Sayfa 1/142 123451151101 ... SonSon
707 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Adanalı - Bölüm Yorumları

Durum:
    Ruhkıran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Okan Yalabık
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

marianın yokluğuna, yeni müdür ile yavuz arasında olacaklar için vurgu yapılmış belli ki...

ali ve nazlı önündeki engele ise sadece gülerim :) alinin önüne engel olanı daha hiç görmedim nasılsa bir şekilde hallediyor,özetlerdeki bu saçmalıklar hiç inandırıcı değil :) :) :)

Durum:
    güzelim87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Damon Salvatore
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

AY AY özet cikmis. Bol Nazlili ve Alili sahneler olsun dilerim. Merak ettim yeni müdürü. Kim olacak aceba? Bilgi varmi?

Durum:
    selena98 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Beyaz Gelincik MrymMstf
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

insalllah bol nazli ve bol ali bi bolum olur

eyer fiko bey/lezize hanim bu bölumde bol bol görunurlerse !!!!!

sete gidip kendi ellerimle bogarim haa

Durum:
    duygu ve nizar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    11
    Verdiği Beğeni
    4

Aldığı Beğeni: 31

Bahsedilme
    0 Mesaj

denizcim özet için sağol canım.:good:

Hayatında herşeyi düzene sokan Adanalı Maria yokluğundan dolayı yine de üzgündür. Tam hayatlarını toparlamaya başlayan ikili emniyete gelen yeni çok disiplinli bir bayan müdürün gelmesi ile tüm dengeler değişecektir

doğru valla adanalı herşeyi normale soktu.valla geçen bölümün sonlarına doğru hiç te öle maria nın yokluğunu hissediyor bi hali yoktu.gayet normaldi....heee tahmin ettiğimiz gibi bizim müdüre geliyor.eh tabi bu da belli t.g onu yavuz la yapcak bunu herkes tahmin ediyor t.g cim senarist olmaya gerek yok.:img-hyste
    ben hala maria nın hortlamasından yanayım eğer t.g maria yı hortlatamıycaksan yavuz u da bi öldürüver hiç yapmadığın bişey değil.:good:

veeee şunu da söyliyim.içimde kalmasın...

sofia nın yavuz a ben yeniden polis akademisine katılıcam demesi ve yavuz un bunu kabul etmemesi olayına.
    sofia ya akıl veriyordu ya hayatta başarılı falan olursan diye o zaman intikamını alırsın....(ya ya ya)
    SOFİA:ne yani sen öyle mi yapıcaksın baba????ne olursa olsun hayat devam ediyormu diyerek mi alıcaksın intikamını??????(sofia burda seni takdir ettim lafı tam gediğine söyledin.:img-hyste aferin.:good:)
    YAVUZ:sen benim söylediklerimi yap.yaptıklarımı yapma kızım.
    ben o şere.....bulana kadar uyumayacağım.
    bütün nefeslerimi yarım çekicem ciğerlerime.
    çünkü ben o şere.......gebertene kadar tam yaşamıyor olacam.
    ve onları bulduğumda onlara öyle şeyler yapıcam ki bırak istanbulu türkiye hatta orta doğu ve balkanlar hatta bütün dünya böyle eziyet görmemiş olucak.

vay be yavuz dediğinide yaptın heee.brava brava....:happy0064
    T.G seni tebrik etmek lazım nasıl berbat ediyosun herşeyi.:good:

Durum:
    suskun yürek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

DAHİYANE AKLINI , KİM KAYBETTİ?!!!!!!!!!!!

T.G. olayları akıl-mantık sistematiği içinde işlemek yerine,saplantıları ile oluşturduğu senaryosundaki rezillikleri temizleyemeyecekti.Bunun için,emniyet içindeki çeteleşme ve Ali’nin nasıl aklandığını göstermek yerine,diziyi Fiko’nun zevzeklikleri ile doldurdu!!!!!!!!!!!!!

T.G. önümüzdeki sezon içimizi dışımıza çıkardığın gözde adamın Fiko’ya,tek başrol olduğu bir dizi çekmezsen;o kadar güvendiğin adamına ayıp edeceğin gibi,bizim de HATIRIMIZ KALIR!!!!!!!!!!!

Ne aşklar var dünyada…….

Anlaşılan T.G. için,Ali’nin Nazlı’ya aşık olması hayati bir konu…….Başta Ali olmak üzere herkese (Nevzat,Adanalı,Sofia) Nazlı’ya aşık olduğu söyletildi.Bu bile az gelmiş olmalı ki,üstüne hemen bir de bebek iliştiriverdi.Kağıt üzerinde her şey ne kadar kolay…YAZDIM,OLDU BİTTİ!!!!!!!!!!!

Daha önce bir bebeğin ölmesini isteyen,Nazlı’nın diziye girdiği ilk bölüm evlilik ve bebek temposu tutan,Ali sevmediğini söylediğinde duvar gibi sağır olup duymayan , zafer çığlıkları atmaya başladı.Diziyi savaş meydanına çevirdiler!!!!!!!!!!!

T.G. nasıl böyle bir hata yaparsın, hem de seninle aynı şeyi isteyenlere karşı???Diziyi bilmem ne gözlüklerini takıp izleyenler için,A li’yi hayal kırıklığına uğrattığın gün (ya da ertesi) karşısına çıkardığın Nazlı’ya hemen aptal aşık etseydin,bazılarının egolarını tatmin etmiş olurdun. Kınamak yetmez,seninle tüm diplomatik ilişkilerimi kesiyorum.:img-hyste:img-hyste:img-hyste

T.G. gibi İNSANÜSTÜ BİR VARLIK ve mekanik duygulara sahip olamadığım için,hele canları istediğini hiçbir süzgeçten geçirmeyip yazanlar için,aklımı tatile göndermeye hiiiiiç niyetim yok!!!!!!!!!!!!

MEHMET AKİF’in duyguları yansıtışını izlemek büyük keyif,o tamamen ayrı bir konu……Son sözüm,yangından mal kaçırılıyormuş gibi,aceleye getirilen aşka,

İ-NAN-MI-YO-RUM!!!!!!!!!!!!

NOT:Nazlı ile Eda Ö.’ı ısrarla karıştırmak isteyenlere söylenecek çok şey var.Beni engelleyen ,bu duruma hiçbir dahli olmayan Eda Ö.’a haksızlık yapmama duygusu…..Çünkü sonuçta , istemesem de fatura onun üzerine kalmış görünecek.E.Ö.’nın iş adabını bilmesi bile,ona karşı olumlu şeyler hissetmemi sağlar.Bilmeyenleri 3 yıl boyunca fazlası ile izledik!!!!!!!!!!!

Sayfa 1/142 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri