız ediyor ama gözüme batmıyor diyebilirim. Daha neşeli, daha destekçi ve herkesle iyi olan bir Turabi gördüm ve bu hoşuma gitti açıkçası umarım böyle devam eder.

N.D kişisini yazmak bile istemiyorum onun orda yeri yok, bir an önce de gider inşallah görüntü kirliliği yapıyor!

Nagihan, Merve yavaşlamışlar, Nagihan'ın uyumlu oluşu ve sessizliği şaşırtıyor. Sema'nın hızı iyi ama egosu tavan ve ben en iyiyim ben oynamalıyım modunda geziyor, ikinci gün Damla'yla aralarında bu konuda bir sorun olmuş sanırım, Damla sakin kaldı tam anlamadan yorum yapmak istemiyorum dedi ama öyle devam ederse Damla haklı olarak patlar daha büyük sorun olabilir. Ve bugünkü bölümde Damla, Nevin ve Funda'dan sayı alınca Sema'nın keyfi kaçtı gibi hissettim oyun sonrası denize koşarlarken o arkada kalmıştı ya da bugün çok sesi çıkmadı falan bilemiyorum..

Göz6 hiç izlemedim ama geçen sene Berna'yı desteklediğim için Ecem'in yarışma esnasında onun aleyhine bişeyler paylaştığını biliyorum. Çok da gıcık olmuştum.. Sonuç olarak da performans gösteremiyor ve Berna'nın kazanması daha anlamlı geliyor artık, geçen sene başlarda Berna takımın en iyi kızıydı çünkü! Bir de takımdan gönderildi, herkes Berna'nın üzerine giderken onları haklı görüyordu şimdi çoğunluk tarafından yazılıp gönderildi. Eden bulurmuş mu desem ilahi adalet mi desem bilemedim. All Star takımında sönük kaldı zaten, çok fazla kalacağını da sanmıyorum.

Bu arada az kalsın unutuyordum Adem bu sezona çok iyi başladı. Geçen yıl duygu sömürüsü yaptığını hissettiğim anlardan sonra nefret eder hale gelmiştim ama bu yıl hem daha hızlı hem daha başarılı hem de takımla kaynaşmış vs. çok iyi olmuş, bence böyle devam etmeli.

Genel bir yorum yapmaya çalıştım izledikçe yazarım diye düşünüyorum.
    Herkese iyi yorumlar.
    :img-hi:

Durum:
    Tiger Stormy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    <...> YaSen <3
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    134

Aldığı Beğeni: 93

Bahsedilme
    0 Mesaj

Hakan gözündn yaralan mış. Gecmıs olsun da,
    Bız bunu izlemdk mi arkadaslar?

Atakan kafasından yaralandğnda ılk mudahaleyı
    Kavgalı oldugu serkay yaptı falan . . .

Is kurgudan cıktı dızı oldu byağı

Durum:
    Rosallix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Let me fall...
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    16

Aldığı Beğeni: 133

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı sakinn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar Murat Ceylan ile Hilmicem in bi arada olması mutlu etsede aralardaki soğukluğu anlamış degilim anlayan yada bilen biri varsa yazabilir mi?
    Aralarında su sızmayan bu ikiliye noldu?
    Merhabalar,

Sorunuzu gorunce cevaplamak istedim. Aslinda tam bir nedeni olmamakla birlikte, Murat bu sezon Survivor'a katilmadan once bir video koyulmustu Acunn.com hesabindan. Orda Murat Hilmi ile aslinda zaten cok farkli karakterde iki insan olduklarini, yarisma bittikten sonra da koptuklarini soyledi. Aramizda kirginlik yok ama hepimiz kendi yolumuza gittik gibi seyler soyledi ki dogru da. Murat saniyorum album felan cikardi, Hilmi dizilerde oynadi. Fakat bana oyle geliyor ki Hilmi'nin Turabi ile olan dostlugu Murat'i kendisinden fazlasiyla itti. Bunu elbette dile getirmedi ama bence bu da bir sebep. Simdi de cok uzun zamandir yani yillardir selamlari olmadigi icin uzaklar birbirlerine. Hilmi'de anladigim kadariyla kimse ile yakin olmak istemiyor artik. Turabi ile yakin olusu onu sampiyonluktan etti. Belki ilerde konusurlar, su an nasillar bir fikrim yok dogrusu cunku ben de belki izlerim dedim ama toplasam 15 dakika bile bakmadim bu sezon.

Ben Murat icin bakarim diyordum, onun icin bile bakasim yokmus onu anladim. Herkesi gorunce kac sezon boyunca artik insanin bakasi gelmiyormus. Boyle bu yil birseyler eksik. Unlulerdeki herkes iste bildik tanidik. Gonulluler yeniler evet ama ne bilim hic onlarda ilgimi cekmedi. Bu yil bakmam hic herhalde. Cogu insan boyle dusunuyor. Cok super reyting aldigi da soylenemez. Belki finale dogru 3 4 kisi kalinca seyir zevki artar fakat Acun'un hep ayni parkurlari kullanmasi asiri itiyor insani. MErak ediyorum insan hic mi CBS Survivor izlemez. Bizim onlar gibi degil hic oyunlarimiz. Boyle adamlar 2 3 metre denizin dibine dalip ilmek cozuyorlar. Denizde basket felan atmaca oynuyorlar. Bunu bizdeki gibi hep ikiser ikiser yarisarakta degil grupca oynayarak yapiyorlar. Bizde hep iki iki acayip sIkici.

Bu sene ilk defa hic favorim yok. Kim kazanirsa kazansin.

5. Beğenenler;
    sakinn (08-03-18)

Durum:
    sakinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Umudumun olduğu yerdeyim!
    Konular
    13
    Verdiği Beğeni
    6
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Rosallix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Sorunuzu gorunce cevaplamak istedim. Aslinda tam bir nedeni olmamakla birlikte, Murat bu sezon Survivor'a katilmadan once bir video koyulmustu Acunn.com hesabindan. Orda Murat Hilmi ile aslinda zaten cok farkli karakterde iki insan olduklarini, yarisma bittikten sonra da koptuklarini soyledi. Aramizda kirginlik yok ama hepimiz kendi yolumuza gittik gibi seyler soyledi ki dogru da. Murat saniyorum album felan cikardi, Hilmi dizilerde oynadi. Fakat bana oyle geliyor ki Hilmi'nin Turabi ile olan dostlugu Murat'i kendisinden fazlasiyla itti. Bunu elbette dile getirmedi ama bence bu da bir sebep. Simdi de cok uzun zamandir yani yillardir selamlari olmadigi icin uzaklar birbirlerine. Hilmi'de anladigim kadariyla kimse ile yakin olmak istemiyor artik. Turabi ile yakin olusu onu sampiyonluktan etti. Belki ilerde konusurlar, su an nasillar bir fikrim yok dogrusu cunku ben de belki izlerim dedim ama toplasam 15 dakika bile bakmadim bu sezon.

Ben Murat icin bakarim diyordum, onun icin bile bakasim yokmus onu anladim. Herkesi gorunce kac sezon boyunca artik insanin bakasi gelmiyormus. Boyle bu yil birseyler eksik. Unlulerdeki herkes iste bildik tanidik. Gonulluler yeniler evet ama ne bilim hic onlarda ilgimi cekmedi. Bu yil bakmam hic herhalde. Cogu insan boyle dusunuyor. Cok super reyting aldigi da soylenemez. Belki finale dogru 3 4 kisi kalinca seyir zevki artar fakat Acun'un hep ayni parkurlari kullanmasi asiri itiyor insani. MErak ediyorum insan hic mi CBS Survivor izlemez. Bizim onlar gibi degil hic oyunlarimiz. Boyle adamlar 2 3 metre denizin dibine dalip ilmek cozuyorlar. Denizde basket felan atmaca oynuyorlar. Bunu bizdeki gibi hep ikiser ikiser yarisarakta degil grupca oynayarak yapiyorlar. Bizde hep iki iki acayip sIkici.

Bu sene ilk defa hic favorim yok. Kim kazanirsa kazansin.
    çok teşekkür ederim cevabınız için nedense benimde pek izleyesim gelmiyor

Murat ve İle hilmicemi yanyana görmek isterdim sanki eskisi olacak gibi ama neden duraksıyorlar
    tabii önküm ;Murat Ceylan dan yana :) çok efendi çok sayılı iyi yarışmacı strateji peşinde değil :)

Sayfa 1/8 12345 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri