Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Acı Hayat - Bölüm Yorumları (3)

Durum:
    anita - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Sivas
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Acı Hayat - Bölüm Yorumları (3)

Alıntı sinope Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahh kankam gozu kor olasicalara ne anladilarki sanki surmelimi yayindan kaldirmakla(kina yaksinlar simdi,anladin sen anladin)
    her seyin baslangici zaten filiz degilmi?
    sayet o ender engeregiyle iddaya girmemis olsaydi bugun bu yasananlarin hic birisi olmayacakti(simdide kalkti kendi asik oldu kosavaliya) nermine uzuluyorum(bak ayni konuda seninle ayni fikirdeyim ciyak ciyak aglayan kadinlardan gina geldi ustume artik,sen anladin kesin:img-wink: )
    ama annesininde cok buyuk rolu oldu nerminin ustunde ac gozlu kadin,para para diye kizini resmen istemedigi bir adama resmen peskes cekti(anne olacak sozde mikrop ac gozlu)
    insallah mezarina ender engeregi mezarini para ile dolduruverir:img-hyste :img-hyste
    ama hala gonlum memet ve nermin askindan yana
    er yada gec kavusacaklar yada beraber olecekler(mehmetin nerminin resmine her kursun SIKISINDA askini nasilda sevdigini ve hala onu unutamadigini izledikce kahroluyorum)
    saygilarimla
    of of kankam tam damardan yazmissin valla benim gönlumde mehmet ve nerminden yana bunlarin aski bitseydi bu sezon biterdi ve mehmet filiz aski baslardi simdiye kadar demekki dizi bitene kadar mehmet ve nermin aski devam edecek ben aci hayat filmini izlemedim acaba orda nasil bitiyor film sen biliyorsun? gerci konusu aldilar ama harfiyen uymazlar format degisik olur

evet ya simdi kizlari zengin ama onlar hala ayni evde yasiyorlar ayni düzen devam ediyor niye ugrasdilar acaba kendileri bir menfaat göremedilerki evet mehmet her silahi ateslediginde adamin acisi bir kat daha fazlalasiyor ben unutsunlar isdemiyorum mehmet ve nerminin bu asklarini :sad53:
    Konu NATY&FACU tarafından (05-01-14 Saat 19:57 ) değiştirilmiştir.
    NERESÍNDEN DÖNERSEN DÖN.....
    DÖNEKSÍNDÍR.....

Durum:
    sinope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı anita Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    of of kankam tam damardan yazmissin valla benim gönlumde mehmet ve nerminden yana bunlarin aski bitseydi bu sezon biterdi ve mehmet filiz aski baslardi simdiye kadar demekki dizi bitene kadar mehmet ve nermin aski devam edecek ben aci hayat filmini izlemedim acaba orda nasil bitiyor film sen biliyorsun? gerci konusu aldilar ama harfiyen uymazlar format degisik olur

evet ya simdi kizlari zengin ama onlar hala ayni evde yasiyorlar ayni düzen devam ediyor niye ugrasdilar acaba kendileri bir menfaat göremedilerki evet mehmet her silahi ateslediginde adamin acisi bir kat daha fazlalasiyor ben unutsunlar isdemiyorum mehmet ve nerminin bu asklarini :sad53:
    anitam valla gonlum hala mehmet ve nerminden yana
    yok ya filiz ne kadar hanim hanimcik olsada ne fayda
    bizim kosavalinin gonlu hala nermininde resmen onun aski artik kara sevda bence(valla aci hayat filmini izlemistim)ama malum bunlar yeni jenarasyon calisiyorlar o yuzden ayni sonla bitecegini hic zannetmiyorum
    ahh kankim o nerminin anasi olacak mikrop yine kendi coplugunde otuyor ya (valla o kadar seviniyorum ki,istedigi rahatliga,bol paraya kavusamadi ya gorgusuz)
    ahh memet ah o silahi ateslediginde aslinda nerminden nefret ediyormuscasina davraniyor([B][ ama hala deliler gibi seviyor,gozler yalan soylemez kosavali
    gozler kalbin aynasidir,biz bunu bilir bunu soyleriz)
    asla mehmet ve nermin aski bitmeyecek bence her ne kadar unutmus gibi yapsalarda her ikiside birbirlerini olesiye seviyorlar
    saygilarimla/B]
    Konu sinope tarafından (05-03-07 Saat 02:25 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    RODYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı anita Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    klip yapan arkadaslardan bir ricam var tabi burayi okuyorlarsa barismanconun bir sarkisi var unutamadim diye onu klip yapsalar nermin ve mehmete cok güzel bir sarki

kankim sen o sarkiyi biliyormusun

RADYO iddaya bir kere girdim sonuc avatarim gitti yani almiyim simdilik:img-hyste senin bu diziyi önceden izlemiyor olman bence buyuk hata
    Anitacım,ben acı hayatı en başından beri izliyorum.O yorumlar başkalarının. Ben alıntı yaptım:img-wink:

Sinope,anita bilemiyorum artık ben nermine hiç ısınamadım.O yüzden her ne olursa olsun,mehmet-filizciyim
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Durum:
    forgetmenot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Bursa
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 18

Bahsedilme
    0 Mesaj

Eğer dizi dönem sonu bitiyorsa, şimdi hayranları bana kızacak ama,Mehmet sonunda ne Filiz'in ne Nermin'in olsun!Hep Nermin gerçek filmde öldü burada da öyle olabilir diye düşünülüyor ama,Mehmet'in ölmesi daha adil olur.Böylece bütün aşklar yüreklerde kalır.Dizi unutulmaz bir finalle biter!Zaten 'aşk' denilen şey de 'kavuş-a-mayınca' olmuyor mu?:img-wink:

Durum:
    Sımarık Cadı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    TuBm (:
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ya bana sanki terzi dansöz kıyafetini giymicekmis gibi geliyo...mehmet iste sanki dicekki bağısladım buseferlik senide köpeklerinide fln herzamanki muhabbet yani...sonucta rol icabıda olsa yani adam giyicek o kıyafeti olmaz bence...yada o sahneyi bize göstermezler...walla bilmiyorum kafam karıstı...

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri