Alıntı Medcezir2008 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kim bu Feriha ölsün isteyen Emir Cİ ler benim çok arkadaşım varda malum bu kadar katı kalbi olan bu kadar acımasız olan kimler çok merak ettim...:icon_sorr

Hayır bu CI ve Cİ olayı zaten yeterince can sıkıcı birde dizinin baş karakteri ölsün dicek kadar kimlerin kalbi bu kadar buz kesmiş....

Bir anlamı var mı bilemiyorum ama Feriha olmadan Emir'in hikayesi zaten olacak ama asıl üzücü olan aşkına aşık olunan Emir'i Emir yapan asıl kız olmayacak Feriha olmadan Emir nasıl olur bilmem ama Feriha ölsün dicek kadar yok yapmayın bu kadarını gerçekten çok üzücü dizi bile olsa çok üzücü....
ben feriha karakterini sevmem doğrudur. ama ölsün istemedim. nedenmi? çünkü aradaki kimya müthişşşş. ee feriha ölünrse benim elimde ne kalacak? bir sürü uyumsuz kız. ama bak çöyle olsa nasıl olur? feriha ister ölsün iter leventle sonsuzadek biryerlere yerleşsin veee tatatatataaaaaaam bir gün ferihanın ikizi gelsin. hastanede ferihanın ikizi aslında kızmış ama çok kız isteğen zengin bir aile mehmet odununu onlara vermiş zehranın bile haberi yokmuş bundan, o kız zengin olsun hem paspal feriden kurtuluruz hem cu ve hk uyumu kaybolmz hem de 3. sezona miss gibi malzeme eeehh allahım mükemmelmiyim ne?:img-hyste:img-hyste:img-hyste