Sayfa 199/201 İlkİlk ... 99149189195196197198199200201 SonSon
1001 sonuçtan 991 ile 995 arası

Konu: Adını Feriha Koydum - Bölüm Yorumları (91)

Durum:
    seven neyapmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    le seung gi nin gülüşünde
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı melekbal06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hani diziler hayal ürünüdür diyorlar ya iste bizim tek hatamiz dizileri gerçek sanmamiz ve kapilmamiz, baglanmamiz.
    Fermir o kadar gerçekçiydiki yillar geçse bile unutmak mümkün degil!
    supurge, herkeste aynı düşünce oluşuyor, foruma girersin bi bakarsın sen tek değilsin, senin gibi kafayı diziyle bozma derecesinde ,bir sürü insan ama aslında bakarsan, bu sevinilecek bi durumdan çok üzülecek bi durum, çok seven insan olursa aynı derecede ,kötü sonda çok nefret eden insan da olur ve bir sürü hüsrana uğramış insan, hayalleri yıkılmış, sanki kendi içinden ,yaşamından bi insan ölmüş gibi üzülüyor,

melekbal evet bize hep dediler ya, bu bir dizi diye, herkes biliyor ama sevince bi noktada, sanki bi yerde varlar yaşıyorlar gibi bi his oluşuyor , herkes bunun için izlemiyor mu, bu yüzden karakterler mutlu olunca bizde sevinmez miyiz ama işte iyi oldu bi yönden benim için, kötü son olması, çünkü asıl bu şekilde ben uyandım ve feriha ve emirin bir efsane olmadığını, bunun bir dizi olduğunu , aslında böyle bi aşkın hiç olmadığını anladım , mesela sevdiğiniz bi film izlediğinizde , sizin için efsane olmuş karakterler hep mutlu yaşamış gibi hissetmez misiniz, bi aşk ve grur filmi misal ya da benzer,tekrar tekrar açar izler insan,iyi oldu ben kendime geldim bu sonla, afk nin izlerini siliyorum, yakında hiç hatırlamak istemiyorum ama bu diziden sonra kendime sonu güzel biten ve benim için efsane olan, tekrar tekrar çevirip izleyeceğim bi kaç dizi buldum mutluyum, afk nin bende hiç bi izinin kalmasaını da istemiyorum, her cuma yaptığınızdan bahsetmişsiniz ya, bende her bölüm öncesi çevirip çevirip eski bölümleri izlerdim, özetin yerine bile eski bölümler ,ta ki 57 ye kadar, ondan sonrası yok oldu gitti, çöp oldu , bu dizide bende çöp oldu:img-hyste, herkesin tekrar tekrar ,eskiden bunu izlediğimiz gibi izleyeceğiniz amaaaa ama sonu güzel olan diziler bulmanızı dilerim :img-wink:

Durum:
    enessa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    olivia dunham.
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben Cuma günleri odamda sakince izlerdim hep AFK'yı gelen olur da gürültü yaparsa bi çık git diye kovardım sofa Misafirliklere gitmemek için falan hep bir bahane uydururdum anneme.Gelen misafir olunca yine odamda olurdum hatta rahatsız etmesinler diye lambayı kapatıp, uyuyor numarası yapardım:img-hyste Anneme de tembihlerdim gelenleri odama göndermesin, uyuyor desin diye, onu da ortak ederdim Fragman haberi,tüyo veya setten bir fotoğraf gelecek mi diye forum, twi..tr ve face şeytan üçgeninde deliler gibi yardırırdım :865323 Fragman çıkacak haberi geldiğinde içim içime sığmazdı heyecandan :img-beee: Sayfayı yenileyip dururdum fragman geldi mi acaba diye.Hele bir de o kadar bekleyip video bulunamadı yazısı gördüğüm olurdu nasıl çıldırırdım.Hep acaba sonra ki bölüm nasıl olacak diye merak içindeydim :icon_sorr Tahminler yapardım hikayenin nasıl ilerleyeceğine dair hiçbiri tutmadı, gerçi o kadar saçmaladılar ki tutmaması normal aslında:img-beee:
    Şimdi geçmişe,yaptıklarıma bakınca iyi halt ettim diyorum kendime. :img-hyste

Durum:
    efs1990 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yazdıklarınızı okuyunca yanlız olmadığımı bilmek mutlu etti beni. Bende bir çocuk annesiyim, 2 yıl boyunca sanırım 2-3 bölümü tv den izleyemedim. Onlarda da iş yemeği veya yemk vardı sanırım. Bütün bölümler bilgisayarımda, arada bir muhakkak izliyorum. Final bölümünde toplam 3 sahne var femirin artık replikler ezberimde.
    Cumaları eşimle papaz olurduk, çükü ben transa geçmiş bir şekilde izlerdim. Bazen kızdırıdım onu oğlum gelip izlemem için önüme geçerdi engellerdi Bazen eşim oğlumu alıp annesine giderdi ben rahat rahat seyrederdim. O akşamları aileden birileri gelince diziyi seyredeiycem diye canım sıkılırdı(biraz abartmışım ama öyle) Fragmanı seyretmek için dizifilm.com sürekli açıktı sırf fragman için haftada 3 gün işyerimden bilgisayarımı eve taşırdım(evdekini eşim kullanıyor kızdırmamak için :) )
    Daha saymakla bitmez halen her cumartesi ratingleri takip ediyorum düştüğü içinde mutlu oluyorum belki bencillik ama öyle
    Cumaları zap yapınca ey çıkınca hemen geçiyorum izlersem AFK'ya ihanet ediormusum gibi geliyor sanırım benim bir psikaytra gitmem gerek :)

Durum:
    ada-1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    bir kalbiniz vardi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Nerde o eski cumalar diyerek baslayasim geldi yoruma :img-hyste

Ilk basladigi bolumden beri farkli bir sey vardi AFK'nin. Her bolum sonu ayri bir heyecan ayri bir adrenalin ile biterdi (ozellikle ilk sezon!). Bu yuzden saatlerce fragman icin bekledigimi, buradakilerle izleyenlerle saatlerce Emir'i ve diziyi konustugumuzu hatirliyorum. Deli gibi tahmin yurutmek, acaba bu hafta affeder mi diye sorarken buluyordum kendimi. Ayrica DF'nin de ayri bir havasi vardi AFK izlerken..baktim da tum dizilerin baslik sayisina kaca katliyor oyle hepsini! Kabul etmeliyim ki cok basarili bir projeydi..hikayesi tanidik, oyunculari dogal ve olmustu..tutmustu kimyalari.

Cuma gunleri...ah kac kere bahane bulmak icin kivranmisimdir cikmamak icin, gitmemek icin davetlere. :img-hyste Gittigim yerlerde afk'i bulmak icin cektiklerim..forumdan takip etmeler..artik insanlar anlamisti zaten cuma gunu benimle bir sey yapamayacaklarini! :img-hyste Her hafta sevdigim bir filmin devamini bekler gibi bekliyordum yalan yok..

Emir'i benden dinleyen de coktur..izlemeyip, dizi ile dalga gecen insanlarin benim Emir'i anlattikca acip izlemeleri ve AFKEY basladiginda o adam nasil seviyormus diye bana gelip hayranlikla sizlanmalari :img-hyste :img-in_lo ah Emir..hikayeyi en cok onun yuzunden sevdim, onun icin bu kadar sevdim ve katlandim ama dun baktim EY'e 10 numeroya almislar o kizi..aklima 40. bolumde oradan tasinmak uzereyken hatta hosca kal demis iken sirf o evsiz kalacak diye o evi satin alan Emir Sarrafoglu geldi aklima..

Nerdeeen nereyeee...benim dizi'm, benim Emir'im boyle guzel bir kalbe, boyle vicdanli bir adamken guzeldi :img-in_lo iyiki AFKEY de kalmisim ben..Ey'i ne zaman izlesem (ki bundan sonra mecbur kalmadikca dun gece oldugu gibi izlemeyi dusunmuyorum) benim aklimda hep kiyaslayacagim bir adam olacak..ve o ekranda gordugum ile asla bir olamayacak..simdi geriye Emir'e guzel bir final secmek kaliyor ama o'nu henuz secebilmis degilim. Nerede kessem hikayeyi hep cok erken kaliyor.

Umarim Emir'in adini kullanarak devam ettirdikleri dizide bir gun eski Emir'i gorurum..ve kendi finalimi secmeme gerek kalmaz..

*Dun biraz 40. bolum'e baktim dedigim gibi.."Evi aldim" diyerek apartman toplantisina gelisi :img-in_lo "Bu sen degilsin" derken Feriha'nin makyajini silmesi :img-eat: Onu beyaz gecelikle operken, kokusunu icine cekerken kendisinden gecisi..aklima "Ama kokun" repligini getirdi :img-in_lo ozledim bu adam'i, bu hikayeyi..

Durum:
    fara7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Öykü&Kıvanç\Kuzey&Cemre
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Aaaahh aaahhhh o cuma aksamlari icin neler yapmazdim
    Cumartesi gunler sinav varsa ertelerdim
    Misafir varsa odama kapanirdim
    Evde olmazdik bi cok cuma surat asip somuturdum beni eve getirene kadar
    Femir diye diye kafayi yemistim:img-in_lo

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)