Sayfa 15/15 İlkİlk ... 51112131415
74 sonuçtan 71 ile 74 arası

Konu: Adını Feriha Koydum - Bölüm Özetleri

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    1764
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    26 Mesaj

2. Bölüm
    EMİR'İN ACISI YENİ TEHLİKELERİ ÇAĞIRIYOR...

Mezarlıktaki karşılaşma Emir dışında herkesin kafasında farklı soru işaretlerine sebep olur. Yavuz, Can ve Emir ilişkisinin boyutunu merak ederken, Can Emir'in çektiği yastan etkilenmiş, Zulal ise Emir'i iyice kafaya takmıştır. Zulal, Emir'le tanışmayı başarır ancak bu tanışma umduğu gibi gitmez. Emir, herkesten uzak durarak günlerini sıfır iletişimle geçirmeye devam ederken, hayatı da giderek tehlikeye daha açık bir hale gelmektedir. Emir'in kendine yaptıklarının farkında olan Can, kendi özel sebepleri yüzünden bir yandan onun bu sıradışı yasını görmezden gelemezken bir yandan da Emir'in yaptıklarına tepki duymaya başlar. Dershaneye başlayan Zulal'in ilk günü ise olaylı geçer. Bir sokak çetesiyle başını derde sokan Emir'in yolunda ise bir kez daha Can vardır. Öte yandan, Can'a kafayı takan Yavuz, Emir'in Can'ın etrafında olmasından rahatsızdır. Yavuz, eski düşmanıyla yeniden uğraşmaya başlarken, Emir dönüşü olmayan bir tehlikeye yürümektedir.

Durum:
    Süper Yönetici
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    1764
    Verdiği Beğeni
    110

Bahsedilme
    26 Mesaj

70. Bölüm
    EMİR, CAN VE ZULAL İÇİN FIRTINALI GÜNLER BAŞLIYOR

Can, çatışmada yaralanan Emir'i hastaneye yetiştirir. Geçirdiği operasyonun ardından Emir'in yaptığı ilk şey ise hastaneden kaçmak olur. Emir'in hastaneden kaçması Aysun ve kapıcı dairesi sakinlerini karşı karşıya getirirken Can ise Emir'i nerede bulacağından emindir. Emir'in yaralandığını öğrenen Zulal, onu görebilmek için harekete geçerken Selim'in kendisine olan ilgisinden faydalanmaya başlar. Ancak Emir'in adresine ulaşan Zulal için, onunla yakınlık kurmak beklediği kadar kolay olmayacaktır. Öte yandan Can, Yavuz'un kirli işlerini ortaya çıkarmak için var gücüyle çalışırken, Emir'i Can'ın yanında görmeye tahammül edemeyen Yavuz'un hedefinde ise Ünal vardır. Yavuz ve Can karşı karşıya geldiklerinde, Can Yavuz'un Emir'e olan düşmanlığını keşfeder. Acısı zamanla azalmak bir yana, daha da katlanılmaz hale gelen Emir, uzun zamandır arkasını döndüğü anılara doğru bir adım atar. Attığı beklenmedik adımın sonunda Emir'i ve Emir'den başka bir şey düşünemeyen Zulal'i bekleyen bir sürpriz vardır.

Durum:
    Süper Yönetici
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    1764
    Verdiği Beğeni
    110

Bahsedilme
    26 Mesaj

Adını Feriha Koydum - Emir'in Yolu 71. Bölüm

Aylar sonra eski evinin kapısını açmak Emir’i alt üst eder. Emir’in içine girdiği çıkmazdan kurtulamadığının farkında olan Koray ne olursa olsun onu yalnız bırakmamaya kararlıdır. Ömer ve Emir’in kardeşi arasındaki kavgayla kapıcı dairesindeki tansiyon yükselir. Olanları Can ve Zulal’den öğrenen Emir bu duruma seyirci kalamaz. Ömer’in nefretiyle yüzleşmek Emir için ağır olur. Selim’in Zulal’e olan ilgisi her geçen gün biraz daha artarken, bu ilginin farkında olan Zulal ise Emir’i yeniden görebilmek için fırsat kollamaktadır. Emir’in yaşadıklarından fazlasıyla etkilenen Can ise anlam veremediği karışık duygular içindedir. Ömer’e olan Emir’e olan nefreti yüzünden başını belaya sokmasından korkan Rıza, Emir’den yardım istemeye karar verir. Rıza’nın yardım talebiyle karşı karşıya kalan Emir büyük bir karar aşamasındadır. 28 Eylül Cuma Günü Saat 20:00'de Show Tv'de

Durum:
    Süper Yönetici
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    1764
    Verdiği Beğeni
    110

Bahsedilme
    26 Mesaj

Adını Feriha Koydum - Emir'in Yolu 72. Bölüm

Emir eski evinde hayata dönme mücadelesi verirken, onun dönüşü Zulal ve Can için farklı anlamlara gelir. Zulal, adım adım Emir’le yakınlaşma yolları ararken, Emir’in taşındığını öğrenen Can ise duygularını bastırmaya çalışır. Sadece apartmana değil hayata da dönen Emir, kardeşiyle buzları eritmek için harekete geçerken, Ömer ise Emir’in dönüşüyle çığırından çıkar. Rıza, Ömer’i dizginlemeye çalışırken, Zulal’in Emir’le kurmaya çalıştığı yakınlık Ömer’in dikkatinden kaçmaz. Babasını yanında çalıştırarak Emir’e büyük bir darbe vurmaya hazırlanan Yavuz, gece kulübü açılışını hızlandırırken, Yavuz ve Ünal bağlantısını keşfeden Can, Emir’e ulaşmaya çalışır. Selim, Emir’in nerede olduğunu Zulal’den öğrenmek istese de, Zulal Emir’in apartmana döndüğünü anlar. Yavuz’un ihtişamlı gece kulübü açılışı ise herkes için unutulmaz bir sürprize gebedir. 5 Ekim Cuma Günü Saat 20:00'de Show Tv'de

Sayfa 15/15 İlkİlk ... 51112131415

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri